Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
21. sep 2010

júúúj ako krásne rastiete 🙂 🙂 🙂 🙂

galanta
22. sep 2010

joj tak danielko uz ma dasat mesiacov...poriadny chlap je.no a ja kozu tiez moc nepretahujem,hoci raz sa mi podarilo skoro upne,lebos om pocuvala minule jedneho urologa,ze doroka radsej nic nerobit,lebo viacej skody ako osohus a urobi,lae ked s amu to da,tak je to vsetko ok. 😉 ked mate troska cervenu kozu,.mozno pomoze troska kalciovej masticky.

galanta
22. sep 2010

ozaj pridala som par fotiek............... 🙂

mirka20
24. sep 2010

betatka, teba som uz davno nevidela 🙂 pekne rastiete.
ale nas matusko je tu asi najvacsi tucko. my mame cochvila 6 mesiacov a mame cez 9 kg 😅
idem kuk fotky 🙂

galanta
24. sep 2010

miri.... dakujeme za pochvalu fotiek. 😉 joooj a kiiilll???????????????? 😕 😕 😕

strasska
24. sep 2010

@galanta aj ja chvalim fotky uz vcera som kukla, ale moja grcosa sa zobudila 😉
a to "kiiiillll" som nechapala, ci to nejaky zabijak abo co? uz som isla v AJ-SJ slovniku hladat 😀

galanta
25. sep 2010

@strasska 😀 😀 😀 nie,akosi mi nekliklo 9-vinu.chcela som napisat,ze ....joooj a 9 kiiiiiiiiil?.hihi mala som vypnutu klavesnicu na cisla.tak to som ti dala asi prace navyse. 😀 😀 😀 s tym zabijakom si ma pobavila.

loss
25. sep 2010

ahojte
jujgal Filipko ma uz pol rocka teda to leti

galanta
27. sep 2010

ano...uz mame pol roka,tiez sa mi zda,ze to leti akosi rychlejsie ako pri sarlotke.zacali sme s prikrmami a musim povedat,ze sme spokojni.pekne papame. 🙂 zatial mu chuti aj mrkvicka aj kalerab,karfiol,ale vsetko to musi byt so zemiacikom.
joooj a vcera nas filipko mal letecky den.zletel z postele.no to bola supa.este ze nepadol na hlavicku a ked som mu kontrolovala rebierka,tak sa zacal rehotat,co je taky steklivy.ale musim pvoeedat,ze sa to dalo predpokladat,kedze sa gula po celej izbe ako vrtula.za par sekund ju ma celu precestovanu.neviem preco som si myslela,ze to na posteli nazvaldne. 😅
a ako Nellynka? ako sa jej dari v skolke? este stale exceluje?

mirka20
28. sep 2010

juuuj, chudatko filipko. ja sa tak bojim takychto padov 😔 rebeka zletela asi 3krat, aj to som prezivala velmi zle,ale nastastie sa jej nic nestalo. som zvedava, do kedy ustriehnem matuska 😒
filipkovi dodatocne prajeme vsetko dobre k polrocku 🙂
nas tiez uz cochvila cakaju prikrmy, som zvedava, ako dopadneme 😕 ale podla toho, ako sa tvari, ked teraz jeme, tak to bude fajn 🙂
k tej predkozke. nam na poradni skusala ju pretiahnut, ale neslo to, tak to nechala tak (ale zdalo sa mi, ze mal par praskliniek). dovtedy som sa snazila pri kupani pretahovat, ale neslo to. po poradni som citala v mama a ja o predkozke a tam bolo pisane, ze do 3 rokov netreba robit nic, ak nie je problem, tak som to nechala tak.

