Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

aly
11. aug 2009

Ahojte kocky, tak ja sa k Vam nebudem moct pridat aspon este polroka. Beriem lieky na pomoc pri zaspavani. Bolo to krajne riesenie, no musela som, lebo by som sa inak zblaznila.
Inak vam vsetkym drzim palce a facovka myslim na teba v utorok 🙂

facovka
11. aug 2009

aly skoda ☹ dakujem ze na mna budes my&sliet...
slny, parada zze prekvapko,neboj jazva vydrzi, ze to sa pocas tehu nemoze prasknut, skor uz pri kontrach...mena inak superm, Oliho planujeme my, takze schvalujem, a lenka som ja tak tiez 😀
jani,super ze drzite,len pekne este drzte 🙂 ja sa uz modlim nech sa rozpadneme 😉

ninka123
11. aug 2009

Ahojte baby 😵 Facovka, ved uz ti na metri skoro nic nezostava 😵 Uz nech to je v poriadku za tebou 😵
Slny, no riadny(a) tajnoskar(ka) to teda je... 😎 ja som clovek zvedavy, tiez som vzdy chcela vediet, co to bude... Vyber mien-jednoducho super 🙂 Ale uz by to mohla byt slecna, akosi sa to tu hemzi velmi namodro 😉
Ja som uz definitivne kupila kocik, mam ho este u kamosky, kt.isla na dovcu, takze tak do 2tyzdnov by mohol byt doma... Inak sme asi v poho, krpci sa vrtia o dusu 😀
Pekny dnik vsetkym 😵

moni1412
11. aug 2009

galanta ako ? neviete? vcera mala mat utz a kontrolu

loss
12. aug 2009

ajjjjojte
facovka tebe sa to ozaj krati uz hadam vidis cielovu rovinku 🙂 myslim na teba nech je to vsetko rychle a OK
slny to babenko vas bude napinat hadam do konca 😀 hlavne ze je zdravucke
ninka posli foto kocika OK?
moni ako sa mas je ti aj zle alebo ani nevies ze si tehu?
ja sa idem objednat na 4D tiez chcem vediet co mame v brusku 😵
pekny dnicek vsetkym 😉

ninka123
12. aug 2009

Ahojte, konecne som pridala nejake foto do albumu

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Pekny dnik prajeme vsetkym 😵

moni1412
12. aug 2009

loss zle mi byva, riadne 😒 uz par tyzdnov a v kuse. ale zvracaniu som sa, chvalabohu, aj pri tomto tehu vyhla. 🙂 ty si akio zvladala zaciatok?

ninka 😀 super fotky 🙂 aspon sa tam nenudia ked su dvaja v brusku 😉

galanta
12. aug 2009

ahojte...tak len v skratke....sme ok,sarlotka bude ma surodencanaozaj.mame 7,6mm,co zodpoveda 6+5,srdiecko bije o dusu a my sme stastni....oficialny termin.....31,3,2010 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

galanta
12. aug 2009

ninka......krasne baabtka.........
dakuejm za gratulacie.........ked bude viac casu...a budeme mat net.....precitam si vas...papa 😉

janca704
12. aug 2009

Nedalo mi nenakuknut, ked som pri tejto teme ako posledneho prispevatela videla GAL.
Takze GAL, GRATULUJEEEEEM 😵 😵 😵 😵

janca704
12. aug 2009

Ninka, kraaaaasne babatka 😵 😵 😵 A gratulujem k pariku 🙂

facovka
12. aug 2009

ninka, fotecky krasne 🙂
gal gratulka, zmen si pas ze budes v marci dvojmama 🙂 a posli kludne do IP udaje, nech ta hodim do tabulky, pod nickom majovky_again je tabulka, tak podla toho posli,ak chces 🙂
ja som po poradni, posledneeeeeeeeeeeeeeej 🙂 , v pondelok nastupujem s taskou a v utorok budem dvojmama, tesiiim sa 🙂 😉

moni1412
12. aug 2009

gal gratulujem 😵 super. marcovka spolubojovnicka 😉

facovka 😵 🙂 uz aby to bolo, vsak?

loss
12. aug 2009

mon ja stale vraciam od 6tt mne by sa neratal ani den bez toho ale uz mam toho ozaj dost 😔 tesim sa ked to prejde,doktor ma povzbudil ze v januari urcite

loss
12. aug 2009

gal aj ja srdeeeecne gratulujem zelam krasne vesele brusko 🙂

moni1412
12. aug 2009

loss to fakt? som rata s tym ze v 18.tt uz snad nie... no teda 😒 no, srandistu doktora mas 😉 😀

facovka
12. aug 2009

moni, no veru uz aby to bolo 😉
loss to fakt grcias este teraz?? uha si to neviem predstavit a ficat pri malej, esteze mne absolutne nic nebolo do takeho 34tt, fakt jak lan, a teraz ako umierajuca srna 😀

