Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
12. júl 2009

a ozaj skoro som zabudla skola je ukoncena hura 😵

facovka
13. júl 2009

loss super, gratulacia ku skole... 🙂
aj k rastucej fazulke 🙂

loss
13. júl 2009

dakujem a ako sa mas?

facovka
13. júl 2009

no, v ramci moznosti...vecer padam do postele, a spat ani za toho, to aj to teplo,aj tie tyzdne, asi 😀 dako uz doklepeme...

loss
14. júl 2009

verim ti mas toho dost teplo je ozaj hrozne len sa opatruj a davaj si pozor

ninka123
14. júl 2009

Ahojte, Loss, blahozelam ku skole 😵 Babatka nam rastu ako z vody, o chvilu to budeme mat vsetky za par ako Facovka 😉 Ja idem na poradnu zajtra, tak uvidim, ako dopadneme... Uz som sa aj objednala na 4D sono, na 27.7.... Pekny dnik vsetkym prajeme 😵 Ozaj, nikto novy nepribudol?? 😅

facovka
14. júl 2009

ninka zatial sa nik nepriznal ak aj pribudol 😀 ja dnesmeliem z posledneho, nieje mi celkovo dobre, uz nech je zajtra 😒
juuuj ninka, pri dobrej konstelacii hviezdaj babenka vybavu ukazu..ak aj nie, neva, hlavne nech je vsetko oki, hned inforrmuj
🙂

jankapo
14. júl 2009

Cafte,

Leni,uz nech je zajtra? Ufff...Uz nech je september!!! 😒 Najlepsie taka druha polovica. Ja som tiez grogy, toto letne tehu ma zabiiija. 🤐 Zajtra mam kontrolu, tak drzte palce, snad to drzi aj ked nelezim (okrem nocneho spania,teda)Jo, ja zatial spavam v noci ako dudok, ked praveMatulko nebuntosi.

Loss,a skolicka ako skoncila,tento rocnik? Ci uz definitiiivo? Tesim sa ze drobcek rastie, uz je to velke babo! 😅 Mne by teraz tych 10cm celkom stacilo...ale o par tyzdnov sa budem tesit, ze to mam za sebou. 🙂 No uvidime.

Kamoska mi koncom juna porodila babo, maju 19mes.rozdiel medzi chlapcami, tak teda ma vooobec nepovzbudila. 😖 Normalne ma depka strasna chytila jak to zvladnem. Mama ma zvozila jak malu holku, ze nech nerobim dramu z toho, tak no, ma pravdu. Ale....Reci typu- moja sestra mala 3 deti male (2+1), prala plienky a o kravy sa starala a drevo rubala mi na nalade nepridali. 🤐

Ninka, no ja som straasne zvedava na tie 2 cikule. Take baby to budu ze az. 😀 Mam taky citak, ze budete babinec. Stastny tvoj muz. 😎

Inak, majovky sa dako prestali snazit, ci co. Alebo je to tym teplom ze sa nikomu nechce? 😀 Mozno len cakaju na prve dojmy z dvojmaterstvaa potom sa to opat rozbehne. 😉

facovka
15. júl 2009

ninka, jankapo, podajte potom spravy z poradni... 🙂 ja idem zajtra po 4tej, tak sa ozvem hned 🙂 cmuk brusenam

ninka123
15. júl 2009

Ahojte kocky, po poradni hlasim vsetko OK. Krcok super, normalne dokina povedala, ze je velmi spokojna s nalezom 🙂 sono tiez v pohode, hlavy a stehenne kosti v ramci normy, srdiecka tlkli odusu 😵
Pohlavie-ani nehladala, tak pockame na na 4D... Inak aj ja tipujem baby, muz sa s tym pomaly zmieruje 😀 😀
Len s menami by to bol problem, ledva sme vybrali Lucku 😅 Ved uvidime...
Ja priberam ako taka slonica, teplo znasam vcelku v poho, von chodime len dopoludnia a podvecer.. Lucka je este na ATB, takze ani bazenik nehrozi 😒
Jani nestras s depkou-ze 19mes 😅 Ty budes mat nejakych 16, ja zhruba 18... sme na tom lepsie 😵 Ja mam par znamych, co maju deti do roka, prip. 13 mes. a prezili bez ujmy.. aj deti 😕
Janka, ty si ako dopadla po kontrole? Facovka, drzim palce, ohlas vysledky 😵
Majte sa vsetky krasne 😵

facovka
16. júl 2009

ninus, tak super..hlavne ze je vsetko oki, pohlavie pocka...ja stale nucham parik 🙂
jani ty sa nam ozvi ako si dopadla, nenervuuuuuuj nas 😅 🙂 🙂
ja som uz trochen nervozko pred tou dnesnou kontrolou, vecer pisem co a ako 🙂

jankapo
16. júl 2009

Ninka, super spravy!!! 😵 😵 😵 A inak,super si ma povzbudila, budem stale na teba mysliet, ze ty budes mat 1+2, tak este som na tom uplne super. 😉 Inak mena, to ti poradim- Janka a Katka 😀 (ja a segra) no a tiez Lenka 😅, proste krasne slowakische 😎 Sak Lucka, to uz mate uplne fajn k tomu.

Leni, ty sa nenervuj,cosi sa. Mna vcera ale tiez 3x prehnalo, no hadajte preco. 😀

betatka
16. júl 2009

Ahojte tak mam po cukre... 😝 fuj...dufam že výsledky budú ok lebo sa mi nechce teraz držať ešte aj dietu.

Na 4d ideme 6.8. tak hádam už aj ukáže to malé výbavu 😀 .

