Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
4. máj 2010

pridali sme zopar fotiek do albumu... 😉

moni1412
4. máj 2010

gal 😵 aky vlasacik 😀 pekne sa uz dvihate 😵
musim aj ja hodit nejake.... snad zajtra vyda cas 😅

galanta
4. máj 2010

moni dakujeme,zajtra sa mrknem na vase fotky. 😉 ak nezvitazi moja senylita 😀

galanta
4. máj 2010

miri..no asi mas vela mliecka,ked sa mu tak pekne daria este aj pri tom grcka.no my uz mame asi viac,ale napsledy sme boli na poradni asi 10 dni dozadu a vtedy mal 4170/s plienockou/takze za taky tyzden ste pred nami. 😀 no a nas si tak strasne grcol len raz...to som mu ja hlupa stlacila nosenim brusko.to som bola v soku aku ,,sablu " dokaze dieta hodit.to som u sarlotky nikdy nevidela.filipko si sice obcas grcne,ael to je len ked grgne,tak nu taka kvapocka vyleti cez nostek.je ako sarlotak,ked uz je anpapany,tak viac nepapa. 😎 my len vecer mame rev,mam pocit akoby mu ani nic nebolo,len sa potrebuje vyplakat.tusim som niekde pocula,ze to deti do troch mesiacov zvyknu robit.lebo brusko tvrde nema,napapany je,len ma akusi nervozitu.
ale konence sme sa zbavili zltacky a uz ma zlte len bielka v ocku a jazycek.takze konence nemusime slnieckovat.... 😵 😵 😵 chudence moje deti takymto sposobom obe znenavideli slnko. 😝 ale aspon to netrvalo tak dlho ako pri sarlotke. 😝

loss
4. máj 2010

AHOJTE
VSETKYM oslavencom len to naj naj naj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
babulky nechcite vediet ako to u nas funguje krutim sa ako igelit v peci a skolu riesim zasadne po veceroch 😖
dnas bola Miuska strasna a uz 4den sa s Nelly odnaucame od plienky je to hruuuuza ked ju posadim vycika sa ale ked to necham na nu dojde za mnou uz zacikana 😢 ale ked je hola tak si sama sadne na nocnik a vycika sa takze vobec nerozumiem jej logike

loss
4. máj 2010

dnes som si vybrala temu na bakalarku tak na mna myslite nech mi ju potvrdia 😵

facovka
5. máj 2010

gal to bude kolika, bud rada ze len takyto úpriebeh, my sme to aj u fifa mali a oli ani nevravim, do 5mes. reval vecer jak tur aj zo 3hodky, to vtedy nic,aj na lustri sa hojdat mozes, zvykne to byvat vzdy v tu istu hodinku vecer,cca 😒 ale neboj, prejde to...ja nestham ani zit oli ifnukany asi ten zub, okrem toho ze ked ma nevidi hned reve, separacna uzkost jak vysita...drzte sa 😉

galanta
5. máj 2010

fac...no mozno mas pravdiu,ale vcera sme maleho len trocha ukludnovali nic viac.proste sme honechali vyplakat a potom to netrvalo dlho max.nejakych 10 minut,dali sme dudu a on zaspal.potom uáz bolo dobre.atakze si moc nemyslim,ze je to kolika,lebo maly ukazkoo prdi,vzdy sa da do dakeho maleho klbka,ze vyzera,ze ma 30cm a uz len prdka a kaka,takze neviem,skor mi to pripada,ze sa potebuje psychicky vyventilovat,lebo inak je cely den dobrucky/samozrejme za predpokladu,ze ho nepustim z ruk/este ze nam osvedcilo kresielko. 😉 ale ak to mate tri hodky ,tak to ta fakt lutujem. ☹
my zys zostavame na preliezkach vzdy posledni.kazdy sa taha donmov uz pred siedmov,lebo je vela hodin,no my sa neponahlame,lebo jeprilis skoro.my mame pred seboueste minimalne 3 hodiny,kedy su nase deti hore.prave reto si neviem predstavit,kedy by som sa ucila ako loss,ked nase deti zaspavaju o pol jedenastej 😝 a to uz sme stastni zet ak skoro. 😀 bolo aj horsie.

loss
5. máj 2010

gal aj moja Mia je len na rukach zo zaciatku bolo kresielko super ale uz tam nechce byt chvalabohu oni obe chodia spinkat tak okolo 19h -19,30h potom rychlo poupratovat a ta skola
a aj my hodne placeme

galanta
5. máj 2010

loss...ten plac 😝 my ani tak neplaceme,skor akoby bol neustale akysi nespokojny.ale dovod nepoznam.posledne dni sa to vsak vyrazne zlepsilo.to bude asi tym,ze uz nemusime slnieckovat.

