Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
9. nov 2009

fac..no tesim,ale musim priznat,ze to boal ako rana pod pas....fakt sa trocha chlapcov bojim....a cely den si to vtlkam do hlavy,ze to bude chlapec ale akosi to tam neviem napratat....dik za mena,....u nas zatial favoritmi zostaju šimon a matúš.ale aste stale sa nevieem rozhodnut,aj ekd by som to bytostne potrebovala,aby som sa mohla prisposobit situacii...

loss
9. nov 2009

jej gal takze paricek super keby sme my mali chlapceka bol by Alex

moni1412
9. nov 2009

gal ved parik akoze uz mate babu a teraz chalan 😒
Alex je velmi pekne meno, to sa aj mne paci...... inak ti velmi neporadim. My sme minuli Deniska a teraz pozerame uz len baby 😀

betatka
9. nov 2009

Gal vidíš ja som vravela že tým babám čo je teraz velmi dobre čakajú chalana a ty si chcela byť výnimka 😀

Aj my sme si prešli túrou výberu mena a nakoniec zvítazil Daniel... v hre boli David, Kristián, Patrik a Samuel.

Ale hlavne že je v poriadku lebo to si už nenapísala z toho šoku že má pipika 🤐 😀

kats
9. nov 2009

gal gratulujem k Agatkovi 😀 to je fakt sok 🙂 my sme boli z chlapcenskych mien uplne v zufalstve tak ze neporadim 😀

galanta
9. nov 2009

moni.my sme to premenovali,ze nie parik,ale ze sérka. 😀

betatka.no ja som si to tiez mohla domysliet....ved toto je take lenive babo oproti sarlotke.sice sa minule otocil a zacal davat riadne sajby,ale aj tak sa to s tou nasou vrtulou nedalo porovnat.aj teraz je anpriec a totalne si vegeti.vsak to vidno aj na fotke.

kats.no aj my ssa smjeme,ze to bude agát.hihi.

dakujem vam za radu o menach.vsetky sa mi sice pacia,ale uz sme si vybrali a ani to tak nebolelo.k šarlote pribudene Filip. 😵

galanta
10. nov 2009

beti...no fakt som zabudla napisat,ze sme ok.AKP test super,aj velkost /na tu som sa pytala hned/tiez normalna.zatial nic nenasvadcuje o hypotrofii,takze sme plne spokoji a uzivam si bezproblemove tehu.nie je nic lepsiea ko ked sa clovek neboji... 😵 😵 😵 😵 😵 no keby daco nebolo v poridku,tak si zas nespomeniem na toho pipika.je to uzasne,ked sa cloverk moze zapodievat somarinami. 😉

ninka123
10. nov 2009

Ahojte vsetci 🙂 Gal, gratulka ku chlapovi 😉
Ja som bola vcera na monitore a prietokoch, zasa OK, takze v nemocke ma nechcu 😅
Zajtra mam poradnu, uvidime, aky bude nalez, ale krpcom sa ocividne nechce von... Len keby mne bolo lepsie(zaha, rozne zily a pod..) Asi ma fakt neminie nastup do nemocky 20.11., aj ked som predpokladala, ze o takomto case uz budem mat porodene 😅 Betanka, ty sa ako citis?
Inak vsetkym prajeme pekny dnik 😵

moni1412
10. nov 2009

ninka pocuj, ked ta tu citam, ja nemozem... v 37.tt s dvojickami a nic nenasvedcuje tomu ze chcu ist von.... 😵 no sila..... 😉

galanta
10. nov 2009

no ninka...ty si lae kus zeny.ze sa im neche von....to teda neviem,co mas za krcok.ale chvala bohu,aspon mozes byt do poslednej chvile doma.aj ekd asi to uz ches mat za sebou.

a dakujem za gratulku.

betatka
10. nov 2009

Ninka ja sa cítim zatial celkom ok...len večer je to už horšie neviem sa už poriadne usadiť už ma všetko bolí. V noci stále behám na wcko a od 4.00 už neviem niekedy zaspať...ved naša Leuška je vtedy tiež hore tak aby som sa nenudila.
Najhoršie je obuvať si ponožky a topánky to fučím ako lokomotíva a strašne sa potím. Brucho mam totalne pokryté striami čo som pri Lee nemala 😝
Ja idem v piatok k dr. tak uvidíme ako sme na tom my.

