Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

strasska
15. apr 2010

gal ani my nestahujeme, sem tam pri kupani trochu potiahneme,a na kontrole lekarka povie vzdy, ze ok

ninka123
15. apr 2010

Ahojte 😵 dlho som tu nebola 😅
Tak ak som zmeskala nejake babatko, dodatocne blahozelam 😵
My sme zacali s prikrmami-no srandy kopec 😀 😀 😀 sladka mrkva a tvaria sa, ako by jedli citron 😀 😀 ale Nutrilon piju, tak nechapem tie ich chute 😉 😀 Marek sa odusu plazi, Leuska sa este nepretaca na brusko... 😅 ze dvojicky... kazdy uplne iny... 🙂 Stahovanie-M. mal predkozku prichytenu, pred 2tyzd.mu ju doki stiahol(kopec revu bolo), tak odvtedy po kupani stahujem, ale mam pocit, ze zasa prirasta... Vraj po roku budeme riesit, ked to bude problem...
Lucka sa nepyta, ked ju dam na nocnik, tak sa vacsinou vycika sama, kakanie vacsinou plienka... Rozpravanie o nicom, 15slov a 3vety nepovazujem za rozpravanie 😅 😒 takze sme asi posledny ☹
Ale konecne prestalo prsat, tak vsetkym prajeme krasny zbytok tyzdna 😵 😵 😵

kats
15. apr 2010

ninka to ale leti 😕 ze dvojicky uz papaju 😵 😵
my pipika nestahujeme, on sa zanho poriadne taha aj sam 😀 lekarka mu ho tiez ani nestahovala, len videla ked ju ocikal ze pekne tecie prudik, nerobi sa tam ziadna vydut alebo pod tj nie je to tam zacpane ... ono sa to same casom ma uvolnit 🙂
cikanie aj kakanie stale do plienky aj ked vie ze cika a kaka 😀

loss
15. apr 2010

ahojte
Ninka jej už ste ozaj velikí
no ani Nelly sa nepýta vyciká sa do nočníka len keď vstane poobede inak plienka to istí a kakanie za dverami do plienky 🙄 ale rozpráva už ozaj úplne všetko aj to čo by nemusela 😵

loss
15. apr 2010

kočeny ďakujeme
Leni no Nelly je ozaj blondína ale keď sa narodila mala také ako Mijka

galanta
16. apr 2010

dakujem za rady ohladne pipikov.my mame len dierocku,tak asi predsa len pockam na tie dva rocky,ze dovtedy by sa mali vyvinut elasticke vlakna a pojde to samo.len ja som videla kamoskinmu malemu a chuda ma to ako natrhane. 😝 fakt som ho lutovala a to jej nacala lekrka,tak nasej to nedovolim.
jo...a ucim filipka aktivne na cumel,lebo on si mysli,ze cumel som ja. 😒 .on by bol na mne najradsej on line. 😀 dnes som v noci nestihls medzi kojeniami zaspat.v hlave mi huci. 😝 este ze bol vynajdeny kofein. 🙄 😎

no a šarlotka konecne zacala kecat.nie ze by nekecala...ho ho ho.....ona toho naskecala,len vacsinou nikto nevedel o com.teraz uz aj rozumiet,no a obcas len otvarame oci,ze kde to to dieta vzalo. 😀

facovka
16. apr 2010

no to nas fifo keca pekne uz,aj ked dakedy mu len my rozumieme,ale uz aj vety a tak, a rozumie uz upne vsetkemu.... 😉 v tomto je sikula...

moni1412
16. apr 2010

pridala som do albumu Lenky foto z krstu - ak budete chciet pozriet 😉

galanta
16. apr 2010

no uz aj my rozumieme,lae ked chce nieco rychlo povedat,tak je to ..haťa paťa hatatitla 😀 ale uz aj sklonovat zacala. 😉

strasska
16. apr 2010

moni krasne fotky 😉 a ty vyzeras jak stredoskolacka 🙂

galanta
16. apr 2010

moni...no tie fotky...mala je ako babika.....a vola sa ako ja. 😵 😵 😵 no a ta torta. 😕 naaaaaadhera 😵 😵 😵

moni1412
16. apr 2010

dakujeme 😵 a loss - neprehanaj 😀 sa budem cervenat 😀

betatka
16. apr 2010

Ahojte
moni krásna torta a Lenka je nádherná...kludne sa červenaj 🙂
My začíname s príkmami od pondelka tak uvidíme ako bude Daniel reagovať na mrkvu
Na bruško a rôzne otočky už ovláda plaziť sa neplazí lebo nema kde takéto veci skúšať stále ho mavam tak aby negrckal tak nemá šancu sa plaziť 😀
No a čo sa pipika týka tak neviem zatial neriešim...dr len kukla a to je všetko uvidíme 27. ideme na očkovanie a poradnu.

