Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

kats
5. nov 2009

ninka, supeeeer 😉 bude este sranda ked ti tu bude svietit ze 42tyzden 😅 😀
verul - krasne povzbudenie na prirodzeny porod 😀 ale aj mna by to vydesilo 😅

slnyecko
autor
5. nov 2009

Ahoj ahoj,tak konecne prisli tie vysledky a su negativne 😵 Tak ak ste poculi nejaky buchot to mi kamen padol zo srdca,ale taky riadny balvan 😀 Dakujeme vsetkym co na nas mysleli a posielali positiv energy,dost mi to pomahalo,citala som vas kazdy den len som akosi nemala chut pisat 😅
Inak sa mame fayn,Kubko spava krasne,budi sa len raz na caj a hned zaspi a spi do siedmej niekedy do pol osmej.Matko ma teraz obdobie bruska bolenia tak sa puci celu noc,cvcime kvapky davame a rurkujeme ale efekt nic moc.A Kubko ten sa ani nepohne spi ako zarezany,az mi je to divne,boli casy ked zavrzgala postel a bol hore,som sa bala ze bude po mne,ja som vzdy mala nanic spanok a zavidela som mojmu muzovi ze lahne a spi 🙂

misanik
5. nov 2009

slnyecko 😵 😵 veeelmi sa tesim s tebou. No na dobre spravy sa dlhsie caka, ale stoja za to 😉 Tak uz odhod stres a strach a uzivaj drobcekov 😵 posielam im pusinky 😉

moni1412
5. nov 2009

slnyecko tesim sa s vami 😵

my sme po poradni, vraj vsetko ok, ale mam davat pozor na vahu 😒 inak pohodka 😉

misanik
5. nov 2009

moni super a preco na vahu? malo ci vela?

facovka
5. nov 2009

slny no vidíš,paráda,užívajte si to teraz.. 😵 😵 aj kd koliky nič moc,viem o tom svoje ☹
misaniiiik, tebe sa nejako u nas paci?? 😀 😀 nemas nejake tajomstvo pre nas?? 😉

mirka20
5. nov 2009

ahojte 🙂
moni, gratulujem k dievcatku.
kats, gratulka k pohybom. ja vobec netusim, ci su to uz pohyby, alebo len pracuju creva. ja som tento zaciatok nevedela rozpoznat ani pri rebeke, ani teraz. lebo mne dost pracuju creva(asi kvoli celiakii), takze mozno sa uz drobcek hybe a mozno nie 😅
slnyecko, som strasne rada, ze ste ok. uz len nech vam prejde to bolenie bruska a mozte si uzivat krasne obdobie 😵
my sme po poradni,vsetko je ok a mozno o tri tyzdne uz budeme vediet co sa u mna v brusku skryva. uz som moc zvedava 😵

facovka
5. nov 2009

babule,budem predavat babysatku STORCHENWIEGE,farba Inka, 4,6m..nas maly mi tam uzmesiac ruci jak pavian,tak nech posluzi niekomu inemu,ak by ste chceli tak IP....inak ja ju mam od jankypo
😉

galanta
5. nov 2009

slnyecko.... 😵 😵 😵 tak toto je ta najlepsia sprava,co som tento tyzden pocula.strasne sa s tebou tesime.a ten kamen bolo pocut az do prievidze,len sme si mysleli,ze to zas dolina buchla. 😀 😀 😀 takze si viem predstavit,ze ta minimalne dnes nic nerozhadze,lebo nic nemoze byt lepsie,ako ked sa clovek dozvie,ze je abbatko v poriadku. 😉

miri tak amte za sebou peknu poradnu.no gratulujem.nas caka morfoultrazvuk v pondelok,tak uz sa neviem dockat a dufam,ze potvrdi dievcatko.

moni zas ta buzeruju koli vahe?no keby mna,tak ani pol slova nepoviem... 😎

loss
5. nov 2009

slynecko tak to je naskvelejsia sprava dnes ja normalne placem som stastna ze ste zdravucky ,velmi sa tesim s tebou 😵

moni1412
5. nov 2009

slny ked tak nad tym rozmyslam... aj ja som tu dnes pocula nejaky buchot (ale naozaj to myslim 😀 ) potom policajti a tak, som si tiez myslela ze sa cosi na PD stranach stalo zas 😒

no miska - vaha.... samozrejme ze vela... u mna to inak ani nemoze byt 😒 6,5kg.... ale vraj je vela 2kg za 3 tyzdne, mam sa snazit tak do 2kg, 1,5kg za mesiac 😖 to zas bude odriekania 😖 sladkost uz neviem skoro ani ako chuti 😒

