Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
18. sep 2009

keva parada, gratulacia k tehu 🙂
ked budes chciet poslii IP a dohodim ta do ´tabulky, ked budes mat termin a podobne 😉

galanta
18. sep 2009

keva....jeeej tak uz nas je zas viacej......gratulujeeem..... 😵 😵 😵

moni1412
18. sep 2009

gal tak ty to ms celkom fajn zariadene.... ze cet tehu nepriberas velmi, aj pri Sarlotke si to mala tak, ze? mozno teraz ani po porode nebudes 😉

kats hej, bolo uz krasne vsetko vidno, sranda fakt. ale krasne to bolo 😵

ja nechodim tiez do temy tehuliek v spolocnom termine - som rada ked si najdem cas na vas a este na banovce a ako janka pise - nemala som chut citat tam o kocikoch a podobnych veciach... tu mi je lepsie :o))))

ozaj a asi som zabudla napisat - duphaston mi vysadil 😀 😀 😀 ze mi mohlo byt z neho zle, ze pokial nespinim, nekrvacam, tak zbytocne uz teraz brat....

Lenka no velmi rada by som prirodzene, tak snad sa mi splnia modlitby 🙂

keva gratulka a slnyecko tiez k chlapcekovi 😉

moni1412
18. sep 2009

hmm, ja ze idem pozriet co nove a nikto nikde 😒 ja dnes len na skok vzdy, mame za sebou hroznu noc, asi prva odkedy sa Denisko narodil, fakt obdivujem maminy co mavaju taketo noci castejsie 😒 soplikujeme, od noci uz aj kaslik ma, viac sme boli hore ako spali, potom sice potiahol do pol desiatej skoro, chvalabohu..... teraz zasa haja, dufam ze sa z toho rychlo dostane 😒 co poradite na kaslik? taky ze da sa mu odkaslat... nasivin mu davame na nostek.... 😖

loss
18. sep 2009

keva gratulujem k // nech krasne rastiete
sly jej chlapci gratulujem budu ozaj partaci
my zase 2baby a mala ma vyse 0,5kg a 30cm takze tiez vsetko OK

kats
18. sep 2009

jeeej keva, tak dlho som klepala prispevok ze tvoj dolezity som nezbadala 😠

gratulujem k dvom ciarkam stastia 😀 😀 😀

mirka20
18. sep 2009

ahojte 🙂
gratulujem k novinkam - k 2// aj k chlapcekovi. a samoska k dobrym poradnam 😵
my ideme do poradne v pondelok, tak sa uz neviem dockat.
sme teraz nejaki prechoreni. mala soplikuje, mna to uz tiez chytilo a dnes som zacala aj trochu drhnut, takze parada 😖 ale manzel mi naordinoval cesnak, tak to snad prejde 😵
inak ani ja nechodim k aprilovkam, nestiham ani majovky, takze nie to este tam.
nad satkou som aj ja uvazovala, zatial mame len ergonomicky nosic liliputi, tak uvidime, ci ked sa narodi drobcek poriesime aj satku.
idem kuk vase fotky. zatial ahoooojky 😵

galanta
19. sep 2009

losss...no krasne rastiete......to su uz take ozajstne spravy.uz aby sme tam aj my boli. atajne dufam,ze sarlotke darujem sestru,hoci....sa budem tesit ako sialena aj chlapcovi.

moni....no aj pri sarlotke som nevedal pribrat,asi som tak naprogramovana.no ale asi lepsie ako byt po mojej mamine,tak pri mne nabehla 30 kil.uf......tak to by som mala skoro 120 pred porodom.hihi. 😀 no a jasne,ze po druhom tak nepriberiem,dam sio bacha.priznavam,ze po tom strese som sa tak uvolnila a tak mi zacalo chutit,ze to preoste inak ani s mojimi kilami nemohlo dopadnut.....

