Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
8. jún 2010

a tu ju mate

facovka
8. jún 2010

loss miery paradne,my sme dnes mali poradnu s Olinkom,tak mame 71cm a 8210g 😵

facovka
8. jún 2010

jo a mala je bohova loss 😉

mirka20
9. jún 2010

facovka, krasny byt 😵 ja by som sice za tu cenu asi volila dom, ale urcite by mohol z vnutra vyzerat ako vas byt 😅 ozik, moji svagrovci byvaju v kvetoslavove, co je asi 5 km od samorina, tak ked ich niekedy pojdeme na dlhsie pozriet, tak by sme mohli dat stretko 😉
loss, miuska je zlatucka.
krasne miery maju vase deticky 🙂

facovka
9. jún 2010

no mirka ked ti poviem ze kretenski klienti odriekli,ze teda to nepredavaju.....idioti, tak riesime teraz tu ponuku co mame na motnovany domcek v senci, sice pozemok do 400m2,ale domcek, je to dlhaaa cesta este musime vela poriesit ci sa to vobec da financne zrealizovat-lebo vyslednu sumu mame,ale tak kopa poplatkov este skrytych,finis,pripojky, tak uvidime,ach jaj

mirka20
9. jún 2010

to ma mrzi, fac, ale snad to bol osud a budete mat lepsie 😉

facovka
9. jún 2010

akurat som mm vravela ze je to asi znamenie 😒 ja uz neviem co budeme robit,kua...

galanta
9. jún 2010

fac.....presne ako pise mirka...mne sa uz vela krat stalo,ze nieco nevyslo a potom sme dakovali tym ,co to prekazili a vsetkym svatym,ze to tak doapdlo.nevyslo vam to preto,lebo vas caka cosi lepsie. 😉 a potom si poviete...vdaka bohu.aj ekd to zrovna teraz tak nevyzera.nam jedna ,,super" pani nepomohla s uverom v jednej banke a ani nevies aki sme boli nakoniec stastni,lebo keby nam to bola vybavila,tak dnes nebyvame,lebo tolko penazi by nam nebolo stacilo a dalsi by nam nedali.vtedy smes astrasne rozculiili aj sme sa staziovat boli a o par tyzdnov sme jej mali chut poslat kyticu. 😀 takze kaslat nato,nieco lepsie na vas caka. 😉
loss.....teda riadna baba.

loss
9. jún 2010

kočeny ďakujeme 😉

strasska
9. jún 2010

Ahojte,
pisala som uz aj do majoviek, ale neviem ci chodite vsetky, tak pastnem aj sem:
stav po poradni: Babo v poriadku, vazi 2600gr, otocene dole hlavickou, ktora je trosku vacsia (aj misko mal), vytery ok, krcok tuhy a uzavrety. Vysledky krvi budu v piatok a bud. sobotu sa hlasim uz u porodnicky, zobrala ma, tak sa velmi tesim. 😀

Kedze som vedela,ze nestiham poobednajsi spanok, tak ostal Misko s babkou. Ked som sa po poradni vratila domov, samozrejme Misko vobec nespal, ale nemohla som sa k nemu ani priblizit. furt ma odhanal a dokonca aj plakal, no proste do vecera ignoreeeeeeeeee 😢
Som zvedava, co to bude, ked sa vratim z nemocky

loss
10. jún 2010

STRAS 😉 super krasne ste narastli este mesiac a si dvojmama super 😵

facovka
10. jún 2010

strass super,mas to za par 🙂 😉

strasska
14. jún 2010

tak konecne sa mozem pridat do tehulkovskeho somrania...prave som sa chystala na stretko s babami z vysky a nikam som nedosla, pretoze neobujem ziadne topanky. A snad nepojdem v "zdravotnych slapkach" 😠
Normalne som z toho smutna, sak dnes nie je az tak teplo, teraz co poprsalo, tak je tu aj riadna kosa, tak nechapem, preco ich mam take napuchnute 😕

facovka
15. jún 2010

strass, si v pokrocilom stadiu tehu,to je normalne, aj ked nieje hic...neboj vydrzis uz nejako a zase budes mat stihle nozky 🙂 vcera sme podpisali ten byt, tak startujeme administrativne vybavovacky,ak to dobre pojde vypukne to zac.augusta-balenie,stahovanie,zabava bude uf 😒

galanta
16. jún 2010

strass....to ta fakt zastavili tie slapky?????mala si sa na ne vykaslat. 😉

strasska
16. jún 2010

@galanta gal ale tam neslo o vyzor, ale ze bola riadna kosa a prsalo, tak si neviem predstavit cestovat busom 30km v slapkach 😀
sak ked je teplo, tak ja v tych slapkach chodim aj do kostola 😀

galanta
16. jún 2010

strass.... 😀 vsak ja som sa este z toho tepla nestihla vychladnut..... 😉 fakt som si vobec neuvedomila,ze uz je zima. 😎 aj moje detis i to uvedomili az dnes.Filipko cely den spi.zato ked bolo teplo chodili sme s nim po tescu,nech sa trocha prespi.chudatko,lebo den pred tym,ked tie horucavy zacali spal za cely den 20 minut. 😝

strasska
16. jún 2010

@galanta No ja som sa tiez tesila, ze nam zacnu dobre spankove casy, lebo v tych horucavach nic. Ale dnes...no hroza. Priznam sa revala som ja, aj on, o 13.00 isiel do postielky a zaspal 14.45.
A teraz neviem ci ho o 16. neist zobudit, bo potom vecer neskoro zaspi, rano neskoro vstane...no proste bludny kruh ☹

galanta
16. jún 2010

strass.ten bludny kruh dobre poznam.ale my nemame problem zaspat cez den,ael vecer ano.takze teraz ja som s malym v obyvacke a moj drahy s malou v spalnia to urcite zaspi skor ako ona a potom za mnou vylezie. 😝 a to urcite,lebo je len po desiateja to je rpe nas moc skoro na zaspavanie.

