Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
12. okt 2009

eviku...dakujem ti.naozaj sme stastni.noa to krasne sono,co sme videli.aks apodari,dam fotku do albumu.tak nech sa to teda pekne podari aj tebe. 😉 😵

facovka
12. okt 2009

galanta,ale coze by si sa nepochvalila 🙂 parada, tesim sa, nejako vsetky mame double pohlavie,ze?? ale myslim ze betatka bude mat do pariku 🙂
slny sa nikomu neozvala?? cakam stale aj ja, urco to uz ma za sebou 🙂

facovka
12. okt 2009

no babuleeeeeeeeeeeee tak slnyecko je uz dvojmama, Martinko sa narodil dnes o 9.10h ma 3430g a 51cm a ma sa k svetu....Lubi je ko, uz si pytala cosi od bolesti ale ze samotny cr v pohode, mala spinal...gratulacia obrovskaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵

verulka
12. okt 2009

No paradicka...slny gratulka obr ku martinkovi 😵 miery tak akurat..nechs arychlo zotavi maminka 😉
gal, super, len by som sa este predcasne netesila 😉 z baby sa moze stat chalos raz dva, vsak si este len v 16tt..teda ajsne, prajem ti o..len treba nechat rezervu aj pre chlapa 😉

galanta
12. okt 2009

slnyecko...................tak uz ste styria...jaj len endavno sme sa tesili z majovych babatiek a teraz uz sa etsime z dalsich.prajeme vela zdravicka a rychleho ,,zahojenia"GRATULUJEME............... 😵 😵 😵 😵 😵

verul...dik.no ja s tym pocitam,ze sa to moze otocit.na 100 % to bude az po porode,ale ja som akosi presvedcena,ze to bude dievcatko.no asi preto,ze uz bude siedma z manzelovej rodiny a chlap ani jeden..... 😀 😀 😀 ved aj svokra,ked sme dnes ku nej prisli sa prve opytala.....no co? boli ste prekvapeni?a ked sme odpovedali,ze nie,len sa zasmiala.no ale je celkom mile pochvalit sa siedmymi vnuckami,no nie?

moni1412
12. okt 2009

Lubka gratulujeme, vela zdravicka prajeme, obom 😉

a gal tebe tiez gratulujem, super ze vsetko ok 😉

misanik
12. okt 2009

slny - lubka, srdecne gratulujem, tebe aj martinkovi prajem veeela zdravicka, skore zotavenie, akurat mliecka a proste vsetko najlepsie 😵 😵
gal, super, gratulka k babincu

eviku78
13. okt 2009

tak uz je martinko na svete. 😵 prajem lubke hlavne skore zotavenie, martinkovi hodne zdrvicka a cekej rodinke vela, vela porozumenia, trpezlivosti a lasky. 🙂

facovka
13. okt 2009

tak a teraz je na rade betatka,ze?? pekne sa to rozbieha 🙂

moni1412
13. okt 2009

Leni, hmm, bud betatka alebo ninka 😉

betatka
13. okt 2009

Ahojte
slny všetko naj...skoré zahojenie, plno mliečka a veľa pevných nervov 😉 😵 😵 😵

no Facovka neviem či ja ale ešte aj Gurdi je skôr ako ja a Ninka možno dvojky skôr...ale kedže aj Lea bola skoro tak možno som na rade ja 😀

Už som pobalena ...skoro...okrem veci pre maleho...dnes som bola odovzdať MD do práce takže už je to aj oficiálne že sme ready

andula30
13. okt 2009

Ahojte tak vitame Martinka na svete nech ho radost a stasie sprevadza celym zivotom 😲 a maminke nech sa rychlo zaotavi 😉

basika
13. okt 2009

Gratulka Slny...nech sú všetci zdraví, šťastní....

