Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
2. feb 2010

stavebnica poslana....... 😉

loss
2. feb 2010

ahojte

tak my sme chori obe soplia a aj Tono je chory tak zase mame veselo lebo obe su umrncane ☹

moni1412
2. feb 2010

gal mna zajtra caka ta socialka a urad, to bude este zabava 😀
skoda ze si neposlala skor link.... Milos bol dnes kupovat postielku pre Deniska tam 🙂

loss skoro sa uzdravte 😒

mna chytil okrem toho kasla a hrdla aj nejaky zub, bojim sa ze mudrosti, tak mam tiez veselo 😖 hotova som.

galanta
3. feb 2010

moni....no zub.... 😝 😝 😝 uz toto tehotenstvo mam zubov dost.dva tyzdne som si faaakt uzila,kym som zistila,ze ten co mi vytrhli,nevysiel cely.... 😝 😝 😝 az ked som hodotiahla,taks ami ulavilo.

baby...a co s dochodkovym?????treba to zas vybavovat?na to skom si spomenula len vcera.

moni1412
3. feb 2010

gal, mne zacal vychadzat na dovolenke cez leto a teraz sa rozhodol ze to dorazi. 😖 rok som nebola chora, proste teraz to musi byt vsetko naraz 🙄

facovka
3. feb 2010

ahojte,len hlasim ze sme u nasich na Orave,zostala som na tyzden, paradne stale snezi,fifo sa sankuje a tak...oli po starom, puci,prdi, pofnukava,ale vie byt aj dobry 😵 prikrmy papame,tak hadam to bude oki 🙂 ale vam tie tyzdne naskakujuuuuu,inak podla tabulky je na rade ta moja kamoska katka.1, som s nou volala, uz toho aj ona ma dost,ale tak 15.3.uz nie je tak daleko...drzte sa,aj dvojmaminy,prip.troj 😉 aj jednomaminy s babenkami v bruskach 😉

galanta
3. feb 2010

fac...jej no na orave isiel net?no mne teda nie.od rana som sa citila ako v stredoveku.nesli mobili,nesiel net. 😀 boze aky je zrazu clovek ako odkrojeny od sveta.
fac aspon si to tam u vasich uzite.musi tam byt naaaadherne. 😉

moni,no tak nech to mas co najskor za sebou,aby si sa conajmenej trapila.zuby su sv...ne. 😝 a este aj choroba.

fac....tak ot som na rade az tretia??? 😠 😀 ja uz som si fandila s druhym, miestom.ale mile rada este pockam.len nech je tam,kde este ma byt.lebo dnes sa mi snivalo ,ze uz zas rodim.

moni1412
3. feb 2010

gal co ty vies? mozno aj druha budes... aby si prva nebola 😀

fac a ta tvoja kamoska sem nechodi? nech dojde niekedy pokecat.... 😉

babyyyyyy tie urady su na porazenie 😒 dnes som vybavila scasti socku, chybalo im potvrdenie o pravdepodobnom prijme, ze mi moze zamestnavatel dat hocijaky, kedze som pracovala naposledy pred 2 rokmi, mohol sa zmenit.... tak to tam este treba, na urade som dala prefotenu matersku, tam mam zas prist potom s rozhodnutim zo socky a potvrdenim dalsim. a to je u nas na socke tolko ludi zrazu, co nikdy nebyvalo.... 🙄 mam po nalade. mam pocit ze najblizsie tyzdne budem pendlovat medzi SP a UPSVaR 😠

fac uzite si Oravu 😉

loss
3. feb 2010

jej fac ty si z Oravy aj moja mamka tiez tam casto chodime
dnes snizi aj u nas od rana takze som s Miuskou nebola von dnes je od obeda taka nesvoja nevie sa uspinkat tak sa varujeme
aj ja zelam vsetkym pekny vecer 😵

ninka123
4. feb 2010

Ahojte 🙂
Urady-nekomentujem-u nas sa teta na socialnom prve pozrie na hodinky, ci su este strankove hodiny, ci sa so mnou bude vobec bavit... som rada, ze uz to mame vsetko vybavene... 😝
Inak mali stale soplikuju, tu je snehu ako na Aljaske, nieco vyse pol metra, takze von sa s kocikom nechodime... cesta je ohrnuta dost na úzko... 😔
Vsetkym prajeme krasny vikend 😵 😵 😵

loss
4. feb 2010

ninka aj my soplikujeme tiez sme sa nakazili jeden od druheho ☹
ja idem von len ked svieti slnko a nie moc na dlho aj tu je kopec snehu uz ma ta zima nebavi
my sme urady celkom dobre zvladli este pojdem raz ked potvrdime tych 28dni zivota a tiez mame pokoj dnes mi prisla karticka poistenca tak vsetko dolezite tiez mame ale mas pravdu chodit po uradoch je na nervy
zelam vam skore uzdravenie pa
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ninka123
4. feb 2010

Dakujeme Loss, aj vam... A krasnu fotecku mate v profile 😵

galanta
5. feb 2010

baby.ani jedna ste mi neodpovedali ako to bude tentoraz s dochodkovym.zas to treba vybavovat???

ninka123
5. feb 2010

Gal, ja som to zasa bola po porode na socialke podpisat...

galanta
5. feb 2010

ninka dik. 😝 ale moc si ma nepotesila.

hej..aj vy ste si museli ist prevziat osobne rozhodnutie na urad o tom zvysenom prispevku???to uz fakt posta neexistuje?alebo stat uz aj na tom setri.

