Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

gurti
20. máj 2009

ach baby ☹ tu sekciu nezavidim, predsa len je to operacia a teda aj rana po operacii musi fest boliet. Skratka prirodzeny porod je furt len prirodzeny, a hoci tiez boli, asi sa to cele hoji rychlejsie 😒

nemate niektora skusenost s nizko polozenou placentou?

verulka
20. máj 2009

cafte,
slnyecko gratulujem k zdravemu babatku 😵
gurti, nizkopolozena placenta je v takomtoskorom stadiu v pohode, na sa moze rastom maternice krasne vytiahnut..
pobyt v porodke je uplne iny ako pri 1.babatku 😉 tatinkovia to zvladnu ( iked si pamatam, ze som ajku vzdy pocas navstevnych hodin musela cesat 😀 ) a vy si v porodke oddychnete, lebo predsa len je tam fullservis, kdezto doma to bude zo zaciatku pernejsie 😉

slnyecko
autor
20. máj 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
fotky z oslavy,este niesu vsetky tak ale par na zaciatok 😉

ninka123
20. máj 2009

Ahojte kocky, v prvom rade Slny-super, ze je mimi v poriadku 😵
Dakujem za rady, ja sa sekcie tiez akosi hrozim, prirodzeny porod je fakt asi lepsi... a hlavne taky, aky som mala ja, ze som ani nevedela ako rychlo bola mala na svete... a hovorim, 2hod po porode sme si uz gazdovali same... tiez som mala prve 2dni problemy zo sedenim a tak(dost som bola zasita), ale zvladali sme...
tiez dufam, ze sa mi podari vybavit lokal.anesteziu a nebudem musiet ist do celkovej...
Kocky, co ste po sekcii, mam pocit, ze asi budete musiet znova, lebo viem, ze rana by este nemusela vydrzat porodne tlaky...
Inak dnes ma akosi popichava v podbrusku-moze to byt zvacsovanie maternice???
Pekny dnik vsetkym 😵

majovky_again
20. máj 2009

ahojte babule, tu facovka, tak som otvorila album a dla info do tabulky + foto brusiek mozme pridavat.....ja som uz pridala z 26tt, zajtra prihodim 27tt....kto nema komplet infosky,alebo je chyba sup IP 🙂

slnyecko
autor
20. máj 2009

Super,akurat ze mne teraz termin vychadza na 3 november,ale to neprepisuj,bohvie ako mi to este pomenia,a rodit budem v Bojniciach nie v Bardejove

ninka123
21. máj 2009

Pekny dnik vsetkym prajeme 😵

loss
21. máj 2009

ahojte babulky
vsetky vas srdecne zdravim 🙂
no dnes nam vysiel test takze sa k vam ak je vsetko Ok pridavam v druhom kole 🙂

aly
21. máj 2009

Jej loss gratulujem, niežeby som tu patrila 😀

ninka123
21. máj 2009

Loss blahozelam 😵 a drzim palceky, aby bolo vsetko v poriadku 😵

facovka
21. máj 2009

JUUUUJ loss srdienko, tesime s tebou.... 🙂 ked uznas za vhodne tak mi hod do IP udaje podla nasej tabulecky, nick je majovky_again....aby si nasla album...... 😉
babule,ktore mi pisali ze treba opravit /doplnit nejake udaje, este to nieje, len aby ste vedeli... 😉 + tie ktore este neposlali, posielajteeeeeeeeeeeeeeeeeee,nech doplnim tabulku....+ ak chcete bruska davat do albumu poslem heslo na vstup do IP 🙂 ja idem dohodit 27tt 😀 cmuki

loss
21. máj 2009

dakujeme vo stvrtok idem na sono tak dam vediet co ako

kats
21. máj 2009

baby vy ste to tu normalne rozbalili vo velkom 😉 😀
loss gratulujem a vsetkym len a len dobre tehulkovanie 😀

eviku78
21. máj 2009

babule vsetkym vam prajem bezproblemove tehulkovanie.
a kati, ty co tu po nich poskulujes, haaaaa? chcela by si sem patrit, coooo? 😀 🙂 😉

ka77ka
22. máj 2009

tak pozeram, ze kociek v tejto teme pribuda a pribuda. 🙂 tiez vam vsetkym prajem bezproblemove tehulkovanie. 🙂 🙂 🙂

kati, eviku,aly...vsak sa vam este patri zariadit pre drobcov surodencov..tak sup-sup. 😀 😀 😀 😀 😀

slnyecko
autor
22. máj 2009

Ahojte,co to tu citam?Loss velka gratulacia,nase rady sa rozrastaju zavratnou rychlostou 🙂
Fuj,ja mam od rana asi nechutne vysoky tlak,tocaky a tak,dala som magnezko tak hadam ok bude.10 idem ku kardiologicke tak hadam pomoze.Inak vcera som vozila maleho na bicykli,a jak mna teraz boli podvozok 😀

loss
22. máj 2009

dakujem
dnes mam skolu tak sa mi nechce ,Nelly konecne od rana zaspala tak idem riadit a varit

