Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

betatka
20. mar 2010

gal gratulujem malý je nádherný 🙂

mirka20
21. mar 2010

tak som sa konecne aj ja dostala ku konikovi a gal, z celeho srdca gratulujeme a prajeme prijemne dvojmaminkovanie 😵 hlavne nech ste zdravi. maly je krasnucky

ninka123
21. mar 2010

Ahojte, tak konecne som sa dostala ku konikovi 😉 no kym si zvyknem....
Gal, velmi gratulujeme Filipkovi 😵 🙂 , je krasny.. Fac, nech ste rychlo zdravucki... 😵
Nas vdakabohu zatial choroby obchadzaju, aj ked v nasom okoli je tychto crevnych viroz vela... kamoska ma tiez majovku a je s nou uz druhy den v nemocke 😒 U nas uz aj Marek zacina spavat do 4-5 rana, Leuska prespi noc od druheho mesiaca... Tak mamina ma aspon cas venovat sa dan.priznaniam a obcas aj ocinovi 😅
Tak sa vsetci drzte a hlavne nech ste spokojni a zdravucki 😵 😵 😵

loss
21. mar 2010

ahojte
tak ja sa ucim na tie skusky moje nervy taaaak sa mi nechce
dievcata su zdravucke co ma velmi tesi a hlavne sa vytesujem ze zacina byt teplo az na tie mlaky a blato Nelly neobide ani jednu ked sme vonku 😀

verulka
21. mar 2010

cafte,
gal gratulka k filipkovi 😵 krasny datum narodenia 😀

facovka
22. mar 2010

ninka,ze celu noc,to ja len snivat asi mozem,dnes od druhej je hore...a teraz kuka TV,nema problem, mam podozrenie ze ma obratene den/noc, to uz tretia noc takto a cez den dost spi,ach jo, tak zase cakam kedy sa to prehodi naspat....inak kaka stale take redsie,uz n ie ze vóda ako ked hnackoval ale riedke,asi 1-2x za den, myslite ze je to oki?? virozovat zacal minuly pondelok, dr. sice vravela ze aj tyzden to moze,ale uz to bude tyzden a sa bojim co potom ☹

moni1412
22. mar 2010

gal gratulujeme a maly je krasnucky 😵 rychlo sa zotav 😉

ja odvcera bojujem so zapalom prsnika - dnes som musela ist k dr. - tak mam antibiotika a od zajtra som uz s malymi sama, tak bude "sranda" 😒

misanik
22. mar 2010

Ahojte, gal gratulujem ku krasnemu filipkovi, obom vela zdravicka 😵

facovka
22. mar 2010

moni to aj ja som mala,40ka horucka a mm nemohol zostat doma a ja s dvomi tiez sa trapila,ach jo,nech to skoro polavi,drzkaj sa... 😉
katka nasa chudinka dnes mala poradnu,tak za nu pisem, ju predbehnem....zajtra nastupuje a v stredu vyvolavajuuuu, ak dovtedy neporodi,co mozno aj ano,psychika je psychika 😵 drz sa kati...

katka.1
22. mar 2010

Ahojte 🙂
Gal gratulujem k drobcovi !!!!! 😀
Tak uvidime, co narobi ta moja psychika ako spominala Lenka 🙂
Ja sa uz taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak strasne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

facovka
22. mar 2010

kacenkaaaaaaaaaaaaaa stale na teba myslim,ci vobec do stredy vydrzi Jakubko a nerozmysli si to sam 🙂 ak nie,nejako ho uz v stredu vyzente von z bruska 😵

galanta
23. mar 2010

ahojte.....tak sme doma od vcera.nemozem dlho.....vsetko je ok.maly je uzasny,noa ta vaha zarazila vsetkych vratane lekarov.no este den pred porodom totiz podla brucha tipovali 2,5 kila. 😝 no len stale musim kojit,lebo malinky je sice hlados,ale lenivec,nechce sa mu tahat.no kto by aj tahal,ked dva dni sa mu vsetko le lialo. 😝 ale uz som ho prehovorila,len sa nam z toho akosi rychlo unavi,zaspi a potom zas o chvilu pyta.letim...mrauci....

mirka20
23. mar 2010

ahojte 🙂
katka, nic? 😕 neboj, ja ta uz nepredbehnem, som po poradni a este sme stale v kope, takze si uz urcite narade 😅
gal, super, ze ste uz doma a je vsetko ok. drzim paste, nech vsetko zvladate lavou zadnou 😉 😵
moni, drz sa. zapal nech rychlo polavi.

