Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
7. nov 2009

gal aj my tak krmime fifa,ciste peklo ☹ ma cca 10kg,neviem ci uz presiahol, tenky je jak spagat..vy kolko vazite?

moni1412
7. nov 2009

Leni ako Oli? uz sa teplotka umudrila? 🙂 no drzim palce aby uz to bolo ok, my sme si s tou teplotou teda prezili svoje 😒 dufam ze z toho uz naozaj "vyrastol" maly...

janka a vy ako? dufam ze uz tiez lepsie 😉

beti hehe, no ty mas zatial len poradnu 13. - piatok. kamoska ma termin 11.11. a podla sona 13.11. - tak ta sa boji ze budu rodit v piatok 13. 😀 ale vraj to byvaju deti stasteny, som niekde citala 😅

nam vo vchode susedia prerabaju jadro, tak sme sa vcera s malym vybrali k nasim a maleho som tam aj nechala, zajtra pojdeme ponho, vcera skoro vobec nespal 😒 dufam ze to nebudu prerabat4 mesiace ako my kedysi 😖

no my prave predavame kocik - atlantic, ideme kupovat golface, zatial pre Deniska, potom asi kupime novy hlboky, alebo kombinovany a golface sa vzdy zidu, no nie? 😀

galanta
7. nov 2009

fac...no my mame okolo 10,5.no lae tiez cisty sliz,len hovorim,ze svalnata je taka...husta od kapusty.papa len surove ovocie a zeleninu..vdaka aj za to.ostatne.... 😝 pri ranajkach som uplne bezradna,netusim co jej davat.tak sa smejeme,ze ma kazdy den kontinentalne ranajky......z kazdeho rozku trosku. 😀 ja neviem po kom to dieta je.my dvaja cvalici.radi papkame aj spime.a sarlot? presny opak ..spat to nebude a jest?to tiez.ael gde berie tolko energie nechapem.cely den po byte len lieta a pri tom si hovori....HOPKA..HOPKA...ako z gumy.vyzera ako zizala,len ked ju niekto zdvyhne sa divy,ze aka je tazka,elbo vyzera,ze nema ani tolko,co ma.a meria minimalne 88cm.hovorim..žížala.

hej.....co mate proti piatku trinasteho?????ja som sa vtedy vydavala ..... 😎 😀 vsak je to taky krasny datum ako kazdy iny,akurat,ze o tu drobnost zaujimavejsi. 😉

moni,no my chceme predat sportacik,ale este vaham,hoci zaujemcu mame,elbo co ked sa este zide?

jaj a teplota je hnus,este ze rapidnou rychlostou zabera paralen cipok./teda aspon nam/ale niekedy az tak rychlo,ze je to uplne badatelne,lebo dieta vyzera akoby sme jej dali vrtulu do ritky a nie cipok. 😀

facovka
7. nov 2009

oli uz horucku nema 😉 🙂 😵 vcera vecer este mal, a odvtedy ee,klop,klop...
no Filip je aj taky nizsi, take neviem po kom je, ked ja mam176cm a mm 187cm 😀 ale vraj ze to aj v puberte moze dojst taky rastovy spurt na neho, tak hadam nezostane taky pidi 🙂 ale s jedlom bieda, idu mu jedine jogurty kostici aj to zato ze su tam lentilky, na obed ledva 5lyzic tepleho jedla, a to uz vymyslam vselico...no des... ☹ 😒

moni1412
7. nov 2009

gal no ja potrebujem nejaky skladnejsi kocik, tak sme sa rohodli ze golface este zatial, tiez si neviem predstavit byt uplne bez kocika este 😒

ale niiiiiic, aj kamoska co mala den pred nami svadbu, tiez to bolo piatok 13. a myslim ze pohoda 😀 gal, v ktorom roku ste mali vy?

