Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
28. dec 2009

jeeeej fac to sa velmi tesim s tebou
ok posielam ti IP

loss
28. dec 2009

gal ano aj to je pekny datum 🙂

loss
29. dec 2009

tak dnes sme zacali 38tt huraaaaaaa 😵

moni1412
29. dec 2009

Leni joj, rychlo sa uplne uzdravte 😒 ale aspon uz budes mat maleho domka

loss 😉 krasne vam to pribuda

mirka20
29. dec 2009

facovka, super, ze uz mas maleho doma. uz len nech ste vsetci uplne fit a uz vam bude opat fajn 😵
loss, ale vam to leti 🙂 ved podstate aj nam vsetkym 😅

ninka123
29. dec 2009

Ahojte, Leni, super, ze ste uz zasa spolu 😵 nech ste rychlo uplne fit 😵
Loss 🙂 😵
hlasime sa po poradni, Marek 4150g, Lea 4250g 😵 inak oki, tak som spokojna 😔
Zajtra idem na gyndu, takze dufam, ze aj ja budem OK... pekny vecer prajeme 🙂

moni1412
29. dec 2009

ninka super miery maju drobci 😉

loss
29. dec 2009

ninka super krasne rastiete
daj vediet ako s tebou 🙂
miri to je super ze nam vsetkym to leti aj ked ja uz mam obavy co pride 😔
zajtra sa po poradni ozvem pa a krasny vecer

facovka
30. dec 2009

ahojte babule, tak olinka zobarla svagrinka na cely den, fifo je s ocinom v petrzke, ocino sa tam poti a fifo ze sa hra pekne, uz vyzera v poriadku,aj ked vycerpany po chorobe chudatenko, a atb do 3.1...ale ze uz vyvadza jak zdravy dakujem bohu aj za to....mm ma plne usta aft a ked zje banan aj to ho boli,dnes ide k dr. aby mu asi zmenili atb,sak to uz tiez tyzden sa taha...tak my sami bacujeme s olim,teda teraz len ja uplne sama, som trochen poriadila, a budem dnes spat a spat a spat a kukat &tv a spat okolo 17h ho dovezu skriatka mojho.. 😉
loss ako obavy co pride?,ked sa mala narodi?? ci porod a tak myslis?? neboj...dobre to bude,aj ked u nas stale oblacno a tak,ale sak raz sa to musi zlepsit, my este sem tam kolikujeme, stale problemy s vetrikmi, ach jo..len prdi prdi prdi, puci sa...dr. povedala ze to niekedy aj do pol roka byva 😒 no co uz urobim,hlavne ze je zdravy 😵

moni1412
30. dec 2009

Leni tak vy uz fungujete normalne, pozeram 😵 super....

loss ako?

ja po poradni - vraj super. vsetko na jednotku, neotvaram sa, toho som sa najviac obavala..... 😅 januar mam natrieskany z hladiska navstevy u gynekologa 😅 11. mame UTZ, 20. krv a 28. poradna 🙂
kedy sa este chodi na UTZ? ci toto je posledny? alebo este aj neskor je nejaky?

ludka_r
30. dec 2009

Ahojte..
My sme boli včera u doktora. Mali mi brať pôvodne len krv, ale keďže môj lekár má potom mesiac dovolenku a pôjdem tam až v polovici februára, tak mi spravil rovno aj sono.. Žubrienka je v poriadku, len som odtiaľ zas vyšla sklamaná, lebo okrem hlavičky som nevidela vôbec nič, dokonca ani srdiečko... 😢 Snáď to nabudúce už bude lepšie..
Tak teraz len čakám, kedy ma konečne začne kopkať, toho sa veeeľmi neviem dočkať..

loss
30. dec 2009

ahoje
takze som otvorena na 1cm predpokladana vaha je uz 3800g a co je najhorsie zatial rodime normalne 😔 a bez epiduralu straaasne sa bojim

facovka
30. dec 2009

moni,este cca v 36tt sa mi zda ze je jeden utz 😉
loss, tak dobre si potiahla, a vaha teda riadna aj ked tie odhady ich,neverim velmi,sak realitu spozname coskoro 😉 neboj, uvidis ako sa vsetko vyvinie,ono ked len trochu budu komplikacie abo sa bude prirodz,.porod tahat, tak ti spravia sekciu ked uz jednu mas za sebou, neboj bude to ok 😉
ludka tak gratulka, a pohlavie sa uz hadam coskoro dozvieme 😵

verulka
30. dec 2009

leni, super 😵
loss, preco sa tak bojis porodu? si nepamatam, pri nelly si mala nejake problemy?
jankepo som pisala sms na viaoce a neozvala sa...