miri......daj si silnej slepacej polievky.....velmi to zabera.....prajem skore uzdravenie....

moni a ktej chorobke.nasi nas vzdy liecili cibulovym sirupom a vzdy to zabralo..no nech sa potom pekne vyhajate.....nasa sa teraz uz budi len tak 3x za noc na cikanie,takze pohoda relax.po 13, mesiaci sa to uz upravilo,no ale cez den len pol hodku alebo hodku hajame.....ale poviem ti,ze uz som leniva vstat aj tych 3x.no nanadarmo,na dobre sa dobre zvyka... 😎 😀

jankapo
19. sep 2009

ahojte tehulky,
ja uz takto verim ze jeden z poslednych prispevkov ako tehu... 😀
Gratulujem novej fazulke, ze sa uchytila mamke Keve,a neviem ci uz som tu bola ze slny ma vajicka, tak to je pecka tuti. 😵
Ja mam uz tazke predporodne stavy, vcera to vrelo strasne, a vecer sa plakaloooooooooo.... 😀 Dnes mi je z toho smiesne,ale no teda vcera nebolo smiesne ani mne ani marekovi. 😒
Tak som uz teraz v stave mat to cim skor za sebou a to som pred par dnami ani mysliet ze porod a tak. Teraz uz napatie stupa, tak to radsej cim skor poriesit. 😅
Uz je to blbe aj fyzicky, panva ako prelomena na 2 casti,maly sa mi kdesi asi opiera na nejaky nerv, lebo mi obcas tak vystreluje do slabiny ze chodit sa neda... 😝 proste mi tu nohu odrovna a konec, ani krok. strasne nepriiiijemneeee...

aspon ze matulo je ako tak v poho, aj ked mu idu dolne stolicky, da sa. uz si zvykam ze nepapa... 😖

co sa tyka priberania,tak ani neviem kolko som pribrala, ono je jedno kolko zena priberie, skor ide o to kolko potom zhodi. Sa mi zda ze vazim viac ako pri matulovi, ale pribrala som do tela menej, vsetko mam v OBROVSKOM bruchu, z kt. mam take depky ze koniec. Je to jedna velka fialova stria 😢 😢 😢 a najradsej mam tie rady, ze natierat!!!
Uz nic, uz len to prijat, aj ked neviem ci budem niekedy schopna.

ale hlavne ze sme zdravi, asi. mirka, ty sa ryyychlo vyliec
moni, budem sa aj ja modlit ze klasika porod ked tak velmi chces 😉

moni1412
19. sep 2009

gal 3x v noci na cikanie???? vy uz spinkate bez plienky????? 😕
u nas bol nocnicek popularny, ale asi pred mesiacom ked bol aly taky chory, sme ho nedavali poriadne, tak odvtedy si zas zvykal a teraz obcas cosi sa podari, ale pytat sa veru este nepyta.... hanba povie az ked sa vykaka 😀 a csssss az ked sa vycika... to musime este trochu doladit 😀

janka no a ja sa na oplatku budem modlit aby ste to uz mali rychlo za sebou 🙂

loss
20. sep 2009

ahojte
janula teda zelam nech to mas rychlo za sebou teda dalsia dvojmaminka uzastne velmi sa tesim 🙂
gal neboj budes tam aj ty zda sa ked sa pozriem na tt ze to bezi ale ked si poviem ze do jauara ide to pomaly ale tiez sa tesim z kazdeho tt ja uz by som chcela byt tam kde Janka 😀
my sme sa nejak pokazili nechceme moc sediet na nocnicku a o pytani sa na nieco nemoze byt ani rec dufam ze do januara to zvladneme

moni1412
20. sep 2009

loss a my by sme chceli byt, teda myslim ze aj gal, aspon tam kde ty 😀

moni1412
20. sep 2009

vsetkym Matuskom k zajtrajsim meninkam vsetko naj naj naj, ak by som zajtra nestihala 🙂 😉

