Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

kats
1. nov 2009

babyyyyyyy 😀 teraz pred chvilkou som prvy krat zacitila pohyby a od vtedy sa krasne hmiri 🙂 🙂
slny - musia to byt dobre vysledky ked meskaju 😉

facovka
2. nov 2009

jeeej babule, gratulka ku pohybom, parada,ze??uzivajte 😉 mna oli zacal kopkat v 16tt, a fifo az cca v 19tt, takze pekne skoro si oli svihol, taky je aj teraz ,len hmyrit sa,pucit,vystrajat..moni,nestrasim, nemusi to byt pravidlom, zevraj pohyby v brusku nemaju s realitou nic spolocne 😀
slny cakame s tebou, dobre to dopadne 😉 a kedy teda maju byt tie vysledky?? 😕

slnyecko
autor
2. nov 2009

no mali byt uz v piatok,potom dnes a nakoniec ze az o dva tyzdne,no dovtedy sa zblaznim.....

eviku78
2. nov 2009

slny, bozinku to musi byt napor na nervy. ale ja peeeevne verim, ze vsetko bude ok. musi.

facovka
2. nov 2009

no su oni normalni??sak nech rovno povedia kedy to bude a nie toto,ach jo 😔

ka77ka
2. nov 2009

slnyecko....myslime aj my na vas a pevne verime, ze vsetko bude v poriadku....a urcite to dopadne dobre, ked to tak natahuju.

misanik
2. nov 2009

slnyecko, bud silna, myslime na teba, urcite cakas na dobre vysledky, proste to tak musi byt!
kats 😵 vies ty co? tusim zavidim 😝 😀

galanta
2. nov 2009

facovka...moni...no neviem ci pohyby v brusku nemaju vela spolocneho,ale šarlotku som citila fakt skoro uz koncom 15tt.lekar na man pozeral samozrejme ako na balzna.ale ta tam robila vykopy.hoci mala tiez take hluche obdobie,tak ako bola besna v brusku,je aj teraz.nemyslim,si,ze by sa tak to dietatko po narodeni zmenilo. 😵 😀

loss...no aj ja teraz mam pohyby od 16tt.ale fakt sa to so šarlotkou neda ani porovnat.raz za cas,citim take ako otocku a koniec.no ze by sme mali doma kludasa????? 😨 tak to si fakt ani predstavit neviíem. 😀 alebo je mozno malinka otocena smerom do chrbta,tak som aj šarlotku takmer necitila.ale brusko pekne rastie,tak je snad vsetko ok.

tak slnyecko,fakt ti drzim palce.tolko nervov,ale pevne verime,ze budu zbitocne. 😝 😉

loss
2. nov 2009

gal mozno sa Agatke tak nechce v brusku je jej dobre 🙂
slny to je fakt na nervy co raz sem idem dufam ze uz si napisala ze je vsetko OK myslim stale na vas a ked meskaju isto budu dobre
kats gratulujem ku pohybom 😵

ludka_r
2. nov 2009

ahojte.
Kats, paráda, gratulujem. Aj ja sa už veeeľmi teším na pohyby. To je to najkrašie, čo môže žena zažiť... 😀 Aspoň pre mňa to tak bolo. Veru, celkom skoro začalo kopkať. Ale to bude asi aj tým, že to nebolo až tak dávno, čo v brušku bol Matusko, tak maternica si na to pamätá. Tak dúfam, že aj moja si bude pamätať, a aj ja sa "čoskoro" dočkám... 😉
Galanta, veru aj mne sa toto pri Vilkovi stalo. Myslela som si,že už pohyby cítim, a keď mi doktor povedal, že na to je príliš skoro, tak som na to prestala myslieť. Až potom, na naše výročie, nám dal drobček darček... 😀
Slnyecko, držím prsty, aby všetko bolo OK. To čakanie je ale riadne na nervy... Držte sa!!! 😉

verulka
2. nov 2009

slny, to je ozaj neludske...neboj nic, budu dobre tie vysledky..
kats, uz mas aj viditelne brusko?

galanta
2. nov 2009

kats...joooj taka z teraz som si vsimla k comu ti dievcata gratuluju.tak sa samozrejme pripajam aj ja. 😉

loss.....no aj man to uz napadlo,ez som teraz uplne inak tehu,ze som omnoho pokojnejsia ako pri sarlotke.asi som fakt spokojna,tak aj babo je kludne. 😀 chuda,no aspon nebude taky nervacik ako sarlotka.

ludka....no, mne sa skor vidi,ze ti lekari sa niekedy uuuplne zbytocne drzia svojich smernic.ja som si boal pri sarlotke 100% ista,ze su to pohyby.a aj boli boli v rovnakom case za rovnakych podmienok.a take steklenie.to mi creva nikdy nerobili.takze nech si pozeral ako chcel,ja som si myslela svoje. 😉 no a teraz,ked ma zacala kopat Agatka,tak som sa normalne zlakla,ze co to je.totiz stale zabudam,ze som v tom.prijemna zmena púo šarlotke 😀 😎

kats
2. nov 2009

slny - nemam slov - zase sa raz ukazalo slovenske zdravotnictvo 😠 takze to znamena - nechaju vas dva tyzdne vytrapit a potom povedia ze je vsetko OK 😉

gal to je super ze zabudas 😀 niekedy uz aj ja 🙂

no brusko uz mam viditelne, ale stale mam pocit ze je take sadielkove 😅

o matuskovi som v brusku vobec nevedela, hybal sa uplne minimalne a ked vykukol uz sa nezastavil 😀