kats
30. dec 2009

fac super 😉 pekne si oddychni 🙂 a uz len zdravicko

loss ty uz si mala cisarak? neboooj bude to rychlo 😉

moni ja mam 12.teho utz 😀 neviem sa uz dockat ze uvidim drobca a mozno aj ukaze co schovava 😉

jaaaaaj toto babo kope ako dive, snad v kuse cely den 😀 matusko bol teda kludas 🙂

galanta
31. dec 2009

kats..tak to dam krk za to,ze to bude dievcatko.aj sarlotka tak skakala ako diva...a toto?no ma silu,lae inak je to kludasko.takze aspon raz mozno budeme mat doma dietatko co rado spi.no fakt,som zvedava,ci v tvojom pripade vyjdu moje predpoklady a bude to dievcatko.

loss...no co dodat,snad len ze to vsetko dopadne dobre.no ale to co si azs na teba vymysleli na poslednu chvilu.nemala si predsa len cisarskym rodit?no jas a tiez modlim,nech je vsetko ok a malemu kazdy den dohovaram,nech len pekne sedka a neotaca sa.ale ako to naozaj dopadne to enviem,hoci ako bude tak bude,len nech je aly ok. 😉 drzim moc palce.a preco ti nechcu dat pidural?koli nejakym zdravotnym rizikam?

ludka.no mozno si dlhsie pockas na prekvapko.ale zaklad je ze ste ok,aj ked viem si predstavit seba a vlasnu zvedavost. 😝

moni...no tak super.ze sa neotvaras.len tak dalej.a uz si v 30tt.jaj ako to leti.ani ja mojej 28-miccke nemozem uverit.pri sarlotke som vzdy tvrdila,ze je to najdlhsie tehu v historii ludstva.teraz mam pocit,ze je to naopak.

facovka
31. dec 2009

no babule,tak ja som fifa niekedy v brusku msuela striehnut ci sa vobec hybe...a oli tak to boli kopance nonstop, proste nikdy nebol klud,v noci,cez den,rano, vkuse boxoval, az som nechapala ze je to mozne,a je to chalos,takze nezalezi na tom 😉 a este sa vravi ze tiez nemusi byt babo "zle" ked takto v brusku vystraja, aj ked u nas to neplati, je to teda riadny zlobr....tak dufam, ze u vas to nebude ako u nas 😅

moni1412
31. dec 2009

loss neboj, ako pisu baby - keby boli nejake komplikacie, tak ta daju cisarom..... joj, ja stale dufam ze ja budem moct prirodzene a ty naopak 😅 drzim palce nech je vsetko hlavne ok.....

gal leti, leti... sama nechapem, ze 30.tt uz 😅

inak ja mam pocit ze mala je stale inak otocena, asi ma este stale dost miesta.... raz priecne,inokedy dobre.... neviem ,uvidime na sone co nam povie a ukaze 😀

kats vy este neviete? som aj ja zvedava kto sa skryva v brusku 😵

moni1412
31. dec 2009

zienky, vsetko dobre do noveho rociku, hlavne vela pozitivneho a krasneho 😵 prajeme cela rodinka 😵

loss
31. dec 2009

ahojte

gal si zlata som sa zasmiala nech si maly pekne sedka 🙂
ja sa len bojim ze ked sme take velke preco mam tlacit a tlacit ked mozno to nezvladnem bojim sa ze to nezvladnem
ale utesujem sa ze snad mi v bruchu neostane navzdy 😀
epidural nedostanem preto lebo strajkuju doktori proste odmietaju to robit 😔
a preco sa rozhodol normalne zevraj mala ma tu hlavku mensiu a od prveho porodu nepreslo tak vela tak by sme to zvladnut mohli tak.....no ved vam dam vediet

moni ze 30tt uzastne myslim ze ty si po mne na rade 😵

a aby som nezabudla vsetkym zelam stastny Novy rok nech sa vam vsetko splni a nech je pre vas ten naj naj naj

galanta
1. jan 2010

ahojte....vsetko naj prajeme.no my sme konecne spali ako ludia.vcera som uz bola ako dracica,taka som bola nervozna. 😝 uvidime,co nam sarlotka pripravi dnes.

