Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
28. nov 2009

baby skuska za 1 juj taka som rada 🙂

kats
28. nov 2009

gurty gratulujem k martinkovi 😉
leni uz aby tie teploty u vas skoncili 😠

anamor
29. nov 2009

jej ahojte, mirka gratulujem k pariku 😉 , gurty k martinkovi a tusim tu ine nove nic. Tie narodene dietky mate krasne - dvojky /porod fakt dvojaky 😉 ale zvladli ste to/, Danielko zapadne k betatkovcom 😉 drzte sa tehulky, niektorym sa to ozaj krati 🙂

mirka20
29. nov 2009

leni, uz aby ste co najskor mali tie virozy za sebou. to je fakt ako zacarovany kruh ☹
loss, gratulujeme 🙂

loss
29. nov 2009

miri dakujem a ako sa drzite?
aj kats mate za sebou polovicu ta dlhsia prichadza

moni1412
29. nov 2009

loss gratulujeeeeem 😵
no to mas pravdu - ozaj je tato polka dlhsia 😅 a o dost 🙄

loss
30. nov 2009

moni ved to brusino je velke prve babo male ja sa uz neviem dockat januara 😵 zajtra mi zacina 34tt to je super

mirka20
1. dec 2009

loss, drzime sa celkom fajn. drobcek zacal celkom pekne kopcovat, tak sa z toho tesim, lebo viem, ze je ok. a rebeka vcera prvykrat spala vo svojej detskej, tak som si poplakala vecer, ale drobcek ma utesoval kopancekami, tak to trochu zabralo 🙂

facovka
1. dec 2009

ahojte babule,tak hlasim stavy nase z lazaretu, oli sopli,zatial bez liekov, fifo tento vikend zase 39ky, na pohotovosti povedali ze viroza,uz mu to preslo,ja som predvecerajsom prezila na zachode,hlava bolela jaks vina, a vcera mm, takze krasne virozkujeme,a aby toho nebolo dost fifovi brali krv,preco nechce papat a neprospieva,takze akesi 3zlozky co sa tyka imunity co su v krvi,ze 2z nich ma total znizene, ze to byvaju deticky castejsie chore,abo ked neprospievaju ze alergia na psenicnu muku,skoro som odpadla 😔 takze v januari alergologia a uvidime ☹

ninka123
1. dec 2009

Ahojte kocky 🙂 Leni, teda riadny lazaret mate, prajem poriadne rychle uzdravenie 😵 mne tiez rano bolo na figu, hlava bolela jak fras, cez den to ciastocne preslo, tak som zvedava, ako zvladneme noc 😅
Kocky, chcem sa spytat 😅 ako davate kanavit? Lebo som pred dokim zamachrovala, ze viem a teraz doma som zistila, ze si to vobec nepamatam... 😕 Tak davam zatial len vigantol... Hlava derava 😠
Dik vopred 😉 Brusenam bezproblemove tehulkovanie, babatkam bezproblemove fungovanie prajeme 😵

loss
1. dec 2009

mikra super ze sa mas OK len tak dalej 🙂

betatka
1. dec 2009

Ahojte
Ninka kanavit sa dáva od 2 týždnov 2kvapky potom ked bude mať 1,2,3,4,5,6 mesiacov vždy 2kvapky a Vigantol sa fáva až od 3týždnov síce vám už veľa nechýba 🙂

My zatiaľ celkom zvládame...chorý zatiaľ nie sme klop klop klop 🙂

facovka prajem celej rodinke skoré uzdravenie

ninka123
2. dec 2009

Bet dakujem, sa mi nieco marilo 😅 mne kazal davat viganto uz od 15dni... 😅 co lekar, to nazor 😅
Majte sa krasne 😵 l

galanta
2. dec 2009

baby,ako je to stym zvysenim rodicovskeho???,neviete,kde treba o to poziadat?

facovka,skotre uzdraveniea nech sa vam uz vsetky choroby vyhybaju.

moni1412
2. dec 2009

gal ja som bola tento tyzden, najskor mi povedali nech pockam na chodbe ( u ns su dve uradnicky v jednej miestnosti a ja som patrila k jednej z nich), tak som cakala, vysla ta jedna ked vybavila a povedala ze tam ta moja pani nie je.... skoro ma tam slahlo... tiez mi to mohla povedat hned ked som sa na nu pytala 😠 no ale spytala som sa jej apson na to a ze oni este nemaju informacie z ustredia, takze zatial nemozu davat instrukcie.... no neviem ako to potom chcu postihat 😖 zas budu vyplacat viac naraz asi 😖 inak, my ked ideme vo februari na MD zas, neviem ako to bude.... raz mi tvrdili ze ked vyjde materska nizsia ako rodicak, ze by mali doplacat zvysnu sumu aby sa to vyrovnalo, tak som zvedava 😀

Lenka sa rychlo uzdravte 😒 😉

ja som dnes bola na cukor 😝 pri Deniskovi som to v pohode vypila, dnes mi bolo zleeeeee, som mala na male 😅 a zajtra poradna, som zvedava, dufam ze je vsetko ok ☹

loss
2. dec 2009

moni tak daj vediet ako si dopadla?

