Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
24. mar 2010

evi...aj ostatne......uuuplne som sa zabudla podakovat za blahozelania...no to je moja senilka..takze este raz dakujeme....

gratulujem aj katke...konecne to ma za sebou....noa tie miery....teda fakt uzasne. 😎 😵

loss
24. mar 2010

huraa aj my vsetko dobreee zelame maminke aj drobcekovi
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kats
24. mar 2010

supeeeer 😀 je to riadny chlap a krasne to zvladli 😵 😵

strasska
24. mar 2010

Katka sikulka si a Jakubko tiez!!!! 😉

verulka
25. mar 2010

paradicka 😵 gratulka 😵

facovka
25. mar 2010

Jakubko nahodeny v spolocnom albume, Katka dakuje za gratulky..ma sa vraj super,nic ju neboli, beha aj sedi v pohode, tak parada 😵
akurat som chcela napisat ze sa nam nejako zuzuje tabulka maminiek ktore cakaju,babyyyy ozvite sa....ozvala sa mi teraz veronica1, gratulujem a pridavam ta do tabulky, ked ti vyjde cas kludne piiiiis 😉

moni1412
25. mar 2010

katka gratulujeme, vela zdravicka vam obom prajeme 😉

verul snad mas pravdu 😒 dnes uz nemam odvahu ist s nimi sama von, cakame na tatina. mala mala v noci koncert, resp. o tretej vstavala na papanie a dlllllho nemohla zaspat, o pol siedmej ma uz Denisko tahal z postele, tak som tak mierne K.O. dnes 😖

loss hmm, to aj ja. vsetci pozeraju ze ci maleho bijem na tej ulici alebo co. minule (a a to sme sli aj s Milosom) normalne jedna teta vysla na balkon sa pozriet co sa deje 😒

asi si musime najst nejaky system, naivne verim ze potom bude lepsie, lebo za tieto tri dni co som s nimi sama, padam na nos 😖

facovka
25. mar 2010

moni bude to lepsie,neboj..a tie noci, neviem kedy,bo my stale zleeeee 😒 okrem ineho sme kolikovali do 5mes. tak co ti budem hovorit...teraz zuby, stale cosi...ale nereve len je proste hore, a keca a vymysla...asi sa mu nechce spat 😀

mirka20
25. mar 2010

jeej, gratulujeme novej dvojmaminke , zelame rychle zotavenie (aj ked z toho, co si napisala lenka je uz katka fit), dostatok mliecka a pohodove deticky.
a gratulujeme aj novej cakatelke na dvojmaminkovanie a zelame pohodove tehulkovanie 😵

moni1412
25. mar 2010

Leni, nejak sa nemozem stazovat na noi, to len dnes to bolo, neviem co sa stalo. ale to ostatne - uz aby to bolo 🙄 🙂

ludka_r
26. mar 2010

Ahojte.
Gal, Katka, gratulujem k drobcom. 😉 Nech len radsoť robia.

Ale nám ostatným tehuľkám to tiež riadne uteká.. Až mi je ľúto, že som si to tehotenstvo doteraz stále ešte nužila. A už si ho asi ani veľmi neužijem, keď je vonku tak pekne a ja mám plnú hlavu školy. 😖 No čo, užijem si tretie. 😀

a už som pribrala 14kg. Skoro ma porazilo, keď som sa po mesiaci pozrela na tú váhu. Za tri mesiace ešte pekne naberiem, už sa teším,ako sa budem gúľať.

ninka123
26. mar 2010

Ahojte, blahozelame k novému prirastku 😵 prave sa Marek napapal, tak mamina browsuje, lebo cez den nebol cas 😉
Mne mali vdakabohu spia vonku aj na terase, ze nie je potrebna chodza, tak dost usetrim cas...
Inak vcera sme boli u dokiho s dvojkami (vraj nas uz dlho nevidel 😅 😀 ), Takze Marek 6920g a Leuska 7050g... nemam co dodat, Lula bola v ich veku o pol kila lahsia 😎
Ludka, s priberanim neboj, ja som pribrala tiez skor a potom az v 9mesiaci... Inak kojenim som sa dostala na predtehu vahu, ako som prestala, za 6tyzdnov som pribrala 7kg 😝 😠 tak teraz sa trapim a chudnem ako taka pipina... ale tak mi treba 😖 😒
Prajeme vsetkym krasny vikendik...

