Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

loss
19. jún 2009

jej bebe aj ja gratulujem 🙂

ninka123
19. jún 2009

Ahojte kocky 🙂 tak ja sa hlasim po 8dnovom pobyte v nemocke 😒 minuly tyzden bol taky naznak krvacania-vystrasila som sa ako hrom a hned bezala k dokine a ta ma hned lifrovala do nemocky.. potom do vecera nic a v piatok rano v nemocke zasa.. Tak pchali do mna injekcie, tablety, infuzky... ale od soboty nic, takze ma dnes vdaka bohu pustili... Krpci boli podla sona v poriadku, tak dufam, ze to vydrzi... Musim teraz nahodit vazny klud rezim, ak tam nechcem ist znova 😒 Som rada, ze vsetci ste v poriadku, chorym prajem rychle uzdravenie 😵

facovka
19. jún 2009

uuha ninka, dobre ze si sla do tej nemocky, aspon ta mali pod kontrolou...aj ked doma je doma....ale hlavne ze je vsetko ok 🙂 neboj aj bude, oddychuj co to da 🙂 ja uz k veceru akosi tiez nevladzem,kua...rano sa budim akurat tehotna a vecer odpadavam straaaasne moc tehotna 😉 😉 🙂

betatka
21. jún 2009

gurti cítim sa v pohode...lebo mi vôbec nepríde že som tehu...ani pohyby ešte stále necítim tak len dúfam že krpec je ok a nič mu nechýba.
ninka dúfam že už si ok a aj dvojky 🙂

facovka
21. jún 2009

beti, zavidim ze ti nic nieje, na mna uz dolieha tehu 😅 hlavne vecer,xi...to uz aj ty za chvilu vies pohlavie, sa to tu rozbehne, uvidime ci sa tabulecka sfarbi do ruzovej ci stale do modra 🙂 😉

gurti
22. jún 2009

juuuj ninka, som rada, ze je vsetko o.k. Opatrujte sa!!!
facovka, ani nevrav, uz sa ti to veru krati, fakt, neskutocne rychlo to zase leti, ja si tehu nestiham ani poriadne uzivat...a za chvilu tu bude porod. Inak baby, nebojite sa? Mne uz sa aj sniva niekedy o porode, nechapem to, bo prvykrat som vobec strach nemala a teraz uplny opak, az mam stiahnuty zaludok pri pomysleni na to. 😅

betatka, to mas super, ze sa citis skvele. Neboj sa, babo je urcite v poriadku, este mas cas na pohyby. Ja som zase citila velmi skoro, este pred 16-tym tyzdnom a teraz nic, dake je prispate, asi tym pockom 😀

ninka123
22. jún 2009

Dakujem baby, aj ja dufam, ze sme ok.. snazim sa setrit, viac-menej mam kludovy rezim... ja citim pohyby od 16tt, ale niektory den viac, inokedy pomenej... tak dufam, ze su len lenivi 😉 V stredu idem na poradnu, tak mozno sa dozvieme nieco nove 😵 a uz pomaly uvazujem, ze sa objednam na 4D...
Pekny den vsetkym 😵

facovka
22. jún 2009

gurti, aj ja sa bojim porodu, lebo uz teraz viem ze budem mat zasa sekciu, a neznasala som to vobec dobre, tak mam bobky uz teraz ☹ predtym som nevedela do coho idem,xi...
aj ja som pohyby citila teraz od 16tt, dost skoro,ale este teraz ma tak laduje ze dovidenia... 🙂 rozkopat ma ide, co som si myslela ze sa uz len prevalovat bude 😉
ninka, veru mala by si sa objednat na 4d, nech vieme kto sa ti skryva v brusku, nucham parik 😉 🙂

loss
23. jún 2009

ahojte
ale to bezi facovka uz 31tt 🙂 ani sa nenazdas a si 2nasobna mamina
ninka len oddychuj kolko mozes naporadni drzim palce ja idem vo stvrtok 😵

ellit
23. jún 2009

Ahojte maminky, ja sem sice nepatrim, som z Juloviek 2008, ale hrozne moc chceme s manzelom druhe babo a tak rozmyslame ci sa do toho pustit 🙂 Ja este kojim aj ked len v noci a niekedy aj rano, ale chcem sa vas opytat, ste tu niektora taka co este kojite a ste tehulka? A ako to zvladate, prvy trimester je tak tazky a drobci sa akurat rozbiehaju do vsetkych stran.
Prajeme vam so Sebastiankom vela, vela zdravicka 🙂
A bebe, tak klobuk dole, ty mas riadne malinky rozdiel medzi detickami 🙂

jankapo
23. jún 2009

ahoj majovecky, po sto rokoch som tu zas...
ja si tehu nejak moc neuzivam, asi je to tym krckom, ze mi to furt vezme naladu, lebo v podvedomi sa musim setrit...a to tazko teraz...jo, energie tiez nie je nazvys, ja sa uz septembra neviem dockaat....teda, verim stale ze budem mat septembrovcatko... 😀 z porodu mam motyliky, presne jak facovka pise, uz vie clovek do coho ide...a jo, mala som super porod a aj tak...asi mam vacsi respekt teraz akosi...neviem

ninka, davaj si moja obrovskyyy pozor...ja som bola minule v soku, ked som zistila, ze jedna oktobrovka z prahy predcasne porodila a chlapciatko malinkate to nezvladlo.. 😢 😢 😢 chudatenka...