mirka a dik 😉

facovka
5. nov 2009

moni,podla mna na 22tt vpohode,ja som zrala vsetko, som si to uzivala 😉 no,ved mi aj 5kg ostalo, a nie a nie dole 😅

moni1412
5. nov 2009

Leni ja keby som si to uzivala, tak ma dr. tak zvozi ze sa nespamätam 😀 ale aspon sa aj citim lepsie, tak lahsie, ak sa to da v tehu 😀 a neboj, to zhodis, ved si este kratko po porode 😉

betatka
5. nov 2009

Ahoj slnyecko tešíme sa s tebou že to dopadlo tak ako dopadlo...ale iné sme ani nečakali ved sme všetky posielali toľko pozitiv energy že museli dobre dopadnúť. 🙂 Už si len užívaj drobcov 😉 😵

kety80
5. nov 2009

slny- som rada ze je vsetko ok stale som na vas myslela tak teraz si odychni a uzivajte deticky 🙂

slnyecko
autor
5. nov 2009

Juj baby dakujem ste vsetky skveleee 😵 teda az taku oporu a podporu som necakala...cmuk vsetkym

galanta
6. nov 2009

moni...no to buchnutie bolo fakt na prievidzkych stranach.ja som si vcera sice robila prcu,ale ze vraj fakt tu daco zas buchlo.nasi susedia normalne pozerali smerom na novaky dalekohladom,ze ci neuvidia ziaru.nio v prievidzi asi nic neobvykle.ale mohla to byt aj stihacka,ze vraj aj tie robia taky raxchot ako pri vybuchu.tak neviem.ale asi sa nam neoplati pekulovat,to bol urcite ten ludkin kamen. 😀

loss
6. nov 2009

no baby tak ja zase dnes mam skolu tak sa ucim Nelly je u mamky dnes bola taka uzastna rano som riadila a ona mi taaak krasne pomahala uz sa snazi vsetko povedat tak som z nej hotova
vsetkym zelam pekny den pa pa zajtra 😵

moni1412
6. nov 2009

gal vidis, stihacky.... pocula som ze robia hluk. uz sa mi to tu parkrat stalo.... aj maly sa vcera zlakol.... lebo az do BN ze by to bolo pocut od vas 😅 moze byt, no... len ma vzdy vylaka ked po tom pocujem sireny.... asi nahoda 😀

betatka
6. nov 2009

čaute baby

tak mam po poradni zas som pribrala 1kg za týždeň 😝

Inak všetko ok hlavičku už je cítiť ale že ešte nie je fixovaná tak ešte máme zase čas. Znova idem v piatok 13-teho sme sa s dr. smiali že to je fakt pekný dátum 😀

Moni, Gal ja som nič nepočula a my sme medzi vami asi som vtedy spala 😵 alebo vysávala 😀

miriamka
6. nov 2009

Slnyecko...gratulujem a tesim sa s Tebou ze ste zdravucky 😵

facovka
6. nov 2009

ahojky,betat super tahate 😉
ja mam Oliho choruckeho ☹ vcera 39ky, dnes uz 37,5..CRPmal 13,takze bez ATB,ze nejaka viroza...moc negat.chvalabohu, ze uvidime do pondelka 😔 ☹

jankapo
6. nov 2009

ahoj bruska...
slny,no dufam, ze uz nikdy nebudes taku podporu potrebovat... 😉

leni, ked sa dari, tak sa dari.. ☹ snad uz ste za vodou... 😒 inak, jak si prisla na to ze maly ma teplotku?

my sme dnes boli na urologii, lebo tomi nema lave vajko v miesku a v pravom ma vodu, ze sa s tym do cca 2 rokov nic neda robit, ze sa to zvykne aj same spravit, tak v to pevne dufam...segrini obaja to mali riesene operacne.. 😖 no uvidime
a tiez sme boli na koznom, lebo ma tvaricku des a hroza, suchu a cervenu... ☹ ze nabeh na atopak jak vysity, ja osobne si myslim ze to az take zle nebude, aj matu to mal a odvtedy kozu super, ziadne problemy, tak snaad. no ale nasadit musim prisnu antialergicku dietu, co teda ako netusim jak vydrziim 😖

joj, bei, nejak sa to tvoje tehulkovanie zastavilo ci co? 😅 ci to len mne sa zda? priberanie neries,u mna to bola na konci tiez sila 🤐 brucho otras, no a 5 kg stale na mne (po odpocitani vahy mliekarni) 🙄 nejde to tak jak pri matulovi, predsa len to bolo leto, pohyb...teraz trcime doma, ak niekam, tak autom, no des
som povedala marekovi ze buduce leto k vode v neoprene jedine... 🤐

verulka
6. nov 2009

bei, krasny datum by to bol 😉
leni ,no parada..ale zase treba to brat pozitivne- netreba atb a snad to krpcek ustoji,,,ako ste na tom s kojenim?
vahu nerieste...bude ako ma byt..okrem toho, ked uzavrete rodiacu karieru, mate cely zvysok zivota na vylepsovanie postavy 😎

facovka
6. nov 2009

verul,my sme uz uplne na UM...
jani, no ked som ho vecer isla krmit a vybrala z postielky, tak vrely jak pec, hned som dala teplomer a 39,5 pred odpocitanim 😔 ...