galanta
26. mar 2010

ninka,tak pozeram,ze amme podobny problem,....teraz chudnem,po kojeni zacnem priberat. 😝 inak ja uz mam vahu naspat.kedze som pribrala v tehotenstve tazkych 7 kil,tak uz zas mam ako pred tehu.joj len keby tonebolo skoro 90 kil. 😀 ale vaha lezie dole ako diva,len keby to vydrzalo.hihi

loss
26. mar 2010

caute babulky

tak ja ma zajtra 2skusky no som zvedava co bude nie som moc pripravena
Miuska vazi 5700g cela kocka dnes mi vonka spinkala od 13h do 16,30 h supis a uz spinkame takze sa idem este ucit pa pa

facovka
26. mar 2010

kokso loss, este raz,klobuk dole.. 😵 ucenie naozaj uz ee....

veronica1
26. mar 2010

facovka, mirka - dakujem, budem sa snazit tiez sem tam prispiet, no ta moja je taka "stihacka", ze pri nej nestiham nic, jedine tak vecer idem niekedy k PC, normalne si neviem predstavit ako to budem zvladat pri dvoch detoch 😨 a obdivujem tie co este aj studuju...

galanta
27. mar 2010

ver.....gratulujeme ku tehulkovaniu.....no ja som rada,ze zijem,a to mame naseho tata doma .ma dovolenku.pomaha ako vladze,no ale este asipotrva,kym urobime nejaky rezim,aby sa to dalo zvladat.

loss
27. mar 2010

caute
tak skusky som absolvovala ale este neviem ci som presla 😒
Miuska celkom pekne u nasich vydrzala len sa hnevala na flasticke potom sa nesla dojest na cice 🤐 😵 😅

facovka
27. mar 2010

loss neboj,ty si sikula 😉
gal zmen si pas,mas tam ze cakas babatko 🙂

moni1412
28. mar 2010

veron nech vsetko dobre dopadne. gratulujeme a drzkajte sa 😉

jankapo
28. mar 2010

ahojte mamule tehule, ja som tu nebola ani nepamatam, gratulujem vsetkym sestonedielkam 🙂 a samoyrejme velmi velmi drzim palceky, nech ich deticky netrapia, ani tie male ani tie velke, proste nech si to fakt vedia uzit 🙂
loss, stopro si to zvladla! nepochybujem ani trolinku 😉 uz nech to mas za sebou!
moni- tak zacal boj, ze? 😅 asi is tym musime vsetky prejst, a neboj nic, kazdy ma len tolko nalozene, kolko zvladne. zapal prsnika je desdesdes....poznaaaam- PRETO varujem! nech to znie akokolvek sialene, oddychuj kolko sa da, lebo ta svinucha sa ti vrati! ja som mala 3x, stale po nejakom psychickom-fyzickom vypati! a to som sa akoze citila skvele, tak som sa podcenila...lenze sestonedelie je sestonedelie, neni to sranda, aj ked v cloveku este krasne odznievaju poporodne endorfiny (aspon u mna to tak bolo)- tak radsej kasli na prechadzky a naozaj pockaj na milosa
u nas dvojmaterstvo fajn, ja sa akosi nemozem stazovat (100x klop)- az nato, ze je tak maaaaaaalo casu na polovicku :( a seba samu ani nehovorim
ale decka su v pohode, tomi je pokojne zlate babatko, noci su obcas uprdkane, ale nie je to pravidlo, obcas mi dopraje krasnu noc (vtedy vystraja matulko)
ale nie, odkedy sme sa zbavili u matulka cumla, nestacime sa cudovat, ako dobre spi. len ma zase sople, tak teraz zle...
inak vsetko ok, odkedy sa oteplilo, som novy clovek 😵
cez den vyjdeme vonku, aj doma sa prehrame, tomi sa uz plazi po celom byte ako husenicka, tak budem musiet zacat poctivo zmyvat 😀 vsetko ho zaujima, co nemoze, samozrejme, zacina papat prikrmy, tak mu to celkom pekne ide, dufam ze bude papkacik ako matulko
matu sa nam rozkecal, tak to zacina byt riadna sranda, sak vz to asi poznate, hadam sme posledni, co tak malo kecaju... 🙂 ale rozbieha sa to, teda, len teraz ma zacne hlava boliet
no nic, idem spat k rodinke, chcela som vas len pozdravit 😉
drzte saa

loss
28. mar 2010

jaaani ahojky 🙂
ked ty tu napises vzdy mam krajsi den si moj velky vzor ako sa da vsetko zvladnut s hlavou hore aj vy sa drzkajte 🙂
a jasne ze pozdravujem vsetky ostatne maminky a babiky 😵

