Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

dasenka
28. okt 2009

gal...no vidis az terz som si precitala, ze budete mat agatku 🙂 my sme mali meno pre dievcatko vybrate agatka uz aj pri prvom, tak sa uvidi, ci to bude sestricka, alebo bracek 😉

kety80
28. okt 2009

ahojte 🙂

gratulky k novym tehulka tusim sa to z majoviek prestehovalo sem 🙂
slny - nech sa vam to nepotvrdi a budete mat vsetko ok myslime na vas

ninka123
28. okt 2009

Ahojte, tak ja som este stale 3v1 😅
Slny, neboj, vysledky dopadnu OK!!! A gratulka novym tehulkam 🙂
Loss, aj Lula sa minuly tyzden pridala k 10 zubovym 😀
Dobru nocku vsetkym 😵

galanta
29. okt 2009

dasenka,no my sme sa rozhodovali medzi sarlotkou a agatkou a teraz je to aspon jednoduche,kedze pred tym sme si vybrali sarlotku. 😉

no ninka,tak super ze ste v kope uz len do 38tt vydrzat. no ale pozeram,ze uz to mas fakt za par.

moni1412
29. okt 2009

ninka ty mas uz aj naplanovany CR? ides vlastne CR?

1O zubkov? ja som ich nepocitala 😅 ale viem ze nam chybaju uz len tie zadne stolicky co maju ist okolo 20. mesiaca a jeden ocak.... 😅

loss
29. okt 2009

NINKA MY TIE zubky tak zle znasame uz aby sme mali vsetky 😔

galanta
29. okt 2009

ha...my mame len osem zubov a mozno nejaku stolicku,ael kym ma nou nepohryzie,ani nebudeme vediet,ze ju mame,lebo ani za svet ich neukaze.no ale minule mala hancky a asi zo zubov a teraz ked mala horucku,tak ze to tiez mozebyt z toho.tak uvidime.este stale sa liecime,ale sa to podstatne zlepsilo,hoci ATB nas neminuli.no a teraz haja aj cez den,tak uvidime,ci sa to neujme.

moni1412
29. okt 2009

gal vy ste este chorucki? 😒
joj a zubky? my pri kazdom teplota, hnacky, nervozny..... uz nech su veru vsetky vonku 😖

tak sme po sone a vyzera ze bude mat Denisko sestricku 😀 inak vsetko ok 🙂

kats
29. okt 2009

moni super gratulka k sestricke 😉

betatka
30. okt 2009

Ahojte

Moni super aj vy budete mať párik 🙂

ja som bola dnes v nemocke na poradni...mame nového primára araba taký je baby super to vyšetrenie som ani necítila. Všetko ok som síce na špičku prsta otvorená ale povedal že malému sa zatial nechce von. 😀
Robili mi aj prietoky všetko ok takže krpcovi je tam zatial dobre a je to na 1000% chalan 😵 😵 😵

Lea má 8 zubov a žiaden další v dohlade ale niekedy v noci si pýtava gel na zubky tak sa možno nejaké aj tlačia len ich nevidíme 😎

moni1412
30. okt 2009

beti u nas zastupuje ten vas a ja som zasa bola prekvapena z neho.... tiez to vysetrenie uplne super, ako pises - ani som nevedela ze ma vysetruje.... takze vam sa vymiena jeden super za druheho 😉

galanta
30. okt 2009

jeeej moni.sestricka?????? 😵 😵 😵 asi ste aj chceli,nie??????jeej a bude sa voalt ako ja.... 😀

betatka...to su mi novinky.aj vam gratulujem ku chalpcekovi.tak je ocinko nemakko,co?

betatka
30. okt 2009

gal my sme vedeli že to bude chalan. Boli sme na 4d takže odvtedy vieme ale ked som bola na sone v 30tt tak mi ho neukazali a teraz som si ho znova pokukala krasavca našho...aj chrbatik pekne ukazal a zase mal otvorené ústočka a strašne je hyperaktivny 😀
Ocinko bol namakko z dcérenky...lebo túžil mať dcéru tú už má tak je rád že má aj syna 🙂

galanta
30. okt 2009

beti,tak som rada,ze vam to vyslo .a je pekne vidiet babatko v takom peknom pohybe.a aspon niekomu sa podarilo,ze ma chlapca aj dievcatko.lebo ja mam pocit,ze v poslednom case stretavam ludi,co maju doma len rovnake pohlavie. 😀 ja zas dufam,ze o dav tyzdne nam lekar potvrdi dievcatko,ale aj tak je najzakladnejsie,ze bude vsetko ok.no a nech sa ti to pekne krati. 😉

moni1412
30. okt 2009

😵 no chceli, ale ako pises - hlavne aby bolo ok 🙂

no ja som len v 20.tt a to nase stale odkopavalo to cim mi po brusku behala dr...., v kuse v pohybe. Denisko nebol az takyto... mam pocit ze sa mam na co tesit. posledne styri dni dostavam take rany do mechura za nechapem 😨

jankapo
30. okt 2009

ahoj tehulky

MONI GRATULUJEME!!! Tesime sa s vami z babenky malinkej 😵 velmi velmi.Len ste teraz stratili motivaciu mat tretie babo... 😀

