Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

musino
27. aug 2009

verul, ja dufam ze uz som 🙂 zacali sme sa snazit... Peto sice povedal, ze ak bude mat doma 3 bycice, tak ho udupeme, ale aj tak to skusame. Ak sa podari hned (tak ako Zuzinka), tak to bude majovka..to by bolo krasne... 😵

moni, myslela som taky velky nafukovaci bazen co mame na zahrade, skoro meter hlboky, ona v nom skace, ked spievame pesnicky tak pri nich skaceme - stale ju dviham na rukach do vysky, take veci. Lebo pri tom sa mi dost natahuje brusko... Este jedna vec, mozem chodit do termalnej vody??? tepluckej??? (teda ak som tehu....)

moni1412
27. aug 2009

musino ja Deniska vyhadzujem doteraz 😉
a voda? boli sme v aquaparku na dovolenke, termalna tepla voda, nechodila som vela, ale bola som vo vode. a tooooooolko tehotnych tam bolo ze som nechapala, uz s bruskom. som pochopila ze netreba prehanat niektore veci, ved tehotenstvo nie je choroba 😉 voda sa neodporuca hlavne kvoli infekciam asi, ale ja to obcas riskujem, plavanie milujem a neviem si predstavit ze bez neho budem az do porodu.

kats
27. aug 2009

kupanie sa ma obmedzovat len koli moznej infekcii... neviem ale v tych teplych voda sa tieto sajrajty mnozia ako dive....

galanta
27. aug 2009

miri.20...co to citam...tak uz aj ty si v tom? no ja len cumiiiiim....gratulacia ....... 😵 😵 😵 😵

kats samozrejme aj tebe.....tak uz su aj aprilovky...jej tak to uz som pokrocila tehulka... 😀 😀

galanta
27. aug 2009

no ja kupanie.eeee.....svagrova dosla z palvarne totiz s pasovym oparom.....okrem toho neznasam slnko,tak mi to ani nechyba a malej sa vo vanicke na balkone naaaramne paci,ved tam moze skakat aj sipky. 😀

livia1
27. aug 2009

Ahoj švagrová, ja som vedela, že ťa tu večer nájdem 😀

livia1
27. aug 2009

Mirka20 gratulujeeeeem, suseda z Prievidze 😀

galanta
27. aug 2009

lifka lifka...teba tiez vsade clovek stretne... 😀

mirka20
27. aug 2009

ahojte 🙂
livia, gal, dakujem 🙂 zadarilo sa,tak sa tesime 😵 livia, tebe gratulujem k malemu drobcekovi.
ja teraz vodu ee, aj ked by som si sla rada niekam zaplavat. ale vsak co, do porodu nie je tak daleko a potom si to opat uzijem 😵
my uz 2. den uspesne nekojime, snad to bude uz ok. aj ked sem tam si este pyta mliecko, ale poviem, ze nemame a urobim jej um.
loss, setri sa.
ninka, vela sil do prerabky.

livia1
28. aug 2009

ja nie som ta švagrova čo dostala ten pásový opar 😀

galanta
28. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

facovka
31. aug 2009

ahojte mamule, tehule.... 🙂
jankapo tak kedy ideeeees??, si na rade, tesime sa 🙂
my si pomaly zvykame na nejaky ten rezim,.no ale zatial viac improvizacia....kojenie zase boj, maly taha aj hodku obe prsa, a do polhodky reve ze hlad, tak odsavam a do flasky, a vypije este 80ml, tak ja nerozumiem ci si nevie vytiahnut, ci pohodlny je ci co to 😕 na noc som dala oba prsa, a do polhodky zase rev, odsate som nemala, tak som musela dat nutrac a 80ml zase vypil 😕 najhorsie je ze nemozem "trenovat" kojenie kazdu hodku a podobne, kedze druhy krpec tiez musi jest a musim ho obriadit, no poviem vam vidim to blede 😒 ale tak prezijeme,aj ked kojit nebudem.....uvidime ako sa to vyvinie....nestiham sa ani najest niekedy...tak cakam kedy sa to ustabilizuje 😕 cmuk vsetkym

jankapo
31. aug 2009

Leniiii, ahooooj!

