Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

slnyecko
autor
10. jún 2009

Cafte bruska,tak po dlhom case som tu opat 😉 Dnes som bola na kardio,tak ze mam viacej spavat,menej solit,dalej brat magnezko a uvidime.Ale predpisala mi aj dogepyt tusim,ze keby bolo najhorsie mam zacat uzivat.A zajtra konecne to sono,som nedockavaaa 🙂
Zlatik no pekne sa nam to tu rozrasta veru tak 😀 No a zvladame tak ako vladzeme.Mne napr Kubko uz davno suverenne beha,ak ho nevlacim na rukach skoro vobec,cely den sme vonku na dvore,ja sedim v sieti hojdacej a Kubko sa hra s hrackami,pozoruje auta a taak.No ale niekedy na konci dna padam od unavy.Predsa pre tehotnu je aj take sedenie v sieti unavne 😀
Len ma stve preprava ja nemam vodicak a ked je muz v robote tak sa nepohnem nikde 😝

facovka
10. jún 2009

slny, ja som zvedava s tebou 🙂 o kolkej mas utz?? ja nabu tyzden 17.6. mam..sa tesim tiez 🙂
no, aj ja si vravim esteze uz beha sam, pohodlnejsie to je,ze?? 🙂 ja zatial tiez zvladam v poho,aj ked aj ja hlavne vecer uz kroze citim, v noci krce v lytkach, inak oki..vcerajsia poradna ok, CS3,mam sa viac setrit,no skusim ako sa len da pri 13mes. dietatku 😀 vyskedky z cukroveho testu zajtra 🙂 a +8kg 😉

facovka
10. jún 2009

..uz krize citim,oprava 😀

ninka123
10. jún 2009

Ahojte, Slny, som aj ja zvedava, aky budete mat UTZ 😅 Ste ma potesili, ze nie som sama, lebo niekedy som unavena, akoby som 12hod kopala v bani... 😉 My sme dnes s mojou maminou a malou mali nakupny vylet, takze peniaze oplieskane a pekny den za nami 😉 😀 Facovka, je to urcite tazke sa setrit, ale ved uz to mas za par a Filipko ako velky chlap to pochopi 😵 inak tie krize Ti nezavidim, ja mam problem s kostrcou... napr.dnes som dost soferovala, tak ledva vyliezam z auta.. 😝
A pekny den vsetkym, aby som nezabudla 😵

facovka
11. jún 2009

ninka, aj mna omina kostrc ci ako to nazvat....no teraz uz bude len pribudat tych priznakov,kurna 🙂
tesim na spravy od slny, ale nucham dalsieho chlapa...uvidime 🙂

facovka
11. jún 2009

slnyyyyy,kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

loss
11. jún 2009

ahojte mamulky

bozinko ja som dnes unavena takze idem sa ucit mala je u nasich tak musim vyuzit kazdu volnu chvilku 😅

facovka
12. jún 2009

slny sa neozvala?? nejako to tu viazne 😒

verulka
12. jún 2009

leni, ako si dopadla na poradni? cukor ok?

facovka
12. jún 2009

verulka, cukor ok, tak papam sladkeee dalej 🙂 poradna trosku horsie, CS3,mam sa setrit, no snazim ako sa len da pri 13mes. dietatku..ale sme soplavi a umrncani 😒 zdurena stolicka, tak teraz uvidim ako sa dlaej vyvinie..
dufam, ze vy uz lepsie, citala som o Ronkovi 😒

jankapo
12. jún 2009

cafte mamule,
jeeej, tak ste ma potesili, ze nie len ja som unavena jak svet aj ked ficim tak na tretinu svojho potencialu... 😅 proste otras
leni, SET...CO???? setrit sa? HA HA.
okrem toho leto je dost na psychiku, no neda sa byt len doma, to nehrozi 😒 zima bola v tomto o dost lepsia...neva...uvidime ci krcok drzi. 😝
oj, a brusisko mam jak slon, tak teda neviem co bude do oktobra... 🙄
jej, ale som pozitivna.... 😀 😀 😀

facovka
12. jún 2009

jani, uznaj ze sme pozitivne ako to len ide 🙂
veru, aj my cele dni von ked je pekne, vecer uz citim chrbat, nohy, no celkovo som unavco 😖
ale lepsie to uz nebude do konca tak este nezufam,nech potom mozem fnukat 😀
no mne zo dna na den brusko rastie, tak neviem co bude dalej 😕 😅 mam nahodene v albume, este musim do spolocneho....btw. vy tie brusena nefotite?? nechcete prihodit do spolocneho?? bo len ja tam mam, jak daky narcis 🙂

slnyecko
autor
13. jún 2009

Ahojte,bola som trosku mimo PC,jahodova sezona fici tak zavaram a dzemujem 😀
No,utz presne ako som myslela,neukazalo sa babenko,neodhalilo svoju totoznost,no co uz.Ale je vsetko v poriadku,to je hlavne 🙂

facovka
13. jún 2009

no,mi odlahlo, ja ze co je s tebou 🙂
neva ze neprezradil junior vybavu, hlavne ze je vsetko oki...my brutal noc za nami,maly je chory, sople nestihame odsavat, utierat....zatial bez horucky, pred chvilou hnackove kako ☹ 😔 tak uvidime...