facovka
23. mar 2010

gal vitaj doma,rychle zabehnutie sa ako dvojmamina 🙂
mirka vydrz este... 😵
katka je uz v nemocke,dnes ju prijali a rano o 6h vyvolavaju 😉 potom pise smsku,mozno aj medzitym kym to na nu riadne dojde,keby daco piiisem 😉

strasska
23. mar 2010

jooooooooj to je s Katkou normalne napinak 😉
Gal tesime sa s Tebou, som rada ze sa Vam dari a zelam, aby ste sa rozpapali!
Moni dufam, ze zapal prejde a uz bude pohoda 😉

kats
23. mar 2010

moni dufam zeant zabrali a zapal uz odchadza 😉
gal super ze ste doma a maly sa rychlo nauci poriadne sa napapnut aby si si aj oddychla 😵
zajtra mame napinak s katkou 😀 to budem stale nakukovat 🙂

moni1412
23. mar 2010

gal vitajte domka a pekne sa zabehnite 😉

katka myslime na teba. som zvedava kedy sa drobec rozhodne, snad zaberie hned prva vyvolavacka. poznam jednu babu c mala ist do nemocnice uz tiez na vyvolavacku a ona si povedala ze porodi dovtedy a do rana kontrakcie, aj porodila 😀 tak ako pise Lenka - psychika je psychika, ale u katky asi nezabrala 😅

dakujem vam, uz to prechadza, chvalabohu som bez teploty uz, inj. som dve zobrala a lieky snad zaberu a bude dobre.
Leni, ja "len" 38,5, ale tak ma triaslo a pritom este kojit, som mala dost 😒

dnes sme boli prvykrat sami vonku, teda ja, Lenka a Denisko. ale poviem vam - uz sa asi neodvazim dalej ako pri nas panelak tak lahko 😒 Denisko ma mal na haku, nepocuval, dnes vobec nespal, mam dost dnes 😖

mirka, kats vam sa to uz tiez riadne krati 😉

loss
23. mar 2010

Katoi ozaj stale nic ☹ teda drobcovi sa nechce
gal tak pekne sa zabehnite a daj vediet ake to je ako dvojmama

mon ako by som citala o sebe my sme boli dnes v poradni,ked sme prisli drela Mia ako by hola lezala na ziletkach,Nelly mi stale utekala potom sa v anbulancii skrabala po stole no hruza a vonku ideme aj 20min 1Ometrov ked sa na mna pozeraju posobim ako odstrasujuci priklad dvojmamy 😀
Mius vazi 5700g riaden papkacik ☹
dnes som uspesne skoncila dalsiu seminarku este jednu ale teraz sa musim ucit na sobotne 2skusky
takze vsetky maminky a dvojmaminky zdravim a zelam vela pevnych nervov a sladke snicky a samozrejme vsetkym drobcekom aj tym v bruskach 😵

strasska
23. mar 2010

loss a ty este stihas aj skolu? No klobuk dole, tak to ja by som uz bola zrela na psychiatriu 😕

facovka
24. mar 2010

loss akoze tak toto je uz iny level,to neviem kedy by som robila 😅
katka uz dostala tabl.na vyvolanie,ze hned bolesti jak svina, tak sa trapi, priebezko informujem...

galanta
24. mar 2010

kati...fakt som ta nechela predbehnut...ale uz aj ty to budes mat za sebou. 😵 mozno v tejto chvili je uz vsetjko inak. 😵

verulka
24. mar 2010

kati, drzim palce 😉
mon, neboj, kazda dalsia vychadzka bude o 100% lepsia..cochvila si to zabhnes a bude to uplne hladke..
ak by to slo tazsie, odporucam nostiko 😉

kats
24. mar 2010

fac nejake nove infosky o katke?
my po poradni.... krcok trosku kratsi ale v pohode... inak nic nove 😀

kats
24. mar 2010

loss ty si ale neskutocna 😉 este aj seminarky a skusky zmaknut 😕
prechadzok sa aj ja trosku desim 😀 ale potom date rady ako sa to da zmaknut 😉

facovka
24. mar 2010

no akurat mi pisala,kontra jak svina, ma bolesti ze jej je az zle,ale stale zavreta ☹ tak caka ze co bude...

kats
24. mar 2010

chudatko, takto sa trapi a ziaden pokrok 😒 musime jej poslat silu a zariekavat 'otvor sa, otvor sa' je jasne ze babu sa este nechce von 😒

facovka
24. mar 2010

veru,aj kiku dost dlho prenasala, tak ja uz neviem,teraz mi pisala,ze ak to ustane, tak ze zajtra pokracuju, to ste uz poculi??to sa aj takto robi??sak to dokedy sa bude trapit, a babo??ze sa uz aj boji o maleho 😔

strasska
24. mar 2010

chudacik Katka a aj babo, velmo na nu myslim!!!!! Ja som sa vyvolavacky aj pri prvom velmi bala 😨

facovka
24. mar 2010

no baby,rychly spad to potom nabralo a Jakubko je na svete, narodil sa o 15.50h, prirodzenym porodom, nemala ani EPI 😵 😵 no sikula je, teraz volala este je na sale 😉 a miery: 3840g a 52cm, naaadhera, zelame rychle zotavenie a velaaa zdravicka... 😉

eviku78
24. mar 2010

ahojte, tak citam, ze dalsie babo na svete. 😵 gratulujeeeem. tak to nakoniec celkom fajin zvladli. 😉
a dodatco gratulujem aj gal k filipkovi. 🙂