nohej.loss...aj ja by som to tak videla,ze keby daco,tak tak ta daju cisarakom.no ale pred tym ta asi nechaju nech sa snazis sama. 😝to je potom asi ta naj kobinacia,po akej fakt netuzim.unavena vystavena z kontrakcii a nakoéniec sup ...rozparane brucho.ja si preto hovorim,ze ekd to pojde,tak nech to ide.ale ekd to nema ist,tak nech radsej cisarom.noa ze strajkuju s epiduralom?to uz som niekde pocula.ze vraj to enchcu robit,lebo sa zeny potom horsie citia a nevedia tlacit.no komentovat to enmozem,eln som pocula taky dovod.no uz len dufat,ze ked pride k prirodzenemu porodu,tak to pojde lahko a rychlo.to s abudem snazit presvedcit aj seba,lebo mam pocit,ze strachom zena akurat v krci zostane a nepojde to za toho otca.no uz len aby som dokazala sama sebe rozkazat. 😀 😀 😀

ludka_r
1. jan 2010

Loss, držím prsty, nech sa to čo najlepšie podarí, a čo najskôr..
Aj pri prvom si mala epidurál.. Ja som celkom spokojná, že som ho nemala, ale Ty zas máš väčšie bábätko, tak sa asi viac natrápiš.. ☹
Len aby všetko dopadlo dobre...

loss
1. jan 2010

ahojte tak my sme boli dnes na prechadzke ,vsetko ma bolelo myslela som ze uz to zacne ale rodit sa nechystame 😅 je ticho

ako ste oslavili Novy rok?My sme spinkali zobudila som sa na budik,pozreli sme ohnostroj,strngli si a sli sme spinkat zase 😀 dobre ze?

kats
1. jan 2010

aj tu kocky krasny novy rok 2010 😉

baby fakt toto tehotenstvo strasne leti 🙂 nestiham sledovat v ktorom som tyzdni esteze mi to tu konik pise 😅

loss - budem veeelmi drzat place nech mas pohodovy a rychly porod 😉 teraz budeme zas kazdy den cakat ci nenapises ze uz 😀

a pozitivne myslenie zabera 😀 😉 len pri silnych kontrakciach ma trosku opustilo 😅

vcera sme kecali, cumakovali na telku, papkali a taaak lenivo 😀 o pol noci buchli sampus, vypili... a o tretej zalahli 🙂

moni1412
2. jan 2010

my sme silvsetrovali pri telke, maly od osmej spinkal ako obycajne, mysleli sme ze sa zobudi ked zacnu ohnostroje, ale spinkal dalej, tak sme si pripili pepsi colou, este cosi pozreli a o pol tretej sli spinkat 😀 o siedmej sme uz vstavali na omsu, lebo sme piekli kacku na obed, tak by sme po druhej omsi nestihli 😀 a vcera poobede s malym dospavali 😅

loss no ty uz mozes ist kazdu chvilu.... myslime velmi na teba 😉

mirka20
2. jan 2010

ahojte 🙂
v prvom rade vsetko dobre do noveho roka, hlavne zdravie a pohodu 😵
loss, stale nic? 😵 tvoj datum sa uz pomaly konci 😉 ale nie. hlavne nech to mas rychle a co najmenej bolestive a bez komplikacii, na datume nezalezi.
leni, super, ze ste uz relat.ok.
moni, aj tebe sa to nejak krati. akurat pozeram, ze ti uz 30tt svieti. krasa 😵
nas silvester bol uplna papucova pohoda. telka, kecanie, scrabble, na polnoc sme si strngli ( ja vinea, ostatni sampanske), potom sa zobudila rebeka a bola hore asi do 1.30, kedy skoncili ohnostroje. teda bola hore ako bola hore. musela som byt s nou v izbe, sem tam si zdriemla, ked nieco rachlo, otvorila oci, pozrela, ci som tam a driemala dalej. ale akonahle som chcela vyjst z izby uz bola hore a moj odchod sa skoncil 😅 ale inak fajn.
my ideme v utorok na 3d, tak sa uz moc tesim. v pondelok ma caka interne vysetrenie, v utorok pred 3d este sladka gebuzina 😖 a poradna a potom hor sa na 3d 😵

loss
2. jan 2010

jej tak vy ste oslavovali vo velkom 😀
mna hrozne boli cika to je neskutocne uz aby som to mala za sebou
mirka tak daj vediet ako poradna a hlavne tesim sa na foto z 3D 😵

loss
4. jan 2010

ahojte

tak vcera sme mali poplach ale nakoniec to preslo 😔

moni1412
4. jan 2010

loss ved uz mate na to pravo 🙂 😉

loss
4. jan 2010

moni zajtra zacinam 39tt uz ozaj mam toho dost hlavne ked mala je dost velka trochu ma hnevalo ze sa to nerozbehlo ale dufam ze coskoro to pride
a co ty ako sa mas?