galanta
20. sep 2009

moni...no my zatial spavame este pre istotu s plienockou,ale sa pravidelne na cikanie budi,takze plienka je uz vacsinou len modny doplnok.....obcas este zaspi tvrdo a potom sa podatri este ciknut.ale cez den sme bez plienky uz 4 mesiace.ani cez denny spanok uz nemame plienky.ved na co.havaria sa nam nestava.akurat obcas,ked sme na preliezke a lieta s detmi po smykale/lebo to uz je ako dabel/tak s aobcas zabudne pytat.nuz nema cas.ale to sa stava naozaj len obcas a tak uz od maja machrujeme v elastacikoch bez plienky.na zaciatku sa nepytala ,len sme ju davali pavidelne.vonku travicka,doma nocnik.potom nosila nocnik...potom povedala take A A A,a teraz pekne povie..kakať.....takze je to sikulka..... 😵 😵 😵

loss.....jasne za vas raz dobehneme 😀 aj nam to leti....uplne je to ine ako pri malej.../chvala bohu/

janka...no uz len vyddrzat....ja take stavy vobec nepoznam,lebo som mala male brusko,teraz sa snad dockam aj vacsieho. 😉 a ked tak pozeram,tak tomi uz aj moze ist von,tak nech sa posnazi..... 😵

galanta
20. sep 2009

a aby som nezabudla...dnes sa naucila zapinat a vypinat telku nohou.... 😀 😀 😀 no ja to tak robim,lebo som leniva sa zohnut a dnes sa pozeram,co tot ta nasa mala robi,,,,,,no a ona dava nohu na televizny stolik a palcom sa skusa trafit do gombika.....no my sme mysleli,ze prasknmeme od smiechu...a cuduj sa svete...ona ho aj vypla aj zapla......no a potom nieco pred dietatom spravte. 😀

moni1412
21. sep 2009

gal my sa tak nasmejeme na malom tiez. Davali sme si teraz vstavane skrine a co sme mali v spalni, sme predavali... tak Milos ich daval na chodbu ked si mali po ne prist a tazke, tak pri tom robil take uff, proste ako ked nesiete nieco tazke.... Denisko sa pozeral a vecer chytil odrazadlo za volant a zacal s nim vzdychat a chodi po obyvacke. kym sme pochopili, uz bolo neskoro ho natocit, ale strasne smiesne to bolo 😀
najnovsie krici stale hapi a namiesto ahoj mi odpovie vzdy hai - samouk anglictinar 😀 to ale neviem kde pocul co to znamena 😀

galanta
21. sep 2009

moni,vsak ajon chcel nieco stahovat... 😀 no a stou anglicktinou....fakt dobry.......nasa zatial skusa len cinstinu....a tu bohuzial doma nikto neovlada. 😀 😝

kats
22. sep 2009

mate doma sikovnikov 🙂 u nas nocnik len ako hracka, pripadne klobuk.... ked behal bez plienky a cikol si na koberec, doniesla som mu nocnik, ze cikat sem... tak si ho vzal postavil na ocikane miesto a sadol si nanho.... ale bez veldiela 😀 mal aj pokrokovy tyzden, ze si chytil plienku ked sa pokakal... no a tym to hasne 😀
denisko trenuje na stahovaka ? 😀

galanta
22. sep 2009

kats 😀 tak to aj my sme skusali slusivy klobuk.vyzerala v nom ako mal koubojka.....hihi.jednu dobu si z neho robila aj odrazatko.proste si ho dala dolu a sup uz na nom jazdila po obyvacke.....ale ma to aj svoje ziarive stranky....ked idem na zachod neminie ma potlesk aj za moj uspech. 😎

slnyecko
autor
22. sep 2009

Ahojte baby,no mna dnes nejako picha v podbrusku,bohvie co to,tak sa asi porod nezaccina co?boooze ja by som uz rodila az by som plakala...uz to nezvladam.Inak ja este vobec nemam zbalenu tasku do porodky..asi by som uz mala 😅 ale mi aj brusko nejak tvrdne tak neviem teraz co to...janka este nic?

