Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
12. feb 2010

a pohlavie neodhalene?? ale tak neva, gratulka, paradne miery 😉

kats
12. feb 2010

pohlavie odhalene 😀 bolo to kraaasne vidiet, ale este vydieram baby aby dnes prisli na zurku lebo inak sa nedozvedia 😅 😀 takze prepaaacte 😀

kats
12. feb 2010

ah jaaaj mam takeho ukecaneho muza 😅 uz to vykecal na FB takze vydieraci efekt nijaky 😅 .... budeme mat parik 😀 je to dievcatko 😀 😀 ved ako vravi moj muz - na dievcatku predsa pracoval 😀

moni1412
12. feb 2010

kats gratulujem 😵 no tento rok sa dari parikom.... vidim ze vúcsina muzov asi pracovala na doplneni parika 😀

gal vobec nechce jogurty? to u nas nie je den bez jogurtu, Denisko ich je schopny jest v kuse 😒 tak snad to ovocie zaberie, davaj priebezne vediet 😉

co papavaju väcsi drobci na veceru a ranajky u vas? Lebo my stale mliecko, teda najnovsie kakao, keby ste poculi s akym prizvukom to vzdy povie 😀 zvyrazni to druhe A, sa nasmejeme na tom 😀 pride do kuchyne, mliecko nie, nie, kakao..... ale tak striedame.. a na ranajky k tomu este bud kolacik, alebo pecivko..... 🙂

strasska
12. feb 2010

kats gratulujem a v dobrom zavidim. 😅
my mlieko pijeme, iba pocas dna z poharika a na ranajky ci veceru casto papame jogurty- on je tak jogurtovy, alebo chlebik s maslom a najnovsie zujeme minimalne raz denne cherry-paradajky, ktore sa aspon trochu podobaju na ozajstne paradajky.
Kasicky uz nerobime davno.

kats
12. feb 2010

u nas ranajky uz par tyzdnov neficia... v postielke rano vypije mliecko, potom na desiatu da par kuskov peciva s maslom, teraz odmieta aj syr co miloval, ani zelenina mu uz nejde...
na veceru... to je vzdy tazke... mava zemiaciky s tvarohom a acidkom ktore miluje 🙂 cestovinovy salat, co si dame aj my, alebo pecivko, ryzu cestovinky.... kasu sme minule skusili... tak s nim muz obchodoval ze za kazdu lyzicku kase dostal olivu 😀
dikees kocky tesime sa 😉

facovka
12. feb 2010

jeej kats,parada..a meno?? 😵

strasska
12. feb 2010

Inak zienky, neviete o niekom kto by potreboval Nutrilon HA 2 ? Konci mu zaruka v maji a my sme nakoniec ziadne umele nedavali. Skoda by bola, keby prepadol...dam ho za dobru cenu

kats
12. feb 2010

meno netusime 😅 vecer budem listovat kalendar 😀 aj ked martin sa dnes rano zobudil a prve co povedal ... Petra.... zatial ma to vsak neoslovilo 🙂

facovka
12. feb 2010

tak supeeer, listujte a vyberte 😉 zatial davam do tabulky, ze neviete 🙂 , inak som vykukala v tabulke, ze najblizsich 6porodov v poradi, tak vsetky maminky cakaju do pariku 🙂 ,xixi

mirka20
12. feb 2010

moni, pekne sa vam to rozbieha. ja zacinam mat z toho strach, ze uz len ty, gal a uz idem na rad ja 😒
kats, gratulujem k dievcatku. fakt sa v tomto roku daria pariky 🙂
my ranajkujeme chlebik alebo pecivo s maslom a medom, sunkou, parky,...vecera ako kedy. bud co bolo na obed alebo co bude druhy den na obed alebo chlebik. kasicku zacala odmietat asi pred 2 mesiacmi, tak sme to nechali. a pred spanim este flaska mliecka 😵 jogurty papame vacsinou na desiatu, aj ked teraz ma obdobie, ze ich nemusi.