kety80
13. okt 2009

pekne fotky na titulke maminy tak vsetkym velke gratulovanie nech ste vsetci ok a zdravi 🙂

mirka20
14. okt 2009

ahojte 🙂
v prvom rade gratulujem novej dvojmaminke a zelam im hlavne vela zdravicka a sil 😵
gal, tebe gratulujem ku dievcatku. to ti uz tak skoro povedal? u nas to hovori az okolo 20tt.
my sme tiez po poradni, krasne rastieme, mame sa k svetu, tak sa tesime 😵

ninka123
14. okt 2009

Ahojte kocky, gratulujeme Slny a Martinkovi 😵 😵 😵
Veru sa nam to s Betankou uz krati, ozaj, dlho som tu neregistrovala Gurti-ta ma termin tiez teraz niekedy.. 😅
Majte sa krasne 😵 🙂

moni1412
14. okt 2009

mirka super, tak sa drzte pekne aj nadalej 😉 mam z vas radost....
mna caka zajtra poradna 😒 sa bojim hlavne kvoli kilam zas, co mi povie dr 😒

facovka
14. okt 2009

veru, gurti je v 35tt, som kukala vizitku.. 😉 gurtiiiiiiiiiiiiiii ozvi sa.. 🙂
moni preco kvoli kilam?? si nejako brutus pribrala?? ja mam stale 4-5kg hore, podla toho ktory den 😀

jankapo
14. okt 2009

ooooooo... 😲
som este lubinke negratulovala k drobcovi, tak len to, co kazdemu, nech ste skoro domka 😉 a nech sa maminka skoro zahoji...
monika, ty sa neboj ziadnych kil navyse,ja sa cudujem ze to nejaky lekar komentuje... 🙄 ja som teraz pribrala 18kg,este mam 8 na sebe, aj ked zhodit by som chcela 10...no toto zatial neriesim, este si dam cas,uvidim co pojde dolu kojenim a zvysok poriesim potom v posilke (ach, ale snivam 😅 )

leni,Oliver uz je strasne velky!!! 😵 😵 😵 a krasny je!

galanta
14. okt 2009

miri...dakuejm.no u nas to hovoria uz okolo 15tt,ale sa mozrejme este davkou neistoty.no ale co mam kamosky,vsetkym povedali spravne.tak sa nechame prekvapit.a samozrejem vam gratulujem k pekenj super poradni. 😵 😉

moni,co?koli kilam? ja mam pocit,ze to ty mas fotku v spolocnom albumiku...vcera sme akurat s drahym pozerali,ze ci je mozne aby to stihle ziena na obrazku bolo v 18tt.alebo ta hrasi,ze nepriberas?no ja som zatial nepribrala ani gram,ale jamam 89kil,takze mne sa nie je co cudovat....tak kasli nalekara.ked je babo ok,ty nemas zdravotne problemy,tak co vobec riesi...... 😒 ale chapem,ze sa citis neprijemne,ked vies,ze na to zaaaaaaaas bude naraztat.jednoducho si nedaj pokazit radost z poradne. 😉

moni1412
15. okt 2009

baby mam 4,5kg navyse, v 18.tt, neviem podla neho ci je to ok, gal mas pravdu, mne to ani nevadi, ale ked mi to zas bude vycitat..... no ved uvidime na dalsej poradni 😒 dnes ho zastupoval iny, vraj vsetko ok, uz tri dni kopka drobcek, tak 3 tyzdne ziadne stresy kvoli vahe 😀 inak ta fotka je fakt moja a sama som prekvapena - pri Deniskovi som mala uz riadne brusko 😒 a o 2 tyzdne mame sono 😀 na to sa velmi tesim. 🙂

gurti tu uz dlho ale nebola a betatka tiez, sa mi zda 😒

galanta
15. okt 2009

moni.tak vidis...iny lwekar,iny pristup. a jasne,ze ked si taka chudulinka,ze musis priberat.vela lekarov zastava nazor,ze ked je zena taka stihlunka ako ty,tak si proste telo musi urobit zasoby aby vladalo.a nezda sa mi,ze 4,5 kila ej vela na ten tyzden.moja kamoska sa vzdy smeje,ze ako je mozne,ze ja nepriberam,ekd ona pribrala 5 kil a to sa este len dozvedela,ze je v tom. 😀 no mn e zas tvrdia,ze aninemusim priberat.to mala tzas moja kolegyna.ani granm pocas tehu,po porode vazila o 10 menej ako pred otehotnenim.a gratulujem ku kopkaniu.no ja niekedy zabudam,ze som v tom.vcera sa maal pomrvila a ja som sa normalne zlakla,ze co to je.... 😀 no fakt je to druhe tehu uuuplne odlisne....ozaj moni,uz mas vysledky AFP?ja som sa od tej radosti na poradni aj zabusdla opytat,ci si mam zavolat,alebo kedy budu vysledky. 😒

