Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

moni1412
24. nov 2009

Leni pekne si Filka ostrihala 😵 skore uzdravenie Olimu 😒

aj my uz 19 mesiacov, ako to len letiiiiiiiiii 😅

nasa mala v brusku si nasla zabavu - taaaaak strasne ma kope do mechura, niekedy to tak brutalne boli, zlaknem sa vzdy..... no sinterka bude riadna, uz to vidim.... 😀

gal ako so zubom dnes?

mirka20
24. nov 2009

ahojte 🙂
tak hlasim vysledok z poradne. v maminkinom brusku sa skryva skoro 300g chlapcek 😵
leni, malemu skore uzdravenie

misanik
24. nov 2009

mirka, gratulujem, ze bude parik 😵
moni, ty sa drz, mrzi ma, ze su komlikacie, ale urcite to dobre dopadne. 😉

facovka
24. nov 2009

mirka,ja som nuchala chalosa,parada,meno nemate?? 😉
hlasim stav od dr. Oli ma nejaku virozu, CRP 8, chvalabohu..tak uvidime...bez liekov,len diazepam ked bude mat horucku nad 39,2 ☹

galanta
24. nov 2009

miri.....no pred chvilou som stretla tvojich rodicov a zarito necheli prezradit vysledok. 😀 tak som hned isla mrknut,ci uz to vie aspon konik.gratulujeme ku krasnemu chlapcekovi.tak sme na tom rovnako.no a na meno sme samozrejme iez zvedave. 😵

moni...no asi ej to fakt pravda,ze dievcata su aktivnejsie.no sice uz nas filipko kope o dusu,so sarlotkou sa to enda zrovat...takze lenka bude tiez poriadne sidlo. 😉

inak so zubom je to lôepsie.aspon somtrocha spala.sice to este boli,ale aspon uz sa nedostavam dos tavu,kedy by som si chcela buchat hlavu o stenu. 😝 sna dom to nezariekla. 😕

miri ozaj aj fotku uvidime?

moni1412
24. nov 2009

mirka jeeeeeeej, gratulka veeeeeelika.... takze parik 😵

miska dik, dufam ze mas pravdu 😒

gal 😀

loss
24. nov 2009

jaj miri aj ja gratulujem
ozaj skusky som urobila co ma tesi 🙂 len ta zaha to je daco hrozne ☹

moni1412
24. nov 2009

loss gratulujem ku skuskam... aj tak mi je stale zahadou ako to vsetko zvladas 😒 sikovna si..... nevolnost uz uplne ok? krasny tt ti uz svieti 😵 ako sa citite okrem zahy?

facovka
25. nov 2009

tak hlasim ze malinky je uz ok,ahj fifo, taka som stastna, hadam je to iuz za nami, tieto virozy, ci co..uz nemaju horiucky vobec,a plin sily obaja 😉 teraz je malinky u svagrinky a sme s fifom sami, som si poupratovala kusok 🙂

ninka123
25. nov 2009

Ahojte, Mirka gratulka 🙂
Facovka, super, ze su uz chlapi OK 😵
My zatial fungujeme v pohode, byvame teraz s mamou, takze domacnost je na nej, lebo ja by som nemala sancu... Noci su zatial v poriadku, horsie je to rano, prip. vecer, ked su obaja naraz hladni 😉 Ale uz zvladame aj to... Marek je viac umrncany, Lea skoro stale spinka 😵 tak sa to kompenzuje 😀
pekny dnik vsetkym 😵 😵

loss
25. nov 2009

moni okrem zahy som Ok ranne napinanie je ale nevraciam no niekedy vecer si to s hajzlikom uzijem tak 2x do tyzdna isto len to ma tesi ze uz iba 5tyzdnov pravdepodobne budem rodit cisarskym v 38tt
skolu musim zvladnut za tie prachy a ked uz som sa na to dala buduci rok koncim bola by to skoda obavam sa ze od januara to bude krute ale musim
v sobotu mam skusku z uctovnictva takze sa ucim od dnes mamina mi vzala malu takze tak
pozdravujem vsetky mamusky a aj tehulko mamusky pa zajtra 😵

galanta
25. nov 2009

ninka.tak drzim palce,nech to zvladate aj nadalej taka ako doteraz.teda mas to zaberacku poriadnu. 😉 no a asi som moc zvedava,ale asi nebudem sama.ked si najdes trocha casu a nebude to tajnost,bola by som aspon v skratke zvedava ako to boo s tym tvojim kombinovfanym porodom. 😉

loss...no aj ty si sa dal na strastiplnu cestu,no ale odvaznym stastie praje. 😎 a ten cisarak ti preco dali?mozno si to aj pisala,ale moja vseobecne znama senilita asi poriadne funguje. 😀

betatka
25. nov 2009

Ahojte tak dnes nás pustili domov lebo Danielko mal žltačku

Danielko sa narodil o 11,15 a do nemocky sme prišli o 8.00 žiadne konrakcie len mi odišla voda tak o 9,00 mi dali vyvolavačku a potom to už malo celkom dobrý spád. Chvílku som mala také silné bolesti že som prosila o epidurálku ale dr. povedal že už je neskoro a je operačný den tak by mi ju aj tak nemal kto pichnúť 😝