loss
12. feb 2010

jej gratulka velka aj ja som zvedava ako Lenka na meno 😀

loss
12. feb 2010

jej niekde mi uniklo oslovenie je to pre kats 🙂

moni1412
13. feb 2010

tak pozeram ze mate pestrejsie ranajky a veceru 🙂 ked u nas ritualy zatial musia byt, tak by hadam bez mliecka ani nezaspal 😒 kasicku som minule po dlho case skusila, lebo chce papat vsetko sam, tak ze nech sa uci, taku hustejsiu som urobila, aj ju spapal veru sam..... tak kasicka na ucenie 😀

mirka hmm, aj s kats ste potom po nas..... ale neboj, este my s gal mame mesiac cas 😉

strasska skus dat inzerat tu na mk, tam asi najlepsie uspejes 😉

galanta
13. feb 2010

kats....tak gratulujem...no fakt to tento rok nejako vychadza s tymi konbinovanymi surodencami. vyraz parik nemam moc rada,lebo vsak sa nebudu parit. 😀 😝 no a kamaratka mi vzdy hovori,ze sme jedini komu to vyslo a ja tvrdim,ze nam to nevyslo lebo ja som chcela dievcatko. 😀 no aj ti lekari musia byt z nas zufali,vsak akzda chce nieco ine.noa le to jedno,hlavne ze sme ok. 😉 kats uz len prajem pekne meno vybrat.....

pozeram,ze preberate jedlo...no tak my na ranajky mame obvykle ovocie....bezi zo spalen ku stolu a uz vybera oviocie....no ine do nej nevieme dostat.akoez jest chelbik v stolicke nehrozui.to u nas vyzera tak,ze my ranajkujeme a sarlotka lieta po byte a obcas sa zastavi a povie..mnam mnam...dame kusok chlebika a leti dalej.okolo 11 sa nampodari nejaak polievocka rovnakym stylom ako ranajky.pred sapnkom musi byt mlieko.to je jedine jedlo na ktorre sa tesi.....okolo tretej sa snazime do nej dostat obed. 😝 fakt snazime.olovrant akoze nehrozi.....a vecera nejaky chlebik alebo obed ,co navarim den dopredu...a vecer pred spankom zas mlieko.noa to je nas klasicky den ak papa....ked nie,tak ma salk triafa.vtedy neche vobec nic... 😝 😝 ked je to ejden den,tak sa to da,aale ked je to dni viac,je to do porazenia.fakt uzs om neikedy zufala.vcera sme konecne kakali.3x z toho 2x z placom,potom to bolo ok.vecer spapala kiwi,pomaranc a dotalcila to sudsenymi slivakmi ....noa spon ze to ovocie miluje.my vlastne zijeme na tom.kase 😝 jogurty. 😝

galanta
13. feb 2010

no a mlieko chvala bohu uz konecne opat chce..... 😵 😵 😵

strasska
13. feb 2010

moni, sak skusam dat na MK, ale nedari sa mi. ☹

loss
13. feb 2010

moni jej ta 36tt krasne svieti o mesiac si dvojmaminka 😅

galanta
14. feb 2010

loss..ako sa mate? ide to???

facovka
14. feb 2010

loss, gratulujeme k 1mesiaciku,aaale to uletelo 🙂

slnyecko
autor
14. feb 2010

Ahojte,vsetkym ku vsetkemu gratulujeme 😀 Len som sem nakukla a pridala nejake fotky,mame hrozne noci dnes sme mali zurku od polnoci do tretej,som z toho na nervy.Inak su chalani strasne super 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

facovka
14. feb 2010

slny to aj my mame uz asi tyzden, ja neviem co to,asi sa mu zubky pohli,uplne si ide vyrvat dasienko ☹ ale zatial sa nechystaju prerezat,aspon mne sa nezda 😒

galanta
14. feb 2010

co??????loss uz je to mesiac?????????????no teda...takze samozrejme grautlujem...

