Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

moni1412
19. okt 2009

ja tiez rozmyslam ze sa este objednam na jednu preventivku.... ked mame ako tehule narok este na jednu, nech mi pozrie tie zubaky.... nastastie s tym nejaky problem nemam 😉

facovka
19. okt 2009

no,ja sa k zubarovi nevie kedy dostanem, zas az ked ma uz brutus bude boliet 😒
loss ze skola, uch..to by som uz nezmakla 😉
gurti sa neozvala ,ze?? ta je na rade 😉
my uz lepsie, oli sa uz zacal aj usmievat,krasny je ako babika 😉 ratam ze uz mame cca 6kg, fifo ma 9,9kg, xi vyzera ze zachvilu dozenie starsieho brasku 😀
teraz obaja spia,ze aka parada, som ich nejako uspala naraz, zazrak...tak si to uzivam na konovi 😉

jankapo
19. okt 2009

ahoj tehulky,
tak baby, clovek ma pocit, ze cisarak je jedna velka sranda... 😀 ale aj tak ste ma nepresvedcili ze lepsie ako vagi. Ani tak nic moc teda 🤐 ale co ja viem. operacia je operacia. 😝
zubara nespominajte, nemusiiiim ani tu preventivku...nastastie stale skonstatuje ze nema co riesit, ak,tak zubny kamen, aj toho sa desim... 😲 u mna by vyhrala skuska v skole 😉

co sa tyka spania 2 detuchov, tak u nas ma chvalabohu matulo svoju izbu, lebo sak do nasej mini pidi spalne by sme dve postielky nedostali ani nahodou, uz s jednou nemame ani kde stupit. takze matula sme v auguste "odstahovali" a celkom to prijal. jasne ze budenie pokracovalo, chodili sme k nemu, nech sa nenauci lozit on k nam (aj ked aj to pride raz podla mna)...no a je to tak super. uz sa aj menej budi, resp. nam sa nechce moc k nemu, a zistujem, ze zaspi v poho aj bez nas 🙂 proste on mrnkol, uz sme leteli k nemu, teraz sa nie furt podari, a zaspi...no zlate decko, dufam ze neurieknem...inak ale zakon schvalnosti, budia sa chlapci rovnako,aj v noci... 😝 esteze manzel spolupracuje... 😅
u nas skor uspavanie cez den, ojoj,ked je tomi hore, tak o drzku...musim dat prso kym matu nezaspi, aspon ze mu nevadi, ze sa vsetci tmolime v jeho posteli... 🙂 on musi mat v ruke moje vlasy, inak to nende 😅
no ale vsetko sa da zmaknut,nebojte sa
a vy co rodite az na jar, ste podla mna za vodou, vase decka uz vsetko krasne pochopia a budu samostatnjesie
matu VSETKO chape a strasne mi pomaha, on ked je so mnou sam, ani nemukne, da mi cas na vsetko, a ja sa mu zato odmenujem, venujem mu kazdu volnu sekundu a on to vie, ze ked mamina dokoji, uprace, bude s nim..v tomto nam to klape, nerobi napriek, je zlatusik...horsie je ked dojde marek z prace... ☹ to ma vkuse ruky svrbia, jak ten vystraja, daco neskutocne 😒 nechapem tomuto stavu

facovka
19. okt 2009

jani, tak toto mame aj my, cez den este ako tak fifo spolupracuje a ked dojde mm z roboty, tak sa nevie vpratat do koze, prasim plienku hned 😀 mm sa divy, reku to ho cely den takto bijes?? ja ze ee,len ked ty dojdes domov 😀 my asi neveri 🙂
veru,denne uspavanie je o drzku aj u nas.. 😕

jankapo
19. okt 2009

leni,ze zubaar! ja netusim jak sa dostanem na kontrolu na gyndu ! 😀 inak, tesim sa ze oli zacal radost robit, ja som ti vravela ze mu daj max.3 mesiace a bude zlaticko...nam zacal tomi trosku jasit, brusko ho boli, tak nic moc,ale znesitelne...dnes spal v noci 3 hodiny vkuse tak som sa akoze aj vyspala!!! 😅

facovka
19. okt 2009

jani,tak supis....ja som tiez na gyndu konecne sla minuly tyzden, ale sa mu nepozdavalo, ze nejaky zapal na krcku?? ci co to tocil, zobral ster, ja nic nebadam, tak vo stvrtok vysledky, este aj to mi chyba,kua.. 😒 nejaky bordel...
inak ja som este na urade ani nebola, terba mi ist pridavky vybavit a tie prasule... 🙂

