Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
18. jan 2010

loss vitaj,no je to zahul,ale zmaknes 😉 jeeej,a ty mas obe deturence ze 14eho narodene, parada 😵 cmuk malinkej..a tebe rychle zotavenie.. 🙂

betatka
18. jan 2010

Ahojte
soplaví a kašlaví nech ste rýchlo zdravučký.

Loss gratulka k Mii a veľa zdravíčka a šťastíčka a mliečka 🙂 hod aj miery nech sa potešíme

loss
18. jan 2010

dakujem
betatka meri su v albume 🙂 ale napisem este raz 4270g a 52cm 🙂 slecna ako ma byt 😀

kats
18. jan 2010

moni ta z 3D je neskutocna 😵
ninka krasne fotky 🙂 ta posledna 😵
loss, zasnem nad tou vahou 😵 😀 pekne sa drzte 😉

facovka
18. jan 2010

betatka gratulka k zajtrajsiemu vymesaciu 🙂 my mame dnes 😵

galanta
18. jan 2010

loss..vsetko naj....tak uz ste styria.mala je krasnaa najlepsia fotka je s tym dudlom.hihi 😀 len by ma jedno zaujimalo,co ta nechali hned na cisaraku,alebo ta aj nechali vytrapit. 😝

ninka...no riadne trio mas doma.krasne deti a teda fakt je co asi pri nich robit. 😎

moni1412
18. jan 2010

loss fakt je riadna baculka mala 😵 ale krasna 😵
joj a ani nevrav.... aj ked uz mam niekedy dost, chrbat mi dava riadne zabrat, mala ma vsade tlaci, ale ma desi ze sa to blizi 😅

Leni, uz 5 mesiacov???? 😕 no teda, vsetko naj. a beti, aj vam 😉

kats dik, no, zadarila sa... sikovna pani doktorka 😉 😵

kats
18. jan 2010

fac - 5 mesiacov 😕 to uz je brutal 😀 😀 za mesiac papate 😉 😀

babo dnes kope ako dive, cele brusko mi naskakuje a vlni sa 😀 to matusko vobec nerobil, som bola rada ze sa tam vobec obcas zamrvil 😀 😀

galanta
19. jan 2010

fac..gratulujeme.no to lae ubehlo... 😵

kats...no to bude baba.som zvedava,ci mi to vyjde.

mirka20
19. jan 2010

ahojte 🙂
loss, vitaj doma 😵
ninka, krasne deticky 😵
gratulujem vymesacnikom. ale to leti 🙂
moni, aj mna chytaju teraz take stavy, ze mam strach z toho, co prichadza 😒
kats, neviem ci to matuskovia tak, ale aj ten nas je moc kludny. vecer sa trochu zavlni a to je vsetko 🙂

loss
19. jan 2010

gal jasne ze sme sa trapili
mirka dakujem

ludka_r
19. jan 2010

Ahojte..
Loss, gratulujem, malá je krásna... 😉 Riadna baba je to, teda...
My sa máme v pohode, len to malé by mohlo viac kopkať, mala som to strašne rada... Ani chlap zatiaľ nič necítil 😖
Už si aj ja konečne musím dať do albumu fotky bruška, ale sa mi to akosi nechce zmenšovať.. 😖

mirka20
19. jan 2010

pridala som foto bruska. fuu, ale rastiem 😒

galanta
19. jan 2010

loss...no to som si mohla mysliet.... 😝 😝 😝 teda aspon druhy raz si to mohli odpustit.

miri....pekne brusko. 😵

kats
19. jan 2010

miri pekne brusko 😀 sa mi zda take mini oproti mojmu 😅

loss, to ta nechali vytrapit a potom cisarak?? 😕

miri - asi to bude tym menom 😀 ale potom ked vykuknu tak sa nezastavia 😉

betatka
19. jan 2010

facovka dakujem aj ostatným...ale to fakt letí že 2mesiace a vy 5 😎
my dnes grcame prvú ligu...toľko vecí čo dnes ogrckal to fakt už dávno nebolo...zajtra hodím plnú práčku prať 😝
brušká krásne aj fotočky, kats ja by som chcela vidieť ako sa bruško vlní...ja som to nikdy tak nezažila 😵

facovka
20. jan 2010

kats my sme uz zacali prikrmovat,sme na UM, tak od 5mes...ide mu celkom 😉

kats
20. jan 2010

fac tak teda uz dobru chut 😀 nech mu aj dalej pekne chuti 😉
beti - ja som bola prekvapena, som myslela ze matuska som tak nevidela vlnit pretoze mam vpredu placentu 😅 a kedze ju mam vpredu aj teraz tak som sa zmierila ze ziadne kopance a vlnenie 😀 asi to nebude tou placentou 😅