no baby, ja som vzdy bola stastna ako mi maly papa.... v poslednom case - nemam slov. 😕 vymyyyyysla, v stolicke hned stoji.... no esteze spapa vsetko, ale ked zacne vymyslat, nie je uz pomoci, uz sa velmi nenaje.... inak, by si clovek myslela ze urobi dietatu radost - cosi sladke na obed - palacinky, alebo zemlovka - maly ochutna, trosku spapa, niekedy povypluva a pozera ze co som mu to dala. a ked mu dam niekde granko navrch? to mi vypluje hned. pokial tam nie je mäso alebo zelenina, tak mi na to kasle 😢 ale esteze sa snazi jest zdravo 😀 takze u nas vymyslanie obeda velmi nepomaha - klasika - uvarena zelenina, priloha, mäso, priloha, inak velmi sancu nemam 😒

galanta
8. nov 2009

moni...a nevyadavala si sa naahodou 2004? lebo vtedy bol na drzhy den valentin.stavim sa ,ze hej. 😀

jaj moni,tak to nasa je dietarka...ze sladke an obed.no urcite.ona je po mne na slane.schovavame solnicky,lebo su vsetky poolizovane.no ani keksiky neche.no nie ze by som ju napchcavala keksami.ale ekd sme nahodou niekde dlhsie ako sme mali v plane,fakt je na nervy,ekd do toho keksu zahrizne a urobi.blee 😝 no nasa je tipicka dietarka.papa len mesko varene a zeleninku a sladke neche/okrem lentiliek/a same ovocie papa a stale sa vazi. 😀 to je jej oblubena cinnopst.kedze nema stolicky,tak casto jedlo pozuje ako sa da a vypluje.no fakt anorekticky by mali z nej kralovnu.ta co ma za moresy.no nevim neviem.a skace ako struna stale.inak my sme papali ok do pol roka a od ekdy sedi,jedenie je nuda.no a to mi v nemocek stale opakovali.nebojte sa,hypotroficke deticky su ,,žrave".akedy????aj teraz lieta okolo okruhleho stola a obcas leti do kuchane tam podlezie pod stol a vobyvacke sa rychlostou vetra preplazi po sedacke.no a potm ze mame tolko modrin. 😝

fac a aby som upresnila ako nysa zizala vyzera.predvcerom sme jej kupili pumpky gate.ja kupujem od oka,lebo to je presnejsie ako cislovanie.no adoma len tak pre srandu som kukla cislo...4-6 mesiacov. 😝 😀 inak ma to aj svoje vyhody,lebo tento rok nosila vsetky minulorocne babatkovske nohavice ako kratasy.no ritka ziadna,pasik ako miss,tak preco to nevyuzit,no nie? 😎 😀

facovka
8. nov 2009

gal aj my tak nosime....nohavice z minuleho roka, mal tento rok ako kratasy..ak neratam ze naposledy mm obliekal Fifa a kukam co to ma, pod kolienka gatuse, á mm ze to mu asi zima bude, a ja na to, reku to su Oliho teplacky 😀 😀 ale snazi sa 🙂
sme aj my jak zizala, nosime sice 80ku,ale rukavy ma na niecom uz kratke lebo je taky pavucik, uz cez leto nas chvalili ze aky sikovny ze bez plienky, a to on s plienkou ritusa jak dve rasce 😀 😀

loss
8. nov 2009

jej ale se popisali 😵
ja vahu uz neriesim snazim sa jest zdravo a neprejedat a aj tak mam na sebe 14kg navyse som ako snehuliak ale co uz raz to zhodim 😀 ved budem mat doma 2 male deturence 😉
fac jej uz budete mat 3mesiaciky teda ale to leti 😵

facovka
8. nov 2009

veru loss, to stvrt roka,ze?? 😅 chvalabohu koliky uz mame za sebou,tak som sa predsa len dockala..mam inak podozrenie ze oli to mal 6tu chorobu,2dni vysoke horucky, inak ok, a dnes vyhadzany cely,male vyrazocky za uskami, hrudnicek a tak,hm?? aj fifo to mal ked mal 6mesiacov..moze to byt?? na potnicky to nevyzera..ale sak hlavne ze je uz ok 😉

moni1412
8. nov 2009

gal nieeeeee, to som este na SS chodila 😀 my sme sa brali 2006. ja nemusim tie vychytavky ako Valentin alebo "magicke datumy".. my sme hladali len 14. aby bola sobota 😵

no tak vazenie - Denisko vidi mna ze sa casto vazim, tak ked zbada vahu, musi sa aj on 😀 tak to taky dietny typ? aha..... tak som o nieco mudrejsia... my papame rovnako, asi sa chce ozaj zdravo stravovat 😅

