Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
12. máj 2010

jej stasska ja by som to nevydrzala si dobra ze vydrzis 🙂 az do konca

strasska
12. máj 2010

no este nehovorim hop, lebo je par poradni predomnou 😉

kats
13. máj 2010

baby prosim vas, cervenye pupaciky, s bielym stredom, za den zaschnu a su drsne....???? su to potnicky? ma ich na tvaricke a vo vlakoch... aj na telicku.. diiiik

galanta
13. máj 2010

zihlavka.......to prejde za niekolko dni.aj my sme mali.nic sa s tym netrobi,len sa pocka kym to preide. 😉

mirka20
13. máj 2010

strasska, aj moj obdiv mas. ja som sa vzdy nevedela dockat 20tt, kedy sa dozviem, co cakame 😅
pridala som foto do albumu, ak chcete pozriet 😵

strasska
13. máj 2010

ja uz som kukala, krasne fotky!!!!!!!!!!!!!!!
Inak manducu odporucas?

masinka
13. máj 2010

Kats - ak to ma Miska, tak to bude najskor to novorodenecke akne - - prejde to same za take 2-3 tyzdne, pripadne daj na to Holtov krem alebo do kupela pridaj odvar z repika.... ak to ma Matusko, tak to moze byt nasledok nejakej virozky - neteplotkovali ste minuly tyzden? alebo to moze byt ta 6. choroba

kats
13. máj 2010

diked kocky 😉 pockame a uvidime 😅
mirka fakt paradne fotky 😵
strasska - ja manducu odporucam 😅 my by sme bez nej s matusom neprezili 😀 do roku sa nosil 😉

mirka20
14. máj 2010

dakujeme 😵
my sme ten nosic - liliputi mali zatial len parkrat, ale aj tak som s nim spokojna 🙂

strasska
14. máj 2010

dik zienky, ja teraz tiez rozmyslam nas liliputi alebo manducou. Svagrinka ma satku, tak by sme zo zaciatku vymenili, lebo jej mala je uz starsia. Mne Misko prereval nonstop asi prvy polrok a ja truba som nemala odvahu ist do nosica. 😠
Ale teraz idem do toho 😉

ninka123
14. máj 2010

Ahojte kocky 🙂
Kedze sme tu 100rokov neboli a nevieme, co je nove, tak blahozelame vsetkym novym babatkam, tehulkam, 2-rocnym oslavencom, babatkam k vymesiaciu a tiez vsetkym maminam, ze to zvladaju 😵 😵 😅 😀 Neskomne si zablahozelam aj ja, uz je to pol roka, co som troj-mama 😉 😎
Inak my sme v pohode po poradni, Marek 7750g, uz 3tyzden nervozny(vraj zuby), teraz trochu kasle, plazi sa cez celu izbu, zacina sa stavat na kolena 😵 Leuska 8250g, uplne kludnucka, pohodlna, skoro sa nehybe, 2zuby vyliezli ani nevieme ako (asi bonus)
Lucka obcas poslucha, obcas sa pyta, obcas sa pocika, obcas sa prejavuje ako spravna "bycica", obcas rozprava 😉
No v konecnom dosledku srandy kopec 😀 😀 😀
Tak sa majte krasne a opatrujte sa vsetci 😵 😵 😵

loss
14. máj 2010

takže skúška urobená a torta zjedená super že
a ešte foto 😵

galanta
14. máj 2010

loss.....nellynke prajeme vsetko naj ku druhym narodeninkam a miuške zas ku styrom mesiacikom... 😵

ninka.vsetko naj k pol rocku aj tebe aj drobcom.... 😉

kats
14. máj 2010

ninka to ale leti, ked vidim ake su uz dvojky velke 😅 ved len teraz sa narodili 😀
loss ty si sikulka gratulujem 😉 torta vyzera super.. aka to je?

loss
14. máj 2010

dakujeme zlatíčka
kats je to krtkova torta 🙂

mirka20
15. máj 2010

aj my sa pridavame a prajeme vsetko naj nellynke k narodeninam, mii k vymesaciu a aj dvojickam k polrocku 😵 ale to leti 🙂

loss
15. máj 2010

mirka dakujeme

strasska
15. máj 2010

zienky vy ste ake sikulky, ze skusky robite, torty peciete, no wooooow 😉
Aj my gratulujeme oslavencom!!!!!

facovka
17. máj 2010

jeeej,gratulka vsetkym oslavencom... 😵
ja mrtva uz 4dni, trhali mi zub a zapalilo sa to, tak po pohotovsti cely vikend a dnes este k mojmu dr. a boliiii, a to mam atb tetracyklinove,fuj ☹ 😔 nie som schopna fungovat 😒

strasska
17. máj 2010

fuuuuuuuuuuj bolesti a boliestky vsetkym prec a hlavne zelam, aby nam zasvietilo slniecko 😉

kats
17. máj 2010

fac ☹ rychlo nech uz je bolest prec 😉

galanta
17. máj 2010

fac...faaaaakt lutujem... 😝 😝 😝 ani mi nespominaj take veci,to co som si uzila pri filipusikovi v tehu.... 😝 😝 😝 tiez vytrhnuty zub a anie a nie prestat boliet.nakoniec mi tam kusok zostala a kym ho telo ,,nevylucilo" von,tak bolelo to ako slak. 😒

moni1412
18. máj 2010

citam ze ste spominali liliputi- tiez ju mame a ked niekedy Lenka placka a nemozeme ju utisit, pomoze jedine toto 😅

pridala som konecne fotky, tak popozerajte ak budete mat chut a cas 😉
a vsetko naj oslavencom prajeme 😵

strasska
18. máj 2010

jeeeeeeeeeeeej moni na rit som spadla z tych fotiek. Veeeeeeeeeeeeelmi krasne!!!! Deticky na zbozkavanie, ty jak stredoskolacka, no a ani manzel nie je na zahodenie 😉
Krasnu spomienku budete mat.

moni1412
19. máj 2010

strasska 😀 😀 😀 😀 dakujeme 😵 😵

verulka
19. máj 2010

strasska, ja akykolvek ergonosic vrelo odporucam 😉 ja nmosim dodnes, ked treba 😉
moni, fotky uzasne 😵

strasska
19. máj 2010

sak ja uz som prichystana na satku, svagrina ju teraz pouziva a potom pojdem do nosica, asi zoberiem lilliputi.
jooooooooooj este jedna otazocka pre uz dvojmaminky: ako je to s tym prispevkom na starostlivost o druhe dieta, nenapisete mi to tak "polopate", nech presvedcim aj tie nase hviezdy na UPSVaRe 😒

facovka
20. máj 2010

ahojky, tak moj zostatok po zube uz lepsie..aj ked stale boli, atb beriem este 2dni.-----aby mi luto nebolo Olino nadcha jak svina, celu noc mrnkal, len odsavam, davam morsku sol a nasivin, to mu zateka ho natahuje, jaaaj..pre istotu aj homeo od kasla, a cebion som obom nasadila....ale zajtra rano idem s nim k dr. predsa len ide vikend ☹ dufam ze to zostane "len"pri tomto....a to cakam co este fifo s tou jeho imunitou 😔

loss
20. máj 2010

Leni chudiatko moje okolo vas sa stale mota ta hnusna choroba 😢
mon fotky su nááááádherne
ja som radsej vymazala vsetky foto s detmi pisalo sa tu na konikovi ze sem chodia nejaki uchilaci co kradnu deti
kats Misicke zelame vsetko naj naj naj k jej prvemu mesiaciku 😵

galanta
21. máj 2010

loss?? co????no aj u nas v prievidzi sa sepka/teda hovori sa o tom vo velkom/ze v tescu ukradli 4 rocne dievcatko a ked uzavreli tesco,tak ho nasli na zachode a prezlecene.ktosi hovoril,ze malo aj ostrihane vlasy,ale to uz mozno niekot prikraslil.normalne teraz chodim ako sup a mala mi nesmie nikde zist z oci. 😝