pohyby citim od 19tt, presne ako s matulkom...a teda dost... 😖 a zakonite ked chcem spat... 😝 no ale povedzme si, je nieco na tehu krajsie ako toto? 😉

ellit, nekojime, musela som hned prestat, spinila som, aj prve tehu bolo rizikove, tak kojenie neprichadzalo do uvahy...skoda, ale nevadi...ale myslim si ze ak chcete babenko, nespekulujete a dajte sa do toho...kazde obdobie dietatka ma cosi do seba...najprv sa roybiehaju, potom trucuju, potom ziarlia...nerieste, dietatko k vam pride v pravy cas, uvidis... 😉 drzime palce

ellit
23. jún 2009

jankapo, dakujem ti za povzbudenie :o))) tak ak mozem, dam vam potom vediet, mam dneska taky mensi rozhovor s manzelom, lebo obaja sme dneska na rovnakej vlnovej dlzke a ja na to cely den myslim a on mi len tak zavolal, ze kedy pristupim na druhe babo :o)))) tak nahody neexistuju? 😀

jankapo
23. jún 2009

ellit.....to je uuuuplne krasne, co si napisala....tak nech Sebinko pekne buvka a dopraje vam.... 😀

ty, aj ja som na tej vlnovej dlzke a nemozeeeeem.... 😀 pomooooooooooc.... 😀 no nic, pockame si... 😅

ellit
23. jún 2009

jankapo....dneska bohuzial musi zostat len pri rozhovore :o)))) hnusna mrcha....ale potom za plotom... 😀

facovka
23. jún 2009

no ahojky babule, ellit ked to chcete obaja, tak nerieste, sup na to,nevies kolko budete miesit 🙂 😉
janipo, skoda ze to nemozes plnymi duskami vychutnavat,ked krcok neposlucha,ale zase dolezite je sa setrit tak co budes vymyslat,nie?? 🙂 neboj vydrzite do septembra..ako s matulom, na termin... 😉
bebebrumik, ty by si mala zacat s povzbudzovanim tych,ktore sa blizime do finale, trochu panika ma prepada niekedy, a niekedy mi nic prirodzenejsie nenapada ako to ze dve deticky budem vychovavat 🙂 😉
drzte sa, krcky nech posluchaju, a piiiiste...uz som dnes patrala po jankepo aj v majovkach, no stresy mam za vas 🙂

verulka
23. jún 2009

leni, aj ostatne, nebojte sa porodu..vyhoda je fakt, ze viete vo co go...aj cisarak budes lepsi ezvladat..ovela..
jani, vsak 2.porod je lepsi ako prvy..uz to tam ma babo vyjazdene..ziadne komplikacie ani natahovacky 😀
krasky moje, drzte sa vsetky 😉

jankapo
23. jún 2009

verul....sa tiez si myslim ze skoda spinit postelne pradlo na "vzdycharni" 😀
vyzliect gatky a sup na salu,nie? 😉
ja len po jednom tuzim, porodit, vyspat sa a ist domov....naco tych par dni tam trcat, povedzte mi??? 😅

facovka,zlata si ,ze sa o nas staras... 😵 inak, neboj, na paniku bude este dost priestoru... 😎 setri sa

miriamka
23. jún 2009

Ahojte,
no my to uz nechavame na nahodu,takze dufam,ze tu coskoro pribudnem 😵

ninka123
23. jún 2009

Ahojte, Miriamka, si vrelo ocakavana 🙂 ja sa "setrim", dnes som muzovi pomahala polozit pol izby plavajucej... 😉 ale v priebehu dna som si 2x lahla, tak dufam, ze to nebude az take zle... Lucku zdviham minimalne...
Inak ja som sa tesila na porod, kym som nezistila, ze budu dvojky... zo sekcie mam hruzu uz teraz 😒
Prajem pekny vecer vsetkym a snaziacim sa vela radosti a uspechu 😵

verulka
23. jún 2009

jani, ja neviem ako vyzera vzdycharen 😉 nikdy som tam nebola 😀
jo tych par dni ti ubehne..ambulantny porod do sept. nejak bezne realny nebude..ale zase ber to tak, ze budes mat fll servis..aspon chvilku...
ninka, ja mam kamosku, co ostala rok po strasne tazkom porode pat tehu a hen ho dvojky..chalanov porodila prirodzene uplne uzanse rychlo, krasne ficala a na navsteve som mala pocit, ze ani nerodila 😉 ak bude dobra poloha, moze to ist aj prirodzene..ale rozhodne sa porodu nebojte 😉 bude to fajn..hlavne tentokrat to bude uuplne ine ako 1x 😉