Bei, uz sa maleho neviem dockat, nejak sa tu dlho nerodilo. 😉

Slny sa neozvala, co? 😒

miriamka
30. okt 2009

Ahojte tehulky a opat mamicky,
vsetkym vam gratulujem!
My zatial stale nic,nejako sa druhemu mimulku nechce...alebo sa nevieme asi trafit pri nasom pracovnom zhone 😅
Slnyecko...drzim palceky aby sa diagnoza nepotvrdila,a ak sa nedajboze potvrdi,posli IP,troska som si tym s kamoskou a jej dcerkou....

betatka
30. okt 2009

Janipo moc sa nevytešuj...ja teda dúfam ako povedal dr. že ešte 2t mame k dobru, ale určite bude skôr ako termín. Ja som za taký 21.11 alebo 22.11...chcem mať strelca 😀 ako je mamina.

Miriamka tak želáme príjemné snažilkovanie...neboj ono to príde vtedy kedy má...ani ja som tomu neverila ale teraz už ano.

loss
31. okt 2009

jej Mon aj ja sa tesim a gratulujem k princeznicke 🙂
miriamka drzim palce 🙂 nech mas coskoro //
vsetkym finisujucim maminkam drzim palce 🙂 nech je vsetko Ok
krasny dnik ja bezim do skoly

slnyecko
autor
31. okt 2009

Baby vysledky este neprisli tak az na buduci tyzden 😒

jankapo
31. okt 2009

och lubi, to je neskutocneee.... 😖 cakame vsetky s tebou!!!
no a verim, ze bude platit ze na dobre sa dlho caka... 😉
ja som dnes sama s Tomim, Matu isiel s ockom na hroby, normaaalne mi luto bolo. 😅 robim NIC, az mi je to divne. 😝
Tomi sa uz v noci zacina stabilizovat na papanie a spanie, papa kazde dve hodky min, ale nevadi, uz som parkrat zaspala pri kojeni 🙂 a fajne sa spalo. snad mu to vydrzi.
letim k hladosovi (mohol by pospat aj cez den teda) 😕

galanta
31. okt 2009

slnyecko,no snad ten tyzden prejde rychlo.

miriamka drzim palce.my sme ma sa nevedeli dockat šarlotky, a teraz?asi je pravda,ze na vsetko je ten spravny cas,lebo sme sa stihli prestahovat prerobit byt a hned v prvu noc v novom bytiku sme splodili Agatku.naopak si to fakt neviem predstavit. 😉

galanta
31. okt 2009

miri...no a v lekarni predavaju za 4 eura mikroskop ,co urcuje celkom presne plodne dni.ale to len pre pripad,ze by ste to chceli zobrat celkom do vlastnych ruk. 😉

moni1412
31. okt 2009

Janka ale nieeeeeeee 😵 pojdeme zasa odznova 😀 😀 😀 😀 urcite este aspon jedno chcem (podla okolnosti aj viac 😅 )

miriamka drzim palce, neboj, zachvilu sa k nam pridas 😉

slny chodim sem kazdu chvilu pozerat ci si este nenapisala..... prezivame to asi vsetky s tebou 😒

loss
31. okt 2009

slny aj my stale na vas myslime a verime ze bude dobre
jankapo aj ja ked nemam malu doma normalne sa nudim

galanta
1. nov 2009

miri,a akedy si zacala mat take poriadne pohyby.bud som bez citu,alebo toto male bude presny opak ašarlotky.šarlotka sa mrvila pod chvilou a toto? asi riadne lenivca to bude.alebo je opacne otocene a tam moje nrvove bunky nezasahuju.ale na sone sa pekne vykrucala,tak ja neviem.asi som bez citu. 😀 uz nech je 9.11. a nech ju uz zasa vidime. 😵

galanta
1. nov 2009

jeeej...ja som napisala miri? mala som na mysli moni....ach ja hlava derava....

loss
1. nov 2009

gal ja som malu citila uz v 17tt ale tiez mozem povedat ze je to lenivcek 😵

verulka
1. nov 2009

moni gratulka 😵
slny, drzim palce..sna duz coskoro tie vysledky pridu a budu dobre 😵

moni1412
1. nov 2009

gal asi tri tyzdne dozadu, zacalo to takymi nie velmi jemnymi, uz vtedy sa mi zdali dost a cim ideme dalej, tym su riadnejsie 😀 tento drobec bude zas pravy opak Deniska 😀 ten bol lenivcek v brusku 😅 len dufam ze nebude aj po narodeni opak... juj, to by bol moj koniec, dievcata 😀