slnyecko...krasni chlapi....no a ten oblecek...hihi no to musela byt zabasva.

moni1412
15. feb 2010

loss pridavame sa ku gratulacii 😉 no mesiac.... neviem ci mala tolko vydrzi, mam pocit ze asi ani nie

😅 Leni, vy zachvilu pol roka 😕

slny 😵

facovka
16. feb 2010

joooj,kde sme sa toprepadli???ni veru,polroka pozajtra mame 😉 zo dna na den sa to lepsi,sa tesim,je to pecka, sak sme skoro do 5mes. sa trapili,aj obcas sa este trapime s tym bruskom ☹
dnes sme mali poradnu,Oli 7300g,66cm, fifo 10,5kg,83cm..oli zaockovany Hexa II,pnemu II. a fifo az teraz na mumps,osypky,rubeola,co stale byval chroy,sme stale neboli zaockovani,tak som mu dala tu vakcinu tetra pichnut co to ma aj s tymi kiahnami, o 8t preockovanie kiahni...podla mna su velmi malinki na tie kiahne,tak ja som dala,a ako poznam moje dietko,tak ten by mal kiahne v brutal intenzite,tak radsej takto...aj dr.schvalila,bo jeho ked daco drapne tak ze na totalku... 😉

kats
16. feb 2010

slny 😵 paradny kovboj 😵
gratulujem k prvemu mesiaciku a aj velkemu polrociatku 😉 to ale letiiiiiii 😵
uz vas je len par pred nami 🙂 zacinam sa bat 😀 😅

moni1412
16. feb 2010

Leni ja som davala tiez aj kiahne.... snad to drobcom pomoze 😉 myslela som ze dam maleho do skolky tento rok, tak aj preto, lebo keby mal kiahne a mala by ich dostala, tak dovidenia 😒 ale nakoniec este bude Denisko domka rok, ale nelutujem ze som dala. aj keby ho to chytilo, snad bude mat aspon slabsi priebeh 🙂

strasska
16. feb 2010

Ahojte,
tak facovka ta stranka mi blbne stale, takze ziadne inzeraty pridavat neviem 🙄

Ja som tiez rozmyslala nad kiahnam. Ked som teraz tehotna, ak by maly dostal, neohrozilo by to babo v brusku?

Zienky, ja uz okolo vahy chodim len so zavretymi ocami a to sa vobec neprejedam, ale priberam no hroza. teraz za posledne 2 tyzdne som pribrala 3 kg, dokopy mam sice +5kg, ale ked to pojde tymto tempom, tak ako hovori nas Misko jajajajaj. A to som si nahovarala, ze sak som ovela viac v pohybe ako pri prvom, ale dajako to nevidno. 😖

loss
16. feb 2010

juj kocky dakujem ste zlate uz je to mesiac ozaj to leti
v piatok mam prvu sak uz to zacina kusku a hned aj prednasku takze zacina skola koncime 15.5 tak uz to zacina snad to vsetko zvladneme,Mia je zlata uz vnima je zlata a aj Nelly sa uz lepsi uz ju pohladka,pobozka ale ked zaspinka este stale krici ☹

galanta
16. feb 2010

loss???? dobre som pochopila,ze nely krici zo spanku???no chuda.
inak ja som dnes bola na krvy a vyzera,ze sa fakt schyluje k cisaraku,lebo o tyzden idem na interne vysetrenia. 😵 😵 😵 a akosi ma to vsetko zacina zmahat.dnes som prvy krat za celu matersku spala so sarlotkou poobede,normalne som odpadla,tak som spala.... 😵 😉 nie ze by ma brucho tahalo,ale normalne na mna taka unava pride,ze az no.
mirka,este ste u vasich?
fac...no pekne vahy.....filipko je akonasa sarlotka 😉