Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

slnyecko
autor
27. okt 2009

Baby dakujeme ze na nas myslite,ked som na nete citala ze co to vlastne je a co to vsetko obnasa bolo mi velmi tazko ☹ tak sa len modlime a dufame-ako janka napisala,nic ine nam neostava...

facovka
27. okt 2009

ach slny, hadam je to len omyl... 😔 drzime silno palce..kedy budete vediet viac??

betatka
27. okt 2009

ahojte
slnyecko aj my dúfame že je to omyl a držíme palčeky aby sa ta diagnoza nepotvrdila.
A ako ste na to prišli?

verulka
27. okt 2009

bet, teraz sa uz robi v porodnici screening aj tejto choroby.
slny, kedy sa dozviete konecne vysledky?
drzte sa

slnyecko
autor
27. okt 2009

Betatka,prisli sme na to tak ze nam este v nemocnici brali krv s paticky a vysledky poslali uz naej pediatricke ktora mi to na poradni oznamila.Hned mu aj zobrala krv znova a dnes to vraj posielali do BB do screeningoveho centra.Vysledky by mali byt v najskor v piatok ale asi az buduci tyzden.Dost dlha doba pre mna 😒

loss
27. okt 2009

sly myslim na vas su to strasne nervy ja verim a dufam ze sa to nepotvrdi boze do piatku je daleko ale dufam ze strava bude radosna nemysli na najhorsie

moni1412
27. okt 2009

slny este raz - drzime palce....musite verit ze sa nepotvrdia

verulka
28. okt 2009

slny, n oto je fakt dlha doba pre neistotu...ale snad to bude dobre...drzte sa

majovky_again
28. okt 2009

slny drzte sa,myslim na vas a uz som aj ja normalne na nervy ze tak dlho cakat,co este ty 😔
moni,nahodila som aktualne tvoje bruseno do spolocneho 😉

aly
28. okt 2009

slny aj ja drzím palce, a myslím na Vás

moni1412
28. okt 2009

Leni ty si rychla.... 😉 pocuj, majovky_again su snazilky? 😅

facovka
28. okt 2009

aj tehule aj snazillky 🙂 teda my vsetky..moni a vy neviete este pohlavie??krasne tyzdne ti uz svietia,kedy mate utz? 🙂

ludka_r
28. okt 2009

Ahojte.
tak sa k Vám už konečne môžem pridať. Chcela som to mať od lekára potvrdené, tak už mám... 😀
Vilko bude mať v júni sestričku (pevne dúfam) 😀

kats
28. okt 2009

ludka 😀 supeeeer 😉 aj my dufame v sestricku .... teda vzdy matusovi hovorim nech ma nekope do bruska lebo mu to raz segra vrati 😀 😀

facovka
28. okt 2009

🙂 ludka super,ak chces posli mi IP, hodim ta do nasej tabulky 🙂 kuk pod nickom majovky_again

mirka20
28. okt 2009

ahojte. poctivo vas citam, len nestiham prispievat.
slnyecko, silno drzim paste, nech sa to nepotvrdi a maly je ok.
gratulujem novym tehulkam a prajem krasne bezproblemove tehu 😵
my sme ok, 3.11. nas caka poradna, tak sa uz tesim. brucho uz mam riadne, zacinam nosit tehu veci 😵 rebeka poctivo kazde rano natiera "babo" 😅
kats, s tym kopanim do brucha to poznam. nasa tiez vystraja a nedava pozor, aj ked ju vzdy upozornujem.

angel11
28. okt 2009

ahojte , takze ja sa k vam tiez pridavam. vsetkym gratulujem a prajem vsetko dobre...

mirka, kats- u nas tiez prebieha kopanie v plnom prude. vascinou ked sa pozabudne, ale ked zuri tak aj naschval.

