• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky 2008 opäť tehulkujú

6. marca 2011 
stavebnica poslana....... :wink:
2. feb 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak my sme chori obe soplia a aj Tono je chory tak zase mame veselo lebo obe su umrncane :frowning2:
2. feb 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gal mna zajtra caka ta socialka a urad, to bude este zabava :grinning:
skoda ze si neposlala skor link.... Milos bol dnes kupovat postielku pre Deniska tam :slight_smile:

loss skoro sa uzdravte :unamused:

mna chytil okrem toho kasla a hrdla aj nejaky zub, bojim sa ze mudrosti, tak mam tiez veselo :confounded: hotova som.
2. feb 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni....no zub.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz toto tehotenstvo mam zubov dost.dva tyzdne som si faaakt uzila,kym som zistila,ze ten co mi vytrhli,nevysiel cely.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: az ked som hodotiahla,taks ami ulavilo.

baby...a co s dochodkovym?????treba to zas vybavovat?na to skom si spomenula len vcera.
3. feb 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gal, mne zacal vychadzat na dovolenke cez leto a teraz sa rozhodol ze to dorazi. :confounded: rok som nebola chora, proste teraz to musi byt vsetko naraz :rolling_eyes:
3. feb 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,len hlasim ze sme u nasich na Orave,zostala som na tyzden, paradne stale snezi,fifo sa sankuje a tak...oli po starom, puci,prdi, pofnukava,ale vie byt aj dobry :dizzy_face: prikrmy papame,tak hadam to bude oki :slight_smile: ale vam tie tyzdne naskakujuuuuu,inak podla tabulky je na rade ta moja kamoska katka.1, som s nou volala, uz toho aj ona ma dost,ale tak 15.3.uz nie je tak daleko...drzte sa,aj dvojmaminy,prip.troj :wink: aj jednomaminy s babenkami v bruskach :wink:
3. feb 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac...jej no na orave isiel net?no mne teda nie.od rana som sa citila ako v stredoveku.nesli mobili,nesiel net. :grinning: boze aky je zrazu clovek ako odkrojeny od sveta.
fac aspon si to tam u vasich uzite.musi tam byt naaaadherne. :wink:

moni,no tak nech to mas co najskor za sebou,aby si sa conajmenej trapila.zuby su sv...ne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este aj choroba.

fac....tak ot som na rade az tretia??? :angry: :grinning: ja uz som si fandila s druhym, miestom.ale mile rada este pockam.len nech je tam,kde este ma byt.lebo dnes sa mi snivalo ,ze uz zas rodim.
3. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gal co ty vies? mozno aj druha budes... aby si prva nebola :grinning:

fac a ta tvoja kamoska sem nechodi? nech dojde niekedy pokecat.... :wink:

babyyyyyy tie urady su na porazenie :unamused: dnes som vybavila scasti socku, chybalo im potvrdenie o pravdepodobnom prijme, ze mi moze zamestnavatel dat hocijaky, kedze som pracovala naposledy pred 2 rokmi, mohol sa zmenit.... tak to tam este treba, na urade som dala prefotenu matersku, tam mam zas prist potom s rozhodnutim zo socky a potvrdenim dalsim. a to je u nas na socke tolko ludi zrazu, co nikdy nebyvalo.... :rolling_eyes: mam po nalade. mam pocit ze najblizsie tyzdne budem pendlovat medzi SP a UPSVaR :angry:

fac uzite si Oravu :wink:
3. feb 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej fac ty si z Oravy aj moja mamka tiez tam casto chodime
dnes snizi aj u nas od rana takze som s Miuskou nebola von dnes je od obeda taka nesvoja nevie sa uspinkat tak sa varujeme
aj ja zelam vsetkym pekny vecer :dizzy_face:
3. feb 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Urady-nekomentujem-u nas sa teta na socialnom prve pozrie na hodinky, ci su este strankove hodiny, ci sa so mnou bude vobec bavit... som rada, ze uz to mame vsetko vybavene... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak mali stale soplikuju, tu je snehu ako na Aljaske, nieco vyse pol metra, takze von sa s kocikom nechodime... cesta je ohrnuta dost na úzko... :pensive:
Vsetkym prajeme krasny vikend :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka aj my soplikujeme tiez sme sa nakazili jeden od druheho :frowning2:
ja idem von len ked svieti slnko a nie moc na dlho aj tu je kopec snehu uz ma ta zima nebavi
my sme urady celkom dobre zvladli este pojdem raz ked potvrdime tych 28dni zivota a tiez mame pokoj dnes mi prisla karticka poistenca tak vsetko dolezite tiez mame ale mas pravdu chodit po uradoch je na nervy
zelam vam skore uzdravenie pa
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme Loss, aj vam... A krasnu fotecku mate v profile :dizzy_face:
4. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.ani jedna ste mi neodpovedali ako to bude tentoraz s dochodkovym.zas to treba vybavovat???
5. feb 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gal, ja som to zasa bola po porode na socialke podpisat...
5. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka dik. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale moc si ma nepotesila.