kats
5. feb 2010

ah tie urady 😕 uz teraz sa toho desim... idem si spisat zoznam 😉 a to dochodkove mi teda fakt nenapadlo 😠

loss
5. feb 2010

gal aj ja som to tam podpisala ale aj tak tam musis ist s papiermi z matriky tak to vybavis naraz 😅
a krasne vam pribudaju tie tt

loss
5. feb 2010

a zabudla som dakujem za pochvalu teda aby sme sa spolu odfotili mali sme asi 10pokusov 😀

galanta
5. feb 2010

loss...no tak jednorazovo to u nas nepojde.ja mam socialku v bratislave. 😝 takze zas si budeme dopisovat.no a dnes /ja blba/som konecne prisla nato,naco je dobry ten papier z uradu pre socialku....no aby mi vyplacali pripadny rozdiel medzi zvysenym rodicakom a materskou.no to mi ale trvalo.noa le ked mi nikto nic nepovedal.-no a neviem ako to funguje u vas,ale ja idem v pondelok podpisat rozhodnutie o zvysenom rodicaku.a to som si myslela,ze mi to poslu postou.este ze aspon to uz mam u nas.

moni1412
6. feb 2010

gal mne to prislo vcera recomandom, aj Rozhodnutie, aj to ze mam prist podpisat, ale chvalabohu som tam bola v stredu, tak mi to dali podpisat, asi by ma uz ozaj slahlo z toho 😅
ja som to tu minule spominala s tym doplacanim rozdielu..... mne to nakoniec vychadza viac - materska, tak sa snad uz nebudem musiet trepat na socialku 😒

strasska
6. feb 2010

Ahojte, momentalne mame pristup na net iba cez vikendy, takze az teraz.
Gal - dik za link na tu stavebnicu, to urcite kupime. Maly bude nadseny. A urady, ani nestraste, ja som si este stale nebola vybavit zvyseny, sa mi dajako nechce.
Peknu nedelu zelam.

galanta
7. feb 2010

no moni,atak ty si to vystihlas tym podpisom.klobuk dole.bola si vs apravny cas na spravnom mieste.no ale envadi,tak tam zajtra zbehnem.
no a s tym rozdielom som fakt zvedava,ci nejaky budem mat.zaujima ma uz len tolko,kolko mi napiseu v praci denny vymeriavaci zaklad.uz vedia,ze sa tam nevratim,tak som zvedava ako k tomu budu pristupovat. 😝 v podstate by mi to mohlo byt jedno,ked zvysok doplati urad,ale aj tak som zvedava....
strasska..no ani mne sa to neche vybavovat,no ale tesim s ana peniaze,tak som sebou hodila. 😎

mirka20
7. feb 2010

juuuj, tie urady su fakt des. pri rebeke som mala tu vyhodu, ze manzel robil na UPSVAR, tak tam vsetko povybavoval a na socke som mala znamu, tak tam to bolo v pohode. no ale teraz, ked manzel zmenil zamestnanie budem musiet vsetko obehat ja a este aj s malou,tak to nie je bohvie co. nastastie este zabera to, ze tam robil, tak mi nerobia napriek a snazia sa mi dat vsetky tlaciva naraz, aby som tam nemusela chodit ako na klavir 🙂

loss
7. feb 2010

no mne este neprislo to rozhodnutie

galanta
7. feb 2010

my ideme zajtra na poradnu.... 😵 tento mesiac mi akosi dlho trval.

miri...a ja som si myslela,ze teraz budes vsetko vybavovat s problemami na urade,ked odtial manzelik odisiel. 😀 inak my uz sme nachcipani....no asi sme nejaki zakliati.akonahle vstupite do prievidze mala zacne soplit. 😀 chvala bohu nic vazne,sme aj bez teploty,len tie sopliky nam nedaju pokoj. 😝

facovka
7. feb 2010

ahojky mamule, tehule 🙂 hlasim navrat z Oravy do BA ☹ skodaaaa,bola parada, prihodila som nejake fotecky od starkej
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

mame nejake zasadne novinky a tak??najblizsie ide na utz Kats,ze?? myslim ze zajtra,som zvedos ci bude zahada odhalena 😉 a strasska aj ty sa uz coskoro dozvies 😉 a kraaaasne vam pribudaju tyyzdne,nestiham ratat 😵

kats
7. feb 2010

fac spuntici su zlatucky 😀 najma ta kde oli sedi na fifovi 😀 aky je uz velky 🙂 😵
poradnu s utz mam az v piatok 12.teho 😝 straaasne dlhy je tento mesiac 😅
uz om si prestudovala stranky upsvaru aj socialky, vytlacila formulare... tak snad to rychlo vybavim 😅 😝

mirka20
8. feb 2010

gal, to ma mrzi, ze vam nosime taketo problemy. ale snad vas coskoro sopliky prejdu. zajtra ideme domov a hned idem aj k dokimu na kontrolu a ak by sa matusko neumudril, tak sa opat vratime do pd a ozveme sa.
facovka, mali su strasne zlati 😵

kats
8. feb 2010

gal - co bolo na poradni ? 🙂

strasska
8. feb 2010

Ahoj, tak my sa dozvieme, co to bude az porode. Manzel chce velmi prekvapko a mne je to jedno, ale velmi by ma mrzelo, keby som sa nahodou niekde prekecla a niekto by o tom vedel skor ako Juraj.
Facovka, ked vidim tvoje fotky, tak mi to nepripada az take strasne, keby som aj ja mala dvoch chlapov.
a ten kocik je supis, aj vy ostatne ste menili kociky, alebo ako teraz fungujete. Nas Misko velmi nevladze chodit, lebo my tu mame same kopce.