facovka
24. jún 2009

verul, diky za povzbudenia 🙂
miriammka, super, tesiiime kedy ta tu privitame nastalo 🙂

ninka123
26. jún 2009

Ahojte, tu nikoho? Tak posuvam dopredu 😉 Ja som zatial v pohode, po poradni nalez v poriadku, tak samozrejme kludovy rezim sa prilis nedodrzuje, ale zatial ma nic neboli, tak dufam, ze to je v poriadku... Facovka, v kutiku duse zavidim ( v dobrom), ze uz to mas za par... 😵 Pekny dnik a vikend vsetkym 🙂

ellit
26. jún 2009

ahojte majove maminky, chcem sa vas opytat, rozmyslali ste nad tym, ako to zvladnu drobci bez vas, ked budete v porodnici?

ninka123
26. jún 2009

Ellit, ja aj jankapo to uz mame nacvicene - pobyt v nemocke uz mame za sebou 😅 vzdy tu je niekto, kto na tyzden nahradi maminu 😉

facovka
26. jún 2009

ellit, ja radsej velmi nerozmyslam, tych par dni to mm zvladne 🙂 a do podrobna radsej ani nechcem vediet,ale dovera 100percentna 🙂 jja budem mat asi problemy sama so sebou + beriem to aj ako moznost urciteho druhu "relaxu"...ak viete ako to myslim.. 🙂
ninka, super, snaz sa setrit, ja najblizsia poradna 9.7. 😉 ale chrbat boli neskutocne inak by som sa citila celkom fajn,ale krize ma bolia na jednej strane dost vyrazne, co ma obmedzuje ☹ dnes idem na masaz, hadam pomoze 😉

ellit
26. jún 2009

ja vam tak moc drzim palceky. Viem, ze do tejto temy vobec nepatrim, ale velmi rada vas citam....ako to vsetko zvladate. Vcera sme sa s manzelom rozhodli, ze sa pokusime o druhe babatko. Na co cakat, ak po tom tuzime obaja. Rozmyslame nad tym uz zopar mesiacov, len som sa stale bala koli malemu, ale verim, ze to bude vsetko v pohodke :o)))

loss
27. jún 2009

ahojte

takze vo stvrtok som bola v poradni drobcek ma 4cm 😵

slnyecko
autor
27. jún 2009

Caves maminy ako mame?ja som taka rozlietana ze nestiham nicovate nic...
Babeno kope o sto tristo cely den,migreny sa trosku stiahli tak celkom fayn.Inak to celkom rychlo zacalo bezat dopredu.
Faci,ty to mas uz ozaj zapar,veru aj ja ti zavidim v dobrom.
Nemocnice sa nebojim,moj muz uz raz zvladol sice len na dva dni ale pohoda,aj maly uz bude zas inaksi tak neriesim to zatial.
Loss super,vidis ako rastie babuliatko malicke 😵
Ellit,len do toho,ked to obaja chcete neni o com,drzim palce 😉
Baby setrite sa,nech babetka pridu az vtedy kedy maju.No to hovori ta prava,niekedy sa mi neda az tak setrit.
Miriamka,sup sup poponahlaj sa medzi nas 🙂
Ozaj nieco som zapocula ze sa ma zvysovat rodicovsky?co je na tom pravdy?nebolo by akoze od veci 🙄

facovka
27. jún 2009

loss, super, vidis ju fazulku jednu malu 🙂
alny aj mna ide maly rozkopat a teraz uz od 16tt, no niekedy v noci az nespim z toho 😕 😅
ano slny, ma sa zvysovat od 1/2010 rodicak na raz taky aky je teraz cca.....8600sk?? uz o tom hovoria akokeby to bolo,ale este to ani v parlamente mylsim nieje, ale bodlo by-....ale mame nadej , blizia sa volby tak budu chciet vsetci byt chrumkavy, mne zacina MD 16.7. tak cca do januara budem cerpat MD (37 tyzdnov ako osamela matka🙂) a potom by bodlo prejst na zvyseny rodicak, uvidime 😉

ninka123
28. jún 2009

Ahojte, Loss, gratulujem k prisrastku 😵
Inak s tym rodicakom by to nebolo zle, alebo keby bol aspon viazany na dieta a nie na rodica-mam pocit, ze to bolo v aj minulom navrhu zakona... takze ak maju deturence do 3rokov, poberali by sa dva prispevky... v tom by som videla logiku... skoda, ze poslanci nie 😒
Inak prajem peknu uprsanu nedelu vsetkym 😵