Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
1. jún 2009

slny, ja som taky este ani nevidela, ale paci sa mi to🙂) skladnejsie ako to co mam ja asi,xi 😉
jankapo, dufam, ze mas chlapov z nemocky uz domka..cmuki 🙂

slnyecko
autor
1. jún 2009

no je to super podla mna prakticke,sice dizajn nic moc,ale ja take chceeem 🙂

loss
1. jún 2009

ahojte
slnyecko kocik je pekny aj mne sa paci ja zatial neriesim uvidim co v ten stvrtok

ninka123
1. jún 2009

Ahojte, ja som dnes cela akosi nafigu, rano som spinila, uz som bola zbalenak dokine, ale prestalo to, v robote som sedela, tak v pohode, potom som dve hodky pobehala a zasa 😒 tak doma viac-menej posedavam, aby som do stredy vydrzala do poradne...
Pekny tyzden vsetkym prajeme 😵

facovka
1. jún 2009

ninka, a nechces pre pokoj na dusi zbenut aspon an pohotovost?? nech aspon urobia utz...ale oddychuj aspon co to da 😉

facovka
1. jún 2009

ozi babule, zmenili sme konecne defin. meno malemu -kuk vizitka....teda dufam, ze defin, ten felixko mi stale nesedel na 100perc. 😉

ninka123
1. jún 2009

Facovka 🙂 pekny vyber 😵 teraz oddychujem, tak to dufam bude O.K.

jankapo
1. jún 2009

Leni, supeeeeeeeeeer meno.U mna 100bodove. Ved vies. 😉

Chlapci su domenkaaa!!!!! 😵 😵 😵 Jaka som stastna znova. Och jo.

Ale ubolena dost dnes...aj brusko, aj krize...Citit ze som nelezala kolko by som mala.Cely podvozok si citim, jakeby som tyzden tutumutu. 😝 😨 Dufam ze nic zle z toho nebude, bojim bojim.

NINKA, SETRI SA TY baba jedna!!!! A sla by som zajtra rano pekne na kontrolu.

facovka
1. jún 2009

jani to fakt ta tak boli??? ☹ 😕 uch, skus sa setrit dako,no sak ale vieme o akom setreni pri mrnusoch hovorime, ze?? 😒 hlavne je ze chlapci su doma, zase su na teba traja 🙂
ty koky, mne neni absolutne nic, keby ze nie pohyby, zaha a krce v lytkach tak ani neviem ze som tehu..teda zatial... 🙂 na to ake som pri filipkovi mala vsetky mozne bolesti a rizikovka, tak supis, aspon dufam ze je oki fsjo, poradnu mam 9.6. 🙂
jani, dakujeme za pochvalu mena, uz som nan namotana uplne 🙂

slnyecko
autor
1. jún 2009

Ninka,no ja osobne by som asi zbehla na pohotovost,ja som na taketo veci posero,hned by som letela 😅
Janka,super ze chlapov mas doma,isto ste vsetci stastny ako blsky 😵 teraz sa snaz oddychnut ale presne ako pise facovka,ako?pri krpcovi sa to neda tak celkom...
facovka,Oliver je bomba meno,viac sa mi paci ako Felix,ale hlavne ze sa vam paci
Mne dnes jedna "mila teta" ze a ty si tehotna ze?no,-sucitny pohlad-sa pritrfilo co?-zroneny vyraz v tvari-a ja ze nie,to sme planovali 🙂 a bolo ticho.sice sme neplanovali ale jej to budem vesat na nos,nie? 🙄 😀

yanqua
2. jún 2009

Baby caute, pridavam sa aj ja k vam. Pred par dnami som s velkou radostou zistila tze cakame znova babo, my sme uz aj chceli, takze sa podarilo. Este som u gynci nebola, to ma caka buduci tyzden. Juchuuu, tesim sa velmi! Do majoviek som moc neprispievala (som bola jankaxx, len som zabudla heslo aj mail na ktory som sa zaregistrovala), sem tam citala.

facovka
2. jún 2009

yanqua gratulujeme, ked uznas za vhodne napis IP a doplnim ta to nasej tabulecky....kuk pod nickom majovky_again tam je album, zatial iba moje brusko- baby to flakaju 😀 + tabulka s terminom porodu a pod...kludne posli potom na moj nick a dohodime ta 🙂
slny, aj mne uz par ludi, jezisi sa Vam smyklo??? a ja im ze nie, ze sme planovali 🙂 s tym rozdielom, ze my sme fakt planovali 🙂 ale tiez ma to vie nas.at 😉 co ich je do toho...drzte sa, ninka daj vediet ako ti je...cmuki

ninka123
2. jún 2009

Ahojte 😵 dik za podporu, zabrala, dnes absolutne nic, som na par hod v robote, ale len tak kludne, bez nasadenia 😅 Mna vacsina normalnych ludi chape-ze sme planovali-len pocet akosi zostal nenaplanovany 😅
Zajtra mam poradnu, potom idem na kavu s kamoskou a poobede na pohreb kamoske 😢 no pekny den predo mnou... Ale ostatnym prajem pohodovejsi den 😉

facovka
3. jún 2009

ninka, poinformuj ako si dopadla v poradni,mas new foto vo vizitke,ze?? 🙂 ci stehodementievam??? 😀
kto ma co nove este?? my bacujeme 2dni sami , ocino na sluzobke 😢