Janipo aj ja mam depky niekedy ako to zvládnem ale ked vidím moju mamu ona mala 3 chalanov všetkých rok po roku a sú všetci v poho a zdraví a moja mama tiež tak hádam to zvládneme aj my 😉 a skôr sa obávam ako to zvládneme finančne nie fyzicky a psychicky 🤐

teplo mne moc nerobi dobre von chodíme až poobede...doobeda moc nie len ked treba nakupiť.

facovka
16. júl 2009

ahojte, hĺasim sa po kontrole u porodnika,takze ma celkom ukludnil, ze by to tak tragicky nevidel, a ze sice krcok dost skrateny,ale ze drzi 🙂 😉 spravili monitor, ten bol oki, kontrola o 2tt 😉
inak mam choreho maleho, hnackuje a 39st, horucky, zajtra rano palime s nim k dr. ☹ chudatenko...som viac z toho hotova jak on, tie hromony ma uplne zmohli, len by som plakala ked kukam nanho ako bojuje 😔

ninka123
16. júl 2009

Facovka, super po poradni, nech sa Filipko z toho rychlo dostane 🙂 My presne takto pred tyzdnom 40...tak viem, ako sa citis 😒 Lula bola ale bez hnaciek, doki vsak hovoril, ze teraz ma toho plno 😝
Dobru nocku vsetkym 😵

facovka
17. júl 2009

ahojky, tak hlasim ze malemu v ordinacii urobili CRP a ma 50 ☹ tak mame ATB, horuckuje stale, hrozna noc za a asi aj pred nami 😔 ze zacinajuca angina,alebo mocaky, este musime teraz moc zaniest bo mi nacikal pomimo sacku 😅
tak sa drzte bruskane 😉

loss
17. júl 2009

ahoj kocky
facovka zelam nech sa maly rychlo vylieci a Oliverko nech v brusku este poslucha
jankapo skola skoncena len rocnik v oktobri dalsie kolo
ninka ja mam par riadnych tyzdnov pred sebou tak v dobrom vam zavidim tu polovicu tehu za sebou a aj viac ja si velke brusko len uzijem 😅
vsetkym zelam krasny den 🙂

facovka
18. júl 2009

ahojky, hlasim po 2dnoch dnes rano maly bez teploty,uf..len aby nam to zostale ATB papame poctivo, v pondelok kontrola rano,aj CRP...drzte palce...papa 😉

ninka123
18. júl 2009

Super sprava moja, drzte sa 😵 A co to teda bolo, angina? Pekny vikend vsetkym 🙂

moni1412
20. júl 2009

ahojte, tak sa pridavam 😵 super tema, koho to napadlo? 🙂 😉

betatka
20. júl 2009

ahoj moni gratulujeme k tehulkovaniu...super Vám to vyšlo 🙂

facovka
20. júl 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej moni, supeeeeer 🙂 vitaj zase .....posli potom do IP udaje,hodim ta do nasej tabulecky, kukni pod nickom majovky_again....oki??? a podla toho posli....
ninka, ze angina....dnesne CRP bolo 12, tak klesa, ATb berieme este 3dni 😉

moni1412
20. júl 2009

facovka vitaj zase????? 😀
ja udaje poslem az po piatku, dobre? budem vediet aj presne ako mi vypocita TP a ci je vobec vsetko ok. zatial budem tu tak viac-menej pasivne 😉
ty uz to mas za par, ubehlo to...
my mame od dnes ATB, uz ma ta teplota stve. chuda maly 😒

facovka
20. júl 2009

moni,akoze vitaj zase v teme tehuliek 😀 😀 😀 oki, jasne daj v piatok vediet ako sa s fazulkou mate 🙂

ellit
20. júl 2009

ahojte majovky, tak vam moc drzim palceky....citam ze sa vam dari a deticky v bruskach rastu ako z "vody" 😀
mna caka testovanie, tak mi drzte palceky, nech nezazijem sklamanie. Baby v julovkach su uz nedockave, ci som alebo niesom tehu, ale mne sa zda na test este prilis skoro. Len dneska som mala dostat MS, ale zatial nastastie nic neprislo 🙂

Inak ako budete riesit deticky a kociky? uz viete niektora co kupite?

prajem vam vela zdravicka a facovka, tebe velku vydrz v tychto poslednych tyzdnoch tehu, uz to pomaly tahas do dnika D 🙂))

facovka
20. júl 2009

ellit,testuuuuj...v den meskania MS by uz malo byt daco na teste 🙂
a kuk moj album Oliver.... tam mam kocik aky sme my kupili,jazdeny ,ale v super stave 🙂

moni1412
20. júl 2009

elit ja som radsej pockala par dni ked mi meskala ms.... lebo som nechcela byt zbytocne nervozna keby tam nic nie je .... a vidis.... dr. tam este nic nevidel a to som tam bola skoro tyzden po vynechani ms....... 😉 drzim palce, nech testik vyjde 😉

katka.1
20. júl 2009

Ahojte tehulky, tak sa k vam pridavam aj ja 😀

facovka
20. júl 2009

vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj Kacenka 🙂 😉 inak aby ste ostatne vedeli, my sme byvale kolegyne a kamosky 😉 🙂

slnyecko
autor
21. júl 2009

Jeej moni gratulacia velka,konecne dalsia tehula 🙂
No,ja som bola na cukor,vseto v poriadku,aj krcok drzi takze vsetko po starom.O mesiac idem na sono tak snad sa konecne dozvieme co to bude.
Facovka drz sa uz to mas zapar 😉