Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
17. feb 2010

no tak my od vcera vecera u oliho skoro 39ky 😔 dnes robi dr.od 11h musim je brnknut ci po ockovani a kolko je to "normalne",ked nie tak k dr. 😔 ach jo,bojim zase co bude 😒 ☹

moni1412
17. feb 2010

gal to si pekne vydrzala. ja uz nejaky ten tyzdnik som taka unavena ze nechapem 😒 ked spi maly, tak spim väcsinou aj ja a ani to nepomaha 😒

Leni, na vas sa nejak vsetko lepi 😒 drzte sa 😉

galanta
17. feb 2010

fac...no teda.....co dodat...len ench je to co najsor za vami. 😉

mirka20
17. feb 2010

gal, uz sme doma od nedele. to si doteraz nespavala? ja prvy trimester stale a teraz ma uz opat zmaha unava, takze sem tam opat spime s rebekou spolu. 🙂
leni, snad bude oli v poriadku a je to len z ockovania.

mirka20
17. feb 2010

gal, preco to vyzera na cisarsky? 😕

strasska
17. feb 2010

facovka, krasne fotky. Velmi ste sa mi pacili a ta rodinna, ... no uzas.
Ja som dnes bola na cukrovu vodu a domov som cestovala busom. ani Vam nepisem, ako som dopadla. 🤐 Esteze som mala pri sebe sacok a sedela uuuuuuuuuuplne vzadu. 🙄
Zelam krajsi den, ako mam zatial ja. pa

facovka
17. feb 2010

strasska si sa poblila???mne to chutilo,dr.kukala jak puk ako som to vypila 😉

galanta
17. feb 2010

fac...fakt kradsne fotky.mne s aanjviac paci ta posledna..... 😉
strasska.....no chuda...takto dopadnut..este ze u nas sa uz od sladkej vody upustilo a teraz papame dva rozky a syrokrem. 😉
miri...no uz som stretla tvoju maminu,tk viem,ze ste uz doma...len somkonecne vcera mala trocha casua nikto sa k nam nechystal,tak som mylslela,ci nepridete...no a spala som prvy krat nie toto tehotenstvo,ale prvy krat co som na materskej.ja neajko cez den neviem spavat a sarlotka spavala strasne divne od babatka,len po pol hodkach,takze sa mi ani nedalo.ale v prvom trimestri som bola poriadne utahana,len dieta na mna nebralo ohlad. 😝 no a na cisarak to vyzera preto,lebo som 23 mesiacov po cisaraku a ze do 24 mesiacov uprednostnuju cisarsky koli maternici.ale este sa bude rozhodovat priamo v nemocke.tak uvidime ako to dopadne,ale tento tyzden ma caka pre istotu interne.a vy ako? uz sa Matúško umudril a dal sa naspat dolu hlavou?

galanta
17. feb 2010

baby ...dostavalis te u lekara tie kufriky s reklamnymi balickami?

facovka
17. feb 2010

gal,ja ano ked mi davali tehu knizku,nic moc 😉 a v porodke 2, jeden kufrik, a taku tasku, to reklamu robia aj v Mama a ja casaku,s ktorymi porodkami spolupracuju, vnej bolo dost,aj flaska Avent a tak 😉

strasska
17. feb 2010

Ano poblila som sa, ta cukrova voada bola v pohode, nic mi nebolo. Az ked som sa pred cestou na jedla, 2 suche zemle a taka reakcia 😲 a okrem toho to bolo az tri hodky po vypiti, takze nechapem.
A vy zujete miesto cukrovej vody rozky? co, nechapem. 😨

ninka123
17. feb 2010

Ahojte kocky... dlhšie som tu nebola, tak dufam, ze ste vsetky OK 🙂
Fac, krasne fotocky, ta rodinna nema chybu 😉 strasska, chuda 😒 mne ta voda tiez velmi nechutila... 😝
aj ja som sa dostala konecke k pridaniu fotiek... 😅 Luckinych aj malickych...
Tak dobru noc vsetkym prajem, deti uz spia 3hodky, konecne idem do postele aj ja... 😵

facovka
18. feb 2010

ahojte babule, hlasim ze oli uz horucky nema, tesim sa...hnusne ockovanie..a mame presne polrocik 😵
kuk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aly
18. feb 2010

LEni, nahderné fotky, neskutočné. Máš krásnu rodinku 🙂

galanta
18. feb 2010

strasska.no moj lekar asi prisiel na to,ze dva biele rozky a tucny syrokrem am pdony obsah cukru ako ta cukrova voda,tak sme sa mali len anjest pred odberom.aj ked syrokremy nemam rada,pre jeden raz to bolo na vydrzanie. 😉

galanta
18. feb 2010

no teda...fac...pol roka mate za sebou.malinky je nadherny,noa tie fotky su fakt daco... 😉

ninka....no krasne fotky.tak to je u vas akov detskom domove.no a ta posledna fotka. 😀 ani v jasliach nemali take specialne kociare.hihi

ludka_r
18. feb 2010

Ahojte.
Mňa teda cukrová voda čaká až v polovici marca, takže mám ešte čas.. síce som sa čudovala, čo tak neskoro, ale neva....
U nášho doktora je všetko akési divné...
Ale bola som tam v utorok, na ultrazvujku... Zas mi povedal, že budem mať chlapca... ☹ Baby, viem, že je to choré, ale som z toho smutná.. Veľmi som chcela mať dievčatko... Ale aspoňže v tom nie som sama, a raz si určite zvyknem.. 😀
Len teraz vôbec neviem, aké mám dať drobcovi meno, mne sa žiadne chlapčenské nepáčia...