kats
15. okt 2009

babyyy to je super ze uz sa vam male hmiria 😀 strasne sa na to tesiiiiim 😵 😵
a fakt to priberanie .... ked uz mas dost nabalene, tak nepriberas a vychudlinky priberu, ved z niecoho musia potom fungovat 😉
ja som uz pribrala 2 ale pred tym mi odislo 4 takze este minusujem 😝 tesim sa zas na svojich +18 😀 😀
a nikto mi nepovedal ze vela 😀 ani teraz ze malo 🙂

zajtra mam poradnu a aj ten NT ultrazvuk 🙂 uvidim miminko 😵 😵 dufam ze je v poriadku ked uz druhy krat chorobujem ... trosicku mam strach ale straaaasne sa tesiiiiim

dalsim na rade drzim palce 😉 aby bolo vsetko tak ako ma byt 🙂 ale mate este mesiac pred sebou tak relax 😉

moni1412
15. okt 2009

gal no ja patrim k postave - "stred" - nie som az taka chuda. no ved uvidime, ale strasne to kontrolujem od zaciatku tohto tehu, tak snad nic nebude 😀 AFP? dnes som sa pytala, pozrel, pokomentoval, popisal a zabudol mi povedat 😀 a uz som sa nepytala, bol chudacik z toho celkom mimo, co vsetko a kde zapisat, on ze ma ine postupy, tak tak 😀 ale zasa keby cosi zle, tak povie, nie? 😅

kats ja som pri Deniskovi pribrala tiez 18kg 😝 to bolo 😨 ale to som sa uz aj ja zle citila 😒 zajtra sa drz

galanta
15. okt 2009

kats...neboj.vsetko bude ok,tie nase dietky si vedia na seba davat pozor. 😉 a drzime na poradnu palce a nezabudni poslat foto ak nejake dostanes....inak ja mam nove foto v novom, albumiku.tam je agatka na 3D.uz ju ccelkom pekne vidno.

moni....tak sme dve rovnake....aju ja z rozjarenosti zabudam.ale mas pravdu,keby bolo daco nie ok,tak hned konaju,alebo snad zavolaju.teraz si spominam,ze sa ma sestricka pytala,ci to cislo,co maju v karte je funkcne.tak sned by zavolali.a kedy ti robili testy? pred dvoma tyzdnami? nech viem,kedy asi budu vysledky.dakujem.

no a mrvkanie je uzasne,ale uz sa tesim na take riadne stuchy.hihi

betatka
15. okt 2009

Ahojte

moni od utorka je dlho nebyť tu? 😀

no ja tie štuchy dostávam niekedy riadne...ale už mi aj dosť tvrdne bruško čo sa hned plaším..lebo ešte stále vláčim Leu na rukách...ked ona na mna vždy tak neodolateľne pozrie ...no nevezmi ju 🙂

ja idem na budúci týždeň na poradňu ...poslednú k môjmu dr. a potom už do nemocky..inak už ma od augusta dr. nepozrel tak dúfam že je všetko OK.

kats
15. okt 2009

beti, ved maly kopka, tak sa ma dobre 😉 od kedy si obmedzila dvihanie Lejky?

betatka
15. okt 2009

kats ja som to moc neobmedzila dvíham ju stále ale niekedy jej poviem že nemôžem a snažím sa ju zaujať niečím iným aby sa nepýtala na ruky...no ked sme u Našich tam mám prísny zákaz ju brať na ruky 😵

Inak ja už mám také veľké brucho že veci čo som mala pri Lee sú mi všetky malé 😝

loss
15. okt 2009

ahojte
dnes som mala poradnu sme OK len mama je vacsia a dortok mi povedal ze pojdem rodit skor a cisarom som rada
ako sa mate?

loss
15. okt 2009

sly dodatocne srdecna gratulka 😉