Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

facovka
25. máj 2009

janka, veru za chvilu rodim akurat vcera som skonstatovala, asi cca v 38tt mi urobia tu sekciu, takze to uz fakt za PAR..MNE TO HROZNE LETI ZASE... 🙂
POSTIELKU MAME PO FILIPKOVI, BO FILIPKO MA TAKU TU TRojstrannu prilozenu k nasej manzelskej, a teda malemu ostane po filipkovi..
ja oblecko neriesim vobec,aj ked mi vychadza ze deti v inych sezonach narodene, ale to co mam postaci aj pre dvojicky.. 😉 ..
jedine ten kocik sme poriesili, co mam v albume...a mozno nejake sezonne ak bude treba potom poriesim...bo velkostne mi zimne vecicky asi nesadnu.... 😒 aj ked nas filipko je trochu drobec 😉
slny, gratulacia k pohybom, co mne robi babenko v brusku, tak to je brutus.....mna ide rozkopat,uf..... 😅

jankapo
25. máj 2009

Ja ak kupim postielku, tak nejaku odruky. Urcite ziadna brutal investicia...Len aby bolo. Prip. Matulovi kupime normalka postel,neviem ci to nie je skoro, existuju nejake zabrany? Este som moc neriesila toto. 😕

facovka
25. máj 2009

jani, su nejake zabrany, to viem isto...podla mna nieje skoro na normos postielku, zato sme my kupili tu trojkstrannu, bo za mrezami zuril, teraz zlezie ked vstane aj sam, a ide sa hrat 🙂

slnyecko
autor
25. máj 2009

Tak to ja si zas neviem predstavit normalnu postel,sak on sa kruti celu noc,jedine tu zabranovu ale to si zas neviem predstavit kde by sme ju dali,trosku problem z volnym miestom mame,aj ked byvame v rodinnom,ale so svkrovcami a svagrinou 😝 takze Kubko ani nema kde mat izbicku,neviem ako to poriesime lebo do nasej pidi spalne to nenatlacime 😔 no snad sa uvedomia a prenechaju nam este jednu izbu 🤐

slnyecko
autor
25. máj 2009

no a kocik neriesim zatial,myslim ze kubko sa uz v kociku vozit nebude,ani teraz sa nevozi, a ked hej tak poriesime za pochodu 😉

facovka
25. máj 2009

slny, viem o com hovoris, my mame 39m2 byt, takze druha postielka popri prvej, pozdlzne pri stene, esteze mame skrinu supaciu, bo by sme ju neotvorili, keby mala klasicke dvere 😒

jankapo
25. máj 2009

uff, baby... 😖 mate to tazke s tymi podmienkami...ja sa chystam dat maleho do detskej, do spalne sa nam nezmesti uz nic, tiez mame nasu postel tesne podoknom a ledva otvorime dvere...skrina roll door, ine neprichadzalo do uvahy. aj detska je taka mini, ale predsa je to izba navyse...
pozeralasom tie zabrany,tak pouvazujeme, este casu dost na to. matu ma svoje dni, ked sa vrti jak vrtula, alebo sa ani nehne...tak tazko povedat. dam na zem nejaky matrac... 😀

ninka123
25. máj 2009

Caute, no my tiez budeme musiet riesit postielky. Mame dost v pohode spalnu(22m2), takze v konecnom dosledku zmestime aj 3 😅 Ale ratam, ze prve 2 mesiace vydrzia krpci v jednej 😵 Len teraz davam dorabat este taku mensiu vstavanu skrinu do rohu, lebo budeme potrebovat odkladaci priestor...
Facovka, fakt to rychlo uteka, co nevidiet, budete aj s Jankou opat maminy 🙂

facovka
26. máj 2009

ahojky, len pozdravujem....dufam ze ste vsetky oki,aj vsetky babenka(aj tie vedla Vas, aj v bruskach).. 😉 ked je tak pekne zhaname stale vonka,ze?? 🙂
teraz sa pokazi pocko a sa doma ususime 😒 😠
aktualizovanu tabulku dnes dohodim.. 🙂

betatka
26. máj 2009

ahojte

slnyecko ja som bola práve periny kupiť a ešte jednu tašku na potreby lebo sa mi rozpadla ta taška od kočika.

Ja kočik neriešim...ked tak tak len tú prídavnú plošinku na státie...a chcem šatku

kedže deti budú uplne v inom časovom období tak aj veci zimné...lebo ak bude šatka tak fusak nepomôže...musím ešte nejaký zimný overal inak veci tiež moc neriešim

Ešte plienky a také tie kozmetické záležitosti...ale tie sa kúpia za pochodu

Baby ja som už tiež mala také malé pohyby...ja sa stále necítim ako tehotná..stále o tom pochybujem...lebo ešte aj chudnem čomu vobec nerozumiem...bojim či je všetko ok

ninka123
27. máj 2009

Ahojte 🙂 Betanka, kedy mas poradnu? Potom ohlas vysledky...Neboj, vsetko bude OK.
Inak pekny dnik vsetkym 😵

slnyecko
autor
27. máj 2009

Ja idem na poradnu zajtra,som zvedava co nove a tak 🙂
jeej baby vy nejako skoro uz nakupujete,ja este nemam ani sajnu ze co,a stale mi to pripada tak nejak vzdialeneee strasne,ze sak mam casuuuu 😅 ale asi pojdem posmejdit po internete nejake postelne pradlo,aj pre kubka potrebujem tak asi objednam uz aj pre babo.Nemate nejaku dobru stranku?