facovka
18. feb 2010

ludka nezufaj,mat dvoch chalosov je peckaaa,uvidis,aspon vybavicku mas,tak si povedz 😉 tak si zmen pas, a ja zmenim aj v tabulecke 😉 ked budes vediet meno,tak das vediet..inak ja som nad druhym uvazovala aj nad Vilkom 😉

ninka123
18. feb 2010

Leni, Oli je kuzelny 😵

katka.1
18. feb 2010

Ahojte babulky. Dlho dlllho som tu nebola, tak ako tak pozeram mam co robit , aby som si vas spatne precitala 😉

dasenka
18. feb 2010

facovka...gratulujem k polrociku 😉 strasne rychlo ubieha ten cas, uz aby sme aj my mali pol roka 😀

moni1412
18. feb 2010

Leni krasne 😵 kde ste sa fotili? a gratulujeme 😵

strasska u nas ma kazdy lekar iny postup - niekto doma vypije mlieko, zje rozok, niekto 2 rozky so syrokremom, no a my podobne ako vy - glukozova voda v cakarni 😒

ja mam za sebou dalsiu poradnu, najskor poradna a kedze som sa dnes vybavila zazracne rychlo, tak som sla domov a vratila sa potom na sono mala ma uz vyse 3kg a to mam este skoro mesiac do terminu bude veselo CS stale 3, takze sa dalej neotvaram, vyzera to zatial na prirodzeny porod (jupiiiiii) aj ked preventivne mi idu robit predoperacne vys. no a neobisiel ma streptokok ani v tomto tehu, tak mam antibiotika a jedny tbl na vkladanie, ale inak vsetko ok

facovka
18. feb 2010

kacenkaaaa,no kde si tolko??sak si na rade,ani v pase nemas ze cakas chlapceka,bistu,nas zanedbavas 😉 🙂
fotili sme v samorine v sofia foto 🙂
moni super ze ste oki,babula ma vahu akurat bude to kocka,ked ma take krasne meno mat 😀
yo,dasi tak Agatka??musim do tabulky urobit zmeny,bo tam si mala 3mena na vyber,pekne ste si vybrali 😉

majovky_again
18. feb 2010

zaktualizovana tabulka...ludkar dovolila som si skopcit z tvojo albumu foto tehu a utz 😉

moni1412
19. feb 2010

Lenka 😀 😵 😵 😵 veru krasne 😵

gal tebe sa chystam od vcera napisat.... som spominala cosi manzelovi ze sme tu preberali ohladom tych jogurtov a kakania drobcov.... a ten hned ze espumisan si neporadila? normalne mi to vypadlo ze sme Deniskovi davali ked bol malicky, kvapky, do mliecka a taaaaaaak sa potom vzdy pokakal, to zabralo vzdy 😅 mamicky sa tu trapime, radime, a jeden ocko takto hned 😀 som nechapala 😀 ten ste neskusali?

galanta
19. feb 2010

moni diiik...no ved ja staqle hovorim ze rodicia su nenadarmo dvaja.tak kde si uz ja neviem rady,tato poradi.... 😵 😉 super skusim espumisan.no vcera sme boli nuteny dat aj glycerinovy cipok,ale u nas je trocha iny problem...no keby chcela tlacit a nejde jej to,tak ten cipok zaberie,ale jej telicko kakat chce a ona nechce pustit,lebo s aboji bolesti.boze to je strasne.vcera sedela na nocniku snad hodinu a stale sa nevedela rozhodnut,ci zatlaci.cipok uz vyletel v podobe vodicky von a ona javascript:addEmoticon('😎','vBody')huste nie a nie pustit....no des.ale vyskusame aj ten espumisan urcite,a to je ten na vetry????
no monia vsimla sisi ako sme boil predbehnute???? 😀 noa to ked vasa Lenka ma cez tri kila,tak to aom zvedava na toho ansho slona.lebo uz v 29 tt bol skoro o dva tyzdne vacsi....amerali ti aj brusko a nozicku?lebo ked meraju len obvod hlavicky casto sa milia.noa ked cches tak rodit prirodzene,tak nech ti to samozrejme vyjde. 😉 ty mne prj opak. 😀

dasenka.....Agatka??????tak sa mal volat nas Filipko.......... 😠 😎

ludkar....ja som vzdy tvrdila,ze vyberat si pohlavie je rozmaznanost.no aj je....ale sama som revala ako blazon,ked mi povedali,ze to dievcatko nebude.a to uz doma jedno mam. 😉 😎 najprv som s a smiala a potom som sa normalne vyreala.proste mi to prislo akesi divne,ze nebzudem mat druhu Šarlotku.ale teraz sa tesim.

moni1412
19. feb 2010

gal ano, tbl reklamuju na to, ale tieto kvapky nam poradil nasa detska vtedy, Espumisan L myslim ze sa volaju 🙂 dufam ze vam uz cosi zaberie 😒

hehe 😀 no... no a tiez som zvedava ci bude tak buchticka mala, uvidime 😀 myslim ze meral vsetko vcera....dik a tebe teda prajem na tvoje zelanie opak 😅

ludka_r
19. feb 2010

Tak teda dúfam, že to nakoniec nebude také zlé s tými chalanmi.. .Nudiť sa ale určite nebudem... 😀
Len ešte vybrať to meno.. Keď mne sa akosi žiadne nepozdáva... A ak áno, tak chlapovi nie... 😖
Galanta, máš pravdu, vyberať si pohlavie je rozmaznanosť. Veď môžeme byť rady, že vôbec dieťa máme...Ale aj tak...

moni1412
19. feb 2010

ludka 24.tt???? 😕 co je s tym casom, baby? mam pocit ze letiiiiiiiiii 😒