facovka
21. jan 2010

aj ja som mala voredu placentu a kopance jak hovado boli aj tak 😀

galanta
21. jan 2010

no s tou placentou vpredu....obidva razy amm placentu vpredu. pri sarlotke mi lietalo brucho...ajajjaaaj.toto dietatko je troska kludnejsiea aj ked teraz uz stuchance su riadne.jedine,co nejako postradam je take to vytlacanie brucha.to natahovanie noziciek ruciciek,kedy babo vytlaca pomaly brucho,akoby sa po nom smykalo.tak to fakt nepoznam,to si myslim,ze ej tou placentou.

mirka20
21. jan 2010

ja netusim, kde mam placentu, takze vam neviem povedat, ci je to tym. ale ani rebeka nebola akcna, ani matusko asi nebude. teda doteraz je to fakt len take jemnucke. vecer sa trochu zavlni, da o sebe vediet, ze je tam a to je vsetko.
kats, si ma nepotesila, ze sa matuskovia nezastavia. ja stale tajne dufam, ze aspon on bude trosicku kludny, lebo rebeka je zive striebro 😵

kats
22. jan 2010

baby viete co si mame vsetko povybavovat? napr odniest zas do prace ze idem na matersku, skocit na socialku a upsvar?? ja zatial netusim 😅 poradte 🙂

loss
22. jan 2010

ludka dakujem
gal no co uz ale prisahala som si ze viec uz mojho doktora v noci ku mne neodvolaju 😀
kats ja som matersku zanasala na socialku ale zamestnavatel ju musi potvrdit vsak je to tak mna prepustili tak ja som akoze nezamestnana tak len na socialku

galanta
22. jan 2010

kats...tak ako pise loss.len jedna vec navyse je,ze musim ist este raz nas ocialku dat potvrdfit papier,co som dostala na urade prace,ze prechadzam zas na socialku. 😝 akoby nestacilo cestne prehlasenie,ze s snimi koncim.dokonca som im aj od lekara doniesla ukazat vypisanu matersku,na co mi povedali,ze to nestaci.

kats
22. jan 2010

dikes kocky 😉 zapisem si info a budem za chvilu vybavovat 😀

strasska
24. jan 2010

Ahoj, boli sme na prazdninach u prababky, maly sa tesil a dufam, ze babka tiez. Chudinka stale mu musela citat a hocikedy si klakol na zem a tapal po zemi, ze tam..tam.. To aby aj prababka isla na 4, ze sa budu nahanat... no sranda...prababka ma 75 a on sa jej furt driapal po rukach, myslim, ze je aj trochu odlahlo, ked sme odchadzali 😉

moni1412
24. jan 2010

gal ty uz mas vypisanu matersku? mne kazali na UPSVaR doniest potom prefotenu od lekara len, original potom na socialnu, ach jaj, tie vybavovacky 😒

facovka
24. jan 2010

ahojky mamule/tehule,ale vam tie tyzdne letiaaaaaaaa.....kats vy kedy mate najblizsi utz?? myslim ze cca v 30tt byva,ci?? uz som zvedava na vasho drobcaaaaaaaa 😉 ale asi bude schovku hrat dokonca 😵

kats
24. jan 2010

strasska 😀 prababka bola u nas len jeden den ale tiez mala dost 😅 presne to iste, pobuchal po zemi a 'tam tam' ... cely cas musela sediet na zemi a hrat sa s nim 😀
fac, nam letia tyzdne a vam uz mesiace 😀 a ano v 30tke mam utz, bude to 12.2. ... spolu aj s krvou a vytermi 😝 snad sa uz ukaze, matus sa takto odhalil 🙂

galanta
24. jan 2010

moni.ano od 2,2, som namaterskej.no a ja som na UPSVaR priniesla original materskej od lekara a aj kopiu.no a mne bolo povedane,ze to nestaci a natlacila mi taky dalsi papier pre socialku,ktora vyplni,ze poberam amtersku a nasledne mi pozastavia rodicovsky.no uznaj...naco???? 😕 😕 😕 vsak len chcem,aby mi nedavali peniaze a nie ze by som nejake od nich chcela. 😝 😝 😝 tak uz fakt nechapem taketo kraviny.
no a matersku mi vypisal uz skor,lebo som chcela nech ma vypise 8tt pred porodom a keby som prisla na dalsiu poradnu,uz by bolo neskoro.