Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

slnyecko
autor
3. aug 2009

Ahojte baby,facovka ja ti taaak zavidim....v dobrom...uz to mas za chvilocku,to je parada.Ja sa ledva gulam...Na buduci tyzden idem na sono tak som zvedava 🙂

facovka
4. aug 2009

no slnym zavid ked porodim, bo moje stavy teraz v tychto teplaaach, fuj, by si skapala... 😉 inak dnes je celkom fajn, tak sa da aj dychat,...u nas sa uagustovky uz rozrodili, tak cakam, kedy pridem na rad 😉

galanta
4. aug 2009

ahojte dievcata,tak kukam,aka tema vznikla.podarilo sa mi konecne dostat k netu a hlavne ..OTEHOTNIET..... 😵 😵 😵 takze sa oficialne k vam hlasim......termin mam 30,3,2010.v pondelok idem na sono na kontrolu vitality,tak mi drzte poalce.inak na sone som uz bola 4+2 a bolo pekene vidno gestacny vacok......tak papa idem mrknut,koho tu vlastne mame tehulkujuceho. 😉

facovka
4. aug 2009

odpadnem,galantaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujem.... 🙂 a ty si niekoho svagrina, ci ako,nie?? neviem si spomenut ci nahodu z temu augustovky mi niekto nepisal ze ty si mu rodinka 😉

galanta
4. aug 2009

jeeej moni....ajvy ste marcovi??????a facovka...tak skoro???ja len cumim...tak to uz si na rozpadnutie...drzim palce....
a ninka.....dvojicky???no ja len cumim...to su mi novinky...teda aspon pre mna.drahy poznamenal,aby som sa moc nesmiala,lebo aj u nas sa to este mozze tak vydarit.hihi
verul..ajke vsetko naj....
jani.a vy budete mat tomaska...no teda ja cumim...... 😉 😉 😉
drzim vsetkym palceky...

galanta
4. aug 2009

ano...svagrinka je augustovka...tazko pred rozpadnutim.uz som ju aj raz viezla do nemocky...plany poplach.a teraz nic,ale cakaju to na 15,8,-a a dakujem ze gratulaciu.snad toi bude ok.inak mi nuic nieje.keby si to nepripomeniem,ani neviem ze som v tom.inak podarilo sa nam zamiesat v prvy den v noviom bytiku.keby som bola vedela,ze to tak lahko pojde,prestahujem sa tam uz pred piatimi rokmi a kaslem na lekarov.hihi

facovka
4. aug 2009

gal, no my sme aprilovi boli nakoniec,aj ked termin sme mali majovy... 🙂
no,mna caka sekcia 18.8. takze natesno so svagrinou..potom posli udaje,hodim ta do tabulky, co mamme,kuk pod nickom majovky_again ok? 🙂

galanta
4. aug 2009

drzim palce...a preco sekcia? uz je riadne velky......ste zle otoceni????ale sekcia je v pohode ja som mala spinalku a bplo to super.

facovka
4. aug 2009

gal zato ze filipko bol sekciou, ze skoro som otehu...ale ja mam blbe spomienky na sekciu, takze sa bojim ako fras,au...aby to uz bolo za mnou 😕

moni1412
4. aug 2009

gal no gratulka.... hej, hej, tiez marcovi 😵 ty si nemala tiez nahodou sekciu? ja som sa pytala mojho dr. uz ze co a ako a u mna je problem to ze som mala indikaciu na cisarsky od ocnej.... tak mi chce urobit zas. ale som objednana pozajtra k ocnej, zmenila som chvalabohu, tak som zvedava co mi povie 😒

galanta
4. aug 2009

facovka a preco mas zle spomienky?stalo sa nieco?lae tentoraz verim,zevsetko prebehne bez vacsich problemov.drzim palce......