loss
22. máj 2009

baby ja sa strasne bojim toho druheho tehu neviem ci to zvladnem

facovka
22. máj 2009

loss, to kazda z nas ma takke chvile,neboj, ja to aj kazdy den vidim,ked na mna pozeraju vonku ked idem s malym a brusko, ze chudinka......
alle my sme to planovali, a aj ked clovek jasne ze ma pochybnosti (sak dakedy ledva filipka zvladam🙂), tak si po case povieme ako super, pekne sa spolu vyhraju, este mame prax,a tak.....a vychovame na jeden sup a bude pokoj.... 🙂 uvidis.....
dufam, ze ta chapem dobre.....ci si myslela akoze ak bude problemove?? ako zvladnes aj malu?? no ja nastastie mam bezproblemove,ale vidis Jankapo je v nemocke, myslim ze dnes ju mali pustit?? mozno da vediet, iste su oki,ale to tak velmi rtychlo zase leti, aha, ja uz pomaly sa vidim v porodnici 🙂 toto druhe tehu si nemam akosi cas ani uvedomit... 😉 to prve som prezivala, vsetko som si vsimala, mozno aj zato sa mi zda ze teraz mam bezproblemove 😉 ale uz to pomaly zacina, krce v nohach, zaha...uch 🙂

ninka123
22. máj 2009

Pekny dnik vsetkym 😵 Ja som dnes s toho pocasia nejaka unavena... To je super, ze sa nase rady takto rozrastaju, aspon viem, ze som neurobila blbost, ked som chcela hned dalsie mimi 😅
dnes som stretla kamosku, tiez caka teraz dvojky, ma dvoch malych chlapcov (3,5 a 2,5), tak aspon budem mat s kym prebrat dvojkove problemy...
Facovka, aj Ty zaha?? Ja som si ju pri malej uzila, teraz to uz asi zacne skor.. no mam sa na co tesit..
Kocky, prosim, od kedy ste dostali magnezko?? Ja si to uz z minuleho nepamatam..
Inak pekny zbytok dnika 😵

ninka123
22. máj 2009

Inak Facovka, to sa nehra.. ja budem brusko ako ty priblizne 15tt.. ratam... 😅 😎 😠

facovka
22. máj 2009

no ninka, to ja si take opbliekam aby som velke nemala 🙂 ,xi.....ale uz dojde za chvilu cas, kedy ani oblecko nepomoze....ja som si magnezko sama naordinovala, sumive, kazdy vecer, nech mi to krce zmierni v nohach na noc 🙂 zatial pomaha... 😉

loss
22. máj 2009

facovka dakujem

slnyecko
autor
24. máj 2009

Cafte baby,tak ja som sa vcera s muzikom na motorke vozila,ale isiel pomaly 😉 len mi brusko trosku zavadzalo 😀 28 idem na poradnu,som zvedava ako sa ma drobec.A vy ako tehulkujete?

ninka123
24. máj 2009

Slny 🙂 to ako by si jazdila s airbagom 😉 Potom podaj info z poradne..
Mne je dnes akosi tazko, teda ani pocas jedneho tehu som nikdy neblinkala, ale je mi tak 😝 Len chodim a skusam tu hnusnu chut niecim zajest... v piatok ma trochu pichalo v brusku, ale nic strasne, tak je to dufam v poho... 😕
Aj napriek pesimistickemu prispevku prajeme peknu nedelu vsetkym 😵

betatka
25. máj 2009

ahojky

tak ja som už 2x blinkala a nebolo to nič príjemné...v prvom som blikala 2m kým som neprišla na to ako to vyriešiť a teraz som to ani riešiť nemusela a nebývalo mi zle len tieto 2razy

dnes som bola v lidli nakupiť nejake veci pre malinke 🙂

slnyecko
autor
25. máj 2009

Jeej betatka,to je super,ja som si pri Kubkovi nakupy strasne uzivala,teraz sa mi zda akoby som vsetko mala tak naco?Ak to bude chalan,tak pohoda,ak dievca dokupim este nieco cukrikove,to si nenecham ujst 😉 A inak potrebujem akurat vajicko do auta,perinu a postelnu bielizen do postielky a co este?co vy budete kupovat drobcom?

ninka123
25. máj 2009

Ahojte 😵 Ja dokupim nejake drobnosti, nejake veci dostanem od kamosieki a hlavne teraz riesim kocik... 😔 ale tak mi treba 😉 😀 Pekny zbytok dna 😵

jankapo
25. máj 2009

caute, uplne vas zanedbavam...no ak ste na majovkach, viete, ze velky brat je chory...chuda moje...maly brat kope jak divy 😵
pali ma zaha, mam strasnu chut na ovocie ako broskyne, marhule, slivky, nektarinky, ringloty- take co by mi stava po brade stekala... 😅 😅 😅 uplne by som neviem co dala za to
nakupy ja neriesim moc, akurat som vcera kamoske vyberala perinku z krabice a pustila som sa do veciciek, ze kolko toho je, tak si mylsim ze si vystacime uplne v poho s tym co mam po matulkovi. V zime aj tak ziadne parady neriesim, vo fusaku nie je o com. Hlavne nech bude malemu teplucko a pohodlne. A potom tie veci na jar ked bude vacsi, to mam a isto este za jazdy nieco dokupim. 😵
Tiez omrkavam kociky, satky a manducu...inak ma nic nelaka... 🙂

Facovka, ved ty rodis o chvilu!!! 😲 strasne to leti...(len mne nie 😝 )

slnyecko
autor
25. máj 2009

No to nas teda zanedbavas! 😀 Jasan,vieme o co ide 🙂 a postielku druhu kupujete?alebo ako riesite?ja asi vyuzijem tu cestovnu co ma Kubko namiesto ohradky,aj tak sa tam uz nehrava.
Janka ani nehovor,som si vcera kupila nektarinky,no boli vseliake len nie dobre,strasne sa tesim na ovocnu sezonu,mnam,a zeleninu ani nehovorim,len tak vybehnem do zahrady,natrham cerstve rajciny,papriku a viac mi k stastiu netreba 🙂
Mne to "leti" strasne pomaly kedze mi aj termin o dva tyzdne posunuli...ale zacinam citit pohyby,take ozajstne,nielen naznaky 🙂