Leni minule sa tiez neikto na maleho pozeral a ze "on uz nema plienky?" 😀 tak ma 12 kg, ale tiez nie je nejaky baculko postavou..... myslim ze tak primerane. ale ta plienka sa tam fakt stracala 😀
snad len ta 6. choroba.... hlavne ze uz teplotky nie su 😒
a fakt to leti... ze 3 mesiace 😖

loss neboj, zachvilu zacina zhadzovanie 😀 uz to mate za par.....

verulka
8. nov 2009

leni, no paradickea, ze mate za sebou 6tku 😵 a aj koliky su fuc..no raj zacina 😉 sieste pamatam ako ste s jankoupo chceli aby uz boli vianoce..no a o chvilku su tu 😀

galanta
9. nov 2009

fac...no maly je sikovny,ze ho tak pekne oblieka. 😉 no aj my mame rit ako cesnak a od roka plienky naozaj nemame,tak si vies predstavit,ked dame elastaciky ako sa na nej ludia bavia. 😀 joj a zemate siestu chorobu za sebou? super,len nam lekarka povedal,ze to je ok,len sme si museli dat skontrolovat moc,ci su ladvinky ok,lebo ze po vysokej teplotke treba. 😉 a my sme mali siestu vo vosmom mesiaci 😀

moíni ani ja namusim vychytavky,lebo nemam rada davove psychozy.aj som sa bala,co na 13.v piatok nebude natrsk,ale nabol.a vitam deniska medzi dietarmi. 😎 😀

galanta
9. nov 2009

jaj a nas dnes caka morfoultrazvuk.tak drzte palce.potom sa ozvem.

jankapo
9. nov 2009

ahojky,
tak ste sa nejak cinili... 😉
Do debaty o nejedeni sa ja nezapojim... 😅 matulo ma svojich uctyhodnych 15kg, tuk sa na nom netrasie, je to skratka kus chlapa... 😎 nosit ho na rukach nie je ziadna slast teda 😝 ale obcas to este potrebuje, tak posilujem
Dietku su obcas da a neje, ale asi zuby, on si to potom vynahradi zas... Aj ked ako pise moni, s jedenim je to horsie v tom, ze sa uz "nudi" v stolicke,najradsej kebyze ho krmim za pochodu, co ja teda e-e. Ked sme u babky, tak je to horor, to neobsedi vobec, jaky je rozptyleny... 😒
Zizalku mame v rodine, segra ma takeho drobceka, je pol roka starsi od matula a dedi nase veci... 😀 Minule sem v tescu kupili huggiesky v akcii aj pre segru, pre nu 4ky a pre Tominka 3ky...a sme jej omylom dali tie 3ky, tak jej volam ze ako plienky, ci su mu dobre a ona ze super! (vobec si nevsimla ze nosi 3ky...) 😀 Takze moje dvojrocne krsniatko, aj ani nie 2mes. Tomi nosia plienky rovnakej velkosti... 😀 Matulo uz fici na 5kach a nocniku (nastastie) uz sa akoze pyta aj na cikanie, ale stihneme to tak na 50percent... 😕 ale pokrok aj tak super... 😵 dufam ze neurieknem

leni, tak sa tesim, ze "len" 6tka, nas s matulom obisla zatial. neviem dokedy ju moze ditko dostat, ale to mi pride este taka poho chorobka 🙂
tak uz sa celkovo oli polepsil? uz je to ok?
tomi je zlaty, aj ked v noci hruza des, takze mne tie vianoce uz az tak nechybaju... 😀 ja sa prave zacinam bat ze do vianoc umriem od nevyspatia... 😀
musim ist, tomi sa nejak moc puciii 😒

