Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

moni1412
17. aug 2009

lenka, drzkaj sa 😉

slnyecko
autor
17. aug 2009

Lenka drzime ti palceky,a tesime sa na Oliho 😵

betatka
17. aug 2009

Lenka tešime sa ked sa vrátiš ako dvojmama...a myslíme na teba 🙂

mirka20
17. aug 2009

leni, aj ja silno drzim paste 😉

loss
17. aug 2009

ninka,betatka mate krasne babenka v brusku 🙂
facovka aj my na teba myslime drzkaj sa a skoro napis pa

loss
18. aug 2009

kde ste vsetky?

verulka
18. aug 2009

laniiii, tak uz si cochvilku dvoj mama 😵 😵 😵 😵 nech to vsetko ide hladko a oliverkovi sa na tomto svete paci 😵 😵 😵

slnyecko
autor
18. aug 2009

No ako,Oliverko uz uzrel svetlo sveta?som taka zvedava,od rana na to myslim,podajte niekto hlasenie 🙂

moni1412
18. aug 2009

este Lenka nepisala, asi je este KO po tom cisarskom. hned vam pisem ked mi pride sms. aj ja som zvedava a napäta od rana 🙂

moni1412
18. aug 2009

Lenka mi predchvilou pisala 🙂 Oliverko sa narodil 12,45h - 3910g a 52cm. maly ze je ok, mamka zatial ko.
gratulujeme 😵

verulka
18. aug 2009

tak, moni ma predbehla 😀 oliverkovi a lenke gratulujeme 😵 rychle zotavenie, pevne nervy a vela energie 😉

slnyecko
autor
18. aug 2009

Jeej,gratulujem stastnej maminke a Olimu zelam do zivota hlavne zdravicko a spokojnu usmiatu mamicku...cmuk 😉

slnyecko
autor
18. aug 2009

joj a zabudla som,JANKApo si na rade,o ou 😀 a potom tusim ja,ze?o ou....

misanik
18. aug 2009

jeej, gratulujem stastnej mamine, oliverko je poriadny valibuk 😵 rychle zotavenie a obom veeela zdravicka

enajka
18. aug 2009

gratulujem maminke a oliverkovi ze to uspesne zvladli nech sa im dari 😀

basika
18. aug 2009

Gratulujem, Oliverkovi aj mamičke veľa zdravia a všetko dobré

katuskapd
18. aug 2009

tiez sa pripajeme ku gratulacii prestastnej maminke k Oliverkovi, nech ste zdravy a cim skor doma so surodencom a ocinkom 🙂

helenkasabinka
18. aug 2009

kocky ja k vam uz neprispievam ale rada vas aspon citam.....

obdivujem vas ako vsetko zvladate,deticky,aj tehotenstvo nove......klobuk dole pred vami

a samozrejme gratulujem Lenke a Oliverkovi ze to zvladli a prajem im vela zdravicka,vela stastia 😵 😵

majte sa a vela stastia vam novym tehulkam 🙂

betatka
19. aug 2009

aj my sa pripajame ku gratulacii Lenka rýchle zotavenie a Oliverkovi veľa veľa šťastíčka 😉 😵 😵 😵

anamor
19. aug 2009

aj ja sa pridavam ku gratulantom, maminke skore zotavenie a Oliverkovi nech sa mu na tomto svete paci a dobre dari 😉

loss
19. aug 2009

jej leni aj ja srdecne gratulujem a Oliverkovi zelam vsetko naj nech je zdravucky a nech sa mu tu paci 😵
jankapo si na rade a potom slyecko 😵 😵 😵 a tretia je betatka ze?

moni1412
19. aug 2009

loss a stvrta ty, ci sa mylim? 😉

baby, boli ste uz s drobcami na ockovaniach? davali ste aj proti ovcim kiahnam?

aly
19. aug 2009

Leni, aj ja gratulujem k novemu prirastku. Nech je Oliverko aj s Filipkom zdravucky a nech Vam obidvom robia len radost. Leni a Tebe skore zotavenie sa.
Tesime sa na fotos 🙂

loss
19. aug 2009

moni neviem asi som stvrta 😀
ja som malu nedala zaockovat tou vakcinou co sa doplaca okolo 70eur podla nas tie kiahne nie su take hnustne
a co vy?Idete ockovat?

jankapo
19. aug 2009

Lenuska,maminka, vela siiiiiiiiiiiil....Som namakko (uz cely den). 😝 😀
Oli, ty bud zdravucke babatko a veeeela spinkaj, nech mamka vsetko stihne okolo teba.
Filipko, davaj na brasku obrovskyy pozor... 😉

Tak maminky, sme na rade, veru tak. 😕
Balime tasku do porodky, cele divneeeee. Mam pocit ze som sa odtial len pred mesiacom vratila... 🙂
Chyta ma strach jak svet,bleee. Uz nech su Vianoceee. 😅

ninka123
19. aug 2009

Ahojte 🙂
V prvom rade prajeme Lenke a Oliverkovi-valibukovi vela zdravicka a stasticka 😵 😵 😵
Nech sa o Vas ocino s Filipkom dobre staraju, aby mamina mala kopec sil 😵
Jani,si na rade, uz to mas za par 😉 A po Slny pred Loss sme tu este Gurti a ja 😅
dobru nocku vsetkym

moni1412
20. aug 2009

loss na ninku sme zabudli 😅 a gurti... no teeeeeda 😅

my sme boli ockovat v utorok, dali sme mu aj proti ovcim, predsa len - budeme mat druhe babo, Deniska by som chcela dat do skolky buduci rok a v skolke to hned deti chytia ked to ma jedno, no a druhe babo bude este malinke, toho sa najviac bojim. doplacalo sa 23€ aj nejake centy, asi mesiac je to znizene, takze sa da celkom.

janka ale to uletelo, ze? 😒

my po poradni - ok, drobca som videla, vyzera ze sa mu u mna paci, tak som spokojna 🙂 17. dalsia poradna + UTZ. tak tak.

moni1412
21. aug 2009

janka vsetko naj k meninkam 😉

jankapo
21. aug 2009

Moni, dakujem krasne. 😵

Dnes som mrtva, a smutna, nevyspata a roboty kopec a pohov v nedohladne. Tak o 3 roky? 😝 😅 Umriem dovtedy, verte mi. 🤐

Moni,som rada, ze poradne su ok. Nech budu az do konca. 😉 Leti to teda, ale sak chvalabohu. Ja uz to mam za par, aj ked myslim ze teraz to bude najvacsi zaberak na psychiku. Clovek ma pocit ze je v cieli a to este min. mesiac prezit, to je celkom dost v takom fyzicne. 😝 A najhorsie, ze strach je tu jaksi stale. Ato viem ze sMatulom nebolo take,teraz sami zda,ze to ze viemdo coho idem je trosinku horsie. 😒 Nebudem moc pisat, lebo som v zlej nalade a nechcem tak negativne. 😉

Myslim na vas tehulky.

moni1412
21. aug 2009

Janka dik. a drzte sa. zlu naladu mame obcas vsetci, kludne sa z toho mozes vypisat, my radi pocitame, poradime, povzbudime 😉

ja dnes od rana upratujem, teraz som si sadla, mam pocit ze sa dnes uz ani nepohnem 😒
no nic, idem, pekny vikend vam prajem. asi sa zastavim az v pondelok, zajtra mame na kupku nejaky bigfest a vecer mam stretavku zo ZS, no a v nedelu ideme k svokrovcom, ktori tu budu spat, tak vikend zabity. drzte sa vsetky.