A čo sa Lejky týka tak kakame do veľkého wcka sem tam aj cikať už sme mali aj zopar krat že sme boli bez plienky a vypitala sa a potom sa pocikala na dlažku..prišla že mokre a zase si vypýtala plienku ale kamoška mi poradila že nič iné nezaberie len proste nechať bez plienky a nech sa pocika aby vedela že je to mokre a začne sa pýtať...takto odučla veštky 4deti. a každemu to trvalo rôzne dlho ale poslednej dcére asi tak 1 mesiac...strašne to bolo vonku ked sa pred deťmi(našimi ročnými) pocikala ale po mesiaci sa jej to už nestalo 🙂

facovka
17. apr 2010

jej betat, vy mate zajtra 2 rocky 😵 my v piatok.....ale uz zajtra mensia oslava v BA,alebo budem tyzden v DK u nasich a tam realne oslava v sobotu bude,grilovacka a tak, som zvedos ake bude pocko....letioii to, inak my s Olim zajtra vymesacie zase, noci zleeeeeeeeeeeeeee, podozrievam horne zubky ze sa pohli, trochen zdurene, ale este to potrvaaaa....cez den umnaucani nonstopka s nim musim byt, vymyslat zabavky, inak rev, fnukoty,asi boli 😔 a to este 18ks nas caka, veselo bude.... ☹ 😒

mirka20
18. apr 2010

gratulujeme leike k druheme rocku a prajeme len vela zdravicka a uspechov 😵
a aj dnesnym vymesacnikom zelame vsetko dobre 😵
my sa mame raz tak, raz tak 😅 rebeka je riadna potvorka, dost vymysla a neposlucha, tak mam nervy a len sa modlim, nech uz toto obdobie prejde, lebo osediviem. na matuska je strasne dobra, iba ho bozkava a hladka, tak aspon to je dobre. ale inak katastrofa. furt musim byt nablizku, lebo akonahle je chvilu ticho urcite robi zle. proste paraaada 😅 a od zajtra nastupujeme na boj, lebo ocko nam ide do roboty, tak budem musiet zvladat oboch. snad sa to casom nejak spravi a bude dobre 😅 . aj ked neviem, kedy to bude.

galanta
18. apr 2010

miri...no nehovorim?presnr ako u nas. 😀 az nato,ze nas tatik uz zarezava.pevne nervy. 😎

kats
18. apr 2010

babyyyyy nas tehule mate este udrziavat v idealnej predstave a nie strasiiiiit 😀 😀 ani z porodnice nebudem chciet odist 😀
fifo a oli na titulke s paradnou audinovou tortou 😀
Leuske prajem krasne narodeniny 😉

facovka
18. apr 2010

gal vsetko naj k vymesaciu, Leuske vsetko naj k 2 😵 😵
kats,krasne ti to tam svieti,uz dobojuj dako,neboj da sa,ja ta nebudem strasit,len to ze nam idu zubky,ale tak to kazdeho caka...ide mu horna dvojka 😒 zleeeee,zleeee, zdurene jak svina akokeby afta,velikanska hrca,ja s bobkami na pohotovost ze reku co ak daka inf.afta...ale ze veru zub 😒 tak hore ani jeden este a akurat dvoja sa pustila rast,chudatenko moje,len pisti a fnuka 😔 ☹

kats
18. apr 2010

zuby tiez teraz trapia dve kamosky a ich deturence 😝 uz tyzden nespia a len mrncia.... 😒

facovka
18. apr 2010

kats,detto 😔 a on zle spava aj ked mu nerastli,si vies predstavit ☹

strasska
19. apr 2010

Ahojte,
gratulujem oslavencom, hlavne nech su zdravi!!!
my sme mali perny vikend teraz, lebo bol Misko chory a prereval mi na rukach mozno pol dna cisteho casu, spat chcel iba na mne, lezala som v takej polohe, ze mi striedavo vystrelovali krce do lytok a chrbta a ani malinkemu babu sa to nepacilo. A ani nic nejedol a pritom je taky zrutko. Nio proste som bola na prasky. Cele to trvalo iba 2 dni, bol so mnou aj MM a vedela som, ze na pricine je choroba...no ale bola som totalne vystresovana, znicena 😒
Takze sa tesim na druhe 😉