facovka
9. nov 2009

jani,ze 15kg,hezkyyyyyyyyyy 😉
my sme na 4kach a oli 2ky...Tomino je uz na 3kach 😅 ?
my nocnik ee,rev hysaky a tak..a pritom by pekne stihal,bo vzdy oznami ze kaka,a do takych 2min.je posrany,ale je proste nejako vysadeny na ten nocnik,len kope donho a tak...neriesim teraz,kedze velmi nestiham, az na jar,a mozno zazrakom aj skor....gal,ze od roka bez plienok,to jak si dokazala?? 😵
drzime palce na morfo,hned informuj, ci potvrdia babulu 🙂 ale hlavne aby ste boli ok 🙂

moni1412
9. nov 2009

hmm, nocnik.... jeden cas sa Denny pekne pytal, a teraz?! aj povie "hanba" - cize sa pyta, len na nocniku neobsedi ani minutu 😒 tak som sa tesila, dobre to zacinalo a teraz?! 😖

gal cakame na info, potom na nas nezabudni 😀

Leni.... to baby su sikovnejsie 😉 ja sa teda tym utesujem...... ze Sarlotka uz bez plienok 😀

my sme vcera natipovali par mien, dnes sa ide zacat vyberat,.. ale aj tak to vyzera na tu Lenku 😀 😵

galanta
9. nov 2009

babyyyyyyyyyyyyy...................Agátke narastom pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik............

galanta
9. nov 2009

moni...ja som nasim cely zivoot nevedela tu lenku odpustit 😎 😀

fac,aj ja som úplienky nosila len do roka,tak som proste opakovala len to co robial mama s nami.akonahle som videla,ze ide ciakt alebo kakat,sup na nocnik.ale ziadne nasile. 😝 to je len krok dozadu.my sme len tlieskali a vysledkom je to,ze aj nam teraz zatlieska,ked vydeme zo zachodu. 😀

livia1
9. nov 2009

Zmeň si vizitku 😀

galanta
9. nov 2009

livia,nezmilila sisi temu????????????

galanta
9. nov 2009

baby...dokazovy material u nas v albume..... 😉

eviku78
9. nov 2009

leni, to je dobry gol. to vazne? 😀 🙂 😎

galanta
9. nov 2009

no jo...mrk do albumu.....

galanta
9. nov 2009

najvacsi gol je,ze sarlotka zbadala zo sona fotku a hovori...Aga..... 😅 noa teraz jej vysvetlujeme ze to Agatka nie je.

galanta
9. nov 2009

jaj poradte nejake meno....som v koncoch

moni1412
9. nov 2009

gal 😀 tak parik..... gratulujem 😵 hehe, riadny sok, co? 😀

verulka
9. nov 2009

gal, ja som vravela, ze na babu ste to vedeli priskoro 😀 parada, gratulka...a teraz nejake meno 😉 malo by sa podobat na agi, nech nie je sarlotka pomotana 😀
moje uplne naj meno je david, ale u muza nepriechodne, takze ho nemame 😉

aly
9. nov 2009

Gal tak to je ale prekvapko 🙂
U nás ak by bol ešte niekedy chlapček tak Daniel, alebo Tomáš 🙂
Niežeby sme čakali...

galanta
9. nov 2009

verul..tak to sme dve s stymi nepriechodnymi menami.pre man je cislo jeden Filip,u draheho 😝 .a to sa mi aj hodi ku sarlote,ved su to obe francuzske mena.no jas om bola taka presvadcena o dievcatku,lebo u draheho v rodine je sarlotka sieste dievcatko....a teraz chlap. 😀 svor uz mal sampus prichystany a uz to vedela cela rodian,ze nevymrzu po meci. 😀

moni,aky parik,ved sa nebudu parit. 😀

aly pekne mena,zvazime.nam cos a pacia,tak uz nas v okoli vsetci predbehli.paci sa nam jakub,matuš,šimon.atak neviem.

iank dakujem ku gratulaciam,ja som este stale v totalnom soku....

facovka
9. nov 2009

gal, skapem z teba 😀 tesim s tebou,teda ak tesis 🙂 ale isto hej, aspon si vyskusas vajcaka ako my 🙂 ..mena navrh:
Viktor, Boris, Radovan, Viliam-Vilko 🙂