galanta
4. aug 2009

moni...no ano mala som sekciu,ale ja som ju mala koli tomu,ze sarlotka bola velmi malinka a tak necvdeli ,ci by vydrzala normalny porod.tak aspon znela oficialna sprava.no a teraz neviem,asi ma tiez nechaju cisarakom,lebo mam cez tridsat.tak neviem.inak to sme otehotneli vsečtky sekcie.hihi 😀
a ako by si chela rodit?no a s tymi ocami,mozno ti povie to iste aj tento lekar.no ved uvisdis......a... dakujem za gratulku.v pondelok sa uvidi,ci sme ok....

eviku78
4. aug 2009

gaaal, no gatrulacia prevelika. 😵 tak uz aj ty si do toho spadla. 😉 pridie niekedy aj do majoviek. chybas tam. 😎

moni1412
5. aug 2009

gal ty nemas zle spomienky na sekciu? poznam aj baby co na nu nedaju dopustit, ale ja tiez ak nebude vyslovene nutna, tak ee 😒
no ved uvidim co zajtra, som pripravena na oboje, idem tam s tym nech mi povie svoj nazor. ale velmi rada by som keby sa dalo normalne

gal a ako sa citis? unava ta nepoklada? 😀 mne uz par tyzdnov... a teraz na tej dovolenke.... Denisko bol cely cas len tatinov, ja som sa snazila oddychovat. ale na moje pocudovanie som zvladla turu vo Vysokych Tatrach 😀 no ale fakt je to hrozne 😒

mirka20
5. aug 2009

jeeej, gal, gratulujem k tehulkovaniu 🙂 ked pridem k nasim, musime dat stretko 😉

facovka
5. aug 2009

ahojte spolutehule 🙂 dnesna poradna ok, hadam do toho 18.8. vydrzime v kope....dalsia poradna + predoperacne vysetrenia 12.8. a 17.8. nastupujem do nemocky 🙂

galanta
5. aug 2009

dakujem vam dievcata.....sme stastni......len abvy som mala za sebou uz pondelok a potvrdenu vitalitu a uz som happy 😵 😵 😵

facovka,tak super,zemate dobre spravy...no neboj vydrzite to do terminu....a ja som mala naozaj len dobre spomienky na cisarak.....malu som hnad videla...pooperacne bez problemov .....no ale asi aj po tom hnusnom tehu to pre mna bolo akesi vykupenie,takze faaaakt to bolo super.prajem ti,aby sisi to 19,8, mohla povedat aj ty....
miri....jasne ze hodime stretko....uz som aj tvojmu ocinovi hovorila,zemas zazvonit,ked najdes trocha casu......budem sa tesit....
moni...no unava ma zmohla len raz.inakj son unavena stale....vcera bola nasa mala hore do pol noci a dnes pooobede nie a nie zaspat...takze ja ani neviem,ci som unavena.hihi.asi som uz stale.....a ako pri malej unava ma zmahala len do vtedy,kym som si neurobila test.od vtedy od vzruseniia akosi neviem spat.test som si roboila v noci o pol druhej a potom som uz nezasopala vobec.....
eviku...rada nakuknem,len aksosi sa nam nedari namontovat net....tak akonahle sa podari asi tam budem varena pecena...inak dakujem ..... 😵 😵 😵 😵

ninka123
6. aug 2009

Ahojte, Gal vitaj 😵
Tak ja tiez hlasim po poradni vysledky OK, krcok drzi 😵 o tyzden mi ide dokina na dovcu, takze dalsiu poradnu mam az za 4tyzdne, ona sa toho obava asi viac ako ja 😅 Zacina mi uz dost zavadzat brucho, predklony nie su mojou silnou strankou 😒
facovka drz sa, myslim na teba, neboj, urcite vydrzis 😵

loss
6. aug 2009

jeej gal SRDECNE GRATULUJEM
facovka drzim palce vsetko zvladnes uvidis
ninka uz ta caka menej nez polovicka nejak to prejde uvidis
ja som bola dnes v poradni sme OK malinke uz ma 16cm uz citim aj pohyby tak sa vytesujem dokonca som pribrala zatial 6kg co ma tiez tesi pri Nelly som bola vacsia 😀