Tak ja mam este take 4 tyzdne k dobru. Nejak som sa prestala ponahlat. 😉 Okrem toho, dokyna ma 2 tyzdne teraz dovolenku, takze ideme na vec az potom. Este nejak viac toho musim stihnut dovtedy. 🙂

Co sa tyka kojenia, ja uz som sa nastavila, ze ked nepojde, nepojde. (Si nahovaram ze som sa nastavila) 😅 Ale snad ked si to budem opakovat, aj tomu uverim. No ale dopredu riesit nemienim. Matula som kojila kazde 2 hodky asi 4 mesiace, tych 10minut, potom grgacka=grcacka, prezliekacka a tak, cize ritula veru polhodinovy aspon. Sranda to nebola uz vtedy, s Matulom si to vobec neviem predstavit, ale no-uvidime.
Leni mrkni na annag- ked chces poradit ohladom kojenia, sa mi zda ta hodina moc,niekde bude zadrhel. 😒 Mozno ti pomoze, a ked nie, tak nie. 🙂 Drzkajte sa.

Ja som celkom ok, este som absolvovala cez vikend cestu KE-ZH-rodinnu oslavu a v nedelu spat do KE. 🙂 Poohoda. Psychicky velmi dobreeee. 😵 Fyzicky uz horsie- bolela kostrc a klby, ale dnes uz nic neboli, takze pohodicka. Som si vravela ze mozno uz maly padol nizsie, ze preto ta kostrc.Ze to je celkom pozitivne, ked to boli. 😅

Ozaj, az teraz gratulujem cerstvym tehulkam, skor som bola v depke a prislo by mi to neuprimne. 😕 🙂 Tak ale teraz naozaj- gratulujem. 😵 Ja som dnes manzovi navrhovala ze ci si neurobime tretie babo ked bude mat ist Matu do skoly, ze to by som mohla byt doma, pomahat s ulohami a tak a to este na 3 rocnej MD stihnem aj Tomina odprevadit do skoly. 😕 (Skoro sme naburali,lebo som s tym zacala v aute. 😨 😀 ) Nabuduce to navrhnem,ked budeme doma sediet pri pohariku vina. Mozno budem uspesnejsia. 😉

verulka
31. aug 2009

jani, timiing je dolezity 😀
leni, nechcem tu mudrovat, ale presne na toto je najsuper satka- uviazes drbca k prsku a moze si tahat a ty mozes fungovat 😉 mozno ked uciti mliecko, tak ani nebude tolko pytat 😉 kazdiopadne to zvladas uplne najsam super 😵

loss
1. sep 2009

ahojte

no ja som pribrala uz 8kg tiez mi uz niekedy brusino zavadzia dufam ze nebudem taka velka ako pri Nelly
leni ako sa vam dari ?
jankapo tak si na rade uz si pobalena?s tym 3 babom to mas premyslene tak verim ze manzela dovtedy presvedcis 😵

moni1412
1. sep 2009

loss a nevolnost ako? uz lepsie? 😉

janka to mas este cas ho presvedcit 😉 ale snad sa podari 🙂 my sme tiez tak tretie rozmyslali, asi 5 rokov po druhom, snad, ak sa mi podari v nadchadzajucom roku ta skola zacat..... ale ako sa hovori - clovek mieni...... je to tak 🙂 nechame sa prekvapit 😵

kats
1. sep 2009

😀 jani opatrne na muza 😉 😀 nech este predycha druheho spuntika 😀

facovka - aj ja sa toho kojenia desim 😝 matusko sa kojil tiez hodinu, potom si dal hodku pauzu a zase 😀 😀
uz mam teda dohodnutu satku od evky 😀

a podarila sa prva ranna nevolnost 😝 no mozno to bolo len po zurke co som tam vsetko zladovala 😀 😀
inak to ste mohli varovat a pripomenut ze na zaciatku je takto mizerne 😝 😝 😀

uz sa tesim, idem tento tyzden prvy krat k doktorke 😀

facovka
2. sep 2009

jej kats, akurat kukam, ze ak potiahnes dlhsie tak dalsie majovca budes mat 😉 tie nevolnosti to mi je luto,mne nastastie nic nebolo... 🙂
no my po starom kojenie boj,ale dako vydrzime 😉 kats potom informuj ked dojdes od dr. a sup IP dam ta do tabulky spolocnej,oki?? 😉

moni1412
2. sep 2009

kats varovat??? ty si uz skusena maminka 😉 😀 ci pri Matuskovi ti nebyvalo zle?

galanta
2. sep 2009

baby..tak to vas s tymi rannymi nevolnostami lutujem...fakt to musi byt tazke...ja ako vzdy....nic mi nie je.dokonca zabudam,ze som v tom.to sa mi pri Šarlotke nestavalo....

