• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májovky 2008 opäť tehulkujú

6. marca 2011 
strass...faaaakt nadhera.tesime sa s tebou a jasne,ze bude lepsie.aj my mame obcas veselo ,ale so sarlotkou sa to fakt neda porovnat.noa aporod ukazkovy a este az opakujem je ma mala naaadherne meno. :dizzy_face:

loss...deticky su krasne a fakt ocino boduje. :dizzy_face:

fac...jaj tak ani sa nedivim,ze si to nedokazes uzivat.aj deti stale chore aj problemy pri predaji. :stuck_out_tongue_closed_eyes: paradoxne sme my problemy s predajom nemali aj ked bol na hypoteku,ael s kupou,co bola v hotovosti. :unamused: kto by to povedal,drzim palce,vsetko dobre dopadne,neboj...
15. júl 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@facovka dakujem, tak to ti nezavidim, ako sa vravi, ked sa serka, tak sa serka. :angry: Ale uz len lepsie moze byt, ci?

@galanta aj tebe dakujem!

A kde su ostatne baby, uzivaju si leto? O Moni som uz davno nepocula, su ok?
16. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt na moni som uz skoro zabudla :confused: :sweat_smile:
baby viete na co nas maly vcera prisiel?ze si mozerozopinat plienku.no des.takze od vcera nemam nic narobote,lne mu ju dookola zapinat. :angry: :sunglasses: :grinning:
17. júl 2010 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej, strass, normalne som si zaspominala pri citani o tvojom porode na ten moj a az mi vyhrkli slzy.
fac, snad uz vam toto zle obdobie prejde a bude len dobre.
gal, filipko je sikulka :sweat_smile:
18. júl 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este filipkovi gratulujeme k vymesaciu :dizzy_face:
18. júl 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri dakujeme......uz je velky chlap.... :wink: dokonca mi uz rpipada,ze mame aj aky taky system.... :grinning: a konecne sa vcera vyspal.v tych horucavach spaval len jeden krat denne. :confounded: vcara spal az 3x cez den.chudatko,az som mu zaidela.
19. júl 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme po poradni...vazime 6260g a meriame 65 cm. :dizzy_face:
19. júl 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirka20 dik, ja este stale nemozem uverit, ze to islo rak lahko a ze je to baba :sweat_smile:

@galanta no my tiez spinkame raz tak, raz onak...som zvedava, kedy si najdeme rezim :wink:
19. júl 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak my mame ziarlivost jak vysitu, dnes reval asi 30x, ignoruje moje prikazy a zakazy (urcite uz nam nabieha aj vzdor :unamused: ), a cele dni sa pyta na ruky. Vzdy ked mozem tak ho zoberiem, ale dnes na mna tak vykrikoval z postielky v case obedneho spanku, nakoniec s placom zaspal, ale po hodinke sa zobudil so slovami "mamka na ruky". Pritom ani oko neovoril, cize som vedela, ze je este unaveny a chce spat. No proste dava mi to zabrat, strasne mi to trha srdce, a okrem toho on je tazky a ja ho uz nosit nevladzem. :frowning2:
19. júl 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
filipkovi vsetko naj :wink: velkacovi ... my vas ale dobiehame :grinning: ... meria 63cm a cca 6kg zajtra este odvazim :grinning:
strasska julinka je kraaasna :dizzy_face: :dizzy_face: a to co popisujes sme mali aj my prvy mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: , beriete nas cez kopirak :grinning:
fac uz musi byt dobre :unamused: drzim palce :wink:
19. júl 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska Aj tu dodatočne gratulujem, aj k bezproblémovému pôrodu. :wink:
Mám pocit, že som jediná, ktorá vníma druhý pôrod negatívnejšie, ako ten prvý, teda čo sa tlačenia týka. Vilka som vytlačila na druhý krát a Riška ani za ten svet. Sestričky museli po mne skákať, aj tak to nešlo. :confounded: Teraz sa cítim v pohode, ale či liečenie po druhom pôrode prešlo lepšie, ako po prvom, zistím až s manželom. :grinning: Mám z toho trochu strach, po prvom pôrode to teda poriadne bolelo. :confounded:
20. júl 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, aj ja som mala druhy porod bolavejsi. kontrakcie boli o dost silnejsie, aj ked to zotavenie bolo ooovela rychlejsie (uz druhy den som normalne sedela :slight_smile: ).
20. júl 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj u mna to bolo horsie :pensive:
20. júl 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludka_r tak vidis, nakoniec si v tom nebola sama. Podla mna tento porod musel byt super, lebo inak by som sa do tretice uz neodvazila a tak mame nadej...uz len musim zistit ako eliminovat tie 7-mesacne nevolnosti :grinning:
A pridavam fotecky
20. júl 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strasska bozinku, aka je kraaaaasna :dizzy_face:
21. júl 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strass...naozaj je nadherna a mam pocit,ze je to Miško.vsak co tie deti tlacite cez kopirku? :dizzy_face:
21. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@galanta vazne, mne sa teda nezda, ze sa podobaju, ale ja na toto nie som, ja len malokedy vidim nejaku podobu :sweat_smile:

