Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

verulka
23. apr 2010

moni, deniskovi vsetko naj 😵

andula30
24. apr 2010

Ahojte prisla som sem ocumnut MIsku 😉 a vidim ze aj Ninka to ma v postielke pekne 😉 Deniskovi gratulka k narodkam a pozeram ze aj Filipko je uz velkac tak vsetkym dvojrocakom vsetko naj a posielam im pusinku 😉

facovka
24. apr 2010

desniskovi posielame cmuk k 2 rockom 😵

facovka
24. apr 2010

ninka, no krasne vahy na 5mes.mate 😉 nas oli mal min.tyzden v 8mes. 7700g 😉 dufam ze tiez nebude taka spilka jak fifo 😅

galanta
24. apr 2010

fac....nasemu menovcovi prajeme vsetko naj k jeho krasnym druhym narodeninam.. 😵
no a my sme chori....šarlotka ma hnusnu anginu,vcera z nicoho nic dostala vysoke horucky a ja sama doma ,moj drahy na nocnej.sarlotke som museal davat studeny kupel,lebo aj po dvoch hodinach od podania lieku proti horucke sa jej stale len zvysovala.noa spon to zabralo a hajala.chudatko bola ako kachl,taka bola horuca.no a mala revala vo vani a maly v spalni. 😝 hotove rodeo.snad co najskor vyzdravieme,lebo v stredu nas caka cesta na nmoravu koli vysetreniu ociek malej. ☹

loss
24. apr 2010

ahojte
tak aj dnesna skuska za 1 super hned mam krajsi vikend
Ninka vsetci v jednej postielke ozaj su rozkosni 😵 ale velmi ti fandim vsetko zvladnut a este s humorom klobuk dole 😉

veronica1
24. apr 2010

Vsetko najlepsie oslavencom a skore vyzdravenie chorim. Loss super, obdivujem ta, ja by som to nestihala ani pri jednom dietati a ty.. 🙂

mirka20
24. apr 2010

deniskovi vsetko naj 🙂
gal, rychle vyzdravenie sarlotke prajeme 😉

facovka
25. apr 2010

ahojky, hlasim sa z dk, oslava vcera perfektna, cely den sme vonku boli, grilovacka,parada.. 🙂 neskor prihodim foto..
gal, rychle vyzdravenie 😢
loss, sikula... 🙂
a novinkaaaa, az dnes som dostala smsku ze v ten isty den ako kats sa narodila dcerka aj dasenke...pise: utorok 20.4.2010o 11:26h sa nam sekciou narodila krasna a zdrava dcerka Agatka, vaha 2960g a dlzka 48cm... 😵
malej princeznickje a mamine zelame vela sil a hlavne zdravia...asi uz budu aj doma 😉 dasi,cakame na fotocky, drzte sa 🙂 do tabulky dohodim neskor..

galanta
25. apr 2010

jeeej...Agátka.....naaaadherne meno. 😵 😵 😵 no my mame Agatika,ako nazvala našeho filipka moja svokra.prajeme im krasne uzivanie si spolocnych chvil a vela zdravicka. 😵

fac..tu grilovacka z uprimneho srdca zavidim...

moni1412
25. apr 2010

dakujeme velmi pekne za gratulky, Deniskovi odkazem 😉

gal rychlo sa vyzdravte 😉

dasenke gratulujeme k dcerke a vela zdravicka prajeme 🙂

loss
25. apr 2010

kočky ďakujem a aj ja želam pribudnutým bábenkám veľľľľľaaaa mliečka,lásky a zdravíčka 😵 😵 😵 😵 😵

loss
26. apr 2010

tu dnes nikto nebol?coze robite koceny?My sme dnes boli v Ziline juuuuj baby cesta bola viac nez hororova Mia neze plakala ona doslova sa zachadzala boze uz nepojdem nikde kym nebude taka velka ako Nelly -ta bola ukazkova

galanta
26. apr 2010

loss...ani mii sa tak nepaci v autosedacke?sarlotka bola hotova cestovatelka a filipko to neznasa. ☹ dnes smwe mu dokonca boli nuteni kupit novu autosedacku,tak snad bude mat vacsi uspech. 😉

moni1412
27. apr 2010

gal preco novu ste kupovali?