hej..aj vy ste si museli ist prevziat osobne rozhodnutie na urad o tom zvysenom prispevku???to uz fakt posta neexistuje?alebo stat uz aj na tom setri.
5. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ah tie urady :confused: uz teraz sa toho desim... idem si spisat zoznam :wink: a to dochodkove mi teda fakt nenapadlo :angry:
5. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gal aj ja som to tam podpisala ale aj tak tam musis ist s papiermi z matriky tak to vybavis naraz :sweat_smile:
a krasne vam pribudaju tie tt
5. feb 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som dakujem za pochvalu teda aby sme sa spolu odfotili mali sme asi 10pokusov :grinning:
5. feb 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss...no tak jednorazovo to u nas nepojde.ja mam socialku v bratislave. :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze zas si budeme dopisovat.no a dnes /ja blba/som konecne prisla nato,naco je dobry ten papier z uradu pre socialku....no aby mi vyplacali pripadny rozdiel medzi zvysenym rodicakom a materskou.no to mi ale trvalo.noa le ked mi nikto nic nepovedal.-no a neviem ako to funguje u vas,ale ja idem v pondelok podpisat rozhodnutie o zvysenom rodicaku.a to som si myslela,ze mi to poslu postou.este ze aspon to uz mam u nas.
5. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gal mne to prislo vcera recomandom, aj Rozhodnutie, aj to ze mam prist podpisat, ale chvalabohu som tam bola v stredu, tak mi to dali podpisat, asi by ma uz ozaj slahlo z toho :sweat_smile:
ja som to tu minule spominala s tym doplacanim rozdielu..... mne to nakoniec vychadza viac - materska, tak sa snad uz nebudem musiet trepat na socialku :unamused:
6. feb 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, momentalne mame pristup na net iba cez vikendy, takze az teraz.
Gal - dik za link na tu stavebnicu, to urcite kupime. Maly bude nadseny. A urady, ani nestraste, ja som si este stale nebola vybavit zvyseny, sa mi dajako nechce.
Peknu nedelu zelam.
7. feb 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moni,atak ty si to vystihlas tym podpisom.klobuk dole.bola si vs apravny cas na spravnom mieste.no ale envadi,tak tam zajtra zbehnem.
no a s tym rozdielom som fakt zvedava,ci nejaky budem mat.zaujima ma uz len tolko,kolko mi napiseu v praci denny vymeriavaci zaklad.uz vedia,ze sa tam nevratim,tak som zvedava ako k tomu budu pristupovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: v podstate by mi to mohlo byt jedno,ked zvysok doplati urad,ale aj tak som zvedava....
strasska..no ani mne sa to neche vybavovat,no ale tesim s ana peniaze,tak som sebou hodila. :sunglasses:
7. feb 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, tie urady su fakt des. pri rebeke som mala tu vyhodu, ze manzel robil na UPSVAR, tak tam vsetko povybavoval a na socke som mala znamu, tak tam to bolo v pohode. no ale teraz, ked manzel zmenil zamestnanie budem musiet vsetko obehat ja a este aj s malou,tak to nie je bohvie co. nastastie este zabera to, ze tam robil, tak mi nerobia napriek a snazia sa mi dat vsetky tlaciva naraz, aby som tam nemusela chodit ako na klavir :slight_smile:
7. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne este neprislo to rozhodnutie
7. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme zajtra na poradnu.... :dizzy_face: tento mesiac mi akosi dlho trval.

miri...a ja som si myslela,ze teraz budes vsetko vybavovat s problemami na urade,ked odtial manzelik odisiel. :grinning: inak my uz sme nachcipani....no asi sme nejaki zakliati.akonahle vstupite do prievidze mala zacne soplit. :grinning: chvala bohu nic vazne,sme aj bez teploty,len tie sopliky nam nedaju pokoj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mamule, tehule :slight_smile: hlasim navrat z Oravy do BA :frowning2: skodaaaa,bola parada, prihodila som nejake fotecky od starkej
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=259047&vReferer=

mame nejake zasadne novinky a tak??najblizsie ide na utz Kats,ze?? myslim ze zajtra,som zvedos ci bude zahada odhalena :wink: a strasska aj ty sa uz coskoro dozvies :wink: a kraaaasne vam pribudaju tyyzdne,nestiham ratat :dizzy_face:
7. feb 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac spuntici su zlatucky :grinning: najma ta kde oli sedi na fifovi :grinning: aky je uz velky :slight_smile: :dizzy_face:
poradnu s utz mam az v piatok 12.teho :stuck_out_tongue_closed_eyes: straaasne dlhy je tento mesiac :sweat_smile:
uz om si prestudovala stranky upsvaru aj socialky, vytlacila formulare... tak snad to rychlo vybavim :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gal, to ma mrzi, ze vam nosime taketo problemy. ale snad vas coskoro sopliky prejdu. zajtra ideme domov a hned idem aj k dokimu na kontrolu a ak by sa matusko neumudril, tak sa opat vratime do pd a ozveme sa.
facovka, mali su strasne zlati :dizzy_face:
8. feb 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gal - co bolo na poradni ? :slight_smile:
8. feb 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak my sa dozvieme, co to bude az porode. Manzel chce velmi prekvapko a mne je to jedno, ale velmi by ma mrzelo, keby som sa nahodou niekde prekecla a niekto by o tom vedel skor ako Juraj.
Facovka, ked vidim tvoje fotky, tak mi to nepripada az take strasne, keby som aj ja mala dvoch chlapov.
a ten kocik je supis, aj vy ostatne ste menili kociky, alebo ako teraz fungujete. Nas Misko velmi nevladze chodit, lebo my tu mame same kopce.
8. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok