Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
15. máj 2009

gurtiii, presne ja som tohovorila stale, vsetci ze bodaj by ste mali dievku nech mate parik,, a ja stale ee ze radsej chalosa, ja ani sama neviem preco,ale tiez som hovorila ze si seba neviem predstavit ako mam dievcatko,sranda 😉

facovka
15. máj 2009

yo,a slny, ty mas utz az v tom 20tt? to sa asi az vtedy dozvies pohlavie,ze?? 😉

gurti
15. máj 2009

facovka, 😅 presne tak, tiez si to neviem vysvetlit....no ale vidis, aj sa Ti to potvrdilo, takze sa Ti asi aj ulavilo, ze? 😀 Ako to inak zvladate popri krpcoch?

facovka
15. máj 2009

no ja zatial zvladam oki, lebo teraz mam uplne super tehu, ani neviem ze som tehu 🙂 zatial mam +6kg, takze teraz asi zacnem priberat aj pri filipko´vi som po prvych 6kg isla co tyzden to kilo 😀 a pri nom som aj mesiac pregrcala, teraz nic 🙂 ale vnutorne som mala citaka na chalana aj tak, ono asi fakt kazde tehu je ine, aj ked cakas to iste pohlavie 🙂 ale uz v noci musim vstavat cikat a mavam krce v lytkach, tak uz to asi zacina vsetko,uch 😕 😅

slnyecko
autor
15. máj 2009

facovka hej,ja pojdem az v tom 20 tt na utz,mala som ist 28 maja ale sa mi to posunie o tie deva tyzdne.A pochybujem ze sa dozviem,na specialne sono sa nechystam a to co ma ta moja raroha v ordinacii asi nestoji za vela,sak uvidime.Ale strasne ma laka 3 D.
Ja zvladam v poho ked aj ja som v poho,ked pride den blbec ako dnes-od rana ma bolela hlava,s malym na krv,to bolo revu,potom som grckala neviem preco,a ako som tak grcala tak mi zhorel obed pre maleho.Tak mal na obed 250 ml mlieka,a spal 3 hodky v kuse,asi vedel ze maminka si potrebuje pospat.Teraz mi je uz lepsie-ale bol to des.

gurti
15. máj 2009

juuj slnyecko, ani nevrav, u nas tiez den blbec dnes, uz som len v ocakavani draheho, bo som s nervami v koncoch...maly nonstop zaveseny na mne, neda mi vobec dychat, nehovoriac o tom, ze si doma absolutne nic nespravim, dvere do detskej ani neotvaram, lebo sa na mna zosype kopa na zehlenie...az mam na seba nervy, ze nezvladam domacnost 😠

ninka123
16. máj 2009

Ahojte, mi po hroznej noci sa uz dostavame do normalu 😒 Muz sice bol nervozny, lebo bol utahany a musel malu nosit takmer 3hodky na rukach... ale co narobil... mna picha nejako v bruchu-teda skor na boku, tak som malu nosila len kratko, jednoducho uz ju dlho nosit nechcem, lebo sa bojim o drobcov... 😔
Inak mi vliezlo do chrbta-teda do kostrce a odtial do pravej nohy, takze chodim ako DePeirac(ten z Angeliky, neviem ako sa to pise..)Dnes uz mame dve predchadzky za sebou, zacina prsat, tak sme zaparkovali doma...
Gurti, aj ja som niekedy s nervami v koncoch, hlavne ked mala rozhadzuje, a uz s otvorenou narucou cakam chlapa z prace 😀
Tak peknu sobotu prajeme 😵

slnyecko
autor
16. máj 2009

Ahojte,nejak je dnes na konovi mrtvo ci co...
Tak dnes mi bolo lepsie,ziadne divne stavy.Baby ja si stale zabudam dat to magnezko,to ja som taka roztrzita.Spravy o krpcovi ziadne,aj ked niekedy mam pocit ze citim pohyby ale tak v 16 tt asi nie 😀

facovka
16. máj 2009

to je super, ze ti je oki, je tu mrtvo, pocko o nicom, my tiez divna noc,maly bol hore asi hodku, to nezvykne, neviemm co to 😒 zuby nevyzeraju, mame 8ks🙂 a dalsie sa asi nechytsaju... 🙂