verulka
6. nov 2009

aha, a UM pomohlo? ci ani velm nie?
snad to bude len rychla virozka 😉

facovka
6. nov 2009

ako pije UM je ok, sak ale ked mal mega koliky bolo jedno co pil,ale uz sa da, uz nekolikuejem,klop,klop,aj ked prdime a pucime sa stale, chudatenko...loga odusu, a ze deci mliecka a liter vzduchu, z toho potom zaplyneny ☹ ale tak lepsie ako koliky ....uz nema horucku, teraz 36,6 😵 , tak dufam ze mu to uz ostane...drzte palce,bo horucka je svina, chvilu da nadej, ze uf je to prec a potom hop a 39 zase ☹

betatka
6. nov 2009

janipo nezastavilo len sa vytešujem že ideme asi prvý krát a poslený do finále bez stresu a hádam aj v termíne 🙂

verul ja váhu riešiť nebudem...ak odídu kg tak odídu lebo ja nemám pevnú vôlu na chudnutie ako ty. 😝 Len ma štvú tie strie na bruchu také som pri Lee vôbec nemala. 😝

fac tak dúfam že Oli bude ok za chvílku 🙂 a janipo aj tomi nebude mať žiaden atopak možno len reakcia na počasie a jedlo a sa to takto prejavilo. Kuk som fotky ako pekne chodíte s kočíkom...no my súrodenecký nemáme, ostal ten po Lee tak dúfam že bude pekne cupkať veľa mna slečna a malý v kočíku alebo malý v šatke a Lea v kočíku...ešte uvidíme ako bude.

kats
6. nov 2009

facovka aj janka - posielam drobcom pozitiv energiu a budu obaja v poriadku 😉

slniecko, inak ani nemohlo byt a dufam ze uz taketo stresy nebudu 🙂

janipo a nevymyslaj s kg 😉 aj ked mas oproti povodnej vahe plus5 stale si tenka ako prutik 😀 len ta je za co chytit 😉

bei tak nech este pekne vydrzis do finale 🙂 ale uz ste v suchu 😵

galanta
7. nov 2009

betatka.no my sme kupili pouzivany kocik a najprv vyuzivame sportovu cast a v marci nas caka hlboky.no smola je,.ze doteraz chcela šarlotka len peso chodit a teraz miluje kocik a stale ho taha von.no ale zase sa nemmozem stazovat,lebo snad od roka sa sam naucila stat vedla kocika a drzat sa ho a tak cupkat.ani co by sme ju to ucili.no teraz to bude fakt uzitocne. 🙂

jani...a ze mas 5 kil od povodnej vahy?no ja mam 10.teraz vazm i kilo viac ako so sarlotkou pred porodom,.som zdarny priklad toho ako sa to po porode nema.... 😀 😎 a hloavne nie,ked zena dokoji.vtedy mi to neuveritelne vyletelo.zatial vsak nema na sebe ani kilo,tak uvidime,v pondelok na poradni, 😝 ale vzdy sis pomeniem,ako som nevedela pribrat so sarlotkou a aka mala sa narodila a potom si poviem,co tam povahe.hlavne ench ma babo 3 kila. 😵

fac..tak fakt koliky nezavidim.mali sme ich 2 x a fakt som bola uplne mimo.ta bezmocnost. 😝 ale ked uz prdka,tak je dobre.a teplotu sme mali aj my hroznu a ATB sme sa nevyhli,cakali sme ale stav sa prudko zhorsil,tak sme ich naordinovali.no a nakoniec to doapdlo tak,ze sarlotka boal dehydrovana a vyzeralo to tak,co krok to pad,alebo tackanie.chuda ,nevedela sa na nohach udrzat.to si viete predstavit moju paniku.nevedela som,cos a deje.no u nas bola aj moznost,ze je jej zle z hladu,lebo my sme super jedaci.stale ju len nahaname s jedlom.a hoci viem,ze sa to nema,kaslem,nato,lebo nasa sarlot by proste jest nemusela ako je den dlhy a uz je taka ako zizala.vysoka je dost,ale ta vaha....este ze je taka svalnata,aspon to na tej vahe nie je tak vidno.vyzera ako lilik a ked ju niekto zdvihne je ako male zavazie. 😉