Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

slnyecko
autor
20. nov 2009

No baby gratulujem obom s celeho srdiecka,nech su vase deticky hlavne zdrave,a maju spokojnych a milujucich rodicov a v zivote stastie len na tych spravnych ludi.A maminkam vela mliecka a nervov 😉

eviku78
20. nov 2009

no mamule, co to citam.
veeeelka gratulka betatke k danielkovi a este vacsia gratulka ninke. 😵ja odpadnem, dvojky maju uplne ze super miery. 🙂 😉 uuuuuuzasne. 😵

galanta
20. nov 2009

boze...baby.par dni sem clovek nemrkne a co sa nestane.....tolko babatiek.strasne gratulujeme betatke a k danielkovi a samozrejme aj ninke k nedhernym velkym babatkam.normalne mi je do placu.....este raz gratulujeme....

galanta
20. nov 2009

moni velmi drzime aplce nech sa to polepsi a nech nemusite ist do nemocky.no aj ja šqarlotku stale zdviham,tak sa to snad nejako neodzrkadli,ale zatial ziadne tvrdnutie nemam,co sa neda povedat o prvom tehu.tam mi maternicva tvrdla strasne skoro.ani by som na to nebola prisla,lebo som si myslela,ze to babatko tlaci,co malekar poopravil,ze to je maternica.teraz sato nekona.chvala bohu.

no ja mam za sebou otrasny tyzden,dostala som zapal nervu v zube.cez den som akotak fungovala ale noci boli otrasne. 😝 😝 😝 tak som to dnes ukoncila a zub je vonku.ale toho strachu.a este ma lekarka nasr.....la,lebo najprv vybabila vsetky preventivky az potom mna...tehotnu,co si nemozem dat nic od bolesti zobrala.asi si myslela,ze si vymyslam a ja som zatial skoro skapala. 😠 teraz mi este drzi injekcia,ale uz sa tesim,ked prejde.takze dnes len vegetim a polihavam.teda tak ako sa pri šarlotke da. 😝

katuskapd
20. nov 2009

teda obrovske gratulacie, betatke aj ninke, nech deticky posluchaju a maminky sa rychlo zotavia. 😀
galanta nezavidim 😝

misanik
20. nov 2009

beatke a danielkovi a ninke a leuske a mareckovi srdecne gratulujem. Krasne miery vsetky 3 deticky, ninkine dvojicky, uplne, ze wau 😵 mamicky nech sa rychlo zotavia, mliecka nech je akurat, babatka nech su zdravucke a dobrucke 😵

moni1412
20. nov 2009

beti, ninka gratulujemeeeeeeeee 😵 vela, vela zdravicka maminkam aj detickam a maminkam aj mliecka 😵
jejeeeeej, no krasne 😵

gal fuuha, tak sa drz, s tym zubom - nic moc... a dik 😒 inak mna to chytilo asi pred 2 tyzdnami, zacalo sa to tak raz za den a od minulej nedele - uz aj tie bolesti... no tak nic moc..... 😖 takze tiez som celkom pekne vydrzala, lepsie ako pri Dennym

andula30
20. nov 2009

Tak este aj sem ninke aj bet rychle totavenie a detickam wonderful life 😉

ka77ka
20. nov 2009

Jeeej, srdecna gratulacia Beatke ku Danielkovi, a Ninke k Leuske a Marekovi 🙂 🙂 🙂 perfektne miery 🙂 super, tesim sa velmi.Prajem skore zotavenie a veeela, veeela mliecka obom mamickam. 😉 😉 😉 😉 😉

galanta
20. nov 2009

moni...no tak drzim palce,necjh to cim skor prejde,ale podla toho co uzivas,by sa to aj mohlo podarit.ja si dnes uzivam dieru pozube a chuda sarlotka pravdepodobne dalsie stolicky,takze sme dve ,co bolia zuby. 😝 chuda taka je nervozna a podrazdena.

