Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

moni1412
22. dec 2009

vs drz sa..... myslime na vas 😉

loss to je PF-ka, ale dik aj za foto.... to je uz vyse rok stara foto 😀

loss
22. dec 2009

takze pasy aj poradna su OK dalsia 30.12 😵

ninka123
23. dec 2009

Dobre rano 😵 Loss, super si dopadla, Leni rychle uzdravenie prajeme 🙂 , Veronika, vitaj 😵
My sa krmime uz od 5,30, teraz mam chvilku, tak som nakukla... vcera som pridavala nejake foto z krstin, lebo uz ani na to mi neostava cas 😅
U nas prsi celu noc, takze sa tesime na blatove Vianoce 😒 Inak pekny den vsetkym 😵

galanta
23. dec 2009

ninka...tak krasna rodinka je z vas...a lucka je uz baba velka.no co sa cudujem.cas predsa leti.....

loss..no uz sa tit o krati.a este nepadol aspon predbezny datum porodu? a ked ti daju vybrat,aky si vyberies?????

vs3
23. dec 2009

Ahojte babulky,
tak uz patrim aj ja k vam 😵
Sice som len na zaciatku 5tt+3 , ale treba nejako zacat 😉 😀 Zatial vsetko v poriadku, tak mame pekne prekvapenie pod stromcekom 🙂
Loss tesim sa ze je vsetko v poriadku 😵
Mona, gal, ninka dakujem 😵
Ninka idem este kuk foto, len nestiham maly ma vola....................................................

facovka
23. dec 2009

loss super,vs3 tiez gratulka 😉
tak fifo v noci 39ky, u dr. ze angina, ma nasadene ATB a necestujeme nikam ☹ pekne sviatky so zdravymi detickami zelam,drzte sa,cmuk 😉

loss
23. dec 2009

fac zelam skore uzdravenie
vs3 srdecne gratulujem tak nech krasne rastiete
a vsetkym zelame prekrasne Vianoce moc,moc darcekov vela dobreho jedla a hlavne vela pokoja a lasky

gal no mne by sa pacil 2.1.2010 ale uvidime ako to dopadne 😀

kats
23. dec 2009

vs gratulujem 😵 😀 mate krasny vianocny darcek
loss super sa drzite 🙂
fac nech uz ste bez tych hnusnych chorob 😠

andula30
24. dec 2009

Tak zaskocila som k vam a co nevidim VS3 velka gratulka 😉 prisla som vam vsetkym zazelat krasne Vianoce plne radosti pokoja stastia.... a vsetkeho co si len zelate 😉

facovka
24. dec 2009

babulky, vsetkym krasne prezitie sviatkov a celeho buduceho roku hlavne v zdravi zelam ja a moji skriatkovia,cmuk 😵 😵

mirka20
24. dec 2009

krasne vianocne sviatky plne zdravia a pohody a uspesne vykrocenie do noveho roka vam prajeme 😵

galanta
25. dec 2009

Vs ..este jedna obrovska gratulacia...to je uzasne.to suvianoce co? 😵 😵 😵

loss....pekny datum.... 😉 😵
fac..no teda....tak azsa ste chorucki...no nezavidim.my sme sa tomu vyhli len tak tak.mala zacal pred dvoma dnami soplit,ale ako sa zda,je to na ustupe.takze rychle uzdravenie prajem.papa

facovka
25. dec 2009

tak ja len podavam zle spravy...filipko je na kramroch, mm s nim dnes siel na pohotovost bo mal stale 39ky,ani ATB nezaberaju od stredy.a nechali ich tam 😔 😔 ,uz ho nechu ppustit,musim po svokrovi im aj veci poslat, drzte palce,len revem ☹ to su teda sviatky.. 😔 😔

slnyecko
autor
25. dec 2009

Jooj fac to je na figu ☹ musis sa citit hrozne,ale aspon zistia ze co to 😒 aj ked teda na sviatky to nieje bohvieco...drzte sa...

galanta
25. dec 2009

fac...tak ot teda fakt nikto necakal.aj moja kamaratka ma syna v nemocke,ale on este aj febrilne krce dostal z teploty.neboj,aspon ho tam posleduju.joj,ale viem si predstavit ,akos a citite. 😒 dzrte sa,sand to co najskor prejde.budeme na teba vsetky mysliet.