facovka
19. okt 2009

jeej inak vy 23eho v mesiaci vzdy oslavujete vymesacie,ako my s fifom 😵

jankapo
19. okt 2009

juuuuj, leni, toto by mal moj muz citat, lebo on si tiez isto mysli ze som hysterka a neviem ci sa neboji nechavat mat s detmi samu... 😀 a ja som taka pohodova mama kym nedojde...az potom sa z nas stavaju bestie...najprv z matula, a potom zo mna... 😀 ale normalne si mi den spravila, ze to nie len my sme ini...
jo a urady vybavil chlap, tak mu asi budem dnes nohy bozkat... 😅
a 23 sa mi moooc paci... 😉

loss
19. okt 2009

MONI NAPOSLEDY SOM grckala v sobotu uz to nie je kazdy den
gal aj ja mam to zaspavanie v plane inak by som uz kolabovala

facovka
19. okt 2009

loss,no tak to je peklo, ze ti je este zle, aj ked len sem tam, teraz to je asi o tom ze mala ti tlaci na zaludok,nie?? bo tie tehu nevolnosti klasicketo fakt asi len prvy trimester,hm?? kazdopadne je to na prd, ked musis ficat pri malej...hm 😒

galanta
20. okt 2009

no bay...konecne normalen slovio.a to som sa hanbila priznat aka som obcas strasne enrvozna. 😝 😝 😝 u nas zas vestko fungovalo v pohode,kym sme boli vonku od rana do vecera amala lieatala po smykalach a konikoch atd.no len co sa to skoncilo,nastali perne casy.dieta mrchave,znudeve,nic ju uz nebavi strasne zacala pistat.no to keby ste poculi...ja sa divim,ze susedia nezavoalali na nas este socialku.a to mala reve,ale tak akoby sme ju drali z koze a zistili sme,ze akosi stracame paky.oan je tip,nikdy sa nevzdat.proste ani keby co bolo bude si trvat na vojom a este pistanim provokovat ked nedovolime.a to musim povedat,ze vzdy zozasady dodrzujeme co povieme.nikdy nepovieme nie a potom si to neromyslôime.ale nasa tvrdohlavica si robi po svojom,vsetky moje,,pedagogicke vlohy" su razom fuc.minule som musela odist z bytu,lebo ma nechcela prestat bit.uz som jej aj suple,ale ona je jedno zdeti,ktore to berie ako vyzvu k poklracovaniu a to by nemalo konca. 😝 😅

a zacala byt strasne ziarliva.....nikto si u nas baabtko ani polozit nesmie...to je rev...no a uspavanie???????? 😝 😝 😝 vcera sme stracali nervy uz obaja s drahym...bude robit vsetko,len nie spat.ujde z postele...vrieska...no chudaci susedia.fakt si musia mysliet,ze to dieta tyrame.a ked raz chti amok...nevie kedy skoncit.
jaj a zubarka...no ja mam zuby ok,len akosi v tehu mi padaju plomby. 😠

moni1412
20. okt 2009

co sa toho noveho rodicovskeho tyka - kedy sa to ma zacat vybavovat? aby to vsetko do januara stihli 😅 neviete?

loss
20. okt 2009

moni ja som sa na to pytala takze musis na socialke o to poziadat vyplnit nejake tlacivo a aoni to prerataju mne povedali ze mi treba prist v decembri ked nastupim na matersku s druhym babom lebo pridavky na Nelly sa automaticky zastavia ale ked ty rodis v aprili treba to vybavit este na prve babo myslim

loss
20. okt 2009

fac doktor mi povedal ze su zeny co im je zle az do konca no tak vies nemam nic lahke a hadam mat krasne tehu mi nehrozi mam spoluziacku je o mesiac menej tehu pribrala 3kg zie co len vladze vobec jej nie je zle proste parada a caka 1babo takze moze spat co sa jej raci a ja si ozaj odserem vsetko no je to sranda ze?
a co vy ako sa mate deturence si uz na seba zvykli?

