Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
5. apr 2010

a este kukam ze na rade by mala byt Dasenka.....dlho si sa nam neozvala,ako drziiite??? 😉 piiiiis....inak kats ideeeees 😵
aktualizujem tabulecku zas...

moni1412
5. apr 2010

mirka gratulujeme, rychle zotavenie, vela zdravicka a mliecka 😵 a nech ste cim skor domka 😵

facovka
5. apr 2010

jej moni,gratulujeme k vymesaciu,teeda fakt to leti, zachvilu oslavujeme 2rocky s nasimi krpcami,ze?? su den po sebe 😵

strasska
5. apr 2010

Mirka, gratulujem, zelam vela zdravicka a mliecka tak akurat!!!

jankapo
5. apr 2010

JEEEEJ- Tesime sa z Matuska 😵 , prajeme vela zdravicka a pohodicky a pomoc od Rebeky 🙂 🙂 🙂 Mirka, vela sil, ale uvidis, ze mat dve detuchy je proste pecka! 😵

Moni, to Lenuska uz mesiac ma??? Fuh, to je sila!!! 😕 😅 Gratulka, verim ze sa vam dari. 😉
Tak Leni (facovka)- to my uz potom akych chlapov mame? 😎

Nam idu zubky, tak sa spanie pokazilo,aj tak to prezivam podstatne lepsie jak pri Matuskovi 🙂 Kiez by len take problemy boli!!!

Zdravim zvysne bruska, nejak uz nas nepribuda, skoda velka, dufam ze maminky neprestanu v navale povinnosti chodit! 🙂
Majte sa krasne.

galanta
5. apr 2010

jeeej...tak konence nase mensie dieta zaspalo a pozeram,.....idem si oci vyocit......to su spravicky......miri...GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEE....no krasny chllap s krasnymi mierami.veal zdravicka prajeme a nech krasne rastiete.... 😵 😵 😵

betatka
5. apr 2010

Ahojte
idem pozrieť po troch dnoch že čo nové či sa niečo neudialo a čítam že Mirka má už Matúška tak veľká gratulka 😵

Moni Lenke k výmesačiu tiež. 🙂

My máme na budúci týždeň 2roky bože ale to utieklo...Lejka už druhý den bojkotuje poobedný spánok včera 40 dnes 20 minut tak dúfam že zajtra ked už budme uplne sama nebude spať vôbec 😝

Danielko je zatial dobré babatko ktoré sem tam plače a grcká ale inak sa rád vykecáva a je v celku dobručký

loss
5. apr 2010

ahojte
takze v prvom rade Moni Lenuške všetko naj k mesiačiku
a Mirke obrovská GRATULKA k synčekovi 🙂
ako dopadol dnešný deŃ ?
MYcelkom fajne 😵

veronica1
5. apr 2010

mirka a aj moni - gratulujem, ja som sice od toho este daleka, ale viem ze to ubehne velmi rychlo. Ved aj pri malej som si to vsimla ako strasne rychlo to uteka...
Laurinka mala dnes prvych sibacov-susedov co maju 4 a 1rok 😉 , tak bolo trochu veselo

kats
5. apr 2010

mirkaaaa velka gratulacia k matuskovi 😀 😉 😉 rychle zotavenie a nabehnutie na dvojmamickovanie 😀
vymesacnicke vsetko naj 🙂

moni1412
5. apr 2010

dakujeme 😵

kats ides na to 😉 pockate do terminu? budu s Deniskom spolu oslavovat 😀

Leni strasne to leti, zachvilu oslavy veru 😵

Janka hmm, ako blaznive fakt, mesiac.... a darit sa nam dari.... len ja NIC nestiham 😒 😖 ☹ tazke je to dvojmamickovanie veru. 😒

mirka maly chcel mamicku asi este stihnut vysibat ked sa rozhodol pre dnesok 🙂

ja som vysibana - maly na mne trenoval aj vcera, ked sme sli k nasim, tak sibi ryby - sorry za pravopis, ale naozaj neviem ako sa to pise 😀 tak ja som dostala najviac, aj dnes este 😀

loss
6. apr 2010

ahojte
posielam nejake fotky 🙂

facovka
6. apr 2010

jeeemine, tie su krasne tie tvoje babizne 😉

misanik
6. apr 2010

gratulujem mirke k matuskovi, obom vela zdravia a nech sa rychlo a krasne zladite 😵

galanta
6. apr 2010

loss.....no teda,krasne dievcata a tie fotky.... 😵 😵 😵 no a nellynka je ina hviezda.

no my sme dnes po poradni.filipko pribral za dva tyzdne 410g a to som sa bala,ci pribera,lebo je stale taky maly pavucik a hlavne mne ako vzdy hapruje mlieko,skusam,co sa da,odsavam este aj v noci 😝 aj pat krat a mlieko mam stale len tak tak.no ale asi mu to staci,kedze pekne pribera,akurat je na mne skoro stale a uz mam pocit,ze mam cicik viac vonku vytaseny ako v podprde,ale ked pekne prospieva,tak som spokojna.aj malej som uz dala do flase moje mleicko.asi dve tretiny mojho a tretinka krabicoveho a nepriotestovala,tak obcass sa aj jej ujde,tak sa tesim. 😉
no a brusko mi krasne splaslo,hoci vnemocke ma kazda lekarka varovala,ze uz po druhom cisaraku budem musiet nosit stahovacie pasy,ale nakoniec netreba,vsetci sa na moje potesenie cuduju,ako mi splaslo. 😵 no maly pribera,ja chudnem.skoda len,ze to tak nemoze byt aj po kojeni. 😖 😎

strasska
6. apr 2010

Ahojte,
Loss krasne fotecky, Tvoj muzicek ma doma krasny babinec.
Moni gratulujem k vymesaciu, sa mi zda, ze si iba teraz sla do porodnice.
No a Mirka, uplne ze naj prekvapko, este som Matuska ani necakala a uz je tu 😉

