• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky 2008 opäť tehulkujú

6. marca 2011 
uuuha,tak moje proroctvo asi vyjde..kats pisala ze idu do porodky, ze hadam nie falosny poplach,ale ja si myslim ze urcite uz bude dnes dvojmamina :dizzy_face: :dizzy_face: drzime palce...
20. apr 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no vidim, ze lenka ma uz predbehla. :wink:
zatial ziadne nove spravy, ale ja verim, ze za chvilu vykukne miska von. :grinning:
20. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to tu. ten maly zazrak ma 3240 gr, 49 cm a vola sa Michaela. :dizzy_face: :slight_smile:
20. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jemine a ako ryyychlo, zelame vela zdravicka,mamine rychle zotavenie :wink: kraaasne miery...
20. apr 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kats gratulujeme - vela zdravicka vam prajeme :dizzy_face: Miska je krasne meno :dizzy_face:

beti vam blahozelame k narodkam aj mesacninkam :dizzy_face:
20. apr 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, kats, z celeho srdca blahozelame a prajeme prijemne dvojmaminkovanie a hlavne veeeela zdravicka a sil :dizzy_face:
gal, aj nasa je presne taka potvorka. vie, ze ked kojim, tak nemozem ist za nou a to zneuziva ako sa len da. my sa mojkame stale, nepostrehla som, ze by bola na mna viac naviazana.
20. apr 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kats gratulka velka :slight_smile: hlavne rychle zotavenie a dostatok mliecka
20. apr 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak pozeram,ze nas je o jednehio cloviecika opat viac.kats gratulujeme ku dcerke.krasne meno aj miery. :dizzy_face:
20. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, gal, u nas to zneuzivanie nie je, ale vyuzivanie situacie :grinning: ked kojim, Denisko ide do skrinky kde mame sladkosti a vybera si co sa mi zapaci, esteze neotvara :grinning: alebo Murko vyskoci a ide obhryzat kvetinku, proste ked kojim, vzdy urobia nieco co nemozem ovplyvnit :sweat_smile:
20. apr 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sorry, minule som namiesto strasska napisala loss - uz je to so mnou biedne :grinning: :sweat_smile:
20. apr 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Moni dakujeme za gratulky

Kats to bola teda rýchlovka...všetké dobré a veľa mliečka a aby Miška pekne rástal :slight_smile:
20. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska sa uz narodila :slight_smile: vazi 3240g a meria 49cm. Tesime sa :grinning:
20. apr 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blahoželáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vsetko dobre prajeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. apr 2010 o 01:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj...miška je nádherná......prajeme skorý príchod domov. :wink:
21. apr 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejo,krasna babizna, gratulujeme :wink:
21. apr 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska je nadherna, atki a ty vyzeras uzasne stastne :dizzy_face:
21. apr 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne dievcatko...este raz srdecne gartulujem. :slight_smile:
21. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. apr 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak my sa hlasime po ockovani :slight_smile: Reakcia mierna, ale mali zvysenu teplotku, tak som na noc dala cipok...
Inak Leuska 7,65kg, Marek 7,40 :sunglasses: To mala Lucka po pol roku :grinning:
Zajtra idem s Marekom na ORL, doki doporucuje "podrezat jazycek" :wink: tak som zvedava, co povie ORL doki :slight_smile:
momentalne spia vsetci traja, mali v kociku na terase, Lula v posteli, tak som mala cas pozehlit aj na net :wink: :slight_smile:
Tak sa majte krasne, krasny slnecny dnik prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. apr 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este som stihla nieco... :wink: Ani to nie je narocne mat 3deti...niekedy im staci jedna postilka :grinning:
22. apr 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, riadni buckovia :dizzy_face: to bude znama torjka u vas v okoli..super su :grinning:
22. apr 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka a to čo im dávaš jesť ked sú taký buckovia ved Lea mala 8kg v 8mesiacoch a Daniel ma možno niečo pod 7kg uvidíme na budúci týždeň v utorok ideme na očkovanie. Ale sú podarení v tej postielke všetci traja.
22. apr 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
facovka, fifovi vsetucko naj k 2.narodkam :dizzy_face: velku pusu posielame :dizzy_face:
23. apr 2010 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kats zlatucka je malicka :dizzy_face:

Leni Filipkovi a verul Ronkovi vsetko naj k dnesnym narodeninkam prajeme :dizzy_face: aj my a pridavame obom s velkou narodeninovou pusou :wink:
23. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Ronkovi a Fifovi všetko naj k 2.narodeninkám

Moni aj Deniskovi k zajtrajším 2. narodeninkám všetko naj...lebo tu asi nebudem
23. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej srdecne gratulujem kats a vsetkym babetkam co prave dnes oslavuju 2rocky :dizzy_face:
23. apr 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pridavame, vsetko naj!!!!!
23. apr 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme dnesnym oslavencom vsetko naj :dizzy_face:
ninka, krasne deticky :slight_smile:
ja som taka rada, ze je pred nami vikend, lebo posledne dva dni boli katastrofalne, som total vystavena :unamused: a zacali sme asi kolikovat, pravidelne cely tyzden medzi osmou a desiatou vecer preplaceme, tak sa "tesime" :confounded:
23. apr 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnesna skuska Ok zajtra rano o 8h dalsia tak mi drzte palce pa a pekny vikend
23. apr 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzime palce!!!!
23. apr 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok