Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

ninka123
14. sep 2009

Ahojte, len som nakukla 😅 Zatial som OK, len obcas unavena, udychcana, nervozna s krcovymi zilami a palenim zahy - skoro normal tehula 😎
Gal, super foto, ostatnym drzim poradnove palce, nech je vsetko OK 😵 😵

moni1412
15. sep 2009

Lenka treba mysliet pozitivne.... 😉 rezim bude a to teraz alebo coskoro. neboj 😉 satkujete pekne...... aj ja nad nou rozmyslam ked sa malinke narodi 🙂

gal no uz vedia ze ked sme po jednom tehotenstve, ze cosi vydrzime 😀 joj aj moj by mi mohol povedat 😅

kats
15. sep 2009

leni, krasne fotky, uuuuzasneeeeee, mali su zlatucky 😀 rezim bude ani nevies ako 😉
satkovanie sa pri druhom baby paradne rozbehne 😀
tiez idem v sobotu na prve sono tak sa tesiiiiim 😀

kats
15. sep 2009

a janipo ako? este stale 2v1? 😀 posli tominovi pusinku ze sa nanho tesime 😉

facovka
15. sep 2009

no babule, bodaj by ste pravdumali s rezimom,ale sak pri filipkovi sme akotaky fix rezim maly asi v 9-10mes 😅
kats drzime prsty na prve sono, potom sup fotecku + infosky mi daj do IP hodim ta do nasej tabulky 😉

jankapo
15. sep 2009

Kats, este som vcelku a zda sa mi ze aj dlho budem. 😉

Moni, ved teba to pozitivne myslenie tesne pred porodom prejde. 😀

Leni, garantujem ze na Vianoce bude fajn (nic moc, ale fajn). Satkovanie popraxuj, zidu sa mi rady. Foto mate uuuzasne.

verulka
15. sep 2009

leni, filip sice nemal rezim ,ale spaval celu noc...neboj oliver sa podda a bude to fajn 😉
jaaaj baby, satkovanie je najuzasnejsia vec pre mamu aj babo 😵 uz sa tesim na tie krasne fotocky
kats drzte sa v sobotu 😉

galanta
16. sep 2009

facovak...naaadherne fotky.malinky je krasny vlasacik...no a filipko...hotovy velky brat.ale aj tak mi to pripda...mam doma dve babatka.... 😉 su rozkosni.... a do kelu to satkovanie.......tentoraz sa tomu asi nevyhnem.lakalo ma to uz pri šarlotke,len si uz ani celkom nepamatam ako sa z toho upustilo,no tentokrat to bude asi vacsia nutnost,kedze mame doma ohnivu strelu.....este sa asi s bruskom za nou poriadne nabeham,no a nehovorim po porode.......uz teraz zabezim stovku rychlejsie ako kedysi na zakladke. 😀 vcera som tiez len kabelu o zem hodila a bezala o dusu,kedze mala sa rozhodla vyskusat sprint smerom k hlavnej ceste a na sovicko STOJ reaguje sa mozrejme rpidanim rychlosti......no krvy by sa mi nedorezal... 😝

moni1412
16. sep 2009

janka hmm, ja viem ze prejde.... len som chcela povzbudit 😒 😀

gal aspon potom rychlejsie zhodime ked budeme behat po drobcoch, po porode myslim 😀 a v tehu vela nepriberieme, ma to aj svoje vyhody 😉

kats
16. sep 2009

co som to napisala 😅 ideme vo stvrtok teda uz zajtraaa 😀 udaje dodam a fotak beriem so sebou keby to netlacili - ale za 10e by to teda mohli vytlacit 😠

jani normalne neviem ci ti zelat este byt 2v1 alebo aby si lietala okolo chalanov 😅 ale lenka to zvlada paradne (aj ked sa tvari ze nie az tak uzasne 😉 ) a ty to tak isto lavou zadnou 😀 aj ked si len 38tt takze nemusim stale striehnut ci uz, ved mas este kooopec casu, kludne aj mesiac 😀

jani, leni kolko ste pribrali minule a teraz? zadarilo sa menej ? Mozme si spravit take porovnanie, ci to lietanie za krpcami ma dky efekt 😀 😅

leni to si oliho zlozila zo satky-na novej fotke? podaril sa ti aj 'koliskovy' uvaz? ten by som sa chcela naucit 😅 este trosku skoro u mna 😀 nevadiiii 😀

verulka
16. sep 2009

kats, no uvidis aky uvaz sa bude krpcovi pacit..u nas kolisky ani za svet..ja som lenke ukazala len KsK vnutri, lebo bola kratka satka..
leni a ako oliverko? polepsilo sa to aspon trochu?

loss
16. sep 2009

caute maminy
zajtra mame poradnu som zvedava ako sme narastli 🙂

moni1412
17. sep 2009

loss vy uz budete veliki 😵 napis potom 😉

ja mam dnes uz vsetko vybavene, mala som mat sono az poobede, ale pomaha mojmu dr. jeho dcera, tak mi urobila hned po poradni aj sono, sice Milos nebol, ale aspon foto som mu doniesla... mam aj v albume 🙂 vyzera ze je vsetko ok... ked bolo treba merat, stale sa drobec hmyril, ked mi chcela urobit 3D foto, nepohol sa ani za svet, zadockom otoceny, tak mame len 2D 🙂

aj dr. ma celkom potesil, ohladom tej sekcie, je tam nejaka sanca na prirodzeny porod, no som zvedava ako to dopadne 😒

facovka
17. sep 2009

kats,neviem ci potesim, pri filipkovi som pribrala 18kg a teraz 16kg, 6kg mi este ostalo 😀
verul, satkujem hlavne vecer ked kolikujeme, aj v nej este mrnci, a niekedy spusti,ale potom sa ukludni a zaspava v nej, potom ho len vyklopim do postielky...ale uz aj cez den ked hucal pomohlo, ja som velmi spokojna 😉
loss,kats, hned podajte spravy z poradni.,.. 😉
moni super, by si chcela radsej prirodzeny??

verulka
17. sep 2009

leni tesimsa..neboj bude to uz len a len lepsie 😵

kats
17. sep 2009

ahojte, tak mam foto nasho 2cm drobceka :D srdiecko bilo ako dive
😀 😀
idem hodit foto... som to odfotila z tej fotky... tak v pravo hore je viditelny kruzok - to je zltkovy vak, pod nim ta velka machula je hlavicka... a potom smerom do lava su po stranach svetle flaky - to su rucicky a este nizsie po stranach - tj uz na koci su dva svetle flaky tj nozicky 😉

kats
17. sep 2009

jaaaj a zodpoveda 8tta4dni podla PM mam 8tta6dni tak je to OK
😀
moni idem kuk tvojho drobca 😉

verulka
17. sep 2009

pocujte baby, vsak dajte novym babatkam aposn jedne album 😀
kats, moni, super, ze je vsetko ako ma 😉
ozaj ficite si aj na forach s novymi tehulami?

facovka
17. sep 2009

verul, ja ficim uz s maminkami v augustovkach09 🙂
ja som krpca dala do nasho spolocneho... 🙂
kats,parada, gratulka ku srdiecku 🙂

verulka
17. sep 2009

leni ,no jasne, ty u mas pekne spolocny 😀 hmm, moj nedostatok spanku sa prejavu vynechavanimmozgu..realne ma to fakt az tak netrapi 😅 berte ma zrezervou 😀

slnyecko
autor
17. sep 2009

Cauteee,tak mam novinku,cakame dalsieho vajcaka,cize budu partaci dufam ako sa patri 🙂 prietoky ok,dnes mi aj tie predoperacne robili a zajtra mam poradnu u svojej.len v rychlosti maly mrnci 😝

katuskapd
17. sep 2009

slnyecko gratulujem k chlapom 😉

jankapo
17. sep 2009

Slny! Gratulka!!!!Ved ty si uz tak na tom, ze ma aj predbehnut mozes. 😀

Verul, ja oktobrovky ne-e, lebo som dufala ze budem septembrovka, jo a ze su CZ-SK mix, ufff, no to uz prvy mesiac som mala bordel v tom kto je kto...nejako som sa nechytala..a moc mi to nechybalo, prechadzat znovu maniami typu "kocik, monitor dychu a pupocnikova krv" 😀 chapes,ze?
teraz mi na diskusiu staci IP s Lenkou... 😉

Kats, no a ty si uz teraz fakt tehu, ja som si myslela ze si prdel z nas robis... 😀

majovky_again
17. sep 2009

slny vitaj v klube vajcakov, ty kokso aj tebe sa to riadne krati..ides mat planovanu sekciu nakoniec??ci?? 😉

majovky_again
17. sep 2009

jaj to som ja fac, som sa neprehlasila, robim tabulku, tie ktore vam tam nieco chyba, pls. IP mi poslite 😀

betatka
17. sep 2009

Ahojte
slny gratulka k vajčakovi 😀
dnes som bola na sono tak podľa PM by mal byť 29+4 ale podla sona je 30+2 a má veľkú hlavu a váži cca 1550g.
Kope ako futbalista skoro každý večer do pol 11. Inak ak bude mať zase prevrátený deň z nocou ako mala Lea tak ma asi picne. 😝 😝
Ja tiež Novembrovky nemusím aj ked sú tam baby z nášho mesta ale presne ako Janipo napísala tiež nemusím riešiť tieto veci...ja už riešim veci po pôrode ako budeme fungovať a tak a je mi z toho čím dalej tim viac šoufla 😝 😝 😝

galanta
18. sep 2009

batatka...tak budete mat velkeho chlapa....

slnyecko gratulujem k chlapovi.no ja sa tesim,ak je to rovnake pohlavie.mne to pride prakticke a teraz vobec nemam na mysli oblecenie./aj ked ani to sa neda zanedbat/proste mi to pride fer aj k prvorodenemu.ja by som chcela pre sarlotku duievcatko,nech ma sparinkpartnera an na neskorsie casy..... 😉

kats....super ze je vsetko ok.aj nysa bola 11+6,ale zodpoveda 11+4,co som samozrejeme od lekara hned vyzvedala,ci je vsetko ok.no ale pri mojich predchadzajucich skusenostiach si šarlotkou sa ani nie je comu divit.ale teraz to tak beriem,ze ked povedal ok,tak je to ok a hotovo...

monii...krasne fotecky...jaj aka sranda take male a take dokonale.... 😉 a co sa tyka toho chudnutia po porode.hahaha...ja po porode priberam a je ejdno,koílko lietam a nahanam sa a to takmer vsade chodim peso....zato teraz ked som tehu,uz som zas 4,5 kila schudla a to tlacim o dusu.....takze mna asi caka priberacka az neskor.... 😀

keva
18. sep 2009

ahojte...no pridávam sa aj ja po dvoch rokoch...včera som robila test a dve paličky...no čo ide sa na to znovu 😀

kats
18. sep 2009

jani, ale si mi dala 😀 aj ja som sa uz podozrievala ci som sa v aprilovkach nenakazila od kamosky Sandriky 😉 😉
a teda v aprilovkach mi to moc nesadlo... neviem sa s nimi dako zzit 😅 obcas precitam... ale nie je o com 🙂

moni - na fotke je uz krasne vidno kompletku babo 😀

leni to s tym priberanim si ma fakt nepotesila 😅 no tesim sa ze zase budem ako slonica 😀

gratulujem k vajcakovi 😉 u nas je tentokrat (zase 😀 ) v plane baba - muz na nej makal ako divy 😀 😀 aj ked si povzdychol ze zase bude chalan a my budeme mat len chalanov 🙂 mne je to uuuuuplne jedno

kats
18. sep 2009

verul, separe album na 2 fotky? 😀 este si babika bude musiet pockat 😉