facovka
6. aug 2009

loss, super, gratulujem k pohybom...a kedy sa dozviete pohlavie?? az v tom cca 20tt?? 🙂
ninka,neboj zbehne to ryyychlo, ja som sa ani nenazdala,aj ked teraz je to uz zo dna na den peklo peklovate 😀

moni1412
6. aug 2009

loss wow, tak ty uz citis ze drobcek v tebe rastie 😵

facovka vydrziiite 😉

ja som bola dnes na tom ocnom a nepotesila ma 😒 podla toho ako maju schvalene tie postupy lekari, mala by som ist sekciou znovu. co narobim.... povedala ze stat by sa nemuselo nic, ale moze sa. takze radsej. len ze ak by sa to zbehlo rychlo, mozno ani dr. nestihnu urobit sekciu 😀 pomaly sa s tym zmierujem, aj ked tym padom je moj sen o velkej rodine asi strateny 😒 no nic, treba sa tesit z toho co mame, nie?! 🙂 😵 len ma mrzi aj to ze zas nebude Milos pri porode.... dufam ze tentoraz bude aspon blizko a hned vidiet drobca 🙂

betatka
6. aug 2009

Ahojte
tak máme za sebou to 4D teda žiadna sláva...čakala som viac aj ked ho robil náš primár. Teda HC má vyšiu kvalitu aj lepší prístup..no som trošku sklamaná ale neva máme aspon nejaké zábery. 😝 Budem sa musieť trošku pohrať s videom a potom pridám nejaké to foto.

Takže budeme mať vajčaka a teraz otázka do pléna...MENO...poradte lebo nám sa nič nepáči.

Miery má tak okolo 615g dlžku neviem ale zodpovedá presne na termín.

Ja som najskôr 2kg schudla potom to nabrala spať a teraz 3kg pribrala takže keby to beriem od predporodnej váhy tak som zatial na +3kg čo je celkom slušné si myslím aj ked žerem ako slon 😀

misanik
6. aug 2009

jeej beatka 😵 srdecne gratulujem, tak parik bude? A meno, neviem veru, my sme mali problem najst to jedno chlapcenske co sme dali. 😉 Pozdravujeme aj tatinka 😉

facovka
7. aug 2009

betatka supeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉 🙂 takze parik,aj ked dalsi chlap do nasej tabulecky 😀
no mne sa celkom paci aj Vilko-Viliam, Radko_Radovan, ale skus kuk tu je tema tam mien baby len pisu ake mena sa im pacia, mozno sa inspirujes,neviem ci chces daku klasiku alebo "modernejsie" daco 🙂
ja ledva dycham,a to je len ranoi,ach jo 😒
jankapo sa neozyva, janiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, no ako?? sak ty to tiez mas za par 😉
betat, tabulku doplnim dnes...tak ak ta napadne meno, tak IP 😉

lenand
7. aug 2009

ahoj ja som len tak nakukla do vašej témy ja som chodila k majovkam 2009 a pozeram facovka pekne mena chlapčekou kek moj profil ja mam tie iste ale v opačnom poradí 😵

loss
7. aug 2009

bebatka gratulujem ku chlapcekovi a s tymi menami sme rovnako ak bude baba neviem ani za nic a chlapcek sa mi paci Alex co ty na to?

misanik
7. aug 2009

beti ,mne sa vlemi paci rastik, ale nepresiel mi u muza, on ma ku kazdemu menu nejaku aspciaciu, aj norko mal stastie, ze mu az ked bolo neskoro niekto povedal, ze v telke je dajaky norbert teply, inak by ani toto nebolo 😀

bebebrumik
7. aug 2009

ahojte, ja som tiež majovka 2008 a už som aj stihla dotehulkovat pred 4,5 mesiacom... 😉

facovka
7. aug 2009

bebe, si spominam ze raz sii nam uz pisala......tak kludne pis a prehanaj ako sa to da zvladat/nezvladat 😉 🙂

anjelok
7. aug 2009

bei gratulujeeem 😵
a meno..my sme mali mat adamka. ale pacia sa mi aj samuel, tomas, david, martin 🙂 k lee by sa martinko celkom hodil, co myslis? 😉