Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

jankapo
7. aug 2009

Cafteeee!!!

Lenka galanta, gratulace! Nech sa vam srdiecko krasne rozpumpuje a vsetko dobre dopadne. 😵

Bea, takze klasika- parik! No nejak sa to tu hemzi chalanmi! 😎 Ale to je super, vajcaci su supeeer. 😵 Maznosi zlati nasi.Meno ti neporadim, to musis citit. Daj si cas. Mne kebyze dakto povie ze budem chciet Tomaska,tak si urobim tuk tuk na celo. 😉 Ale teraz uz to je tak a inak nebude, jedine zeby to bola baba. 😀

Lenka facovka- neskutocne zaaaavidim ten termin. 😵 Juj.Idu na mna tie pocity, ze nech uz to mame za sebou. Verim ze potom to uz nejak pojde (bude musiet), ale teraz...no lepsie to uz asi nebude. 🙂 Ale celkom ma potesilo, ked mi na poradni vravela, ze mam po 20tom prist na tie predporodne vytery a odbery. Takze sme blizsie ako dalej.

Krce uz nemavam, zato brusko castejsie tvrdne a drobec sa strasne vela hemzi. Skoro vkuse, sami zda. Snad bude buvat ked sa narodi. 😀

moni1412
8. aug 2009

bea tak super ze chalan 🙂 pocuj, ty si nejaka narocna s tym 4D. 😀 zatial som nepocula nan zle ohlasy.

facovka
8. aug 2009

no jankapo haloo, kde sa tulas?? 🙂 no veru,mame to uz za par, ja striham meter, od dnes sa 10dniiiiiiiiiiiiii 😉 🙂 chrbat necitim, no brutus, naozaj vecer som uz prehrozne tehotnaaaaaaaaaaa 😀

moni1412
8. aug 2009

janka no a vy? ved 33.tt je uz parada 😵 si zober napriklad mna a hned ti musi byt lepsie.... uz zachvilu koncite 😉

facovka
8. aug 2009

moni,ale tebe zase zavidime, ze este sa hybes a zijes normalne, ja sa uz len gulam, chodim ako kacka, no mam pocit ze krpec uz uz vypadne zo mna 😕 😅

moni1412
8. aug 2009

hm, facovka ver ze radsej by som uz bola na tvojom mieste 😒 zaciatok je hrozny, este sa moze vselico stat a tie stresy pri kazdom zaboleni bruska.... 😒 este kym ho necitim, nic moc 😒

facovka
8. aug 2009

jaj v tom je to blbe,fakt...aj ja som bola nervozko,ale teraz som pohyby citila od zaciatku 16tt, strasne skoro na mna to bolo,ale keby som to nepoznala, tak neuverim...tak to bolo na tom to super...a teraz ked ma ide rozkkopat uz to take super nieje 😅 ale zase aspon viem, ze sme oki 🙂

moni1412
8. aug 2009

tak sa drzkajte a drzim palce o 10 dni 😉 🙂 😵

jankapo
8. aug 2009

ahojte maminy, no teda sme si s moni 50:50....popravde, ja by som ten 9tt uz nechcela... 😒 jedine co teraz chcem je 39tt.... 😎
ale moni, neboj a utesuj sa ze v zime to bude lahsie...ver mi...myslim si...A v marci uz Denisko bude velkac...no a stresy pri zaboleni bruska, tie su furt... 😖 jedine co je fakt super je kopkanie 😵 teda, ja tomu vravim ze plavecky kruzok, lebo je to u nas dooost aktivne... 🙂
dnes ma strasne boli koza na brusku, paaali jakeby som sa opalovala a spalila sa...no des...proste to asi zas nezvlada a budem mat este horsie strie ako som mala...ach jo...ale hlavne nech sme zdravi. 😉 (uz teraz mam 110cm)
bolesti chrbta...ufff....no comment

facovka
9. aug 2009

no,ja som pri filipkovi strie nemala ani teraz nemam,ale na stehnach zboku sa mi vidi akokeby sa mi tam "nieco" zjavilo 😀 tak asi to bude ono, nie nejake brutal,.ale nieje to standard co som mala ,akoze klasika koza 😀 😀 tak asi aj ja uz mam...tak cakam ci to aj na brusku sa mi spravi par dni pred porodom...aj ked je mi to vcelku jedno 😉 este 9dniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉
janipo,39tt ti bude za chvilu svietit,neboj 😉

moni1412
9. aug 2009

janka a to mi tu este aj zle ukazuje... ja som este len 8tt 😒 hmm len ked uz kopka, a prestane vies ze mas ist k dr. a takto... cakat mesiac na poradnu ci je vsetko ok. ja zachvilu pridem o nervy baby 😖
strie nerieste.... 🙂 😉 co uz s nimi nech su ked chcu, no nie?!

facovka neprovokuuuuuuj 😀 (s tymi 9-imi dnami)

miriamka
9. aug 2009

Ahojte majovky,
super rastiete,normalne prezivam s vami opat tie pocity byt tehu a mat pred sebou to krasne obdobie 🙂
Galanta - gratulujem 😵

facovka
10. aug 2009

miriamka dakujeme za podporu, za chvilu by si sa mohla aj ty pridat,nie?? 🙂

musino
10. aug 2009

ahojte kocky, to je nadherna tema, dakujem, ja by som tiez bola rada znova tehulka (kila mam ako keby som bola uz zase v 8.mesiaci.....chciiiii....), ale moj drahy povedal, ze ak by mal doma dalsieho byka, tak by sme ho prevalcovali, tak radsej este mesiac-dva pockame 😵