loss
27. apr 2010

gal nepomoze my mame tretiu ☹ ale drzim palce

galanta
27. apr 2010

loss 🤐 🤐 🤐 to si robis srandu...a my sme si tak s tou autosedackou fandili.ale ja si myslim,ze je to aj tym,ze sarlotka mala dve na siroko plienky koli klbikom a Filipko nema ani jednu.noa tak ho to asi tlaci na......tak si fandim,ze teraz ma v rozkroku makkucky vankusik,tak snad sa mu to bude lepsie pacit.tento tyzden idemem urobit taku polodlhu cestu,aby sme videili,ci ten rev bude,alebo ci bude trvat celu cestu laebo len nejaku dobu.lebo cheme cestovat.my neobsedime doma a toto by nas fakt dost obmedzovalo. 😒
inak ani si neviete predstavit tu radost,ked som sa dozvedela,ze nemusime balit nasiroko. 😵 😵 😵

mirka20
27. apr 2010

gratulujeme dasenke a prajeme jej aj agatke vela zdravicka a sil 😵
loss, tebe velka gratulacia ku skuskam. ta obdivujem, ze to stihas.
my sme zatial striedavo oblacno, uvidime, kedy sa konecne zohrame a bude dobre. snad to bude skoro, lebo mi dochadzaju sily 😒 . ale od vikendu tu budem mat maminku, tak to snad bude lepsie. 😵

ludka_r
27. apr 2010

ahojte.
v prvom rade chcem zablahoželať Kats a malej Miške. Krásnučká je. 😉 Malý akurát pozeral so mnou jej fotky a hneď začal komentovať, že bábo plače a začal akože plakať aj on.. 😀
Vyzerá to tak, že pomaly ale isto budem už na rade ja. A to stále nemáme vybraté meno pre chlapca. 😖

Ja teraz nemám vôbec čas. Skúškové je v plnom prúde a spolužiaci mi to ešte sťažujú, vôbec mi nepomáhajú s prácou, ktorú máme spolu robiť. No, dúfam, že to aj tak zvládnem. Tiež so si dala, mať termín v polovici júna. 😀
Keby som sa aspoň lepšie cítila, ale s tým bruchom to nie je žiadna sláva.
No čo, dajako to zvládneme.

loss
27. apr 2010

ludka neboj ja som rodila v polovici januara a chybala mi len 1skuska na uzavretie zimneho semestra absolvovala som ju 24.1 a hned som ju spravila aj ja mam skuskove som akutne unavena ku kazdej skuske seminarka este aj v angline uz mi sibe a to som sama Tono je v Norsku pride v nedelu

kats
27. apr 2010

ahojte kocky, hlasim sa ze zijeme 😀 dakujeme za gratulacie a my tiez gratulujeme dasenke 😉
utriasame sa, mala je dobrucka - oproti tomu aky bol matusko 😀 a boli sme soknuty z tmavovlasky vlasatice 😀
matus mal dnes prvy velky zachvat mamamama a mamamama ... po polhodke ho to nastastie preslo ... ale este asi zopar krat scenka bude 😝 😉
porod bol bleskovka - dake slabe kontrakcie zacali o jednej v noci, o siestej sme si povedali ze uz su vyse hodky kazdych 8 minut tak ideme... pred siedmou sme dorazili, supli ma na monitor a kontrakcie nikde 😀 moj dr ma kukol - otvorena na 5-6prstov... tak ze ideme na to, supli mi antibiotika, a potom vyvolavacku a par oblbovacich injekcii do prdelky 😝 cca do 15 minut bola mala vonku 😉
tento porod bol rychlovka ale zazitok 😝 bola som uplne oblbnuta, tak ked mi misku dali, len som tam zaspavala, ziadne endorfiny.... pri matusovi som nemala absolutne nic, ani oxitocin a bola som v siedmom nebi .. teraz som bola rade ze som nezaspala 😠 no a suska natrhnuta do sikma 😝
majte sa krasne 😉