moni1412
10. nov 2009

beti aj ty pekne tahas.... oproti Lee 😉

moni1412
10. nov 2009

janka v majovcatkach som dnes citala ze davas Matuskovi oscillo? on ti ho normalne spapa? ja sa tiez strasne bojim toho zeby maly ochore a chripka - no dovidenia.... tak okrem kazdodennej davky ovocia my uzivame celaskon a maly actimel kazdy den.... lebo to oscillo si neviem jemu predstavit dat. my si tu preventivnu davame, inak aj aj mam problemy to vsetko si nechat rozpustit v ustach 😀

jankapo
11. nov 2009

ahojky,

moni-IP

vcera som vam pisala prispevok no musela odbehnut a potom mi to Matulko uplne zrusil 😒 tak znova

ninka- to tvoje tehu dvojkove je z mojho pohladu total zazrak!!! osobne ti prajem rovnako pohodovy priodzeny porod, ja si myslim ze to musi byt pecka zazitok... 😵 Nezavidim vam tie posledne tyzdne, ani tie prve potom nie... 😅 Dufam ze vam budu babatka krasne spinkat.

lenka- gal- teda, ja ti poviem ze chalani su uplne super, nie je sa coho bat,ja by som svojich nemenila za nic, matu je zlaty, nezny, poklad...aj Filip taky bude, uvidis. ja osobne by som neverila ze cakame dievcatko kym by som neporodila... 😕

bei, myslim na vas kazdy den, a brusko? kebyze mam strasne vela odvahy, odfotim to svoje... 😖 tie strie su hnus a bude mi este dlho trvat kym sa s tym vyrovnam. sama jazva... 😖
to ze je Lea mimo teraz, to mi je nejak povedome.ono ti to po porode bude jedno,aj tak aj tak budes vstavat, tak uz nevadi ci k jednemu,ci dvom detom... 😀 mna o 4tej zobudi tomi, kym sa nakoji, pokadi, prebali je 5, o 5.15 vola Matu ze mamaaaaaaaa, tak letim k nemu, aby som aspon do 6.30 s nim driemala, o spanku sa neda hovorit ani nahodou...nastastie, aspon cez obed pospia, a vacsinou spolu, tak to mi strasne pomaha, na chvilku vypnut...

Tomimu zacina vadit Matulov hluk, takze cez den to zacina byt vesele... 😅 ale stale tvrdim ze som si ho predstavovala 1000x horsie a ako ma vsetci lutovali a strasili, ze dve male deti...take veci nepocuvajte. 😉

galanta
11. nov 2009

jankapo...no ja by som sa aj tesila na chlapcov,keby som nevedala akych chlapov mame v rodine. 😝 nebudem to rozoberat,len poviem,ze su problematicke tipy a tak sa modlim,aby geny zdedil po mojom drahom,co by bolo asi najlepsie.tak preto sa tych chlapcov tak bojim.no hoci si myslim,ze vzor otca je najdolezitejsi ,stale mam obavy z genov.tie su totiz svina.
no a pri šarlotke to pohlavie bolo jednoznacne,elbo vzdy mala pekne vystrcenu ritku a ukazoval pipnku kazdemu lekarovi na obdiv,kdezto Filipko si svoj poklad strazil a teraz sa smejeme ze priemer hlavky ma mensi ako dlzku pipika.no,je to chlap ako ma byt. 😎

mirka20
11. nov 2009

ahojte 🙂
gal, gratulujem k chlapcekovi. my este nevieme, co to bude, ale u nas je tiez problem s chlapcenskym menom. muz chce janka (on je tiez jan a jeho ocino tiez) a ja som total proti. a vsetky ostatne, co ja vymyslim, tak mi pre istotu zamietne on 😒 . ozik, chcem sa spytat. bola si v pd na 3D/4D sone? ak hej u koho a ako si spokojna? lebo rozmyslame, ze by sme sli na to 3D do pd, aby nam moji rodicia mohli postrazit malu.
ninka, bet, strasne drzim paste, nech vam to finale rychlo zbehne a mozte sa tesit z deticiek 😵