losss,to fakt este nevolnostujes?tak snad to uz prejde....

a k tomu kojeniu...ja si fandim,ze tentoraz to potecie ako z pramena... 😀

loss
2. sep 2009

ahojte

no uz negrckam od konca 19tt ale asi š den ma pali zaha hnusana 😔
o 14,30h ideme na sono potom sa ozvem co ako pa a krasny den 😵

moni1412
2. sep 2009

loss odkedy viete ze cakate dievcatko? 😵 gratulujem 😉 Zara? pekne meno 😉 tusim ju ma Bekr s Hilmerovou teraz, vsak?

verulka
2. sep 2009

leni, kats nepotiahne, ona porodi 23.4. predsa 😀

kats
3. sep 2009

verul 😀 na jednej stranke mi aj vychadza 23.4 😀 😀
a uz som pokrocila 😅 v pondelok idem na odber krvy, vo stvrtok bude vysledok ci som tehotna a potom sa dohodnem na utz 😀 mam novu lekarku a ta to ma takto zdlhavo 😒 co uz 😝

betatka
3. sep 2009

loss gratulka k bambulke pekné meno 🙂
ako tak čítam dozadu tak tie čo čakajú chalanov tým nebýva zle ale tie čo čakajú dievčatko tak im je tie 3 mesiace blbo...aj mne bolo pri Lee a teraz nič. 🙂

Ja idem zajtra na poradnu a už vidím ako ma dr. zvozí za kg lebo som za mesiac pribrala 5kg a od začiatku tehu 10kg...som už ako balon...nič neoblečiem to je otras 😝 ale zaujímavé je že mi to bruško tak nezavadzá ako pri Lee...jediné čo mám problém je obuť si ponožky a topánky 😀 😀 😀

galanta
3. sep 2009

betatka.....mne nebolo nic ani pri sarlotke to si myslim,ze aj toto bude baba.a vsimli ste si,ze v poslednom case,tie co maju doma chalpca rodia chalpcou a naopak?okram teba teda...az teraz som si vsimla,co sa vam zadarilo.

losss....krasne meno...snad ta neurazi,ze aj nas havino sa vola zara. 😉

batatka......vsak to nemas vela...hlavne,ze sa dobre citis.nedaj si to pokazit....no ja zas chudnem....uz mam 4 kila dolu.....lenze ja som slon uz teraz....

ninka123
3. sep 2009

Ahojte, ja len hlasim, ze este existujeme 😅 Vcera som bola na poradni, krcok drzi(sama Dr.prekvapena-príjemne 😀 ), sono mam az o 3tt...
Loss, krasne meno, konecne nejaka baba do zbierky 😵 Pribrate kg nekomentujem, ja som sa tento mesiac poriadne rozrastla 😎
Facovka, drzkajte sa, vsetko sa utrasie a budete tu potom machrovat, ked sa mi budeme este trapit 😀
Janka, drzim palceky, uz to mas za par...
Pekny dnik vsetkym 😵

jankapo
3. sep 2009

Jaaaj tehule!

Nespekulujte, ja som cakala matula, zle mi bolo a chalan...teraz mi nic nebolo a zas chalan. 😀 Svagrina grcala do 5.mes a chalan. Takze na pohlavi fakt nezalezi. 😉

Vaha? Ja som dosiahla tu onu 70tku! (+17)...najvyssi cas ist rodit. 🙂

Dnes balim tasku!!! Uz mam vsetko (snad)

Kats, tak ty este pomaly ani nevies ci si tehu? To je sranda toto! 😀

Ja momentalne bojujem s uhniezdovacim syndromom a unavou (ci lenivostou? 😕 ). Vsetko to vo mne vrie, ze jak by som a jak sa mi nechce. Lebo sa poznam, ze ked zacnem jeden suflik upratovat, potom to skonci skoro tak ze malujeme. 😀 Lebo sa mi zacnu zdat aj steny zaprasene. Psychoza. Tak radsej sa nedrazdim a konikujem. 😅

moni1412
3. sep 2009

gal ja mam praveze pocit ze sa do paru rodia deticky.... u nasich v Hradisti, kamosky co cakali druhe, mali do paru 😀 a dost bab co teraz rodilo...... 😉

verulka
3. sep 2009

jani, lenivost nech zvitazi, ty si nebezpecna 😀