galanta
29. sep 2010

@mirka20 dakujejme za gratulaciu,aj vys to za chvilu caka.no a nech sa vam dari s papanim ako nam.vcera sa filipko tak napratal zeleninky a potom mliecka ze nevladal udrzat hlavu na krku. 😀 museli sme sa na nom rehotat.joj a aj nas bol cely bez seba,ked nas videl jest,ale prvy pokus vyzera,akoby sa cudoval,co na tom jedle mame,ved je to hnus. 😝 😀

inak tento tyzden sa stala historicka udalost.nase dieta prespalo svoju prvu noc v zivote. 😵 😵 😵teda to starsie dieta.normalne som to zapisala do knihy s prvymi uspechmi. 😀snad sa filipko rychlejie zrovna s tym spanim ako jeho sestra. 😅 🙄

strasska
29. sep 2010

@galanta aj ja dodatocne gratulujem, sikulka je ten Vas chlapcisko a este vacsia je sarlotka...no vidis, sak ty o chvilu budes po nociach diskoteky obehavat, co budes mat spanku nadostac 😀

galanta
29. sep 2010

@strasska dakujeme aj tebe.ale s tym spanim...no pochybujem.... 😒 skor mame tie diskoteky kazdy vecer v posteli. 😝 😎 este vecer je to obvykle dobre a otom sa to postupom noci zhorsuje az sa dostaneme n a budenie sa kazdych 15 minut.ach jaj.ale prezili sme to jeden krat,prezijeme aj druhy.len teraz je to o to horsie,ze uz sa to tiahne treti rok.obcas som taka nervozna,ze nepoznavam samu seba,nehovoriac o tom,ze sa obavam,ze si budem z materskej pamatat len tu unavu a nie to aka som stastna.

strasska
29. sep 2010

@galanta sak ja Ta obdivujem ako to zvladas...ja som si Miska zacala vychutnavat az ked prestal tolko plakavat a zacal aspon trochu spavat, takze ti rozumiem, ale chcem Ta uistit, ze spomienkovy optimizmis je uzasny mechanizmus...takze neboj, skor zabudnes na ten vas nestastny spanok 😉 ako na krasny usmev, ci podarenu hlasku 😀

mirka20
29. sep 2010

gal, presne viem o com hovoris. nas matusko sice 2 mesiace prespaval noc, ale vtedy sa vacsinou budievala rebeka. no a teraz sa budia obaja a kedze obaja chcu len mamu, tak mi manzel v tomto nevie pomoct 😒 a tak som na tom teraz 😖 (kvoli tomu som prisla na tyzden k nasim, ze trochu pomozu a ja si trochu pospim aspon cez den 😉 )
sarlotke gratulujem k prvej prespatej noci a zelam jej, nech odteraz je uz len vynimka, ak sa zobudi a pekne si pospi celu noc 😉

galanta
29. sep 2010

@strasska skor to nezvladam,ako zvladam. 😅a s tym spomienkovym optimizmom mas asi pravdu,lebo teraz mi pripada sarlotka ako uzasne dieta oprpti filipkovi. 😀
@mirka20 dakujem vam za povzbudive slova.snad mate pravdu aj v tom,co si budem pamatat.uz mi zostava len verit,ze aj moje deti si budu pamatat skor to dobre a nie tu nervoznu furiu,ktorou obcas teraz som.
miri pekne si pooddychuj a ked budes mat cas tak sa zastav.uz by sme chceli vidiet aj toho vaseho o dve kila tazsieho fesaka. 😉

galanta
29. sep 2010

majte sa zatial pekne idem si este uzit tieto vzacne minuty pokoja. 😵

mirka20
29. sep 2010

leni, tak v toto aj ja dufam, ze si deti budu pamatat usmiatu maminku a nie ukricanu, unavenu maminu 😒
zastavime sa aj s nasim valibukom 😉
idem si ja lahnut, deti spia, tak snad si schrupnu dlhsie ako pol hodinu 🙂

anamor
1. okt 2010

ahojte baby, tak sa k vam chcem oficialne pridat aj ja 😉 tak uvidime ci dalsie majovciatko alebo kedy to vypukne 😉

klba
1. okt 2010

ahojte, 🙂 tak sa k anamor pripajam aj ja, 😉 uz sme dve co sme v ocakavani druheho majovciatka. 😵

galanta
1. okt 2010

ahojte dievcata.......
@anamor
@klba tak vas vitam medzi nami......koencne sa to tu troska rozbehne....a mozeme sa tesit na dalsie babatka.... 😉