kats
20. nov 2009

betatka aj ninka obrovske gratulaaacie 😀 detickam aj maminam veeela veeela zdravicka 😉 😉

gal - chudatko, zuby su hnusoby 😠 nielen ked rastu ale aj ked musia von 😠 prajem rychle zahojenie a nech uz neboli 🙂

my sme mali v piatok(minuly 😅) poradnu - vsetko ok, krv bola v poriadku, brali mi este na AFP... ak by boli zle vysledky tak sa ozvu do 7-10dni - co uplynie v stredu 😀 a objednali ma na morfo utz 7.12 🙂 sa tesim ze sa mozno uz dozvieme co sa schovava v brusku 😀

dvihanie ... neviem ako by to slo bez toho 🙂 ved do postielky, do vane, do stolicky, do kocika...zobrat ho len tak na ulici na ruky... a doma sa tiez rad ponosi 😀

jankapo
20. nov 2009

Ojooooj, daco mi uslo!!!!

Gratulujem cerstvym viacmaminkam a ocinom a vsetkym zelame vela zdravicka a surodencom vela lasky a pokoja. 😅 😀 Nic sa nebojte, bude to pecka.

Zuby aj mna bolia ale nic sa s tym nedam,skoda, trapia ma krcky ☹ . Bola som dnes na kontrole na gynde, gyndos ma dovolenku. 🙄 A stale ma stve ten prsnik, uz neboli ale ked sa nahodou trosku viac naleje, robia sa v nom skarede hrudy. 😒 Neviem cim to je. Bojim bojim, ze z toho zas bude zapal.

Moni, tak sa historia aj u vas opakuje. 😕 😖 Strasne ma to mrziiiiii. Nech teda brusko boli co najmenej! To setrenie s dietatom viem sama ze je nerealne, mne nastastie pomohla mama cez leto. A mesiac sme platili babe, co chodila na dopoludnia. No, bolo to tazke. Nastastie vsetko dobre dopadlo.

anjelok
20. nov 2009

ninka no teeeeda, to su novinky 😵 😵 😵 super, gratulujem, krasne miery 😵 drzim palce, nech to spolu super zvladate. s tou luckou ma to mrzi, ono to chce cas, skus sa vzdy ked budu drobci spinkat venovat iba jej. viem, ze tazke, ale to je udel trojmamy 😵 este raz gratulka velika. a beatke aj sem. vsetko naj naj naj drobcom aj rodicom 😵
kati no aj my sme zvedavi, co je v brusku 😉
moni citam, co sa deje. neboj, dopadne to dobre ako s deniskom 🙂

basika
21. nov 2009

gratulujem novým maminkách..

betatke k Danielkovi

ninke k leuške ak Marekovi...porodiť také dve deti a prirodzene a tie miery 😵

teším sa na foto

mirka20
21. nov 2009

srdecne gratulujem novym maminkam a zelam im vela sil a dostatok mliecka a detickom vela zdravia a stastia 🙂

loss
21. nov 2009

jej betatka srdecna gratulka Danielkovi vela mliecka 🙂
ninka aj tebe gratulujem k 2 chrustikom nech krasne rastu 😵

ludka_r
21. nov 2009

Ninka, aj ja sa pripájam ku gratuláciám... Nech ste všetci zdraví, a hlavne pevné nervy pri toľkých malých deťúrencoch... 😉 A nech si čoskoro Lucka zvykne...

facovka
22. nov 2009

ahojky babule...mam choreho fifa, od vcera vecera horucky ku 40ke 😔 ,nema ani nadchu ani nic,tak ja neviem, cipkujeme, a uvidim co dozajtra a k dr ☹ tak som spala s olim v obyvacke...no,neviem ci sa mu to vyhne 😒 ahojte

moni1412
22. nov 2009

Janka, anjelok dik... no snad to dopadne dobre. teda ja tomu veriiiim. bez optimizmu by to bolo asi este horsie 😖 Milos mi zasa nedovoli nic robit, maly je od piatku u nasich, tak dufam ze sa to upravilo aspon troska a od zajtra mozme fungovat ako-tak s malym.... v piatok bol fakt uzasny, nechapala som ze vie byt aj taky dobrucky... dufam ze ho ta nalada neopustila a vydrzi tak co najdlhsie..... 😒

Lenka fuha, dufam ze to Filipkovi rychlo prejde.... a nebude to nic nakazlive 😒

facovka
22. nov 2009

no,dufam ze to prejde ☹
ninka,superzena,na zaklade tvojej IP opravujem tabulku a pisem ze si rodila spontanne a aj cisarskym,uf..

verulka
22. nov 2009

cafte,
teda gratulka super velka..obom novym maminkam 😵
ninka, ty cim si ich krmila 😀 super miery..drzim palce, nech si rychlo zvyknete 😉 bet, teba skory navrat z porodky
facovka, drzim palce 😉

kety80
22. nov 2009

ahojte 🙂
aj sa sa pridavam gratulka k novym maminkam a ninka na dvojicky ste mali pekne miery super len si to uzite v zdravi 🙂

facovka
23. nov 2009

ahojky,tak fifo od vcera obeda uz nema horucky a vyzera ze mu nic nieje,ale paranoidne ho sledujem dalej 😉 neviem co to bolo, ci daky nabeh na virozu,ci?? 😕 tak uvidime...pozdravujem vsetky tehule,ktore nam este zostali??nik novy nepribudol?? 🙂

moni1412
23. nov 2009

ninka tak aj spontanne aj cisarom? si sa nevedela rozhodnut, tak to vyriesili za teba, hmm? 😉

Leni, tak vidis... super ze sa Filipko z toho dostal.... 🙂 tesim sa ze ste uz ok...

no a my sme sa konecne vcera rozhodli pre meno... tak Lenka uz bez otaznika 🙂 este dve favoritky zostali, tak sme si nechali dobuducna 😅

galanta
23. nov 2009

fac,chcela som napisat skore uzdravenie,ael kym sa ja pohnem,uz ste po chorobe.ale to je super. 😉 mozno zubky....

inak ked som pri zubkoch.ja si stale uziovam,akosi sa mi nevie ta rana po vytrhnnuti zahojit a kedze nechem byt na paralene stale,tak fakt uz mam toho dost. 😝 😝 😝 nikdy by som nepovedala,ze bolest je taka unavna.no chudance deticky co si musia vytrpiet,kym im vsetky zubky vyjdu.neviete niektora poradit,co si mozem dat/neajky babsky recept/nech sa mi to uz konecne zahoji????lebo uz to trva 8 dni a zacinam mat toho fakt dost. 😝 😝 😝

miri,zajra mas tusim poradnu,nie? tak napis ako si doapdla a prekvapko v brusku uz dufam bude rozbalene.... 😵

galanta
23. nov 2009

ninka...no ty sisis chcela fakt vsetko vyskusat.chudatko....asi je to ta najhorsia varianta. 😝 ale verim,ze teraz ti uz je to jedno.... 😵

facovka
23. nov 2009

yo babule,dens som ostrihala fifa, chudacik nespolupracoval tak ma par schodov,ale da sa,kuk album Ako rastieme, dnes mal 19mes 😉
mirka,sme zvedave na to kto sa ti v brusku skrýva 😉

verulka
23. nov 2009

jeje, leni, ja som uplne zabudla, ze dnes je to uz 19mes 😵 super, z elen virozk...drzte sa 😵
gal netusim..len dzrim palc,e nech sa rana rychlo zahoji 😉

facovka
24. nov 2009

no,tak aby sme sa dlho netesili,Olinko ma 39ky 😔 od 10h ordinuje dr. tak ide mm s nim, bojim sa ze sa ATB tentokrat nevyhneme, uvidim podla CRP, ach jaj ☹

galanta
24. nov 2009

fac...no tak moc drzim palce. 😉

inak filipko je velky fesak.sikula si.