Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
21. dec 2010

@livka299 ahoj....tak sisi užila svoje...A teraz uz je vsetko ok?nechcem vyzvedat,ale ked si to uz nacala,tykalos a to sukromneho zivota,alebo nedajboze deti.... 😒 ale ak nechces len to zahovor,lebo teraz uz sa tusim mas omnoho lepsie,podla poslednych slov,ktore pises.
a pozeram,ze mas problem s menami na S.no pekne je Sara,Simon,a moj drahy je slavomir. 😎 juuuj a aj Saskia je nadherne... 😵

mirka20
21. dec 2010

mne sa tiez paci sara a simon potom sofia,simonka... 😵

moni1412
22. dec 2010
moni1412
22. dec 2010

@livka299 gratulujem, prajem bezstarostne tehulovanie 😵

ostatnym krasne sviatky 🙂 😵

anamor
22. dec 2010

ahojte baby, moni krasne prianie, nase si mozte pozriet v teme majoviek 😉
@livka299 ja si ta tiez pamatam, ak chces mozes sa pridat do majovkovej temy aj - ta je sukromna, urcite si ta tam vela bab, aj tie spominane budu pamatat. Tiez nechcem vyzvedat? ale prezrad viac 😉 drzim palce do tretice k tehulkovaniu 😵

co sa tyka nas, tak mi sme chvilu cakali nase druhatko sestricku a potom na 3D bol z toho chlapcek, takze sme mali take predvianocne prekvapenie a vzruso 😉

vsetkym prajem pokojne vianoce 😵

misanik
22. dec 2010

@livka299 jasne ze pamatame. Aj sme sa po tebe s jankoupo zhanali. Som rada, ze si stastna a gratulujem k dalsiemu tehu.
U nas nic nove, cakame vajcaka, to som vam uz asi pisala. Dnes ho lekar omrkol a je vraj velikansky, viac ako 2 tyzdne popredu 😲

facovka
22. dec 2010

baby po sto rokoch smirujem,vari si ma pamatate,stiham akurat FB aj to len po ocku 😉
kukam ze tu sa tehuli ostosest, gratulujem vsetkym tehulkam, a zelam pokojne sviatky vsetkym 😵

facovka
22. dec 2010

a aj s pozdravom od deticiek 😵

livka299
22. dec 2010

Baby dajte mi tu odkaz na sukromnu skupinu tam sa rozpíšem viac

livka299
22. dec 2010

@misanik zas chalan??? Tak potom do tretice snad bude dievčatko xixixixii

@galanta 🙂
@mirka20
rozmyšľam nad Simonkou, Sarou alebo ešte Selly no uvidime ale chalan tak s tym neraatam 🙂

livka299
22. dec 2010

Dnes sme boli na utz večer nahodim foto keď bambule zaspia, teraz ideme zdobiť stromček 🙂

galanta
22. dec 2010

@moni1412 no krasne fotkyyy 😉
@anamor tak to ste dopadli ako my.my sme tiez po prvom sone mali dievcatko a ten sok,ked mu do druheho sona narastol pindur.obzvlast ked moji svokrovci maju 5 vnuciek.svokor sa skoro zblaznil.a este je aj cely po nom. 😀
@misanik 2 tyzdne popredu???no teda,ale aj my sme noli velki a anakoniec ma zas strasili,ze cakam dalsieho hipotofika ,ze vraj viac ako 2500g mat nabude a mal 3300- 😵
@facovka nio teda,ti su ako dvojicky,naaaadherni chlapci.a fakt pri tom piane hadam,ktory je starsi... 😕
@livka299 no a ten odkaz na sukromnu kupinu by som brala aj ja,obcas na nakuknutie,lebo neviem nic.a som zvedava. 😉

strasska
22. dec 2010

@facovka ze sa ukazes 😉 a ti tvoji chlapi su ako dvojicky 😅

livka299
22. dec 2010

Inak baby ako je to s tym prispevkom k narodeniu dieťatka? Ostal aj pre tretie??😅 Mne sa prve dva poctivo vyhli

anamor
23. dec 2010

@facovka nadherne pozdravy, kde sa skryva ten vekovy rozdiel medzi tymi tvojimi fesakmi?, su uzasni 😵

loss
23. dec 2010

ahojky

aj my želáme krááásne Vianoce úplne všetkým

mirka20
24. dec 2010

Krasne a pohodove sviatky Vam vsetkym 😵
krasne fotky 😅

loss
28. dec 2010

ahoj kočky tak ako sa tu sviatkuje?Máte sa? 😵

loss
3. jan 2011

želám všetko dobré v novom roku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

galanta
6. jan 2011

@loss ahoj..sme v novom roku ani neviem ako,lebomy sme boli ,,klassika"doma sami.moj manzel strielal ohnostroj a tak som o pol noci lezala v posteli a modlila sa,nech sa dietky nezobudia.

galanta
6. jan 2011

@loss inak fotky nadherne.dievcence ako zo skatulky. 😵 😵 😵

galanta
6. jan 2011

@mirka20 vsak uz pridte do prievidze,kto ma pocuvat tie vecne sarlotkine telefonaty typu.....ahoj...jebeka?Šaoka.Poď ku nám.Nimám šakaládu.Ahoj,čau čau. 😀 😀 😀 takze to bola pozvanka ku nam.mame novu smykalu,tak sa vyblaznia s rebekou do sytosti.sarlotke sa to akosi lepsie smyka,ked ma kamosa.s tou cokoladou to neberte vazne....to ona kzdemu tak hovori. 😀

loss
6. jan 2011

gal dakujem aj my sme boli same nas psik mala 13rokov asi 20min v starom roku umrela a tak sme boli smutne a Tono bol u nej .....bolo mi jej strasne luto a aj jeho
deti spinkali

galanta
8. jan 2011

@loss no teda..uplne vas chapem. 😔 my uz sme pochovali troch milovanych psikov,takze viem ako sa citite.fakt ma to mrzi.a aj my sme toho posledneho pochovali pri takej zvlastnej prlezitosti.v tu noc nam umrela Danita a ja som mala rano svoj prvy tehotensky test v zivote pozitivny.

galanta
8. jan 2011

@loss inak mysme hned v novom roku ochoreli.mojho muza to skolilo natolko,ze ma zapal priedusiek.mna to drzalo jeden den.vtedy mi bolo vari vsetko naraz.a na druhy den nic,len slaba unava.vobec to nechapem,taku chorobu som este nevidela. 😕 no a deti? su fit. 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak to ma potesilo zo vsetkeho najviac. 😎

loss
11. jan 2011

ahojko

zabudla som sa pochvaliť máme 3zúbky a už sa púšťame chodiť je to sranda ona sa tak bezhlavo rúti 🙂

aly
12. jan 2011

Ahojte kočky, ja som *Vám ani nedala vedieť že som prišla o bábo, mala som missed abortion pred 2 mesiacmi 😔

strasska
12. jan 2011

@aly to mi je luto, ale dufam, ze nabuduce to uz vyjde 😔

verulka
12. jan 2011

@aly 😔 😔 😔 je mi to velmi luto 😔 😔 😔 😔 drz sa..

aly
12. jan 2011

dakujem, teraz mame ine este vacsie starosti, sestre zomrel vcera manzel, tak placeme vsetci 😢