Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
5. mar 2010

moni...no tka aspon tebe to vyslo s tym porodom.tak nech ti to vsetko dobre dopadne.no kiezby som si aj ja mohla takto vypytat cisarak. 😀 ale najradsej som,ze som dnes prisla z poradne a trocha som si ,,vypytala"sono a apson podla lekarky,ktora tam bola vyzera s filipkom vsetko v poriadkua dokonca vyzera,,ze pribera.a hoci ze to moje brucho naozaj vyzera,akoby aml byt malinky,ze vraj podla merani to vyzera inak.nemusim vysvetlovat,preco mi tam aj slza vypadla.nie je fakt nic lepsie ako ked vsetko prebieha v poriadku. 😵 😵 😵 o tyzden nas caka kontrola,ale pevne verim,ze uz ans stastie neopusti.
miir.aj my presne hovorime,ze pupocnikovu krv si davame preto,aby sme ju nikdy nemuseli vyuzit.

facovka
5. mar 2010

babyyyyyyyyyyyyyyy tak smska od moni:
oddnes od 10.55h sme styria,narodila sa nam Lenka -3150g a 49cm.....tesime sa moni a gratulôujeme, viac neviem 🙂 cmuk malinkeeeeej

facovka
5. mar 2010

tak dalsie info,prirodzeny porod,asi 5h pred porodom zacali kontrakcie 😉 pozdravuje vas..tak parada

kats
5. mar 2010

monike to pekne vyslo 😀 ani nemusela malu ukecavat - alebo zeby ju tak rychlo ukecala ? 😀 😀
GRATULUJEEEEEM mamine aj Lenke 😵 😵
fac vam gratulujem k zubku 😉 to ale leti 😅 za chvilku uz bude aj oli behat 🙂

strasska
5. mar 2010

Ahojte,
ja sa taaaaaaak tesim, ze to moni vyslo a ze su obe zdrave. Super. A 5 hodin je perfektny time, keby aj u nas tak bolo 🙂

andula30
5. mar 2010

Princeznicke vsetko naj do zivota a mamicke rychle zotavenie z porodu 😉

katka.1
5. mar 2010

Moni gratulujem k babatku !!! A tych 5 hodin to je krasa 🙂
U nas este nic. Len sem tam bolesti. Aj sa mi dost tazko chodi. Ale to je asi tak vsetko . V pondelok rano mam poradnu. Bola by som rada, keby som cez vikend porodila 🙂

slnyecko
autor
5. mar 2010

Jeej moni gratulujem normalne sa mi az slzicka zaleskla,som si spomenula ako som bola s krpcami v nemocke tesne po porode a tak...dufam ze si to este raz zopakujem 🙂 moni vela mliecka a hlavne pohody a zdravia

facovka
5. mar 2010

katka este drziiiis???parada,aj ked ta moni predbehla, tak teraz uz si hadam na rade naozaj ty,cakam smskuuuuuu,drzte sa,cmuk 😵

katka.1
5. mar 2010

Este drzim, drzim 🙂 Neboj, keby nieco hned posielam sms. hehe

galanta
5. mar 2010

NO TAK MONI...........TAK JEJ TO VYSLO.no a parada s tymi pathodinovymi kontrakciami.ta snad vedela,ze bude mat taky uzasny porod,ekd s atak velmi chela vyhnut cisaraku.

takze moni gratulujeme ,krasne idealne miery ma vasa lenka..vsetko dobre a nech ste cim skor doma.gratulujmeeeeeeeeeeeeeeeeee.

no tak dnes som bola aj na CTG,no po kontrakciach ani chyru ani slychu. 😨 ale vsak aj my sa snad dockame.teraz ej an rade katka,tak sa snad dockame aj z tej strany.no ak sa u nas nic nepohne do buduceho piatka,uz dostanem termin aj ja.

ninka123
5. mar 2010

Ahojte, tak ja sem par dni nenakuknem, a ake novoty 🙂
Moni, strasna gratulka k princeznicke 😵 🙂 😵 nech ste vsetci stastni, zdravi 😵 😵 😵
Fac, zubok, no krasa 😵 😵 😵 My sme v pohodke, len Leuska este stale kolikuje... 😒
Pekny vikend vsetkym 😉

loss
5. mar 2010

MON SRDECNA GRATULKA velmi sa tesime a Lenocke zelame len to naj v zivote 🙂

ludka_r
5. mar 2010

Moni, gratulujeme k Lenke.. 😅 😅 😅 Nech je zdravučká a dobručká... 😉
Facovka, Oliverko už zúbok??? 😵 To ten náš mal prvý, keď mal rok aj dva mesiace. 😀 Aj teraz má len 9. My sme asi tí najväčší extrémisti, to sa len tak nevidí. V auguste s ním idem k zubárke. Určite ešte nebude mať komplet chrup.. Dúfam, že ma odtiaľ nevyhodí... 😀

