Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

strasska
31. máj 2010

dakujem 😉

facovka
31. máj 2010

ahojky babule, tak ani nestiham citat, niecoi super nove??? dufam ze maminy tehule drzia pohromade, je tu niekolko co to maju za par,ze?? 🙂
ja som bola v Dk na vikend, stretavka po 15r. dopadla paradne, do 3h sme tancili, spievali, proste odvaz, ale uz som ok, a zase vo vire udalostiu...a btw. predali sme nasu 2gars. do konca juna vytsahovat, tak haldaaaame, ale vidim to na samorin a podobne ☹ vsetko hrozne drahe, tak uvidime, bo nechcem viac ako 45tis. asi brat hypo....+ to co dostane za byt 😒
cmuk vsetkym...

strasska
31. máj 2010

@facovka drzim palce, aby ste nieco nasli 😉

galanta
1. jún 2010

fac.....not ak fakt drzime palce.teraz bude poriadny zhon,ale nakoniec si vydychnete a potom si to budete uz len uzivat.my sme toto mali nminuly rok a uz byvame a vytesujeme sa.a vidis,tento rok sme uz malovali,lebo nasa mala vsetko pekne ohmatkala.takze tento krat sme vymalovali umyvatelnymi farbami,aby som nesedivela. 😉

ludka_r
3. jún 2010

Ahojte, tak sa tu po 100 rokoch znovu objavujem. Nebolo kedy, bolo veľa učenia, a stále ešte nejaké mám, tak nemám čas si veľmi oddýchnuť.
Ešte stále sa gúľam, tak som zvedavá dokedy. Vilko sa mi práve v takomto období narodil, tak som tak trochu aj dúfala, že sa to zopakuje. Ale asi nie, aj keď dnes to vyzeralo nádejne.

kats
3. jún 2010

fac super ze sa predaj podaril a drzim palce nech sa podari kupit ten vas spravny bytik 😉
tehule drzte sa 😉

loss
3. jún 2010

ahojte
ludka drzim palce aj so skuskami aj s babatkom 🙂
Leni aj ja gratulujem ku predaju nech si rychlo najdete nieco za super cenu 😵

veronica1
3. jún 2010

Ahojte, tak ani ja som tu chvilu nebola, nemala som velmi naladu pretoze som musela ist na amniocentezu, mala som zle krvne testy a moznost downovho syndromu, tak som sa bala a nemala som chut a s nikym o tom ani len bavit. No vsetko dopadlo dobre, maly by mal byt zdravy, tak mi spadol kamen zo srdca.
Vidim ze tu uz mame dalsiu adeptku, ten cas ale leti, tak @ludka_r drzim palce aby to dobre dopadlo. A je tu este niekto junovy, alebo potom je na rade uz strasska?

galanta
4. jún 2010

veronika.......tak super spravy...to musil by tvydych,po tej amnio...ale teraz sa uz mozete len tesit. 😵

strasska
4. jún 2010

ahojte,
joooooooooooooj veronica, to museli byt dobre stresy, ale uz mate po, tak uz bude dobre 😉
Inak som sa chcela opytat, ci ste si k druhemu porodu vybavovali porodnika?
U nas vsade navokol zaplavy, nas to nastastie obchadza, ale vkuse prsi. Na porazenie, uz mame s Miskom ponorkovu chorobu 😒

ludka_r
4. jún 2010

Dakujem, tak skúšku snáď zajtra stihnem, dnes sa cítim celkom v pohode. Len aby som ju aj spravila. 😀
Veronika, verím Ti, že si nemala na nič chuť, bola by som na tom podobne. Hlavne, že je všeko OK.
Ja som si pôrodníka nevybavovala. Stále dúfam, že sa mi to nejak podarí a pôjdem rodiť do nemocnice do TN a nie do PB, kde bývam. Juj, aby len bol ten môj chlap doma, keď ma to chytí.

loss
4. jún 2010

veronika super sprava tesim sa s tebou 🙂
strasska ja som si porodnika vybavovala a oplatilo sa
ludka aj ja mam zajtra skusku jednu z tych tazsich takze si budeme navzajom drzat palce
u nas este so zaplavami to nie je take hrozne ale uz je to v Kezmarku caa 60km od nas ☹

veronica1
4. jún 2010

Baby dakujem, doteraz som si nechcela ani nic tehotenske kupovat, a ani pre babo, no uz som si kupila tehotenske rifle na traky, tak sa z nich vytesujem.
U nas nastastie zatial ziadne zaplavy, lebo je to na niektorich miestach fakt hrozne. Porodnika som nemala ani pri prvom porode a nerozmyslam ani teraz, skor premyslam o epiduralke, mala som aj pri malej a chvalim, no dufam ze pri druhom to pojde rychlo a ani mi to nestihnu pichnut 🙂 😉
Loss, Ludka_r - budem na vas zajtra mysliet aby ste tie skusky dobre zvladli. 😉

loss
4. jún 2010

veronica 🙂

strasska
4. jún 2010

tak drzim paste na skuskach. 😉

galanta
4. jún 2010

ani ja som si nevyberala porodnika.akosi sa mi vzdy vyplatilo nechat taketo veci na nahodu a vacsinou som bola spokojna. 😉
baby...tak ja som sa vcera dozvedela,preco sarlotka nema pipika ako filipko....no predsa preto,lebo si ho odtrhla. 😀