strasska
1. okt 2010

@klba
@anamor
@galanta
tak tak tesime sa, lebo tu je pusto, ako keby neviem ake super pocko bolo 😀

strasska
1. okt 2010

Inak dnes moj synator sposobil nehodu 😖 Ja som na neho asi menej opatrna a dnes sme boli s kamoskou a jej rocnym syncekom vonku. Misko chcel velmi tlacit kocik s Julkou, tak som dovolila. Islo mu to super, aj kopec zvladol, aj mlaky a potom na rovnej ceste "zrazil" kamoskinho syna. Ma roztatu peru, riadne som sa vystrasila a zial mojmu krpcovi vobec nedoslo co sposobil 😠
No ale poviem Vam, otrasny pocit to bol ☹

galanta
2. okt 2010

@strasska no teda,nic moc skusenost.viem si predstavit tvoje pocity.no nezavidim.nasa sarlotka dnes zase pohryzla filipka do palceka na nozicke.potvora.chudatko ako plakal.ale potom ju moj drahy vyhresila a ja som ju dotiahla nech sa pozrie ako to chudatko malinke babatko placka a potom to prislo aj jej luto tak sa mu ospravedlonovala a stiskala ho.aj nasu sarlotku musime obcas usmernit aby pochopila ako ublizila,lebo tiezs a niekedy len tak otrasie. 😒 ale potom s azas taaaak rozlutostni,ze ju nevieme zastavit a place ako na ratu.pridam fotky do albumu ,aby si videla ako dokaze plakat,ked jej nieco pride luto. 😎

galanta
2. okt 2010
strasska
2. okt 2010

moja, tak to ma uplne dostalo, zlaticko moje!
Sarlotke odkazujem, ze kebyze sa niekedy stretneme, tak jej postavom x krtincov, ktore bude moct rozsliapnut 😉

galanta
2. okt 2010

@strasska 😀 no neboj sa,potom mi uz nebolo vsetko jedno,ked tak plakala,ale chceme ju naucit k ucte ku vsetkemu zivemu a hlavne k zodpovednosti za svoje ciny.niekedy sa musime na nej aj smiat,lebo nie nadarmo sa narodila v aprili,ona je presne ako aprilove pocasie.snad jej ta jej povaha neskoplikuje prilis zivot.

galanta
2. okt 2010

@strasska jaj a este jedno som chlea.nedavno sme nahodou narazili na zopar krtincov v travniku.no to si mala vidiet tu radost.vykrikovala ...aha maminka,kutko.....a ja jej na to...no vidis,postavil si zas novy domcek. 😵

strasska
3. okt 2010

@galanta krasne! 😀
A ako ste na tom s muchami? Pretoze ja mu tiez vysvetlujem, ze zvieratkam a rastlinkam sa neublizuje, ale muchy nicime 😅
Najviac sa mi "paci", ked v poho pri otvorenom okne smerom do ulice zakrici: Mama zabi. mama zabi muchu 😖 😅 !

galanta
3. okt 2010

😀 😎
@strasska no tak aby bolo jasne...ja som este aj v robote detom vysvetlovala,ze tu pavucinku s pavucikom si nechame,lebo nam bude aspon musky chytat, 😀 😀 😀 no a jasne,ze komare nicime,lebo nas stipu. 😝 ale my moc doma hmytz nemame,lebo mame sietky na oknach.ale keby sme ich nemali,tak asi hubime to,co nam lezie na nervy.teda muchy by urcite sli. 😝 😎 ale vonku sa snazime skor vsetko obist.proste sa riadime heslom,co ma nepali to nehasim. 🙂
a este ejdna vec.ja som taka,ze ked vidim,ako sa slimak alebo dazdovka snazi krvopotne preliezt cez chodnik a ma pred sebou este dva metre,tak ju proste zdvihnem a hodim do travy.som divna? 😕 ale asi to ma daco do seba,lebo zatial nezasliapla ani jedinaho mravceka.nechcem z nej vychovat citlivku,ale chcem aby boal citliva.myslim,ze snad pochopis,co som tym chcela povedat. 😉