facovka
16. máj 2009

slny, ja som zacala koncom 16tt citit, som skoro odpadla,lebo som to hned spoznala take mrvenie....teraz teda dost slkoro, u filipka cca v 18tt 😉 a teraz ma felix ide rozkopat,ale vkuśe kope den noc, cele brusko mi lieta, to pri filipkovi vobec, mozno je to aj tym ze unho som mala placentu vpredu a teraz mam v papieroch ze placenta vzadu, tak asi lepsie udiera do brusnej steny 😉

ninka123
17. máj 2009

Ahojte,Facovka, zeby novy futbalovy talent?? 🙂 Slnyecko, uz to kludne mohlo byt, pri druhom mimi citit pohyby skor...
Inak peknu nedelu prajeme 😵

gurti
18. máj 2009

uplne suhlasim...tiez sa mi to zda skoro, ale obcas vecer mi v podbrusku dobre mrvi...a to uz od 13-teho tyzdna, neviem, co to za haluz, ale asi je to preto tak, bo pri druhom uz vies, ze to su pohyby babatka, zatial co pri prvom, to clovek pripisuje kadecomu inemu a mozno ani nie je taky citlivy na taketo jemne "vibracie" 😀 ...alebo len cakame nejakych prilisnych zivanov

facovka
18. máj 2009

dobre ranko.......gurti suhlas, a aj tak ze v druhom tehu citi zena skor 🙂 ja mam pocit ze aj vacsie brusko uz mam teraz ako pri filikovi,uch 😕 😅

slnyecko
autor
18. máj 2009

Ahojte,tak my mame po oslave,dopadla super,fotky este nemam stiahnute ale chystam sa 🙂
Ja mam uz brucho ako v 25 tt ak nie vacsie,no ale co narobim.Pri druhom je to normal.A s tymi pohybmi taky tak.
Zajtra mam volat na tie vysledky,tak drzte palce.Inak som sa rozhodla ze na odber plodovky nepojdem,ani keby aj tieto vysl vysli zle,sak ani poriadne nevieme termin takze toho sa nedrzim a verim ze bude vsetko ok.

facovka
18. máj 2009

neboj slny, bude to ok..no ale sa tu nejdeme roztrhat v pisani,ze?? 😀 ja prispievam do augustoviek, ked stiham, takze musim castejsie aj tu 🙂

gurti
18. máj 2009

juuj slnyecko, popridavaj fotocky, som zvedava, aka bola oslava. Nas krpec nejak nevnimal, ze bol jeho vynimocny den, ani pekne fotocky sa nam nepodarili, bo bol cely den ako napotvoru mrzuty a urevany 😒 no co uz, mozno nabuduci rok.
facovka, ja zase obcas do novembroviek 😉 ...predsa len podobne temy a problemy.

ninka123
18. máj 2009

Ahojte 🙂 Slnyecko neboj, vysledky budu v poriadku.. 😵
Gurti, pozerala som fotecky, Misko mal teda inu party.. Ja som nic nechystala, lebo myslim, ze aj tak z toho velmi nebude vnimat.. Ale bublifuk je super napad, ten jej zaobstaram...
Jankapo pisala do majoviek, ze ide do nemocky, tak na nu myslim, aby boli v poriadku 😵
Inak kocky, to myslite vazne, ze pri druhom tehu je brusko vacsie?? Ved ja budem teraz nieco ako telocvicna, lebo pri malej bolo dost velke 😎

aly
18. máj 2009

Pekné fotočky Gurti, inak presne ten isty bicyklík máme aj my, no oslavujem zajtra, prijdu svokrovci so svagrinou, a nasi az cez vikend 🙂
Slnyecko držím palce
Držím palce všetkým Vám 🙂 🙂

slnyecko
autor
19. máj 2009

Facovka,no sak niesme v sutazi kto napise najviac prispevkov,ved nas zas nieje tolko aby to tu ficalo stale,proste ked ma niekto co napisat do tejto temy tak napise a hotovo 😉
Chuda jankapo,viem si predstavit ako sa citi,predsa len ide prec od drobca,mne stacili dva dni a uz mi chyball,pozret ma neboli lebo by som revala aj ja aj on,ale ma nastastie pustili rychlo 🙂