Ja som bola dnes na poradni, vyzera byt vsetko ok, drobciatko vazi 800gr 🙂 ja x-nasobne tolko 😖
Strasne u nas fuka a neviem, ci Miskovi nafukalo do uska, alebo bol len taky unaveny ale tolko reval, toto ked budem dvojmo, tak hroza. Nevedel sa utisit a kazdu chvilu sa budi zo spanku s placom.
Tak som zvedava ake bude poobedie 😨

strasska
6. apr 2010

betatka, my to so spankom mame tiez hrozne, uz 4x nepotiahol nic a to lezal resp. sedel v postielke skoro 90min. Zacinam mat taky pocit, ze uz co chvilu budeme bez spanku. Nezda sa Vam to priskoro?

facovka
6. apr 2010

gal nezufaj,ja od 6tt nekojim a vazim menej ako ked som otehu s fifom....takze asi tak, proste je to makacka s dvomi,ani kojit nemusim 😅

ludka_r
6. apr 2010

Mirka, gratulka k Matúškovi. 😉

Veru, veru, veľmi rýchlo to ubieha. Stále viac a viac mi je ľúto, že si ani tehotenstvo nestíham užiť. Ja by som mala byť tehotná častejšie. 😀

Strasska, toto poznám. Mne síce minulý týždeň VIlko spal, ale len tak pol hodinku. No a teraz mi spal tri a pol hodinky.

verulka
6. apr 2010

mirke k matuskovi aj ja gratulujem 😵

loss
6. apr 2010

juj kočky ďakujeme 🙂

galanta
6. apr 2010

juj...baby...no ja to nechcem zarieknut,ale nase dieta zacalo az teraz spavat a papat. 😵 😵 😵 😵 no ym sme doteraz mali perno a teraz nas nasa mala sanuje,aby sme to prezili s dvoma detickami naraz.klop klop

kats
6. apr 2010

to je ale divne ze uz som na rade 😅 kedy to ubehlo???
loss fotky paradne a ten motylik 😵
my dnes po utz... trosku ma vyplasil ze 3250g 😕 tak snad uz moze ist aj von 😀 lebo neviem co z nej bude za 2 tyzdne 😅
a placenta je zrela na 2 az 3 ... zajtra zas poradna tak som zvedava 🙂

veronica1
6. apr 2010

strasska - my cez den nespime uz od 1,5roka, tiez sa mi to zdalo skoro ale je zbytocne ju do toho nutit(sem-tam si sice poobede pospi ale to len vynimocne, tak 1-2krat do mesiaca).
kats - drzim palce, inak ta vaha je naozaj len orientacna, mne 2dni pred porodom povedali ze nebude mat viac ako 3500g a nakoniec mala az 4kila, tak to sa teda riadne sekli 😉

kats
6. apr 2010

ja sa k spanku nevyjadrujem 😅 nechcem to pokazit 😀
veronica ved chyba v odhade plus minut 500g je v norme 😀 😀 len mne by stacilo take babo ako matus ... do 3kg 😅

facovka
6. apr 2010

kats,Oli mal v 38tt odhad 3450g, rodila som tyzden nato a mal 3910g 😉 takze faaakt len orientacne hore dole...

veronica1
6. apr 2010

kats - to chapem, ja by som tiez radsej mensie babo 😉 a dufam ze to druhe take velke nebude, hoci dr. mi uz teraz povedal, ze je o tyzden vatsie a to sme len na zaciatku.

strasska
6. apr 2010

veronica, ani ja to nechcem silit, dnes potiahol 3 hodky, ale sak predtym 2hodky prereval, tak jasne ze bol unaveny 😠
Ked on sa nevie sam ulozit, on ani ako male babo sam od seba nezaspal, iba ak sme udrncali alebo udojcili...takze neviem odhadnut, ci nie je unaveny, alebo sa len nevie ulozit.
Tak neva budeme skusat, raz pospi a raz nie, uvidime...najviac bude luto ockovi, lebo on lubi spat s Miskom. Myslim, ze uz teraz sa modli, aby druhe babo bolo spachtosko... po nom.
No na vahu som aj ja zvedava, dufam, ze nebude ovela vacsie ako Misko (3600g/51cm) 😵

moni1412
7. apr 2010

strasska mne sa to zda podobne 😉

my sme mali vcera uplakany den - od obeda, ako zacal Denisko capat Lenku (videl u jedneho kamosa co bol u nas na navsteve - to boli stresy vtedy - chuda mala 😒 ) mala som ju na rukach a aj tak som nestihla vzdy zareagovat. a vcera zacal Denisko, ale vyzera ze to bola chvilkova zalezitost, chvalabohu 😖 no a zmolil sa uz okolo deviatej, o jednej ako zvycajne siel hajat, po 2 hodinach este nespinkal . to sa nam obcas stava, ale on plakal a nemohol zaspat, prvykrat v zivote som ho musela uspat 😒 dufam ze sa nebude dnes opakovat 😖

chcem vas poprosit o radu - moze sa urologicky caj pri kojeni? alebo co sa moze na taketo problemy? poradte, prosim vas 😒

ninka123
7. apr 2010

Ahojte 🙂
Gratulujeme Mirke a Matuskovi 😵 😵 😵 Loss, krasne fotecky 😵 🙂
Nemam cas velmi citat, tak vsetkym ostatnym prajeme krasny tyzden 😵 😵 😵