mirka20
6. mar 2010

jeeeeej, to je super sprava 😵 moni, z celeho srdca gratulujeme a prajeme rychle zotavenie, primerane mliecka a hlavne vela zdravicka a sil 🙂

loss
7. mar 2010

ahojte

my sa dnes ideme fotit chceme si dat urobit puzle a privesky na kluce tak som zvedava ako ich nastajluju 😵

katka.1
8. mar 2010

Takze dnesna poradna dopadla nijako. Nic sa nezmenilo. Tehulkujem dalej. Juuuuuj ako by som uz isla rodiiiit. Uz chcem mat drobca pri sebe. 🙂 Aj tak ma uz vsecicko velmi tlaci a boli .... 😒

facovka
8. mar 2010

kacenka neboooj,ono sa to zo dna na den bude menit...neboj....uz to budeeeee 😵

katka.1
8. mar 2010

Ach Leni keby to uz bolo tak dnes. Dnes ako som bola v Ruzinove v poradni , tak som bola hore na 9. poschodi. Prave si prisli z detskeho domova pre malu princeznicku. Az ma pri srdiecku zabolelo. Ale lepsie takto akoby malo skoncit niekde v kontisi ... no nie ? ☹

loss
8. mar 2010

kati neboj ozaj uz uz to pride 🙂

facovka
9. mar 2010

kati ze 40ka ti svieti,no krasa... 😵
mas pravdu radsej do domova,aj ked uz tak je to hrozne,ale zase tieto male deticky sa rychlo dostanu do nejakej rodiny, o ne je velky zaujem a dlhyyyyyyyyy poradovnik..
ja hlasim druhy oliho zubok 🙂 inak oli sopli, odsavame,kvapkame kvapky, a preventivne mame davat aj sirup od kasla....a dnes uz aj fifo, tak ja uz neviem co to ma za imunitu, stale berie cebion a v sobotu dobral ATB, no na porazenie..inak mm je uz zdravy a ja chora od piatka, nie a nie prejst,to ja som ich nakazila, kedze stale s nimi sama, co uz narobim,inak som unavena jak kon,aj zato sa to vyzdravovanie predlzuje...obycajna nadcha a ja som hotova jak pes..asi zase prechodim nejaku chripajzu,ach jo ☹ 😒 toto je uz od jesene, choroby a choroby,uz normalne nevladzem...za inych okolnosti by som sa hodila na dva dni do postele,a nevladala by som ani vstat,ale tak teraz sa premaham jak svina 😔 drzte sa v zdravi,cmuk

loss
9. mar 2010

jeeej Kati 40tt teda parada
Leni uz aj my soplikujeme Miuska a ja odsavame a kapkame ako vy ☹

mirka20
9. mar 2010

babulky, skore uzdravenie. nas nastastie zatial vsetko obchadza, ak neratam malu bolest hrdla u mna. snad sa uz coskoro otepli a choroby budu prec 🙂

galanta
9. mar 2010

no ahojte....tak katka uz ma krku 40-tku.no super.aj trochu zavidim. 😉
fac...no teda,tebe fakt nie je co zavidiet.tolko chorob...to sa zle aj cita, a nie to riesi.snad ked uz bude teplejsie,tak sa to od vas odvrati.no aj my sme boli chore....sarlotke to preslo da sa povedat dost rychlo,zeto ja este stale fufnem.no a zajtra ma caka nastup do nemocky.uz treti den sa skriabem ako macka.stale ma svrbui cele telo.no a najprv som si myslela,ze to z noveho teloveho mlieka alebo prasku na pravnie,ale ked ma to zacalo svrbiet an takych atypickych miestach,tak uz mi to nebolo jedno.dnes osm zavolala lekarovi,ci to moze suvisiet s tehu,alebo mam navstivit obvodacku.no ukazalo sa,ze asi tehu,takze zajtra idem do nemocky an pozorovanie,ci nahodou nahapruje pecen. 😝 no uvidim,ci z tade este vyjdeme v kope,alebo to uz ukoncia,kedze zajtra som uz 38tt.

loss
9. mar 2010

gal to svrbenie som mala aj ja neprijemne 😔

facovka
9. mar 2010

gal,veru to vyzera zepecen,ja ti mam citak,ze uz len tvoj muz napise, ze si dvojmama, sa tesim,budem nakukat teraz, uvidime ci sa druha pred katku predbehne 😉

galanta
9. mar 2010

loss...aj ty????
fac...no toho tusaka mam aj ja. 😝 😀

facovka
9. mar 2010

no hadam nam moni aj zajtra pustia domov,dufam ze obe su vporiadku a monca uz len hodi foto princeznicky 😵

loss
9. mar 2010

gal daju tabletky bude dobre len asi to bude tak ze nam uz napises ked budes s krpcom doma
juj aj ja uz sa tesim na dalsie ,,nase,,babenko 🙂

verulka
9. mar 2010

moni, gratulka velika 😵
fac, ze zubky...to malinke babatko ako som ho videla uz ma zubky 😕