facovka
20. okt 2009

no,deturence sa este ani tak nevnimaju, teda Oli Filipka 😀 Fifo by ho len nosil,bozkal a dvihal, pcha mu dudel,minule som nasla v postielke Olimu rozok, sa chcel asi fifo podelit 😀

loss
20. okt 2009

no viem si to pedstavit myslim ze aj nas to caka 😀

kats
20. okt 2009

baby vy nas uz tak navnadujete na miminka 😀 ze zabudnem na to ake zufale to je na zaciatku 😅 😀
sup to napisat do majovcatiek a za chvilku tam neostane ani jedna netehotna 😀 😉

katuskapd
20. okt 2009

no dufam ze sa aj ja coskoro pridam k vam tak chodim trosku smirovat 😀

kats
20. okt 2009

kati, jasne ze pridas, drzim palce k dr nech povie 'aaaano je tam' 😉

katuskapd
20. okt 2009

kats dik,nechame sa prekvapit 🙂

verulka
20. okt 2009

jaaj, leni, janka, krasne vam to ide 😵 uz to bude len a len lepsie..
slny, matulo je krasny 😵
tehulky, este chvilku a mate potom..teda niektore taku vacsiu chvilku 😅
kats, minimalne jedna majovkaostane netehotna 😀

kats
20. okt 2009

😀 😀 som zabudla na jednu vynimku 😉 ty uz mas narok 🙂

kety80
20. okt 2009

katuska tak ti prajem aby vam to snazenie vyslo 🙂

kety80
20. okt 2009

verul - to asi ostaneme dve majovky netehotne 😀 aj ked muz by si mozno dal povedat 😀 😀 😀

moni1412
20. okt 2009

loss na socku? ja sa stale chystam na urad prace.... pridavky idu odtial.... tak na socialke sa to vybavuje? 😒

facovka
21. okt 2009

ja si teraz neviem spomenut kde sa ten rodicak vybavuje,loss isto na socke?? ked skonciMD tak potom sa mi veru zda ze tam,moni,len ty ked budes poberat rodicak este s deniskom teraz a potom ides znova na MD,tak musis na UPSVaR napisat ze ziadas k nastupu na MD ukoncenie rodicaku,ten ti potom stopnu a budes poberat matersku,no papierov jak hovado.. 😠
ja musim vybavit tie prispevky,ach jaj 😕

jankapo
21. okt 2009

ahojky tehulky, maminky a snazilky 😉 (katuska, ideeeees!)

mne normalne ze obe decka naraz spia! a to tomino tak rucal, ze som si myslela, ze dovi dopo, matu nezaspi ani oneeho...a oni obaja naraz, zlaticka 😵
no robit nic nechcem, zeby sa mi nahodou nezobudili 🙂
z tomina sa totiz robi nespavec, ale ani som nic ine necakala... 😝 😅 kua, matu aspon v noci spaval a toto male ma cicia kazdu 1,5-2hodky 😕 uz ho davam na brucho aj v noci, inak nehrozi oka zazmurit. 😖 tak aspon to ze prva noc co papal a spal bez buntosenia 😵 az na tu frekvenciu papania by to bolo ok ok

boli sme dnes na navsteve u Misky a Norka, vsetci spolu,normalne aj sme to super zvladli, ze sa tam vychystat a tak (okrem toho ze som nemala vodu pre matula 😅 ), tak sme mali super zmenu, lebo uz mi doma aj hrabat zacina 😖 a to este ani zima nezacala, prosim pekne

kety80
21. okt 2009

janka - tak si uzi trochu kludu ked spinkaju a zvladas to super 🙂 no kazde dieta je ine ja som si to tiez vyskusala kubko pravy opak kiki 😉

ninka123
21. okt 2009

No ahojte, tak ja sa hlasim po poradni 🙂 Krpci stale priecne, krcok drzi jak fras, nic nenaznacuje, ze by sa chystali von 😅 😉 v pondelok idem na prvy monitor, tak ze co mi povedia v nemocke, ze ci si ma uz nechaju, alebo ma este poslu domov... som zvedava 😅 😅
Dnes mi dokina vypisala MD, som sa chcela prave spytat, ci musim ist aj na urad soc.veci nahlasit, a vidim, ze ste to rozoberali... Takze sa este musim zastavit aj tam, ze co k tomu potrebuju... 😒 No jak keby toho nebolo dost, ze sa gulam... Inak uz 3tyzdne nepriberam, ale brucho mi rastie, co som celkom spokojna 😀
Janka, ty si teda super takto s dvoma mimi chodit na navstevy 😵 Ja urcite nezvladnem ani sa vy.... , ked budu mimca doma 🙂
Pekny dnik vsetkym 😵

loss
21. okt 2009

mon urad prace social.veci a rodiny tak sa to vola a tam ti daju ziadost a s nou na socialku
ninka aj tak to uz maas za par som zvedava co ti povedia v pondelok