strasska
4. jún 2010

@galanta 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

strasska
5. jún 2010

inak oneskorene gratulujem Lenkam! a dnes Lauram, ak tu nejake mame, lebo ja teda ani neviem ake mena sa skryvaju za nickmi 😉

mirka20
5. jún 2010

gal 😀
veronika, super, ze je drobcek ok a ty si konecne mozes uzivat tehu 😵
aj my sa pridavame a oneskorene gratulujeme lenkam a laure 🙂

veronica1
5. jún 2010

Laurinka dakuje za blahozelanie 😉
A co baby, ako ste dopadli do skuskami?
My sme si dnes konecne uzivali skoro cely den na zahrade, bolo to vidiet aj pri vecernom uspavani-bez problemov 🙂 🙂 🙂

betatka
5. jún 2010

ahojte
všetko najlepšie Laurám k ich meninám 😉

facovka
7. jún 2010

😵
veronica super,uzivaj si tehu.. 🙂
ludka ideeeees, tesime sa na spravy o drobcovi 😵
no my stale hladame kde vlastne ideme byvat,poviem vam,mneviem ci som taka narocna ci co 😒 no asi to bude nakoniec samorin, este dnes ideme cosi pokjukat,,a uz by som sa chcela do konca t rozhodnut...sak o 3t stahujeme, a neviem kde, a to este ani uver vybavny, ziadne papiere,nist, proste este niekde budeme musiet zhasnut,asi u sesterky 😒 chuda....jej to tam zdevastujeme....

ludka_r
7. jún 2010

Ahojte, tak skúška v pohode, aj keď som čakala lepšie. Hlavná vec, že už mám všetky za sebou a môžem ísť do pôrodky. 😀
No, už aby to aj bolo, sa mi akosi nechce čakať. 😀
Hlavne teraz cez týždeň nebudem v noci spávať. Veľmi sa totiž stresujem, keď ma to chytí, keď bude chlap v robote a nestihne prísť domov. To by som potom nemala kam Vilka dať. Tak držte prsty, aby ma to chytilo v noci, alebo cez víkend. 😉

strasska
7. jún 2010

@ludka_r tak ty si sikulka!!! neboj drobec to urcite dobre zariadi 😉

galanta
8. jún 2010

ludka...gratulujem ku skuske.noa aj ty si to musis hovoit ako moja kolegyna...ja musim rodit v auguste,lebo v septembri nemam kedy musim odprevadzat deti do skoly./to uz mala tri/a vies co? vyslo jej to.takze aj ty si totakl stale opakuj a vyjde to. 😎

galanta
8. jún 2010

baby neobjednavali ste si naaahodou daco z liliputi?lebo ja som si objednavala satku ,mala dojst do 2 tyzdnova je tomu auz 3 a stale nic,len mam zaregistrovanu objednavku...

mirka20
8. jún 2010

ludka, gratulujem ku skuske. a neboj, manzel to urcite stihne a vyjde to tak ako ma😉 (aj ja som sa tak obavala a nakoniec to dopadlo tak, ze som do nemocnice isla v nedelu v noci a v pondelok bol velkonocny pondelok, tak bol manzel doma 🙂
gal, ja som si objednavala z liliputi nosic a prisiel dost rychlo. skus im tam zavolat, ze kde to viazne.
nechcem zarieknut, aj ked podla mna to bola skor velka nahoda, ale nas matusko prespal uz druhu noc celu. vecer okolo pol desiatej som ho nakojila a spal az do pol siestej. sice vecer bol katastrofalny, strasny plac, ale zato ta noc 😵asi citil, ze maminka je dost unavena, tak ju nechcel budit kvoli papaniu 😅

galanta
8. jún 2010

mirka20...uz som tam volala a hend vedeli o aku objednavku sa jedna,ze im neprisiel tovar,ale DNES HO UZ IDU PREVZIAT A ZAJTRA POSIELAJU.ALE DIK. 😉
no a krasne hajate a pozeram,ze amme podobny problem...tiez sme vcera revali ako na ratua atiez sme obcas spali aj 6 hodin,ale ako pises,trvalo to dva dni.ale pevne verim,ze sa to zopakuje. 😅 ale uz aj cez den krajsie haja,tak to asinebude taky des ako pri sarlotke. 😵

facovka
8. jún 2010

ahojky babule, tak sme vybrali a zerazervovali nase nove byvanie,ked vsetko dobre pojde, tak koncom jula byvame, este nas cakaaa dlha cesta.ale tak ked sme sa uz na to dali...
http://www.topreality.sk/priestranny-3-izb-byt-...

inak byt krasny velikansky, kuchyna s obyvkou spojena, uz len daky nabytok moderny si kupime a mozme byvat,teda ked vyplatime 😅 tesim...

loss
8. jún 2010

ludka aj ja gratulujem 🙂 skusku som urobila tiez na A som stastna no mna cakaju este 3 ☹
Leni bytik je krasnucky drzim palce nech vsetko lahko prebehne aj ja by som sa tesila do takeho bytu 😵
dnes sme boli v poradni Miuska ma za sebou dalsie pichanie teraz uz az v roku super no a mame 7100g 😀 riadna gulka ze?