facovka
11. nov 2009

gal,vy chcete dat meno Filipko??pekneee 😉
mirka a kedy mas najblizsi utz?v 20tt? to uz sa dufam dozviete ,som zvedos,nucham tiez chalosa 😵

mirka20
11. nov 2009

facovka, hej, v 20tt a snad sa nam ukaze drobcek 🙂 ja by som bola rada aj za chlapca aj za dievcatko

galanta
11. nov 2009

miri.dakujem za gratulku.no ani sa ti nedivim,ze si proti menu svojho draheho.ja proti jeho menu nic nemam,len sa mi nepacia problemy vznikajuce z pouzivania rovnakeho mena.a ja cchem aj nadalej oslovoavat draheho menom a nie ,,tato" 😝 takze preto som bola proti menu svojho draheho ja.v majovkach again mam fotky z 3D sona,co som bola u hudeca.nateaz sa mi celkom pacia,teda aspon ta druha.ael videla som od tial sona a moc sa mi nepacia.my pojdeme jednoznacne do hlohovca.tam to stoji tisicku a boli sme tam aj so šarlotkou.takze tak.no ale keby ste to mali jednoduchsie zabehnut do prievidze so strazenim rebeky,asi by som na vasom mieste isla.my pojdeme v 25tt,takze niekedy na zaciatku decembra,co mi pripomina,ze sa musime objednat. 😉

fac....vsak dobry vyber???? 😀 😉 ja som filipa chcela uz od zakladky,ale kedze aj s drahym som pomaly od zakladky chodila,tak som ani endufala,ze ho niekedy budem mat,kedze bol proti.ale ked videl moje zufalstvo 😀 ohladom zmeny pohlavie,tak pristal a aj sa mu to zacina pacit.takze on je spokojny,ze bude mat prvy v rodine chlapa a ja,ze budem mat svojho vytuzeneho Filipa. 😉

galanta
11. nov 2009

fac...ja hladam v majovkach again nasu fotku...a co nevidim,vsetky deti tam maju tvaricky,len nas Filip tam ma..... 😀

miri.no na tie 3D sona sa budem musiet pozriet do mojho albumu.lebo inak uvidis len pipika.

facovka
11. nov 2009

gal,zmen si vo vizitke ze netusite na filipka 😉 aj ja tua musim aktualizovat v albume,najblizsie ked mirka bude vediet tak pomenim,kua nemam ani casu.. 😅

facovka
11. nov 2009

vlastne mozno aj skor ked babule odrodia dalsie este do 2tt 🙂

galanta
11. nov 2009

fac 😎

loss
11. nov 2009

betatka,ninka jej uz to mate za par 🙂
gal takze Filipko nasa susedka ma Filipka 😵

moni1412
11. nov 2009

hmm, mirka, gal.... 4D? ja som sa tesila ze pri druhom pojdeme, ale kedze sa nam uz male odhalilo, tak asi nie.... 😒 skoda, no.... tata nechce, mozno keby sa nam neukazala, tak uspejem, ale co uz. aj tak uz by som sa asi nestihla objednat. do 24.tt sa robi, vsak?

facovka
11. nov 2009

moni,3d sa robi aj neskor,myslim ze v 27tt ze je idealne,ja som tak nejako bola 😉

betatka
11. nov 2009

moni my sme boli na 4d v 26tt a v BN takže vieš že maš ešte čas 🙂

loss
12. nov 2009

tak my sme boli na 4D 2x a mala sa nam neukazala vobec myslim tvaricku tak nam povedal ze mame prist v 26tt ale uz sme to vzdali,takze mon asi dp 27tt sa robi 😵

moni1412
12. nov 2009

aha... vidis, bet, na teba som zabudla celkom 😅 kolko dopredu si sa objednavala? lebo o 4D tu prehlad nemam ako ide 😅 ja som bola s Dennym v tom 28.tt ked ma z nemocky vzali, ale to len skusali a uz hovorili ze je to dost, uz bol deobec velky a tak.... tak skusim este prehovorit mm 😀

betatka
12. nov 2009

moni 2t dopredu sme sa objednali...ale napr. ked som bola teraz v 36tt na sono tak maleho bolo celkom pekne vidno...všetko aj tvaričku aj pipika 😀