galanta
3. dec 2009

moni...dakujem.kamoska mi nasla jednu super diskusiu....tak poslem link.inak s tym zvysenym doplacanim si ma dostala.no ja sa pokusim lekara ukecatr,ci by mi nešdal matersku uz od 2.2. a nie od 16.2.tak by som dostala matersku takmer cely mesiac bez dvoch dni a zaroven cely rodicovsky,kedze ten sa vyplaca cely aj ekd som na rodicovskešj len ejden den.tak by som dostala okolo 11 000.no ale neviema ko sa k tomu postavi lekar,ekdze ja nechodim do prace a som uz na rodicovskej,cis a to bude dat.ael ked sa to ddalo priPN-ke tak snad aj teraz to pojde.idem najst ten link. 😉

galanta
3. dec 2009

jaaaj,ale pisem ako tatar.....no mala tu pri mne salie,tak sa nehnevaj....

facovka
3. dec 2009

moni,tak hned pis 😉
no babule, tak my sme sa uz akosi stabilizovali,ja aj mm sme ok, fifo tiez 😉 no oli ma sople, biele chvalabohu,tak odsavame, a kvapkame kvapky 😉 tak hadam uz nas to nestretne najblizsi rok 😉
loss, pekne tyzdne ti svietia,teraz si na rade ty 🙂

moni1412
3. dec 2009

gal dik za link, idem precitat.... vidis, to mas pravdu - februar bude po financnej stranke dobry mesiac :o)

po poradni vsetko ok (neotvarame sa 😀 - toho som sa najviac bala).... ale kultivacia zla, tak macmiror nasadeny - ochjoj 😖 inak v pohode, vysledky z cukru mali byt dnes, ale az zajtra si mam zavolat, tak som zvedava 🙂

Leni super, aspon ze ste "stabilizovani"

galanta
3. dec 2009

fac...tak sa drzte.

moni..no ty si pila glukozu? 😝 hoci sa to da prezit,som celkom rada,ze moj lekar to robi tak,ze mi staci spapkat dvarozky a trojuholnik syrokremu. 😵 a super ze sa neotvaras.tak asi zabrali lieky.

ludka_r
3. dec 2009

ahojte,
ja len tak v krátkosti...
Od minulého týždňa mám aj ja konečne tehotenskú knižku, len akosi nebol čas sa prísť sem pochváliť... Ale musím zhodnotiť, že Vilko bol fotogenickejší. Na tomto mimču som videla len fľak. Ani srdiečko som mu stále nevidela. Ale asi je všetko v poriadku, to by mi doktor snáď povedal...Tak už sa len vytešujem, kedy začne to dlho očakávané kopkanie.. 😀

loss
3. dec 2009

fac tesim sa ze zu len tak malo 😵
v sobotu mam 2skusky myslite ne mna a ked ich zvladnem uz lem 3 musim to stihnut do porodu 😀
moni super ze sa neotvarate,c 😀 ukor daj zajtra vediet a tabletky zaberu neboj 🙂
ludka gratulujem ku knizke neboj o chvilku kopete ja budem rodit a vy budete kopkat 😅

dasenka
3. dec 2009

Ahojte babule, mamule a tehule 🙂
Ako to len stihate sem pisat? Ja som rada, ze zijem 😝 Gratulujem k babatkam a cerstvym tehulkam 😀 Uz vieme, ze budeme mat dievcatko, tak sa tesime, ze bude doma parik 😀 Vysledky su vsetky vdaka Bohu v poriadku aj z amniocentezy, co som sa skoro tri tyzdne triasla od strachu 😅 tiez to nemozu nejako urychlit 😝
Mikulasko je nastastie zdravy, klop, klop a hadam nas to obide 😉

Drzte sa vsetky aj s babatami a huncutmi 😉

moni1412
3. dec 2009

gal no cukor, no... 😒 jedna kamoska mi dnes vravela ze jej dr. zas kaze len dva rozky a pohar mlieka.... uz som pocula aj rozok a dzus.... a u nasho musime dokonca 2 hodiny sediet, nikam nechodit, a kazdu hodku na krv 😒

ludka gratulujem, dasenka podobne.... a ze Monika? rozmyslate nad Monikou? 😵

loss co sa ty bojis, prosim ta?! zvladas lavou-zadnou, neboj.... 😉 to je super, budes mat po porode pokoooooooj. drzime palceky...

dasenka, mozem sa spytat? preco amnio?

moni1412
4. dec 2009

kats nahodne som akurat vas album videla na domovskej stranke konika..... hehe, na zachode Matusko nema chybu 😀 rozmyslam ze aj my asi kupime to sedatko, nocnik mame len ako ritual - sadne si - 2sekundy a odklada.... a aj sa vypyta, ale pokaka sa do plienky potom..... tak skusime tak, asi sa na nocniku nudi.... vy lepsie na zachode ako na nocnicku? a aj ta dalsia fotka je zlata 😵

cukor mam vraj ok 🙂

kats
4. dec 2009

moni, matusko neprodukuje ani na nocniku ani na zachode 😀 len si po sedi, na zachode si trha papier a utiera si gulky, potom pekne zahodi papier do zachoda 🙂

super ze neni cukrovka 😉

ludka gratulujem ku knizke 😀

loss
4. dec 2009

moni super ze cukor je OK

gurti
5. dec 2009

ahojki mamky a opatovne tehulky...normalne vam zavidim to brusko, len co som sa ho zbavila, uz po nom zase tuzim 😀
my sme uz dva tyzdne doma z nemocky, zatial sa krpec drzi, pekne papka, uz je to aj vidno na tucnuckych liciskach, v pondelok ideme prvykrat prevazit, tak som celkom zvedava na prirastok.
Drzte sa a prajem zajtra sladkeho Mikulasa!!!