facovka
28. mar 2010

no jani,vitaj medzi nami..... 😵
to s tym nedostatkom casu na seba samu a polovicku veeelka pravda....to maminkovanie ti fakt prevetra vztah ze az 😅 ale tak stoji to zato,treba nejako podelit cas ak nejaky zostava 😉
drzte sa..
akacenku dnes pustili s kubkom z nemocky,tak uz su doma velka rodinka...Kaci drzkajte sa a ked si chvilku najdes piiiiis a prihod foto krpceka este 😵

mirka20
29. mar 2010

ahojte 🙂
loss, mas moj obdiv, 2 deti a skola. ja ledva zvladam zatial jedno 😒
jani, ahojky 😵 juuj, ale ten cas leti. ved si len nedavno rodila a maly ti uz lozi 😵
my sme stale 2v1, zajtra poradna, tak som zvedava, ci sme sa nejak pohli alebo je vsetko po starom. ale v horoskope som mala, ze mam byt trpezliva, takze si este uzivam jednomaminkovanie 😵 a este nemam doupratovane, ani postielku sme este nestihli zmontovat, tak sa tesim, ze este nerodim 😅

moni1412
29. mar 2010

janka keby sa oddychovat dalo 😅 uz cakavame na tatina s prechadzkou, ale aj tak po spravach mi uz pada hlava, neviem teraz ci jarna unava ci to sestonedelie 😖 no ten boj - presne si to vystihla. niekedy mi uz tak prasnu nervy, ze ma potom mrzi ze bol aj krik, minule dokonca cap po zadku, co zasadne odsudzujem 😒 tazke to je, no ☹

mirka 38.tt????? nejak sa to rozbehlo, chvilu sem pravidelne nechodim a taketo zmeny 😀

loss
29. mar 2010

ahojte
ozaj Miri uz uz je to tu!

facovka
30. mar 2010

no miri,mas to za paaar...tesime...ak chces posli mi do IP cislo, poslem ti potom na seba, aby sme boli v kontaktos 😉

galanta
30. mar 2010

no teda mirka...fakt uz si na rade...a to som sa nestihla ani spamatat a uz som dvojmama.joj ja som taka rada,ze nie som doma sama,ze moj drahy ma dovolenku.
inak maly je zatial zlatusik,pekne spinka a papa.stale by bol na ciciku.no len sa zbavujeme zltacky,lebo je ako mrkva.a tajne dufam,ze mu preide rychlejsie ako sarlotke.ta ju mala do stvrteho mesiaca. 😝 šarlotka sa tvari,akoby tu bol maly odjakziva.berie ho ako uplnu samozrejmost,len vecer zneuziva situaciu a v posteli vymysla ako sa da,obcas nervy stracam.ale inak vsetko funguje ako ma.len keby som stale nemusela odsavat,aby som podporila tvorbu mliecka.ale aj to sa snad upravi.ale maly uz apson taha,nie ako ked sme prisli z porodky,ked nechel tahat,lebo vsetko dostal pekne naservirovane od sestriciek rovno do hrdla.ale nakoniec sa mi ho podarilo presvadcit,ze inak to nepojde,len ked bude tahat.lebo hlados je poriadny,len keby mu to tieklo.je to lenivec. 😅 no a bude to poriadny exot....vcera sa tak tocil od hladu za vankusiom,ze sa otocil na brucho.takze ho nemozeme nikde len tak nechat lezat.

katka.1
30. mar 2010

Ahojte dievcence 🙂 Velka vdaka za gratulacie a ze ste na mna mysleli. Prvy den doma bol trosku tazky. Len som sedela a plakala. Ale uz je to ok a celkom si to uzivam.
No a co sa tyka mojho porodu. To vam bol den. RAno o siestej som dostala vyvolavacku, bolesti hned nastupili. Ale stale zavreta. Uz som sa aj dr. pytala, ci to nemozeme ukoncit sekciou, lebo sa bojim o maleho. Ona ze nie, ze to je normalne , ze kontrakcie skoncia, ze ked, tak pokracujeme opat rano. Tak ja neviem, ci sa to tak robi, alebo to povedala schvalne, aby ,,zapracovala,, psych. , ale zabralo to. TAkmer som nedobehla na porodny stol a uz uz som tlacila. To zacali sestricky kricat, aby som este netlacila. 🙂 he. Dobehla dr. , 3x som zatlacila a drobec bol vonku. 🙂
TAk som rada, ze to mame za sebou. Este v ten den som behala po chodbe. Fakt sa citim lepsie ako pri prvom porode. Ale uz stacilo. Do porodky sa vratim tak maximalne ako navsteva 🙂
Prcham za Kristinkou, lebo tu huci ako pavian 🙂

facovka
30. mar 2010

super kacenka,tesime s tebou... 🙂 a aj ty si zmen pas,mas tam stale ze si jednomamina 😵