loss
2. nov 2009

gal mne sa aj Nelly malo hybala a je to velmi pokojne babo a dobre tak snad aj toto babo bude take iste
ludka krasna 8tt ti svieti 😵

moni1412
2. nov 2009

kats no gratulujem aj ja 😉 je to naozaj uzasny pocit...
ja som Deniska citila presne v 20.tt, presne na Silvestra 😀 ale nebolo to ohnostrojom 😀 to bolo este pocas dna 😵 ale teraz sa aj sestricka ja dr. cudovali ze uz citim... ale ved som uz druhorodicka a 18.tt nie je tak skoro, no nie? 😕

loss
3. nov 2009

dobre ranko
boze baby uz len 8tyzdnov to tak super znie 🙂

galanta
3. nov 2009

loss...jaj aby sme si hovorili osem tt uz aj my .mna caka este presna polovica,ale aj trak to neuveritelne rychlo bezi.

kats,s tym bruskom.aj ja mam pocit,ze keby mi dali dole moju pneumatiku,tak by som nemala ziadne. 😀 ale podla vsetkych ho mam poriadne oproti sarlotke.len ma obcas trapi,ze mi strasne trepe srdcom.obvykle,ked nejem viac ako hodinu,tak mi bucha,ze mam pocit,ze mi z hrdla vyskoci.a to nehovorim o tom,ze ked si potom idem urobit jest,este sa to zhorsi.akoby to moje telo uz nevedelo pockat na dalsiu davku jedla.a tak stale jem. 😝 😀

moni1412
3. nov 2009

loss ty sa maaaaas 😵

misanik
3. nov 2009

moni, gratulujem k dievcatku 😵

loss
3. nov 2009

juj baby aj ja sa tesim ze uz len tak malo zaha ma ide zabit to je hruuuza

betatka
3. nov 2009

Ja som pohyby aj pri Lee aj pri Danielkovi cítila dosť neskoro ako vy píšete až po 20tt zato o to intenzívnejšie ma kopali potom a Danielko stále kope...to je také aktívne dieťa že ani na sone nie je kludný. 😀

loss aj mna páli stále žáha je to na porazenie a ani tie madle čo u mna vždy zabralo nefunguje 😝

ja by som ešte také 2t celkom chcela vydržať

moni1412
3. nov 2009

miska 😵 dakujem 😵

loss mandle uz nezaberaju? 😕

beti bodaj by ste vydrzali, co najdlhsie 😉 drzte sa

loss
4. nov 2009

bet,mon ked ich jem este ako tak ale po 10 min je to hrozne
bet dufam ze vydrzite
😵

ninka123
4. nov 2009

Ahojte, tak ja opat po monitore a poradni... krcok drzi, hrdlo prazdne, takze malym sa nechce vobec von 😕
Jedno dite sa uz otocilo hlavickou, ale to je jediny naznak bliziaceho sa terminu... 😅 Takze v nemocke ma zatial nechcu 😀 😀 Nastup na hospitalizaciu mam az 20.11., tak tajne dufam, ze to bude trochu skor...
Lekar na prijmovej ambulancii mi zadrel, ze kludne mozem rodit v 40tt prirodzene 😅 No skoro ma svihlo...
Slny, drzim palec a vydrz to, neboj, bude to OK... Loss, mna zaha trapi uz 4mesiac, minule som stravila monitor v sede, lebo som skoro zomrela 😒
Majte sa vsetky krasne, po vikende sa ozvem 😵

verulka
4. nov 2009

ninka, to je uzasnme 😵 jo a mena? nemate este vybrate?

galanta
4. nov 2009

ninka.....drzime palce na vsetko co ta caka.no ale prirodzeny porod????? 😝 😝 😝 no teda.hoci som pocula,ze to druhe potom uz len vyleti,no aj tak som si nie ista,ci by som chcela rodit normalne.a v dnesnej dobe som o tom asi ani nepocula.tak kasli na neho,nakoniec to predsa len skonci cisarakom.a neuveritelne naaadherne sa drzite,teda aspon ten krcok a deticky tiez.no si asi zrodena na tehotenstvo. 😵 a uplne najlepsie je to,ze ta nechcu este v nemocke. 😉

loss
4. nov 2009

ninka drzim palce nech je vsetko rychle a Ok ale ten prirodzeny porod tak to hadam sranduju 😅
slny stale nic 😔

facovka
4. nov 2009

no ninka,to je parada 😉 ,a s dovjkami,juuuj..len pelne drzte,krasne si to potiahla.. 😉 ja si tiez myslim ze to bude cisarak 😕 ,ale sak uvidis, co bude v tej chvili pre teba a babenka najlepsie...a naozaj,ake mena?? ci tajomstvo?? 😉
loss,veru aj ty uz mas krasne tt pri vizitke..ozaj a gurti sa neozvala, ta by mala byt na rade,ci?? 😕

moni1412
4. nov 2009

ninka 😀 supeeeeeeeer.... 😉 bodaj by som si to mohla aj ja povedat v 36.tt 😀 drzkajte sa 😉

verulka
4. nov 2009

baby, mne kamoska porodila 2t predomnou dvojky chalanov obaja 3kg a sli prirodzene..to zotavovanie potom bola uplna lahoda( 2dni po porode sme klabosili na chdbe)..cize ak sa deti spravne otocia, porod sa dobre rozbehne, ja by som isto chcela prirodzene 😉 jo a teraz ma napadla dalsia kamoska( ta ma 7rdcerku 13mes dcerku a mesacne dvojky 😝 )tiez teraz v oktobri rodila prirodzene a cely porod trval hodku 😉