moni1412
22. sep 2009

gal Denisko nam zatial len klopkava ked sme my na WC 😀 to musi byt super 😀 zlata musi byt mala 😵

slnyecko hmm, najvyssi cas zbalit sa, 37.tt 😀 neboj, zachvilu je to tu 😉 ani sa nenazdas.....

angel11
22. sep 2009

ahojte...tak sa k vam pridavam aj ja... 🙂 😉

loss
22. sep 2009

ahojte maminecky
aj ja ratam kazdy tyzden tiez by som uz rodila najradsej to brusino rastie a ja som taka nemotorna
sly boze rychlo bal ak nieco myslim na teba nech to ustane
angel srdecne ta vitam takze druhe majovciatko 🙂 nech len pekne rastiete

angel11
22. sep 2009

loss dakujem velmi pekne...

baby aj vy ste tke lenive? mne sa nic nechce...neviem sa prinutit upratovat...njrdsej by som len lezala

moni1412
22. sep 2009

angel gratulujem z celeho srdca, nech krasne rastiete 😉 hehe, tebe sa nejak ten maj zapacil 😀

loss keby som uz aspon tam kde ty bola 😉

musino
22. sep 2009

ahoj kocky, blahozelame k novym tehulkam, my sme tu asi najcerstvejsie 🙂))) od minuleho stvrtku potvrdene aj od doktorky 🙂))))))))

jankapo, drz sa, uz mas najvyssi cas, budeme na teba mysliet 😉

moni1412
22. sep 2009

musino tak gratulujem aj tebe a prajem to co angel, drzte sa, baby 😉

mirka20
22. sep 2009

ahojte 🙂
v prvom rade gratulujem novym tehulkam a zelam im krasne bezproblemove tehulkovanie.
angel, aj ja som taka ista. ale to nie je lenivost, to je proste tehu unava 😉 (tym sa ja ospravedlnujem 😀 )
my sme mali vcera poradnu. uz mame krasnych 3,8 cm, tak sa moc tesime.
aj vam viac rastie brusko ako pri prvom tehu? lebo ja uz mam normalne brusko, co som pri rebeke mala asi tak v 4-5 mesiaci.
my nocnik tiez pouzivame len ako hracku. ale do aprila mame este cas 😵
a s tym vzdychanim to poznam. aj nasa to robi. a najlepsie je, ked zavzdycha, ked sa nesie na rukach, ako keby to bola najtazsia vec na svete 😀
jani, drz sa 😉

betatka
22. sep 2009

vítam nové tehulky...ale sa nám to tu fakt rozrastá.
Ja už mám všetko nakúpené...nie síce popraté pre malého a budúci mesiac balím kufre a už len budem čakať 😎 aby som nedopadla ako naposledy 😝

moni1412
22. sep 2009

mirka co sa bruska tyka - ja som do stvrtku nemala ziadne, ked som bola este na poradni teraz a odvtedy mi nejak zacalo rast 😀 akurat sa dnes Milos na mna pozeral ze co to 😀 ale ved uz hadam ma najvyssi cas zacat, no nie? 😀
no, ked sme boli v Tatrach a jednu turu sme absolvovali tak ze Milos niesol maleho na pleciach a maly stale uff, uff 😅 takze pozname 😅
beti ty si minule v 36.tt rodila, vsak? hmm, snad to nepojde tak skoro 😉
ja som prave prala tie malilinke vecicky, ale z nutnosti, nie som sialena, nebojte 😉 mali sme ich pod postelou väcsinu v krabiciach a chytili sa mi tam nejake tie papierove mole... tak som musela vsetko poprat a dali sme to do skrin ked boli hotove..... ale budem ich musiet este preprat potom 😀