facovka
28. okt 2009

no sa tu vrece roztrhlo s tehulkami,super ,angel gratulka, tak zase majovca?? 😉

angel11
28. okt 2009

facovka, vdaka. vyzera to tak ze sa nam to nejako podarilo. nejak sme si povedali ze teraz zacneme a ono sa to podarilo na prvy krat. ja som chcela letne dieta, este aj skor, aj marcove, ale este som kojila a chcela som si aspon nachvilku oddychnut. tak som oddychovala mesiac. 🙂 😉
Ja gratulujem k Oliverkovi. ako to zvladas?

verulka
28. okt 2009

parada...ak to pojde takto dalej, tak sa mozete prestahovat spat na majovky, kedze tam to nejake zaspate 😀
ludka gratulka, angel aj tebe 😵

angel11
28. okt 2009

vdaka 😉 😀

angel11
28. okt 2009

pocuj verul, este stale sa nosite, ci uz zvladate aj kocik. moje dieta teraz kocik miluje.

andula30
28. okt 2009

Ahojte slniecko drzim prsty, aby sa nic nepotvrdilo a bolo vsetko ok , no pozeram ze tu sa to rozrasta o sto sesto 😉 Verul to lanaris ich alebo ohovaras nas??? 😀 😀 😀 😉

jankapo
28. okt 2009

andula,ked som ta videla jak poslednu prispievajucu, normalne mi srdenko poskocilo... 😉 🙂
ludka, angel, gratulujeme, nech vam tehu ryyyyychlo a pohodovo ubehne!

andula30
28. okt 2009

Jani zatial som len nazeracka 😉 a snazilka 😉

galanta
28. okt 2009

jeeej tak nove tehulky...vsetko dobre,nech sa vam dari.ale nas za chvilu bude.hihi 😎

slnyecko..drzim moc palce,neboj,vsetko dfobre dopadne.nam tiez hrozili hroznou diagnozou...ani neviem,ci som sa o tom zmienila ani som nemala chut.no nmam hrozila hemoliticka anemia.a dokonca prve vysledky ukazali,ze cervene krvinky su poskodene.....a povedali,ze presne to budeme vediet az kd bude mat šarlotka polo roka.ja som si uz ani nemohla precitat,co presne ta choroba obnasa.len viem,ze by ju cely zivot cakali transfusky krvy.a po pol roku som dostala infosku,ze test sa nekona,lebo ze tie deti s tou daignozou vyzeraju uplne inak.takze vam drzim palce,nech vam to dopadne rovnako.no nas totiz zbytocen vyplasili,lebo cervene krvinky sa babatku stabilizujku az okolo pol roka,takze tie prve testy boli zavadzajuce.este raz moc moc drzim palce. 😉

facovka
28. okt 2009

angel, no da sa to zvladat,aj ked u nas dost makacka,kedze mame kolikove babatko 😔 ,ale inak super, je to parada...uz len a len lepsie bude 😀 😀

galanta
28. okt 2009

dasenka...jeeej.tak je mozne aby mali dvaja ludia taky rovnaky vkus???normalene som ymslela,ze to citam o sebe.hihi my uz vieme pohlavie a cakame Agátku,ale ked sme nevedeli,mali sme napisaneho aj Šimona. 😵 😵 😵

moni1412
28. okt 2009

Leni myslela som pri nicku majovky_again svieti snz 😉
my este nevieme, ak sa drobec pekne obrati, snad sa zajtra dozvieme, mame utz 😉 😵 a 5.11. poradnu... no mne brusko vykuklo asi pre tyzdnom, dovtedy som sa stazovala ze ziadne nemam.... uz som zacala nosit aj tehu veci, aj ked este zapnem vsetko spred tehu. no pohodlnejsie 😉
vies co, sama nechapem ako to rychlo bezi.... ze 20.tt 😀

a gratulujem novym tehulkam

loss
28. okt 2009

ahojte

takze aj my sa pridavame ku gratulke novym teulkam 🙂
mon teda tak nech brusko rastie a rastie ja som uz pribrala 12kg takze nas je dost a uz sa tesim kedy brusino nebude
dnes Nelly skoro vobec nespala a u nas bola hrozna zima tak sme sa motali len doma boze hruuuza,vysli nam 2zubky tak uz mame 10ks 🙂