Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
21. máj 2010

baby neviete mi poradit ohladom satky na nosenie?nejaku lacnejsiu,popripade nejaky tip,comu sa vyhnut a naco si dat pozor alebo vase skusenosti...dakuejm.uz ma totiz nebavi maleho vynasat a nemoct ho pustit z ruky. 😒 obvykle spavaju naopak so sarklotkou a potom mi ju budi.

loss
21. máj 2010

gal ja neviem ja mam taky vak mala je tam spokojna ale tiez bol drahy ako das 😔

betatka
21. máj 2010

Ahojte

Gal ja som mala šatku a bola fakt super...malého som nosila skoro 3 mesiace nonstop takže inak by som ani nenavarila a on si pekne spinkal pri mne...teraz sem tam používam nosítko. Nosítko som mala pri Lee ale to nebol taký komfort pri práci ako so šatkou.
Toť moja skúsenosť
Inak Lee rastú vrchné očáky a je urevaná, nič ju nebaví a skoro vôbec nič neje len pije a aj jej oblúbené kakauko je teraz mimo 😝
Danielko má atb lebo má zapálené hrdielko ale je zlatunký, len večer plače ked ide spinkať kým sa uloží. 😵

galanta
21. máj 2010

betatka dakujem....kupim asi satku liliputi.je najlacnejsia a celkom sa mi pozdava aj dlzkou,kedze aj potrenujem tu najdlhsiu. 😉

loss
21. máj 2010

baby zajtra na mna myslite mam skusku

strasska
21. máj 2010

loss budeme drzta palceky!!!!
Baby tak ako je to s tym prispevkom na starostlivost o dieta, neviete?

galanta
21. máj 2010

stras...no ten prispevok o starostlivost o dietasa dava,ked mas dve deti vo veku do troch rokov a zaroven si stale v pracovnom pomere,ktory trva.noa je to do veku 6 tyzdnov druheho dietata a prispevok je vlastne na to prve.ja som ho dostala od filipkovho narodenia do jehosiestich tyzdnov.mne to vyslo na dva mesiace,cize 2x40 eur.ale niekedy sa to podari cez tri mesiace a vtedy ma clovek narok na 3x40 eur.no a musela som o to poziadat a zaroven som musela poziadat a j o zastavenie,kedze to trva len tka kratko.len im tam musis pripomenut,ze mas doma uz jedno dieta,ktore nema 3 roky.vypisala som papier a musela som doniest od zamestnavatela potvrdenie,ze som stale u nich vedena ko ich zamestnanec.snad som to napisala ok. 😖
loss..drzime palce. 😎

loss
22. máj 2010

caute kočky
tak ešte neviem či som urobila 😔
Miušku som mala zo sebou a bola aj mamka malá celú skúšku spinkala tak super

strasska
23. máj 2010

gal diky, takze si to vybavovala az po porode? inak napisala si to velmi zrozumitelne, asi som to konecne pochopila 😅
loss, dufam, ze uz si za vodou 😉

galanta
23. máj 2010

stras..a snad sa da na to aj spolahnut. 😅 a ano vybavila som toa z po porode.maly mal asi mesiac.ale neviem,ci to netreba vybavit do siestich tyzdnov dietata.to uz lae nie som ista.

kats
23. máj 2010

ahojte kocky 😉 konecne chvilka 😅
prvy mesiac mesiac miska oslavila poradnou 😀 4240g 56cm 😉 pribrala presne kilo 🙂
esteze pisete o prispevku... hned v pondelok cinknem na upsvar 😅
u nas uz tradicne o osmej zacnu 2hodinove revy a nic nepomaha.... tak sme na samotke v kuchyni aby sme nebudili matusa
dnes som si k natriasaniu vzala comp 😀 😅
aj u nas uz fici satka - bolo sme 2 hodky nakolibe 😵

galanta
24. máj 2010

vsetko naj miske k prvemu mesiaciku. 😉

facovka
24. máj 2010

kats gratulka,ale to leti...vyzera ze kolikujete, poznaaaaaam 😒
fifo uz lepsie, huhne stale, ale horucky nema, uz aj malo odsavame, tesiiim, spinkal celu noc ako ked byva bezne zdravy 😉
olino sa drzi, aj ked aj on je trochen huhnavy, ma uz aj 5ty zubok 🙂
loss tie skusky, fakt klobuk dole, ja som rada ze som rada 😀

strasska
24. máj 2010

@kats gratulujem Miske, drzte sa, aj my sme to mali s Miskom, fit lopta je genialny vynalez 🙂
@facovka chorobky prec, na Vas sa nejako nalepili, jooooooooooooj, ale dufam, ze to prejde, ked sa vycasi 😉
@galanta do 6 tyzdnov to hadam zvladnem 😅

loss
24. máj 2010

kočky tak skúška za 2 supiš už iba 4 a mam další rok za sebou.
baby neviete viac o tej podvodníčke čo tu písala pod niekoľkými nikmi?ževraj si všetko čo písala vymýšlala

facovka
25. máj 2010

loss netusim, neviem, je taka?? to uz co sa akoze nudila??? a pod akymi nickmi?? 😕
ale sikula si riadna s tymi skuskami, to si uz vo 4tom rocniku??som nepostrehla... 🙂
fifo uz ok, trosicku huhne,ale uz lieta a jasi a spi hlavne,ako zdravucky 🙂 oli sa drzi 🙂

betatka
25. máj 2010

loss tu je zoznam zablokovaných užívateľov:
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/zablokovani-uzivatelia/
kde su nicky jednotlivých podvodníčok a iných previnilcov

mirka20
26. máj 2010

facovka, vy si vycerpate choroby najmenej na 10 rokov ☹ . snad je toto uz posledna a aspon na tych 10 rokov budete mat pokoj 😉
loss, klobuk dole 😅 gratulujem.
my sme po poradni. matusko ma 5500gramov a je vsetko ok. leni - galanta, uz sme vas predbehli s vahou? 🙂

loss
26. máj 2010

kocky tak u nas je hruuuza Nelly je chora ma stale 40teploty hnisavu anginu lieky zaberu na chvilku a zase je to hrozne bojim sa ze to pride aj na Miusku medzi tym sa ucim teda som hotova 😢 je hrozne ked su chore deticky

mirka20
26. máj 2010

loss, drzim paste, nech sa nelly rychlo vylieci a a miuska nech sa nenakazi

strasska
26. máj 2010

loss drzim palceky!!!!
stav po poradni: zatial drzim pokope, ale sak mam este aj cas. Babo ma 2080gr a este stale bude prekvapko 😎

galanta
27. máj 2010

loss...upne s tebou citim.toto mame za sebou aj my.filipko mal vtedy tusim 3 tyzdne.ale chvala bohu to nedostal.tak nechs a aj vy drzite. 😕 😉

mirka...no jasnacke ze ste nas predbehli.my sme boli na poradni dnes a mame 5160g.ale akosi bojkotujeme kojenie,aelbo co sa deje.proste ked ma ist papat,taks i so mna srandu robi.bud sa vyskiera,alebo nervaci.zato v noci sa naprace. 😀 mala som aj strach ci priberame,ael pribrali sme 400 g tak sme spokojni... 😵 ja teraz malijem pocas spanku nasich chrustov,takze mam makacku,ale snad to bude stat za to.

strass...vsak uz aj my sme zvedave,co tam mas.to ti nevadi,ze nas trapis???? 😠 😀

loss
27. máj 2010

ahojte
dakujem za podporu dnes sme uz nemali teplotu len stale moc nepapa zase sme schudli a je dost placliva,Miuska sa drzi cely den mam co robit a to mam v sobotu 2strasne skusky anglinu a devizove obchody asi vyletim z oboch 😔
strass juj ja som viac zvedava ako ty co mas v brusku mas aj nejakeho tusaka?

mirka20
28. máj 2010

gal, hlavne je, ze filipko pribera. ja ked som videla, ze nas matusko pribral za 3 tyzdne 1,3 kg, tak som skoro odpadla. ale tak bolo aj u rebeky. za prvy mesiac pribrala 1,5 kg a potom sa to spomalilo a teraz je z nej vyzla 🙂 to ako zvladas este aj malovat? ja som k.o. a ked sa nahodou nasi drobci rozhodnu spat v rovnakom case, spim s nimi.
loss, som rada, ze je nelly lepsie, snad coskoro zacne aj viac papat. drzim paste na skuske.
pridala som par foto, ak chcete pozriet 🙂

strasska
28. máj 2010

ffotky krasne 😵

galanta
28. máj 2010

miri...aky to bol relax,to malovanie.obyvacka uz je a teraz uz len chodbu a kuchynu. 😵 no a mne staci ta filipkova vaha...aspon nemusim taku vahu nosit. 😉 sarlotka tiez úpriberala ako ty pises o svojich detoch ale sarlotka mala co dohanat.noa prvu laktacnu krizu mam uspesne za sebou.mliecko zas tecie ako ma. 😵 to asi ten relax pri malovani pomohol 🙂
miri...krasne fotky 😵

galanta
28. máj 2010

miri..aj nasa sarlotka tak konuje s filipkom. 😀

galanta
31. máj 2010

no tak mame asi rastovy spurt,lebo nas maly sa rozhodol ,ze bude kkazdu hodinu jest. 😀 aj v noci.teda od tretej sa kazdu hodinu napchava.a tentoraz mu tecie poriadne.takze mirka pozor....lebo nas filipusik je tusim sutazivy typ a che vas urychlene dobehnut. 😀 vzdy sa tak napcha,ze nevladze ani dychat aj hlavu mu musime podopierat a ociam by nepomohli ani zapalky. 😀

strasska
31. máj 2010

gal este otazocku a to si vypisovala ten 1. formular?
http://www.employment.gov.sk/DIS/dis/index.php?...

galanta
31. máj 2010

ano vypisovcala som jeden formular.myslim ze je to ten,co si mi poslala.a zaroven som vypisala aj ukoncenie toho prispevku,aby som sa tam nemusela o par tyzdnov alebo dni vracat. 😉 snad som nezabudla na nieco.