@mirka20 dakujeme, inak ja este stale nemozem uverit, ze mam dievku :grinning:

A pridavam foto na porovnanie:
21. júl 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@galanta ty gal asi sa az na tie vlasy vazne podobaju :astonished:
21. júl 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strass fakt sa podobaju :grinning: len na julke je vidiet ze je to dievcatko :dizzy_face:
21. júl 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fakt sa mooooc podobaju :dizzy_face:
22. júl 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli v utorok na poradni, matusko ma uz 7060 g a aj ho ockovali. zvladol to relativne dobre, trochu horuckoval - do vcera vecera,ale sirupcek zabral, tak sme sa nastastie netrapili.
22. júl 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej strass su uplne rovnakí aaj podla mna sa podobaju :slight_smile:
miri ste krasny my mame 7420G :wink: tak dufam ze nas dobehnete :dizzy_face:
22. júl 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak my sa uz plazime :slight_smile:
22. júl 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miuska je sikulka :dizzy_face: mate super fotku :dizzy_face: :dizzy_face:
22. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi ...tak nas uz kazzdy aj predbehol.... :sunglasses: ja neviem,co tomame za deti.dlhe a tenke. :grinning: miri,loss...tie vase deti maju peknu vahu. :confused: aj ked to tak vezmem ze sarlotka mala miuskinom veku len o 400g menej. :wink:

loss...mala je sikulka,ked sa uz plazi.uz nech sa palzime aj my.nas je totalne nespokojny stale,asi by uz najradsej behal.a tak som mu akurat dnes hovorila,ze este 3 mesiace a uz bude stvornoskovat.otacanie ho vfzdy nastve len preto,ze to neide dalej a neda sa mu palzit,tak nervaci. :unamused: :grinning:
23. júl 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky kde sa flakate? Sak ani pekne pocasie neni... :pensive:
My asi o chvilu zrusime obedny spanok, bo sa mi nechce s nim bojovat dve hodiny a nakoniec aj tak nezaspi. Len som z toho podrazdena a aj mu niekedy nalozim na zadok a potom mam vycitky. A potom mu poviem prepac a on povie mamka pepac a obaja reveme. No cisty cirkus Humberto :confounded:
26. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasska, to poznam, aj ked u nas je to tak len vtedy, ked je nas viac v dome. ako nahle sme doma len my traja, tak je to celkom ok a rebeka zaspi len s malymi problemami.
dnes je ten "den", kedy nespala, takze mame super poobedie a uz sa neviem dockat vecera, kedy obaja zaspia a ja konecne budem moct vypnut.
26. júl 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na vecer sa tesim vzdy aj ja :grinning:
gal neboj plazenie pride coskoro :dizzy_face:
26. júl 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co je to vecer?
26. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@galanta vecer je cast dna, ked slnko zapadne, kedy nase deti odkvacnu a my rodicia mame chvilu pre seba :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok