Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

anjelok
21. aug 2009

janulik nebud smutna, ved mas meninky, uzivaj si, nech ta muzik obskakuje 😉 neodmietaj pomoc ak sa da, este si oddychni, ved teraz to je najhorsie mesiac pred terminom a potom si uz veru tiez moc neoddychnes. (to teda neznelo moc optimisticky 😅)
len som chcela povedat, ze dnes mas sviatok, tak si mala len jest a oddychovat 😀

facovka
24. aug 2009

ahojte babule, dakujeme za gratulacie..my sme oid vcera doma...no co vam poviem, chce to cas...Oli kazdu hodku v noci hore,papa, prdi,kaka, place, spi.....no ved viete ze rezim este nehrozi, esteze filipka nebudil v noci,spal v pohode 🙂
tak cakam nech sa to utrasie, veru Jani uz aby boli Vianoce 🙂
drzte sa priebezne pisem...jani ideeeeeeeeeeeeeeeeees 😉

eviku78
24. aug 2009

tak som precitala aj majovky znovu tehulky a co to citam. 😵 leniii, velkaaaaa gratulacia. hlavne nech ste zdravi, ty nech sa cim skor zotavis a skoro si najdete system. 😉

a musim bonznut, ze kats sa k vam o chvilu prida. 😀

moni1412
24. aug 2009

Leni (facovka) tak vas pustili vcera? super 🙂 Oli je nadherny, vlasacik zlatucky 😉
ako mate s postielkou vyriesene? mate dve rovnake?

Janka ty si spominala ze este neviete ci dve malinke, alebo Matulkovi uz väcsiu. ako ste sa rozhodli nakoniec?

facovka
24. aug 2009

dakujem babule...moni my mame jednu prisunutu k manzelskej, taku co ma bocnicu spustenu ta je filipkova druhu klasicku bukovu kde je oli, tu mam vedla filipkovej teda ako keby oliho hlava bola pri jeho nohach,inak sa nam to nevopcha,.a inak zvazujem ze tu filipkovu pzlozime,bo spava medzi nami, a ina izba nehrozi kedze mame len obyvacku uz 😕
tak uvidim.... 🙂
jeee,kats sa pridava??tesiiiime 🙂

verulka
24. aug 2009

leni, neboj vsetko bude a skor ako na vianoce 😉 oliver je naaadherny 😵
moni, u nas uz mrezova postielka nie je 😉

loss
24. aug 2009

moni naozaj 😅 pardon nejak som to prehliadla
Leni uz ste domka tak ako je to s dvoma drobcekmi?

moni1412
24. aug 2009

verul Ron uz spinka na normalnej? aj bocnicu mate? odkedy?????

no my mame tiez len 2-izbak a kym sa my vobec dostaneme k tej stavbe, resp. kym sa realitka k niecomu dopracuje, tak to uz budeme mate snad aj 5.dieta (prehanam 😀 ), tak tiez rozmyslam ako to vyriesit.

citala som ze kats sa pridava, tak gratulujem 🙂 😵 😉

slnyecko
autor
24. aug 2009

Jeej Lenka vitaj domka,no ako,da sa to zvladnut?malllllllllllllllly je fesak 😉 a Filipko to ako zvladal bez teba?Nam maly spava v cestovnej,tam hoo nic netlaci ani sa nezasekava,zatial u nas v spalni,potom bude asi v obyvke,inde uz volno nieje 😠
a kats gratulujem 🙂

efcso
24. aug 2009

tehulky a novopecena dvojmama - ja len tolko, ze RESPECT. ozaj vas obdivujem, ako to mozte zvladat, lebo mna olivia jedina totalne znici. a ked mi s nou niekto pomaha (napr. mamina) znici nas obe. takze mile superzeny, mate moj obrovsky obdiv. (a samozrejme aj vasi manzelici, kedze to zvladate pravdepodobne aj vdaka nim 😵 ).

lenke a oliverovi gratulacie (uz som na majocatkach gratulovala, ale neviem, ci citas). drzim palce, nech si co najskor na seba zvyknete a nech je vsetko ako ma byt - cize v pohode 😵 oliverovi CMUK

facovka
24. aug 2009

no babule, tak my musime najst nejaky system, dnes sme kupali paralelne oboch medzitym krizom krazom jedenie/kojenie, no vesele to bolo,ale uz aby sa to ustabilizovalo, nech to ide aspon nejako "samo"... 🙂 dnes to bola cista improvizacia....no hadam to zvladneme 😅
verul, ty si superzena, raď 🙂

verulka
24. aug 2009

leni, jaaaj, ten chaos- na to budes cochvilka len s laskou spominat 😵 😀 ale vazne....tu sa neda radit, oliver si potrebuje zvyknut na zivot mimo bruska, filip na braceka a ty na vsetko 😅 +hormony...slubujem, ze sa to podda, najdes si svoj system a poficite..ale dajte si trochu casu 😉
moni, nema nic ani bocnicu a pod..zajtra odfotim ako spinka 😉 ak sa mi podari si spomenut 😅

moni1412
25. aug 2009

Lenka a Filipkovi vsetko naj k meninkam dodatocne 🙂 som aj v nedelu rozmyslala ze ci nejakeho nepoznam 😉 mal krasny darcek 😵

verul ty nemozes spavat?????? ak si spomenies, dik 😉

verulka
25. aug 2009

moni, ja spavat uz nepotrebujem 😀 ale nie...uz je foto v albume 😉

aly
25. aug 2009

Verul, kocica si riadna 😵
Aj ja som pridala zopar fotiek z nasho nedelnajsieho vyletu do Bojnic:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aly
25. aug 2009

Verul, a samo ze aj deticky krasne. Inak Ron je uz fakt nejaky velky, to len nas Alex sa mi zda take bambinko stale 🙂

kats
25. aug 2009

ahojte kocky, vy tu celkom ficite 😀 facovka gratulujem aj tu 😉 vsetko sa podda 😉 to sami hovori, ale ved uvidim v aprili 😀
verulka kocka si :D ronko je paradny v tom bielom pyzamku, len hneda rucicka a tvaricka 😀

moni1412
25. aug 2009

aly v Bojniciach je fajn, pacilo sa vam? peknucke fotky 🙂

kats ako sa citis?

verul fiha, uz riadny velkac teda. som sa obavala ze ako by to Denisko zvladol, ale snad hej 🙂

mirka20
25. aug 2009

ahojky 🙂
tak sa k vam oficialne pridavam. dnes nam doktor potvrdil nasu predtuchu 😅

misanik
25. aug 2009

lenka vitaj doma, oliver je nadherny vlasacik, krasne babatko 😵 😵 a drzim palce nech najdete cim skor system

musino
25. aug 2009

Ahoj kocky, vsetkym vam blahozelam, ci uz k druhemu babatku, alebo novemu tehulkovaniu.

Kedze sme sa s Petkom uz 1x posnazili (strasne vela, ze?), tak by som sa vas rada spytala, ako ste zvladali tehotenstvo aj prve babatko. Mala na mne stale visi, pyta sa na ruky, stale ju treba zdvihat, aj hore schodami je stale na rukach......ako to mam zvladnut? Aspon tych prvych par mesiacov, potom si snad uz zvykne na to ze nemoze byt na rukach ked budem mat velke brusko.

A este jedna otazocka, Zuzanku neviem odnaucit od mojho mliecka, mali ste niektora tiez taku skusenost ze ste kojili pri druhom tehotenstve????????

ninka123
25. aug 2009

Ahojte, vitam Lenku s Olim doma a nove tehulky - Mirku aj Kats.. 🙂 utsene sa nam to tu rozrasta 😵 😵
Idem krajat zeleninu na leco 😅 tak ostatnym prajem krasny dnik 😵

angel11
25. aug 2009

cavte babule,
tak vsetkym tehulkam gratulujem....
chcela by som vas poprosit, nemate niektora olozenu linku , kde sme si pozerali ake pohlavie bude babo? bol to taky graf, kde sa zadal datum pocatia a asi narodenie rodicov a potom sa tam pretinali modra a ruzova krivka. ak mate poslite pls.
diky

aly
25. aug 2009
aly
25. aug 2009
angel11
25. aug 2009

myslim ze ano, len som zabudla ako to funguje..
ako sa mate?
co mate na plane dnes poobede?

musino
25. aug 2009

aly, prvy graf mi ukazal ze Zuzanka mala byt chlapcek 🙂 no a druhy link mi ziadny graf neukazal...

angel11
25. aug 2009

ani mne druhy nic neukazal

aly
25. aug 2009

mati, mame sa ok, alex spi a za chvilu ho asi budem musiet budit, lebo ideme plavat
idem si skusit aj ja ten graf

aly
25. aug 2009

Mne obidva vysli ze chlapec 🙂