galanta
19. apr 2010

zuby???? no moje dieta sa tak polepsilo v spani,ze sm,e si ani nevsimli a vyliezli vsetky ocaky. 😵 😵 😵 zato maly nam dava v noci poriadne zabrat. 🙄.
hlasime sa z poradne...56cm a 4140g/s plienockou/len mame zaparenu ritku,sme vyhadzani./maminka nieco spapala/a mali sme aj zapalene ocko ale to sme vyriesili za jeden den pomocou mliecka.ale pred lekerkou sa otocil na brucho a od vcera sa pretacame aj naopak. 😵 😵 😵 no je to poriadny cervik.
dakujeme za gratulacie k vymesaciu.ani sa mi verit nechce. 😎
strasska,no snad uz bude lepsie...aj ked tie polohy v tvojom stave museli byt obzvlast tazkje. 😝

mirka20
19. apr 2010

gal, coze, vy sa uz otacate? fiiiha, tak to je riadny sikula ten filipko 😵
a si ma potesila, ze nie sme jedini, kt.maju take deti. ja som uz vcera kolabovala z malej 😖 . ale dnes bola super, teda vacsinou, takze prvy den bez ocka sme celkom zvladli. dokonca sme vsetci traja cez obed spali, takze nam bolo fajn 😵
my nastastie mame u rebeky uz so zubkami pokoj, uz mame komplet, tak som zvedava, ako to zvladneme u nasho maleho drobca. ale snad to bude ok 😕

betatka
19. apr 2010

Ahojte
dakujeme za gratulacie...aj Lejke k 2ročkom a Danielkovi k výmesačiu.
Gal tak Filipko je iný šikulka naš sa zatial otáča len z chrbata na bruško a robí hodinky.
viac teraz nemôžem lebo bojujem s Lejkou o klavesnicu

loss
19. apr 2010

ahojte
aj my sa pridávame ku gratuláciám
tak sme sami až na 2 týždne Tónko príde až 2.5 Miuška má soplíky tak zle spinkáme Nelly je Ok len stále bojujeme s plienkami snád v lete sa už odnaučíme celkom,ja mám zase i v piatok i v sobotu skúšky takže sa zase učím 😢

facovka
19. apr 2010

jemine loss,tie skusky,ja z teba odpadnem...si genius proste 🙂
my sme sami,deti okupane,nakrmene,zalomili, aj ked oli hodku zaspaval ☹ fnukoty,prdiky,dokola...mm je na skoleni 2dni 😒 som KO,preda len to je pomoc ked vecer s tymi ritualmi si pomahame dvaja 🙂 drzte sa,co ta kats???nejako dnes nepise,zeby?? 🙂

kats
19. apr 2010

loss ty si neskutocna 😉 😵 budem drzat palce na skusky ale ty ich zmaknes lavou zadnou ako doteraz 😵
fac, nie stale som tu 😀

strasska
19. apr 2010

gal, filipko sa uz pretaca 😲 😲 😲 😲 No ja picnem z neho 😉 A to aj v brusku bol taky aktivny?

kats
19. apr 2010

gal filipko je fakt sikulka 😵 😵

galanta
20. apr 2010

no otaca sa...je to riadna vrtula.ked sme v pololehu,ze an mne lezi,tak sa posklada az do sedu.no ma riadne svaly. 😀 ale top robila aj sarlotka.ta ma dodnes take svalstvo.nozicky ma jeden sval.no a filipusik je sikulak.no nie ze by sa otacal stale a cely den.ale len vtedy,ked je hladny a na blizku je en nejaky vankus.tak sa za nim s pusinkopu tolko otaca,kym sa nepretoci.no žrút to je. 😀 😀 😀 museli sme kupit aj taky pultik na prebalovanie s vyvyseninami,aby mam nepadol.a v postielke sa toci,vecne ma nohy medzi tyckymi.noa v bruchu mal silu,ale inak bol lenivec oproti sarlotke.len chuda lekarka ked ho videla,co robi,tak na neho stale len ruky davala,co sa bala,kze jej padne. 😀

miri..nasa mala je poriadna potvora teraz,hoci maleho miluje a na mna sa lepi hensd ako nahle odlozim filipka,ae ja si to uzivvam,hoci to jej vymyslanie je niekedy poriadne na porazenie.zneuziva situaciu ako sa len da,lebo vie,ze nemozem veci dotiahnut dokonca,ked maleho kojim,alebo uspavam..ja som niekedy taka nervozna,az ma to mrzi.ale vsetko zatial zvladam.len na mna daco liezlo a to bolo otrasne,ale dnes som sa super vyspala a citimk sa vyborne.