facovka
5. máj 2010

gal to sme mali do 5mes. taketo burtal vecery...ale to nieje o prdikoch akakani,kolika je proste taky stav ani samo babo nevie ze co, aj psychicky to byva,take nezmierenie sa este so svetom, by som to nazvala 😅 no, dnes som nasla olinkovi prerezanu hornu jednotku..ale stale je nervny a ufnukany, ratam ze ho to urco este boli a porve sa za nou druha 😖 😒 chudatenka,hnusne zubiska 😔

loss
5. máj 2010

no gal ona si vyslovne ziada mna normalne ma hlada ockami aj ked je na rukach u niekoho nespusti ma z oci

galanta
5. máj 2010

loss...taka malicka? no musi byt podarena.ale co sa cudujem,nas maly reval v nemocek sestrice na rukach ako tur a ked ho ku mne polozila hned prestal,ale tak ze hend zaspal.sestricjka sa normalne zlakla,ze odpadol. 😀

loss
5. máj 2010

vidis a ze deti nic nevedia podla mna su az az presibane
no ja sa ucim tak pa pa zajtra tu straaaasne prsi a ja by som taaak spala 😔

ludka_r
6. máj 2010

Ahojte.
Tak ja mám teraz riadny frmol. Skúškové v plnom prúde a prácu, ktorú sme mali robiť traja a mali sme na ňu tri mesiace, robím sama, a mám na ňu len týždeň a niečo. A v ten deň, keď ju mám odovzdať, mám aj ťažkú skúšku. Tak veselo mám
Loss, to si si akosi neskoro vyberala tému na bakalárku, nie? 😕

Už by som tak brala, aby boli prázdniny. Bábo na svete, ja po skúškach (aspoň dúfam) a krásne teplúčko. A hlavne dúfam, že chlap už nebude toľko v robote, lebo teraz je tam od rána do večera, tak ani rodiť nemôžem. 😀

mirka20
6. máj 2010

ahojte 🙂
gal, my takto brutal grckame skoro kazdy den, minimalne raz 😒 neviem, ci je to reflux alebo len obzerstvo nasho matuska, lebo tak grcka, ked si pyta jest skor ako po 2 hodinach. ale musim mu dat papat, lebo inak vresti ako o zivot a dudusu este nechce (aj ked teraz sme kupili novu - novy tvar, tak snad pomoze). ale sem - tam sa to stane aj v noci, ked prespi 5-6 hodin. tak ja uz fakt neviem. ale kym prospieva, tak sa to snazim neriesit cez doktorku.
a kolikujeme aj my. presne tak, ako pisete. plac pre nic. aj som kupila infacol aj vetrovu mast, ale nezda sa, ze by mal problem s prdkanim alebo s kakanim. proste potreba plakat, aj ked u nas zatial dost zabera fit lopta a maminkina naruc 😵

strasska
6. máj 2010

joooooooooooj fit lopta, to boli casy 😠 U nas sme skakali na lopte do 8 mesiacov, no Vam poviem brutal.
My sme tiez kolikovali dlho, ale tiez to nebolo o prdkani a kakani 😒 Aj som nasla taky clanok o neschopnosti babatiek spracovat vonkajsie podnety a vytvorit si rezim, ale neviem teraz ten link najst. Nam sa k tomu pridruzli hlavne problemy so spankom, v takom veku mi Misko spaval 3x30min za cely den...no hroza.

loss
6. máj 2010

ludka ja som len 2-hacka 🙂
juj baby tak uz cikame aj kakame do nocnicka len taky fukot plienku mame len na noc aj na obed spinkame bez je to parada 😵

galanta
6. máj 2010

miri..no riadneho hladosa asi mate. 😀 no a dnes sme nasadili espumisan,lebo som sa vcera najedla hluposti a akosi to filipusikovi neurobilo dobre. 😝 no a my fit loptu nemame,ale zabera sarlotkiny postel so strunovym matracom.poskakujeme na nej ako zajaci.

strass..tak pozeram ,ze s tym spankom by si misko so sarlotkou mohli ruky podat. 😝 😝 ale teraz si uzivame dvojhodinovky.no asi potrebovala surodenca,co jej neda spat.aby zistila,co to je,ked sa niekto nevyspi.... 😀

loss....gratulujeme k odplienkovaniu.vitaj do klubu. 😉 😵

strasska
6. máj 2010

aj my chceme uz odplienkovat ☹ ☹ ☹

strasska
6. máj 2010

Misko dnes potiahol 3 a pol, takze samozrejme, ze teraz este nespi 😉

ludka_r
7. máj 2010

Joj, aj my by sme brali odplienkovanie. Ale u nás to nehrozí. 😖 Moje sny, že sa Vilko odnaučí od plienok ešte pred narodením druhého su v nenávratne. A nechcem ho k tomu učiť, keď sa drobec narodí, aby nemal naraz veľa nových podnetov.

