Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
15. júl 2010

strass...faaaakt nadhera.tesime sa s tebou a jasne,ze bude lepsie.aj my mame obcas veselo ,ale so sarlotkou sa to fakt neda porovnat.noa aporod ukazkovy a este az opakujem je ma mala naaadherne meno. 😵

loss...deticky su krasne a fakt ocino boduje. 😵

fac...jaj tak ani sa nedivim,ze si to nedokazes uzivat.aj deti stale chore aj problemy pri predaji. 😝 paradoxne sme my problemy s predajom nemali aj ked bol na hypoteku,ael s kupou,co bola v hotovosti. 😒 kto by to povedal,drzim palce,vsetko dobre dopadne,neboj...

strasska
16. júl 2010

@facovka dakujem, tak to ti nezavidim, ako sa vravi, ked sa serka, tak sa serka. 😠 Ale uz len lepsie moze byt, ci?

@galanta aj tebe dakujem!

A kde su ostatne baby, uzivaju si leto? O Moni som uz davno nepocula, su ok?

galanta
17. júl 2010

fakt na moni som uz skoro zabudla 😕 😅
baby viete na co nas maly vcera prisiel?ze si mozerozopinat plienku.no des.takze od vcera nemam nic narobote,lne mu ju dookola zapinat. 😠 😎 😀

mirka20
18. júl 2010

jeej, strass, normalne som si zaspominala pri citani o tvojom porode na ten moj a az mi vyhrkli slzy.
fac, snad uz vam toto zle obdobie prejde a bude len dobre.
gal, filipko je sikulka 😅

mirka20
18. júl 2010

a este filipkovi gratulujeme k vymesaciu 😵

galanta
19. júl 2010

miri dakujeme......uz je velky chlap.... 😉 dokonca mi uz rpipada,ze mame aj aky taky system.... 😀 a konecne sa vcera vyspal.v tych horucavach spaval len jeden krat denne. 😖 vcara spal az 3x cez den.chudatko,az som mu zaidela.

galanta
19. júl 2010

sme po poradni...vazime 6260g a meriame 65 cm. 😵

strasska
19. júl 2010

@mirka20 dik, ja este stale nemozem uverit, ze to islo rak lahko a ze je to baba 😅

@galanta no my tiez spinkame raz tak, raz onak...som zvedava, kedy si najdeme rezim 😉

strasska
19. júl 2010

a inak my mame ziarlivost jak vysitu, dnes reval asi 30x, ignoruje moje prikazy a zakazy (urcite uz nam nabieha aj vzdor 😒 ), a cele dni sa pyta na ruky. Vzdy ked mozem tak ho zoberiem, ale dnes na mna tak vykrikoval z postielky v case obedneho spanku, nakoniec s placom zaspal, ale po hodinke sa zobudil so slovami "mamka na ruky". Pritom ani oko neovoril, cize som vedela, ze je este unaveny a chce spat. No proste dava mi to zabrat, strasne mi to trha srdce, a okrem toho on je tazky a ja ho uz nosit nevladzem. ☹

kats
19. júl 2010

filipkovi vsetko naj 😉 velkacovi ... my vas ale dobiehame 😀 ... meria 63cm a cca 6kg zajtra este odvazim 😀
strasska julinka je kraaasna 😵 😵 a to co popisujes sme mali aj my prvy mesiac 😝 , beriete nas cez kopirak 😀
fac uz musi byt dobre 😒 drzim palce 😉

ludka_r
20. júl 2010

@strasska Aj tu dodatočne gratulujem, aj k bezproblémovému pôrodu. 😉
Mám pocit, že som jediná, ktorá vníma druhý pôrod negatívnejšie, ako ten prvý, teda čo sa tlačenia týka. Vilka som vytlačila na druhý krát a Riška ani za ten svet. Sestričky museli po mne skákať, aj tak to nešlo. 😖 Teraz sa cítim v pohode, ale či liečenie po druhom pôrode prešlo lepšie, ako po prvom, zistím až s manželom. 😀 Mám z toho trochu strach, po prvom pôrode to teda poriadne bolelo. 😖

mirka20
20. júl 2010

ludka, aj ja som mala druhy porod bolavejsi. kontrakcie boli o dost silnejsie, aj ked to zotavenie bolo ooovela rychlejsie (uz druhy den som normalne sedela 🙂 ).

loss
20. júl 2010

ahojte
aj u mna to bolo horsie 😔

strasska
20. júl 2010

@ludka_r tak vidis, nakoniec si v tom nebola sama. Podla mna tento porod musel byt super, lebo inak by som sa do tretice uz neodvazila a tak mame nadej...uz len musim zistit ako eliminovat tie 7-mesacne nevolnosti 😀
A pridavam fotecky

mirka20
21. júl 2010

@strasska bozinku, aka je kraaaaasna 😵

galanta
21. júl 2010

strass...naozaj je nadherna a mam pocit,ze je to Miško.vsak co tie deti tlacite cez kopirku? 😵

strasska
21. júl 2010

@galanta vazne, mne sa teda nezda, ze sa podobaju, ale ja na toto nie som, ja len malokedy vidim nejaku podobu 😅

@mirka20 dakujeme, inak ja este stale nemozem uverit, ze mam dievku 😀

A pridavam foto na porovnanie:

strasska
21. júl 2010

@galanta ty gal asi sa az na tie vlasy vazne podobaju 😲

kats
21. júl 2010

strass fakt sa podobaju 😀 len na julke je vidiet ze je to dievcatko 😵

mirka20
22. júl 2010

fakt sa mooooc podobaju 😵

mirka20
22. júl 2010

my sme boli v utorok na poradni, matusko ma uz 7060 g a aj ho ockovali. zvladol to relativne dobre, trochu horuckoval - do vcera vecera,ale sirupcek zabral, tak sme sa nastastie netrapili.

loss
22. júl 2010

jej strass su uplne rovnakí aaj podla mna sa podobaju 🙂
miri ste krasny my mame 7420G 😉 tak dufam ze nas dobehnete 😵

loss
22. júl 2010

inak my sa uz plazime 🙂

kats
22. júl 2010

Miuska je sikulka 😵 mate super fotku 😵 😵

galanta
23. júl 2010

hihi ...tak nas uz kazzdy aj predbehol.... 😎 ja neviem,co tomame za deti.dlhe a tenke. 😀 miri,loss...tie vase deti maju peknu vahu. 😕 aj ked to tak vezmem ze sarlotka mala miuskinom veku len o 400g menej. 😉

loss...mala je sikulka,ked sa uz plazi.uz nech sa palzime aj my.nas je totalne nespokojny stale,asi by uz najradsej behal.a tak som mu akurat dnes hovorila,ze este 3 mesiace a uz bude stvornoskovat.otacanie ho vfzdy nastve len preto,ze to neide dalej a neda sa mu palzit,tak nervaci. 😒 😀

strasska
26. júl 2010

zienky kde sa flakate? Sak ani pekne pocasie neni... 😔
My asi o chvilu zrusime obedny spanok, bo sa mi nechce s nim bojovat dve hodiny a nakoniec aj tak nezaspi. Len som z toho podrazdena a aj mu niekedy nalozim na zadok a potom mam vycitky. A potom mu poviem prepac a on povie mamka pepac a obaja reveme. No cisty cirkus Humberto 😖

mirka20
26. júl 2010

strasska, to poznam, aj ked u nas je to tak len vtedy, ked je nas viac v dome. ako nahle sme doma len my traja, tak je to celkom ok a rebeka zaspi len s malymi problemami.
dnes je ten "den", kedy nespala, takze mame super poobedie a uz sa neviem dockat vecera, kedy obaja zaspia a ja konecne budem moct vypnut.

loss
26. júl 2010

no na vecer sa tesim vzdy aj ja 😀
gal neboj plazenie pride coskoro 😵

galanta
26. júl 2010

co je to vecer?

strasska
27. júl 2010

@galanta vecer je cast dna, ked slnko zapadne, kedy nase deti odkvacnu a my rodicia mame chvilu pre seba 😉 😉 😉 😀 😀 😀