jankapo
12. aug 2009

cafte, tehule grcajuce, uzivajuce, a polomrtve... 😀

ja sa nachadzam niekde medzi lanou a umierajucou srnou... 😉 v hlave lan, telo ze e-e, ze uz moc ne....vcera som si vravela ze este 6 tyzdnov...dnes ma nejak chytila panika ze UZ LEN 6 tyzdnov....ze to mozem o 4tyzdne rodit!!! 😲
fuh, ludia, sak ja NIC nemam nachystane, ani do porodky, ani pre mimi, no tak pomaly by sa trebalo rozhybat...ale s tym bruskom...nevieeeeem

galanta, vitaj v partii, nech sa babo narodi prveho aprila... 😎

zachvilu sme tu vsetky majovky, heh....pomalinky ale isto... 🙂 pecka...

moni, lossik,drzte sa,moje krasne, nech to prejde to zle...druhy trim je lepsiiii....trojka, no ved to poznate... 😝 😅

facovka
12. aug 2009

jani, ja sa balim cez vikend do nemocky 🙂
vecicky pidi mam poprate a pozehlene asi 2tyzdne, postielku nemam pripravenu, to tak ratam ze cez tento vikend porobim,a v pondelok hopky cupky do nemocky po babenko 🙂

loss
13. aug 2009

caute babulky
facovka bozinku silno na teba myslim uz ides byt ozaj dvojmaminecka 🙂
jankapo 6tyzdnov krasa tiez sa to krati a zacne to ... 🙂
moni je to o zivot a v oktobri mi zacne skola tesim sa 😅

betatka
13. aug 2009

ahojte ja len na skok pridala som konečne fotky krpca do albumu
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...
tak ak chcete kuk

facovka
13. aug 2009

betat,kukala som fotecky, krasavec je maly 🙂 loss no este skola, tak to by som rovno osedivela 😀

moni1412
13. aug 2009

janka ja sa taaaaaak tesim na ten druhy trimester, davam do toho vsetku moju nadej 😉 lebo ja uz fakt nevladzem. nas uzasny kopec zo sidlisla do mesta, dnes som ho zdolala, ale citila som sa horsie ako po tej ture v Tatrach
facovka ty si aj v prvom trimestri bola ok? ja mam pocit ze sa to tou umierajucou srnou zacina, potom v druhom sa trochu vzchopi ( ta lan) a potom zasa ta srnka chuderka 😒
loss fuuuha, tak do toho oktobra by aspon ta nevolnost mohla prejst. aj ja som si chcela dat prihlasku tento rok, ale ze vsak nabuduci ( ale uz musim cosi poriesit ) tak dufam ze budu obidve deticky potom ako med. Deniskove vzodovacie obdobie uz bude hadam prec a druhy drobec bude este drobec, 😒 no plany by boli, podme do reality
beti peknucke zabery mate 😵 aj Lea bola s vami na tom 4D?

facovka
13. aug 2009

moni ´mne nebolo absolutne nic, keby som nevidela na utz krpca v tom 7tt a potom zas a zas a nezacalo mi rast brucho tak ani neviem ze som tehu.. 😵
no ako pisem cca od 33-34tt umierajuca srna 😀

verulka
13. aug 2009

facvka, krasne brusko 😵 uz sa tesim na olivera 😵
bet, ninka, kranse deticky 😵
jani, neboj pochystas v sopravny cas...
gal, gratulka k srdiecku 😵

facovka
13. aug 2009

no verul,to krasne brusko uz ma tak taha k zemi, ze dovi 😀
uz aby sme to mali za sebou, tie posledne dni fakt brutus, clovek uz len caka, dnes som umyla okna v jendej izbe,prezliekla periny a pripravila malemu postielku, no bola som mokra jak mys 😀

facovka
16. aug 2009

ahojte babule, od 13.8.nik neprispel???? 😕
tak s as vami lucim, dufam ze coskoro ako dvojmama sa tu ukazem 🙂 nastupujem rano do nemocky, mam cislo na verulku aj moni tak ked budem v utorok hned schopna prevadzky tak pisem 🙂 😉 drzte mi palcce, a drzte sa aj vy... 😉

jankapo
16. aug 2009

leniii,mysliiiiime na teba,my sme boli cez vikend na chate,teraz som dala este poprat ten brud co sme si odtial doniesli 😅 , dopapali sme provizooorno spagety a polomrtva srna lezim na gauci a myslim na teba, ze jeeeeeej, uz to budete mat za sebou....
oliverkovi prajeme super aklimatizaciu na tento svet, ty sa drzkaj, bud statocna, nech ide vsetko hladucko a nech ste skoro vsetci spolu domka.... 🙂
cmukyyyy

verulka
17. aug 2009

leni, myslime na teba 😵

miriamka
17. aug 2009

Leni...drzkaj sa!!!!
No ja som este medzi vas nepribudla,ale hadam coskoro...