Loss, ja som tiež druháčka. Okruh bakalárky sme mali nahlasovať už v októbri a tému zatiaľ ešte nie, tak dúfam, že som zas ja nič nezameškala. 😕

facovka
7. máj 2010

aj my uz aj naobed bez..len na noc..ale niekedy este sa nehoda stane, hlavne ked sa hra a salieme sa a nejako "zabudne"sa pytat,alebo ja sa jeho neopytam 😀
a ja hlasim zazrak, oli prespal celu noc.......tak mam nadej ze to dokaze a mozno ze raz sa dozijeme kazdej takej 😵 😵 ale uplne zacal odmietat mliecko, dr. povedala ze niekedy byvaju take obdobka 😒 hlavne ze papa jogurty on aj 4-5denne, ze to mu staci,len vecer davam kasu...a som zvedos ked teraz sa v noci zibudi ze na hlad (bo ratam ze ta dnesna noc to nahoda bola) co mu dam,ked nebude chciet mlieko,sak v noci ked ho zacnem krmit jogurtom, to co uz bude 😒

loss
7. máj 2010

ludka neboj isto vam daju vediet kazda skola to ma asi trochu podla seba
fac jej to je super celu noc spinkat aj ja sa na to tesim 🙂
a to odplienkovanie fakt super 🙂 cely den bez plienky aj nam sa sem tam stane nehoda ked sa jej nedari stiahnut gatuse 😵

moni1412
7. máj 2010

gal zvitazila moja nestihavost, ja proste nestiham ani foto sem dat 😅
budem informovat ked sa mi to nejakym zazrakom podari...

to bezplienkovanie vam zavidim... my cakame na teplejsie dni, uz mame kupene slipky, tak nech uz je teplo a mozme zacat 😒

pekny vikend. papa

strasska
7. máj 2010

moni ja tiez cakam na teplo...len rozmyslam, ze by som mu asi mala kupit aj nejake slapky abo kupacie sandalky, lebo ked sa docika, tak nebude predsa chodit v pocikanych topanockach 😅

galanta
7. máj 2010

no baby..zas to odplienkovanie ma aj svoje proti.kupit rocnemu dietatu nohavice,ked ma dlhe nohy a malu ritku.... 😝 😝 😝rozkrok mala chuda stale pri kolenach. 😝 takze stale viacmenej nosime len trojstvrtaky nohavice velkost 3-6 mesiacov. 😀 aj teraz ma s filipkom jedny gate.su akoze filipkove /dlhe/a sarlotka ich ma ako pod kolena.a riflicky sa nam podarilo konecne zohnat dlhe.su ejj ale presne,takze za chvilu mozeme dalsie zhanat.ale tusim kenvelo ma take pre chude deti.a este obcas tesco ked su v pase na stahovaciu gumicku a aj tu sme museli zaviazat k sebe,lebo uz na gumicke nebolo viac dierok na vacsie utiahnutie. 😀

strasska
7. máj 2010

gal 😀
no my by sme teraz aspon mohli kupovat veci normalne, lebo nam bolo vacsinou vsetko uzke 😉

galanta
7. máj 2010

aha...tak to ma nenapadlo. 😀

kats
7. máj 2010

ahojte kocky 😉 vidim ze velke pokroky s odplienkovanim 😀 u nas stale plienky v kurze ...
vcerajsiu noc chytil matus laryngitidovy zachvat a dnes uz soopli a kasle odusu 😖 teraz ma teplotu 39 a akosi pomaly klesa aj po nurofene 😒 moc bola uzasna a dnes asi tak podobne bude ☹ striedal sa matus a miska celu noc 😝
a vcera zacalo aj to ze si dako uvedomil ze mame misku a vyvadza.... prvy tyzden ked sme boli doma tak bol trosku rozhodeny ale uz sa dal pekne dokopy a od vcera toto ☹ dnes ju uz ani nepohladkal ani ju nechce 😒 len jaci a mrauci za vsetko .... my sa tvarime ze nepocujeme mraucanie a bavime sa s nim aj medzi sebou ako by sme nepoculi ten neustaly hukot, trosku sa to stlmilo... lebo ked sme mu povedali nech je tisko tak to len znasobilo jacanie.... neviem ci aj ta chodobka nie je nahodou trosku z nervov.... ☹
poradte ....
dnes sme mali aj poradnu, tak som aj matusa vzala k dr... miska pribrala vyse 600g za 2 tyzdne, a narastla 5 cm 😀 - tj ma podla nasej dr 54 cm 😀 😀 kazdy ma asi iny meter 😉 dostali sme vodicku na vytieranie pusinky.... Matusovi vzala vytery, ale ze to bude asi daky virus...
zatim dobru noc 😅