Ninka gratulujem k Leuške a Marekovi

Baby ja kojííííím, malý je papkač, spí skoro stále budí sa len jedenie a kakanie.. 😀
Ked bude čas tak prihodím aj foto

moni1412
25. nov 2009

beti no stastna rodinka.. zlati ste tam 🙂 tak sa len drzte pekne 😉 a este raz velika gratulacia.... a super porod si mala 😉

facovka
26. nov 2009

ninka,krasnych drobcov mas,nahodila som do spolocneho 😵

loss
26. nov 2009

gal lebo mame predpoklad ze budeme velky Nelly sa narodila mala 4300G a tato drnda je tiez vecsia a aj Nelly nakoniec isla cisarom

moni1412
26. nov 2009

ninka Marekovi sa asi velmi nechce fotit, ze? 😉 zlaty ako tam tu rucicku dava 😵 zlate su vsetky babätka v albume 😉

galanta
26. nov 2009

loss,no tu vasu velkost si pamatam. 😀 tak uz je to jasne.....

betatka...nio uzasne dietko a super porodik.fakt je comu gratulovat.... 😵 😵 😵

co ninka ma foto? no idem na to....

galanta
26. nov 2009

ninka...naa dherne detusky ,no a merecek je hanblivka....akoby ho paparazzi fotil. 😀 😎

betatka.no a danielko je fakt krasnucky....na tej druhej fotke je ako citronik....aj nasa bola taka.a velmi sa podoba na fotku zo sona.

ninka123
26. nov 2009

Ahojte, dakujeme za pochvaly 😵 su to len fotky z mobilu, este sme nestihali ine 😅
Lea mrnka, tak pekny vecer prajeme 🙂

loss
26. nov 2009

Ninka aj Leuska aj Marko su prekrasne babiky 🙂

ninka123
27. nov 2009

Kocky, mam chvilku, deti spia, to najstarsie o chvilu vstava 😅 Tak len tak v rychlosti moj dvoj-porod... 😉
Zobudila som sa o polnoci, tiekla mi voda... Do nemocky sme prisli asi 1,10... mne cestou zacali mierne bolesti..Maly bol uz v porodnych cestach, takze len monitor a sono viac ako pol hodku a ja som za necelu hodku bola uplne otvorena.. Bolesti boli ako krce pri MS 😅
2,15 bol Marek na svete.. Lenze potom prestali akekolvek stahy... Malu sice tlacili, ale bola vysoko a zadockom..
Monitor mala dobry, tak doki cakal 20min, ci sa nerozbehnu tlaky, ale vobec... Tak potom rozhodol sekciu...Tu som uz prespala 😅 Bola trochu komplikovana, stratila som trochu viac krve, ale skoncilo to nakoniec dobre 😵 Takze 2deti=2porody 😀
Lucka uz vstava, tak pekny zbytok dna prajeme 😵

galanta
27. nov 2009

ninka....no tak to fakt bolo zaujimave... 😅 😀 ale super ako dobre to dopadlo a hlavne ako rychlo.malami endovoli viac napisat ,takze koncim. 😝

kats
27. nov 2009

ninka skvely porod 😀 marek ta setril a lejka uuuplne 😀 super, ste to krasne zvladli 😉

gurti
28. nov 2009

ahojki maminy,
jeeej, tolko novych babatiek, vsetkym cerstvym maminkam srdecne blahozelam!!!
my sme uz tyzden domka z nemocnice a zatial to celkom ide, kojime sa a pomalicky priberame. Martinko zatial zlate babo, cez den krasne spinka a budi sa len na papkanie, noci viac bdie, ale to sa vari casom upravi, ked zacne rozlisovat den a noc...dufam 🙂

loss
28. nov 2009

ninka teda tak si to mala pestre hlavne ze ste vsetci v poriadku
gurti aj tebe blahozelam k malemutak len nech krasne rastie a pribera
dnes mam o 16h skusku tak na mna myslite 😵 pa pa

mirka20
28. nov 2009

ahojte 🙂
ninka, fuuu, zaujimavy porod. ale hlavne je, ze ste ok. proste dvojcata nechceli byt vo vsetkom rovnake 😵
gurti, gratulujem ti a prajem vam, nech vam je spolu len dobre 😵
loss, drzim paste 😉

moni1412
28. nov 2009

ninka fuha 😵 akcny porod 😉 ale hlavne ze ste ok 😵

gurti gratulujeme aj my.... 😉 vela zdravicka obom 🙂

loss myslime, myslime.... podaj info potom

facovka
28. nov 2009

ahojky mamule,tehule...tak fifo ma zase 39ky 😔 ,ja uz neviem, na pohotovosti povedali ze to viroza,to uz ma za 2t druhy krat, moc mal negat, ze ma chytene aj hrdielko, som uz uplne zufala, zase cakam ze to prejde na olinka, no desny des, aj ja som inak chora, tak ze to medzi sebou tocime ☹ 😔

moni1412
28. nov 2009

Leni mrzi ma to... ale aspon si to uz odkrutite snad a budete mat pokoj 😒