loss
25. dec 2009

fac to mi je luto viam ze sviatky su teraz na figu ale snad sa rychlo z toho dostane budeme na vas mysliet

kats
25. dec 2009

fac ☹ chuda fillipko 😢 rychlo nech pridu na to co ho trapi a ste zase vsetci doma pokope a zdravi 🙂

kety80
25. dec 2009

ahojte 🙂
vsetkym krasne vianocne sviatky 🙂
facovka - to je mi luto nech ste rychlo zdravy a spolu doma

facovka
26. dec 2009

tak babule,fifo tuto noc prvu po 5dnoch nemal horucku,teraz ma zase zvysenku,ale modlim sa aby uz mu to preslo, z krvi vyslo ze ma zapal CRP40, bakteorolog.povodu,ze z prechodenej virozy sa mu nejaka bakteria naviazala, a takto ho to polozilo 😔 tak verim,ze uz to bude len a len lepsie, s olinkom bacujeme sami doma 😉

loss
26. dec 2009

fac myslime na vas verim ze uz bude len lepsie

betatka
26. dec 2009

Ahojte
facovka myslíme na teba a na Filipka aby sa mu rýchlo polepšilo a bol čoskoro fit 🙂

Všetkým krásne prežie sviatkov aj ked takto neskoro 😉

My mame večerné bruško bolenie tak sa stále nosíme aby toľko negrckal a nebolelo bruško...takže nemám na nič čas.

galanta
27. dec 2009

ahojte..no tak mne uz tecie v noci kolostrum. 😵 😵 😵 tak mi to uz pripomina,ze sa blizi konmiec... 😵 no hlavne je to snad dobra predzvest,ze budem mat dost mliecka.normalne som mala mokru nocnu koselu.

moni1412
27. dec 2009

Leni, ako sa mate??? 😒

gal mne uz dlhsie, navecer zacina, vzdy mam flaky na pyzamku 😖

loss na teba myslim stale ze ako sa drzite.... vidim ze este drzite 😉 inak aj ja mam 30. poradnu 😖 ale som hlavne zvedava ako vy 😉

facovka
27. dec 2009

no tak fifovi doagnostikovali bronchitidu,chapete? ani trocha nekasle, tak ja neviem co toto je zase...ale ze od vcera vecera nemal horucky..zato mm ma 39ky, dnes ho poslali tam na pohotovosst a ma hnisavu anginu, tak fakt uz na maslu, ma rusku a atb, bo odmietol odist, sak by som tam fifa nenechala sameho, ze chory tam nemoze byt, a to ze 3deti na izbe su, a dve z toho jedno ma zapal pluc a druhe laryngitidu,to nikoho nesiere, no pakaren 😔 tak uvidime....keby ho poslali domov,by sme sa vymenili,ale zase by bol pri olinkovi taky chory ☹ 😔

verulka
27. dec 2009

kua, fac, co to citam 😢 idem ti pisnut IP
ostatne tehulky a maulky sa drzte 😉

mirka20
27. dec 2009

facovka, silno drzim paste, nech sa filipkovi aj mm coskoro ulavi a ste spolu vsetci doma.
loss, este nic? cakas na 2.1.? 😉

loss
27. dec 2009

ahojte

no uz mam dost ale mala nejako cuska dufam ze toho 30.12 budem mudrejsia
priatel 1.1-2.1 odchadza na Cechy tak bude u mna mamka som zvedava co bude

loss
28. dec 2009

ahojte kdeze ste?
fac ako sa mate?

galanta
28. dec 2009

no fac..fakt sa drzte.loss....aj 10.1.2010je super datum. 😉 no a nech pekne pocka na ocinka kym sa vrati.....

facovka
28. dec 2009

ahhojky, tak dnes skriatka prepustaju poobede, teda uz ich cakam,neviem ci tu spravu tam maluju ci co, ale tesiiiim 😉
baby a co je s jankapo, tu som tu 100rokov nevidela 😅
no,loss mas to fakt za par,ak by si chcela hod mi do IP mobil na teba, potom ti poslem moj,aby si mi napisala ked pokladik budes mat u seba 😉