miriamka
10. aug 2009

Facovka...mame zalusk na majovciatko 2010,takze tento mesiac by to mohlo vyjst 😉

facovka
10. aug 2009

super musino, tak to uz sa radsej zacnite snazit 🙂
miriamka parada, ja som testovala 1.9. takze zachvilu uz aj ty budes, drzim palce 🙂 😉

loss
10. aug 2009

cau miriamka tak drzim silno palce nech to vyjde
jankapo aj ja sa tesim na 39tt uz aby to bolo
dnes ideme na chatu tak sa mi tu majte krasne pa

slnyecko
autor
10. aug 2009

Ahojte,veru krasne rastieme,ja sa uz len gulam.Tak tento tyzde by som mala ist na ten utz tak som zvedava ci sa cosi ukaze ci to bude tajnostkar-ka.
Miriamka drzim palce nech vam to vyjde...
Galanta gratulujem,teda neviem uz som asi raz gratulovala ale radsej dvakrat ako ani raz 🙂
Aj ja aj ja uz chcem 39 tyzden.Teraz ako sa ochladilo je uz sice trosku lepsie ale ako mna boli podvozok,no hruuuza.
Facovka ze 8 dni,mne to pripada este tak daleko,si neviem predstavit ze za 8 dni by som uz mala rodit.Drzim ti palce.Inak ja sa uz peknych par tyzdnov chystam poprat vecicky po Kubkovi a nachystat ich do komody ale kedze finisujeme s tou nasou kuchynou tak nieje kedy.Sak este bude prilezitost.
Jankapo,aj ty uz to mas za par tak sa tes.Inak som kdesi citala ze treti trimester je najdlhsi a veru je to pravda.Mne vsetci ze jeeee ty mas ake obrovske brucho....eee neznasam to.Inak s kocikom sme sa rozhodli zatial neriesit,ze sak uvidime co a ako....a vy?Facovka uz ma davno kocik to viem,a este niekto?

facovka
10. aug 2009

no slny nech uz babo nenapina a odhali sa,ale akko sa vravi hlavne nech je v poriadku, svata pravda je to 🙂
inak, aj mne pripada ze tych 8dni nikdy nepride a ze je to straaasne daleko slny.. 😀 😀 a je najdlhsi tento treti trimester,hlavne ked rodim v lete, no cista samovrazda 😉

musino
10. aug 2009

facovka, no ved uvidime, ak by sa nam to tento mesiac podarilo (na 1. sup tak ako pred dvomi rokmi), tak podla posledneho menzes by som mala termin porodu 15.5., no a 15.5. sa mi narodila aj Zuzula 😀 To by bola fakt sila 😲 Verim ze sa toho Petko boji, mat doma 3 rohate bycice....ssss....to je dost 🙂

betatka
10. aug 2009

jaj baby vy tu riešite že chcete 39 ttt ja som také nezažila a bola by som rada keby som to aspon tam dotiahla...teda dúfam že tentoraz sa tam dostanem.

slny nič si z toho nerob lebo ja ked tiež poviem že v novembri tak si myslia že čo to budem mať za brucho dovtedy ked teraz vyzerám ako kamoška ktorá má termín v sobotu. 😝

No mená sa na zozname množia a zároveň škrtajú a malý sa ešte nevyjadril čo by sa mu páčilo tak zatial nevieme. Ale dakujem za tipy.

Moni vieš ked mám s čím porovnávať tak som náročná a preto som bola sklamaná. Ten čo iné nezažil tak sa mu páči aj toto.

miriamka
11. aug 2009

Musino...ak by sa to nam podarilo tento mesiac,tiez budem mat datum porodu ako u Jakubka lebo tento cyklus mi zacal tym istym datumom ako pred 2 rokmi 😉

loss
11. aug 2009

ahojte
tak my sme uz doma u nas strasne prsi 😔
miri,musino drzim palce 😉

slnyecko
autor
11. aug 2009

Tak uz mam po utz,nic noveho,vybavu neukazalo,ma stve ze mu musim hovorit ono 🙄 ale inak fayn,merania zodpovedaju tyzdnom.a uz naozaj ale naozaj nemam dvihat maleho a nasadit kludovy rezim lebo uz zevraj ide do tuheho tak aby jazva vydrzala.No neviem ci to sa da...

slnyecko
autor
11. aug 2009

Jaj,a zacinaju sa mi pacit vseliake mena,napr pre dievcatko alzbeta,anna,lenka,tereza,a chlapcenske adam,oliver,simon...

verulka
11. aug 2009

cafte,
slnyecko, podla mna je to uzasne, ze budete mat prekvapko 😅

slnyecko
autor
11. aug 2009

Boze ked ja som strasne zvedavy clovek,no tak ale co uz,asi to bude fayn take prekvapko 🙂

miriamka
11. aug 2009

Slnyecko...no bude teda prekvapko,aj ked ja som tiez nedockava,by som chcela vediet cim skor pohlavie 😉

jankapo
11. aug 2009

ahojte tehule a snazilky...snazilkam coskoro fazuliatka, tehulkam pohodicku zelam... 😵

ja som bola vcera na kontrole v porodnici...pocula som 2 porody..kraaaaaaaasa....babatko ako zaplakalo, maminka stastim bez seba, druhy bol CS, tak som len videla ako prenasaju babenko zababusene, nozicka malililnkata trcala, no uzas...cela roztopena som bola...

moj krcok drzi, doktorka sa smeje, ze este bude musiet pohanat maleho von... 😖 no ja sa miat uz potom nebudem asi

slnyecko, ja by som sa tesila ze prekvapko, mena mate krasny zoznam, tazky vyber....u mna oliver a simon, alebo tereza a anna... 😉

moni1412
11. aug 2009

miriamka drzim palce 😉

slnyecko aj prekvapko je fajn 🙂 😉 citam Lenku na zozname :o)))) my planujeme ak bude baba 🙂 😵