kats
16. jún 2010

ahojte 😉 straaasne vas zanedbavam 😅 matus byva od piatej hore a miska zas do jedenastej 😝
v pondelok sme boli na poradni - 5120g a 60cm takze pribrala 'len' 900g za 4 tyzdne 😀 😀 sa tesim jak cvok, po tom co matuskovi sme krvopotne museli vydrat kazde deko 😀
stras supeeer uz sa ti to blizi a nozky budu zase pasovat do kazdej botky 😉 skoda toho zmeskaneho stretka 😒

kats
16. jún 2010

fac super ze bude stahovanie 😉 inzerat som uz nestihla 😅 kam to bude?

loss
16. jún 2010

ahojte
bože ja sa stále drilujem na skúšky už len 2skúšky
v piatok o 15h mam prvú tak silno na mňa myslite
@kats krásne rastiete paráda 🙂

facovka
17. jún 2010

kats, samorin, 3izbak cca 91m2 s lodziou, tesime, len nech to dobre vsetko vypali 😉

mirka20
17. jún 2010

fac, tak predsalen ten samorin. tak to sa musime niekedy stretnut 😉 drzim paste, nech sa uz nic nezkomplikuje a je vsetko tak, ako ma byt 😵
kats, krasne miery 🙂
aj my sme vcera boli na poradni a nas chlapisko uz ma 6,3 kg a 60 cm. doktorka sa smiala, ze ci nahodou nemam namiesto mlieka smotanu, ked tak pribera. a stale prespi celu noc, tak sa tesim 😵 aspon jedno dieta je v spanku fajn, lebo rebeka prvykrat prespala noc, ked mala asi rok a pol.

strasska
17. jún 2010

@mirka20
@facovka

wow tisko zavidim

galanta
17. jún 2010

miri...no my tiez zavidime....pred chvilou som tu mala asi hodinua pol take rodeo,ze chudaci susedia..... ☹ nas maly terz zle spi,lebo mne cim viac mlieka tecie,tym menej on spi.asi ma pocit,ze ked davaju treba brat.co ked nabuduce uz nebude. 😝 😀 a teraz cez den sa zlostil,ze munetecie takou rychlostou,akou si on zelal.a to sa vcera z toho mnozstva tak pokakal,ze som ho zas musela obliect do veci po bratrancekovi,lebo sme boli u nasich.proste bol zasr...ty az na lopatkach a plienku sme skoro ,,vyliali",ked sme ju niesli do smeti. 😀 noa šarlotka samozrejme este teiz neprespi celu noc,ale uz sa budi len tak 2-3x za noc.

facovka
17. jún 2010

dakujeme,baby,tesime,musi to uz kua vyjst..
gal a sarlotka sa akoze budi na cajik??abo tak??a ked sa zobudi kolko je hore?? bo fifo zo 2x v noci tiez pije,to len pocujem,bo pri hlave ma cajik, napije polozi spi,poprehadzuje sa...ael akoze beriem ze spi celu noc....ci ako teda??ze ci je nadej ze oli raz prerspi tiez celu noc 😅

strasska
17. jún 2010

@facovka Misko spi celu noc asi odkedy som ho prestala kojit, cize od 18. mesiacov. Sem tam sa ozve, ked sa mu nieco zle sniva, ale inak klop klop, noci mame super.

galanta
18. jún 2010

fac...no uz chvala bohu sa len vycika a dalej spi.takze uz aspon sme sa zbavili toho ze sa zobudi a je hore. 😝 rpeto som napisala ze sa len budi a nie ze je hore.no ja neviem preco tak castoe ste cika.uz by mohla vydrzat bez cikania v noci,ale kazdy ma svoje specifika.noa le cos a cudujem,ved ja sama cikavam aj 2x v noci,teraz ked kojim.ale ze deti dos tyroch rokov este nemusia celkom mat vylucovanie hormonu,co potlaca pudenie mocu v noci celkom vyvinuty,tak zatial je vsetkoé ok. 😉mozno je len rozdiel v tom,ze vas filipko sa napije sam a nasu musime dat na nocnik my.v noci je totiz prispata ahoci sazobudi,sama to nezvladne tak ako cez den. 😉

facovka
18. jún 2010

jaj leni,dobre, ja reku ci nejaka nadej u oliho este 😉 nas fifo v noci vobec necika, chvalabohu, tiez je uplne uz bez plienky, a este rano ked ho rychlo na zachod beriem, tak nechce az cca o polhodku sa pyta...uz vydrzi dost dlho aj cez den necikat, ked sme cerstvo odplienkovali, tak kazdu polhodku pomaly cvrkaval 😉