verulka
13. jún 2009

leni, tak to je super..s tym krckom...no ezavdiim, ale neboj vydrzi..aj janka 😉 ja som mala CS 0 az do konca a 3dni pred porodom bol 3..proste moj krcok drzi jak zasity a potom zrazu pusti..dohovorte tym vasim krckom, nech sa zacnu slusne spravat 😉 jo a dufam, ze sa filipovi rychlo polepsi a nedopadne ako ron 😝
slny, tak to ma byt...prekvapko 😵

facovka
16. jún 2009

ahojky babule, tak hlasim,maly je ok, ale ja soplim, a hrdlo boli ☹ ach jo,ale hlavne ze jemu je uz ok, som sa bala ze to prerastie do dakej choroby,ale asi len nachladol.... 😕
tak sa kurirujeme.... 🙂

facovka
17. jún 2009

ahojte mamule, tehule, si tu sama pisem 😀
ale poctivo podavam hlasenie po dnesnom utz...
maly je ok, prietoky ok, plodovka ok, mame cca 39cm a 1540g 😉 kuuk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

loss
17. jún 2009

facovka maly je krasnucky uz v brusku a rastie ako z ,,vody,, 🙂
inak sa mas ako?
mne je stale zle vraciam rano,vecer uz aby to bolo za mnou buduci stvrtok idem na krv tak dostanem knizku a o dva tyzdne na sono 😵

facovka
17. jún 2009

no,to mas na prd ked ti byva zle, este aj malu zvladat, mne chvalabohu od zaciatku nic nebolo, si neviem predstavit.. ☹ teraz som chora a normalne mam dost,a to ma len hrdlo boli ahlava duni...ale uz konci pomaly obdobvie grcania tak uz to bude len a len lepsie,neboj...tak utz mas za 2tyzdne, to je za par....super 🙂 😉

loss
18. jún 2009

no aj dnes mi je tak ze cakam ked poleim tieto stavy su strasne ale aspon viem ze rastieme 😵

gurti
18. jún 2009

ahojki maminy, ako tehulkujete, vsetko o.k?
U nas prebiehaju mensie bytove upravy, chystame pomalicky detsku izbu.
Ja sa citim celkom fajn, akurat by som uvitala trosilinku viac energie, ale inak si nestazujem. Nevolnosti su uz ta tam, tak snad zacalo konecne to prijemnejsie obdobie.
Pozeram, ze nam pribudla loss, takze zo srdca blahozelam! Opatrujte sa!

gurti
18. jún 2009

facovka, Oli je krasnucky, uplne pekne vidno tvaricku, je to super.

facovka
18. jún 2009

jeeej gurti, ja reku kde si tolko bola 🙂
kedy mas utz?? dufam ze aj vy mate tajnostkara v brusku ako slny 🙂 tebe trochu zavidim, ze mas teraz take uplne akuratne obdobie tehu, na mna uz pomaly zacnu doliehat asi priznaky konca tehu....vecer uz citim krize,au ,au....nohy niekedy pripuchnu, a krce ani nevravim, hlavne v noci..ale inak zatial oki 😀

slnyecko
autor
18. jún 2009

Ahojtee,boze ja nemam ani energiu pisat sem tak vzdy len precitam.My sa zas chystame prerabat kuchynu,na detsku zatial nemame miesto tak co uz....

betatka
18. jún 2009

ahojte...aj ja by som privítala nejakú energy navyše lebo behať po tom našom naštartovanom šidle už nevladzem. 😝
My zatial žiadne úpravy nechystáme uvidíme ako sa to celé vyvrbi a na utz idem až o 3 týždne už sa neviem dočkať ked uvidím krpca...chcem vedieť čo to bude ...ale predpokladám ako u Leiky že sa bude zadkom otáčať...ale istí to ešte 3d v HC tak dufam tam sa potom ukaže v plnej kráse. 🙂

miriamka
18. jún 2009

Ahojte tehulky,vsetkym vam prajem krasne tehulkovanie a dufam,ze coskoro zaplnim vase rady aj ja 😉

gurti
19. jún 2009

jeej betatka, tak aj ty? juuj, ci sa tesim, ze sa takto rozrastame...a este k tomu tiez novembrovka 😀 ....parada. Ako sa citis, okrem nedostatku energie?
facovka, utz som mala v 16.-tom, ale to dr. len skontroloval placentu, no a najblizsie mam 8.7. a to sa uz mozno dozviem pohlavie, tesim sa jak blska. Tentoraz doma neprezradim, nech maju prekvapko

facovka
19. jún 2009

gurti a nam prezradis?? jeej, to vydrzis doma nepovedat?? 🙂
miriamka super, idete na to?? ci nieco tajis??? 😅 😅

bebebrumik
19. jún 2009

ahojte, ja som už síce dotehulkovala 🙂 ,ale aj tak sa pripajam...

facovka
19. jún 2009

jeeej, bebe gratulacia velka..aspon nam mozes narovinu povedat ako sa to da zvladat 😉 🙂 😉