facovka
19. máj 2009

ano jankapo pisala ze ide do nemocky, ale bude to dobre.... vydrzi 🙂 hlavne aby bola aj s drobcom oki.....sak aj my budeme musiet vydrzat v porodke bez tych nasich,uch 😒 ☹ my sme dnes boli pichat pneumokoka, chudacik reval jak najaty....a mame 9050g, konecne sme preskocili 9kg hranicu, tesim... 😉

gurti
19. máj 2009

ale nie, tak jankapo v nemocke 😒 zrejme kvoli tomu krcku, no snad bude cim skor domka.
aly, tak veselu oslavu!...no ta nasa bola vo velkom style, girlanda, balony 😀 no Misko to mal vsetko u ri.i

facovka, no ja si tie dni stravene v porodnici uz teraz predstavujem, bude to rozhodne zaujimave, snad to ocinovia zvladnu...a my si v nemocke mozno aspon trosinku oddychneme 🙂

ninka123
19. máj 2009

ahojte, ja sa chcem len nieco spytat-kocky, mali ste niektora sekciu? Ak ano, kolko potom davaju mimi na izbu k mame? Lebo ja si to neviem predstavit, ako to prebieha... Lebo ja som mala malu hned pri sebe, ako ma dali zo saly na izbu...
A teraz ked budu dve... si to uz vobec neviem predstavit 😅
Ja asi tiez kupim par balonov, a Gurti ma inspirovala bublifukom, tak asi ten... ved uvidime 😵
Pekny vecer prajeme 🙂

slnyecko
autor
19. máj 2009

Ahojte,hlasim ze vysledky su uuuuplne v poriadku drobcovi v brusku nic nechyba a je zdravuckyyyyy 😎
Ninka,ja som mala sekciu,lenze maly mal aj zltacku aj nejaky zapal,musel byt pod dohladom takze som ho mala na noc az doma,a aj cez den len na kojenie,potom mi ho uz niekedy nechali na dve hodinky ale zas ho vzali,takze som ti asi moc neporadila.Ale si myslim ze hned ako sa dokazes postarat sama o seba 😉
Ja sa nahodou na dni v porodnici tesim 😀 Aj ked boli problemy s mlieckom a tak,akosi tak pekne spominam na tych par dni 😵

facovka
19. máj 2009

ninka, ja som po sekcii.....a teraz na 99% budem mat zase sekciu, uz teraz sa hrozim, bo ja nemam dobre spomienky, mala som po 9h akutnu sekciu, takze celkova narkoza, a v nemockke sme boli 8dni,ale to kvoli malinkemu, bo mal zle CRP zapalove markery a potom bol este pod lampou pre silnu zltacku, takze ja som ho akurat poslednu noc mala pri sebe prvy x a potom hned domkov 😒 ale klasicky myslim ze na cca 2-3den ti babenka daju.....ale myslim ze slnyecko mala tiez sekciu, tak ti ona povie..kazdopadne dufam, ze teraz to budem znasat lepsie, ked pojdem planovane a spinalom, bodaj by ano.. 😕

facovka
19. máj 2009

noi aha medzitym slnyecko napisala 😀 tak sme ti velmi neporadili...slny a ides aj teraz sekciou,ze??

facovka
19. máj 2009

gratulujeme slny, inak ani nemohlo byt..cmuki do bruska babenku 🙂

slnyecko
autor
19. máj 2009

facovka,Kubko mal presne to iste zvysene CRP a aj zltacku,takze som ho nemala pri sebe

slnyecko
autor
19. máj 2009

Joj,no este neviem ako pojdem teraz rodit,sak mam este casuuu 😀

facovka
19. máj 2009

u nas bude 16mes. rozdiel, ze to este skoro,a merali mi hrubku maternice v mieste rezu a ze 0,63 neviem coho,xi...a ze to malo... 😒

anjelok
19. máj 2009

ninka, ja som mala sekciu a epidural. hned po 24 hod. (co som musela len lezat) a ako som sa postavila som si sla pre malu. aj ked dalo to dost zabrat, fyzicky velmi narocne, ledva som stala na nohach, nevedela som si poriadne ani lahnut, ani sa otocit na posteli a musela som sa starat o malu. prebalovat, kojit..atd. noci boli najhorsie, kedy si organizmus potreboval oddychnut ved po takom zakroku (a este dlhom porode) a mala nespala, tak to uz som si veru aj poplakala. ale nechcem strasit, kazdy to znasa inak a myslim, ze ked budes mat dvojcata, tak ti tam urcite budu pomahat.