ninka123
3. jún 2009

Ahojte, hej, trochu sme zaktualnili foto 🙂 na minulom bol este sneh 😀
Poradna v poriadku, krcok super, podla MS som 13tt+5, krpci podla UTZ su 14tt+3, takze som spokojna, ako rastieme 😵 Mala som vo vytere bakterie, takze liecime zapal.Zajtra idem na krv, podla vysledkov zelezo...
Pred hodinou som sa vratila z pohrebu, takze nalada na bode 0... ☹

facovka
3. jún 2009

ninka, supeeeeer...foto z utz nemas?? 😉
pohreb 😔
nech ti naladu drzuje aspon vedomie ze ste s babatkami v poriadku,cmuki posielam 🙂

ninka123
3. jún 2009

Ahoj Facovka, foto teraz nemam, len z toho prveho sona, lebo to prekvapko stalo za to 😀
Teraz si uz foto neberiem, ale urcite pojdeme na 4D sono, tak potom budem mat foto z toho... Dufam, ze ma ta nafigu nalada prejde 😒 pekny vecer...

slnyecko
autor
3. jún 2009

Ahoj ahoj,ninka super ze sa s babenkami mate dobre a pekne rastiete 🙂 Ja sa uz neviem dockat na sono,zachvilu som uz v polke,potom uz len 20 tyzdnov a hotovo 😀
pohreby nemam rada,ale to asi nikto...
facovka,nezavidim ze sami,to ja dlho nevydrzim bez muza ale ked sme doma tak si skaceme do vlasov 😅
yanqua,vitaj A GRATULKAA 😉

facovka
4. jún 2009

slny, xi, detto, dnes vecer sa vracia, a uz sa neviem dockat 😉 to sa tak prejavi az ked je prec, tak naozaj 🙂
kokso baby ale to leti, ja este tych 9tyzdnov a ideeeeeem 😅

loss
4. jún 2009

caute maminky takze sa hlasim mame 2,2cm srdiecko bije tesim sa velmi a pripajam sa ku gratulacii ninka123 a yangua 😉 😉 😉 😉 😉 😉

betatka
4. jún 2009

ahojte dnes som bola na poradni...všetky výsledky sú negatívne...tie papp testy asi v poho lebo nič doki nehovoril...takže všetko ok. Na sono idem až v júli tak dúfam že budeme už aj vedieť čo to je 😀

facovka
4. jún 2009

loss, betatka perfis, gratulacia cmuk krpcom do brusiek, aj tym co su vedla vas 🙂 😉

ninka123
4. jún 2009

Loss vidis, super sprava 😵 Betanka, ty po testoch nemusis zelezo? Ja som bola dnes na krv-vsetky testy a mam si zavolat, lebo asi budem musiet nasadit zelezo(aj pri malej som ho uzivala polku tehu)... 😒
Ozaj kocky, uzivate vitaminy (materna a pod...)?Ja som pri malej flakala, ale teraz asi budem musiet...
Dobru noc vsetkym 😵

facovka
5. jún 2009

ninka, ja beriem calibrum mami, ale priznavam ze flakam, u filipka som poctivo az do porodu, teraz cca kazdy druhy den si spomeniem, nejako nestihacka 😀

betatka
5. jún 2009

ninka nemusím lebo mam v pohode...ja budem mať nízke až v 3trimestri tak som mala aj pri malej.
loss vidíš a už si hádzala flintu do žita....a všetko inak dopadlo 🙂 tešíme že srdiečko bije.
Ja užívam calibrum baby...teda som doužívala a kúpim ešte mami...ja som to brala poctivo a možno preto som aj nepotrebovala to železo 🙂

slnyecko
autor
6. jún 2009

Ahojte,tak citam same dobre spravy 🙂
Loss,velmi sa tesim s tebou,vidis dobre to dopadlo,juj ale som rada 😵
Joj baby to ja neuzivam nic len to magnezko,aj to obcas flakam,mne v nemocke povedali ze s tychto vitaminov sa moc pribera a ze staci vyvazena strava,a mne teda netreba velmi priberat 😅 no ale mam kupene centrum materna,a zvazujem ci nezacnem lebo vlasy otras a zuby ani nehovorim 😢
Vcera som spravila prudky pohyb a taak ma pichlo v brusku,a celkovo sa uz musim pohybovat pomalsie lebo tam ma pichne tu ma pichne 😝

loss
6. jún 2009

ahojte
takze dnes som zvladla 2skusky uz iba 3 a mam pauzu do jesene uz sa tesim ked sa nebudem ucit a uzijem si cely den malu 🙂
inak u nas leje ako z krhly hruuuuza 😖

facovka
7. jún 2009

ahojte babule, no aj ja uz zacinam trochu dychcat pri namahe 😀
updatla som tabulku,loss 🙂
a loss gratulacia ku skuskam 🙂

ninka123
8. jún 2009

Ahojte kocky 🙂 Dik za rady, tak ja zacinam uzivat zelezo, uz aj magnezko a tiez calibrum baby... no hotova lekaren... 😒 Loss, gratulka ku skuskam, nech to mas rychlo za sebou a leto pred sebou 😵

zlatik
9. jún 2009

Caute mamulky, no teda, len tak nahodou reku pozriem nase majovky a vas je tu teda pozehnane, vsetkym gratulujem k tehulkovaniu.
Prosim vas, ako to zvladate, bruska a rocne babatka????