galanta
28. apr 2010

ahojte...no my dnes oslavujeme Šarlotkine narodeniny tak,ze s ocinkom cestovala do šumperku na ocne.akurat to tak vyslo a velmi by sme si obaja priali,aby na svoje druhe narodeniny dostala potvrdenie o tom,ze bma obe ocka zdrave.moj drahy ma totiz taku vrodenu vadu oka,ktora sa v jeho veku neda odstranit.trpi tupozrakostou a ze vraj to mozu zdedit jeho dcery.tak pevne verime,ze sa tomu vyhla a vyhne sa aj noseniu okuliarikov.no a museli ist az za hranice,pretoze hoci u nas ten pristroj na zistovanie je v bratislave,dostat sa tam je viac ako nemozne.no a v cechach to stoji blbych 200 kč. 😝 takze drzte palce,nech sarlotka vidi ako jastrab. 😉

kats..no ja cumim...to bol porod.nadhera.prajem nech si rychlo zvyknete,ale to asi nebude problem,ked je miska lepsia ako matusko. 😵

loss.....to mas estea j chalpa prec?ja cumim.no neviem ako vby som to zvladala,lebo ked nasi konecne o pol jedenastej zaspia,taka odpadnem ako gate,niekedy ani zuýbky neumyjem. 😝 normalen sa zacinam obavat,aby to tie moje zuby prezili. 😀

galanta
28. apr 2010

tak.... naše dievčatko dostane na svoje druhé narodeninky okuliarky..... ☹

moni1412
28. apr 2010

gal gratulujem Sarlotke k narodeninkam - vsetko najlepsie prajeme. a tie okuliarky - to ma mrzi... ale ked su nutne... 😒

kats vitajte doma 😉

galanta
28. apr 2010

moni su nutne.ale este ze sme na to prisli uz tearz a nedali sme sa odbit lekarkou,co tvrdila,ze amme so sarlotkou prist az ked bude mat 6 rokov a bude vediet citat.vtedy sa s touto diagnozou neda uz nic robit.teraz bude nosit na druhom ocku krytkua je realna sanca na zlepsenie,v idealnom pripade aj na vyliecenie.o ze to amla zdedi sme samozrejme pocitali,ale aj tak sme dufali,ze to predsa len nezdedi.teraz to uz len budeme riesit.ale ako som napisala som fakt rada,ze sme na to prisli vcas,je idealny cas na zacatie liecby.len am mrzi,ze na slovensku sme sa na toto vysetrenie nedostali a v cechach to stoji smiesnych 200 korun a mala ani nevedela,ze ju vysetrovali.....
inak dakujem za gratulaciu.aj deniskovi vsetko naj. 😉

mirka20
28. apr 2010

gal, sarlotke zelame velmi vela zdravicka a stasticka. snad sa tie ocka upravia 😉
kats, vitajte 😵 my to mame presne naopak ako u vas. my sme nevedeli o rebeke a teraz nam to matusko vynahradza svojim placom 😅 ale hlavne je, ze su deticky zdrave 😵

galanta
28. apr 2010

miri... dakujeme.no este nie su doma a takl cakam,cio im presne povedali.chuda a to tam musela ist v den narodenin a este aj s ATB.a to moje dieta je jeden den prec a ja uz len vyzeram,ci neidu.aj telefon mam stale pri sebe ale volaju len sami gratulanti.

strasska
28. apr 2010

Ahojte, boli sme trochu vyletovat 😉
gal gratulujeme a prajeme teda hlavne zdravicko, aby sa ocicka dali do poriadku 😵

betatka
28. apr 2010

Ahojte
Šarlotke želáme veľa zdravíčka a šťastíčka k 2.ročkom

my máme po očkovaní...reakcia v celku ok horúčku nemal váha 6800g a 64cm, a vôbec nechce príkrmy...normálne my pri tom vracia...to som pri Lee nezažila..dufam že sa umudri lebo mám čas tak mesiac naučiť ho vôbec piť z flašky lebo ani tú nechce. 😝

moni1412
29. apr 2010

gal kde ste boli v ČR?
a preco ste ratali ze bude mat problemy? to ja som optimistka - pri mojich -7 a -8 si fandim ze snad bude Denisko aj Lenka po tatinovi a nebudu mat problemy so zrakom po mne 😒

beti preco mesiac na ucenie z flase?