facovka
27. máj 2009

slny, aj ja musim obliecky este doobjednat + aj vankusik a perinku,ale to az neskor bude potrebovat ,...ale musim zladit velkostne 🙂 skus posmejdit a daj tip 🙂
ja mam poradnu az 9.6. 😉

facovka
28. máj 2009

juu babenky,asi len ja prispievam 🙂
nahodila som aktual foto bruska do albumov, uz musim do troch,xi...augustovky, majovky opat tehulkuju a do vlastneho 🙂
ak niektora chcete dat brusko a mate v albume dajte vediet, vykopirujem ,ulozim... 🙂
dnes ma loss prvy utz, drzime prstiky a cakame dobre spravy o fazulke 😉

zabkatt
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninka123
28. máj 2009

Ahojte 🙂 nahodou Facovka, aj ja obcas prispejem 😉 Mna prave zacalo dost pobolievat podbrusko, zdalo sa mi, ze som aj trochu spinila.. 😒 musim sa lepsie odpozorovat... Inak pekny den prajem 😵

facovka
28. máj 2009

ninka, tak sa setri co to da... 🙂

loss
28. máj 2009

ahojte
tak nemam dobre spravy zatial nemame akciu doktor povedal ze ak do buduceho stvrtku nic idem na kyret ☹
tak vidite bala som sa ci to zvladnemm a mozno nebudem mat co zvladnut 😔

facovka
28. máj 2009

loss, este nic nieje stratene, ak nema kvalitnejsi utz, tak v takomto stadiu tehu asi nemohol ani vidiet,a bohvie kollko vlastne tehu si... 😕
do stvrtka vydrz dako, tazke to bude ale uvidis ze to bude oki 🙂

loss
28. máj 2009

dakujem

ajkabezka
28. máj 2009

ahoj lossik, moja zlata moc na teba myslim at je vsetko v poriadku 😔 , jako pise facovka ked ma nekvalitny utz nemohol nic vidiet 😎 a navic tehu byva casto + - takze zatial sa nestresuj a nejako to zvladni 😉 budeme na teba mysliet vsetci jezkovia 😔 😵 ...cmuk sladucky pre nelly 😵 😵 je to krasna kocicka 😵 😵 😵 😵 😵

ninka123
29. máj 2009

Loss, uz som pisala aj do majoviek, este je skoro, neboj, za tyzden sa vela moze zmenit.. Ja chodim k dokimu preto neskor, aby bola istota-teraz som isla v 10tt...
dnes je take lenive pocko, nic sa mi nechce, pomaly dorabam robotu, aby som ju mohla odovzdat, mala je dnes posledny den v jaslickach... dnes mam akusi nostalgicku naladu...
Ostatnym prajem veselsi den 🙂

verulka
29. máj 2009

cafte,
babulky, ja som dala velkacov do norm. postele okolo 13-14mes...jedno trochu neskor. Ani zabranu nepotrebovali, dle som dala matrac, keby nahodou a spadli asi 2-3x...naj pruser je ale potom zaspavanie, kedze si moze vyliezt kedy chce 😀 ale v ikea mali (neviem ci este maju) taku postel, kde sa da celo a to pri nohach zlozit, cize vznikne mensia postel, ale bez mrezi a casom sa rozlozi na normlanu velkost..aj zabrany sa daju dokupit 😉
ninka, co sa ty dvojkova porovnavas s bruskami ostatnych 😀 tvoje bude uplne mega, nach maju drobatka dost miesta 😉
facovka, ze poteraju ako na chudinku 🙄 ludia su blbi..s tym nic nenrobis 😝

ninka123
29. máj 2009

verul, 😀 dik... Mne sa tiez paci ta rozkladacia postel z ikea, ved uvidime, ako to nakoniec vyriesime 😅

jankapo
30. máj 2009

dievcataaaa.....nebolia vas zuby? mna posledne 3 dni asi vsetky...tak hnusne tupo, nie silno, ale teda...myslite ze sa rozpadnem? 🙂

ninka123
30. máj 2009

Janka 🙂 to ti hrozi najskor po 4mesiacoch 😉 Mna boli len jeden zub, uz 3tyzden, uz len cakam na tehu knizku, aby som isla k zubarovi a zaroven mi urobil tehu prehliadku... Spojila prijemne s uzitocnym 😅
Jani, som rada, ze Matusko uz je bez teplot 😵
Slnyecko, ako poradna?

slnyecko
autor
30. máj 2009

Ahojte,teraz vas zas zanedbavam ja....poradna ok,krcok je taky ako ma byt,sono 11.juna,uz sa neviem dockat 🙂
Janka,to som rada ze Matulovi je uz lepsie,ja ked bol maly v nemocke tak si neviem predstavit ze by som tam nemohla byt s nim,musi to byt tazke...Ale dufam ze uz ti chlapov prepustia na slobodu,skor ako sa rozpadnes 😉 😀
loss,na srdiecko je este skoro,ja som tiez nemala srdiecko u mojej gyndy a na druhy den som sla do nemocnice koli spineniu a tam uz tlklo ako zvon,s coho usudzujem ze gynda nemala taky kvalitny utz ako v nemocke.

facovka
31. máj 2009

slny, tesime s tebou, iste sa dozvies aj pohlavie 🙂
ja mam utz v 30tt, objednana som na 17.6. 🙂 tiez tesim ze uvidim krpca....
dnes mam zahu neskutocnu, jani mna pobolieva jeden zub uz asi 3mes. s prestavkami 😒

slnyecko
autor
1. jún 2009

Caves,baby neviete mi poradit s kocikom?ja by som chcela tak akoze jednokocik ale aby sa tam dalo pripevnit take nejake sedatko pre druhe dieta.viem ze su tie "skejtiky"ale ja by som chcela cosi take na sedenie

slnyecko
autor
1. jún 2009