Májovky 2008 opäť tehulkujú

slnyecko
11. máj 2009

Tak baby sem sa,uz sa nam to nejak rozbehlo 😉

galanta
30. mar 2010

kati...no teda...tak si to uzasne zvladla.... 😎

mirka20
30. mar 2010

ahojte 🙂
hlasim sa po poradni. doki ma ubezpecil, ze sa urcite vidime aj o tyzden, takze este nerodime 😵 ani sa len neotvaram.
gal, tak filipko sa uz takto otaca? hladosko jeden 😅
katka, super si to zvladla 🙂

moni1412
30. mar 2010

gal ja som minule dala malu pocvicit si na brusko, boli tu akurat nasi a ona tolko dvihala hlavicku, potom sa zacala vrtiet a bola na chrbatiku. som nechapala. 😕 nejake su aktivne tie druhe deticky hned od zaciatku 😀

katka este raz gratulujeme a prajeme hlavne vela zdravicka 😵

mirka este mate chvilu cas, asi caka drobcek na termin 😵

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
facovka
30. mar 2010

mirka neboj,ja este vo strvtok s fifom zavreta a za 4dni mi voda odtiekla,takze to je uz je veeelmi relativny poje "nerodite este"...ked povie dr. 😅

strasska
30. mar 2010

Ahojte, pozeram, ze same dobre spravicky. super!!!! davate mi nadej, ze ten nas spolocny zaciatok nakoniec nebude taky hrozny 😉
Dnes som mala take dva nemile zazitky:
prvy s nakupom tehu nohavic, proste som asi nadrozmerna, lebo nic mi nie je dobre. ☹
a druhy s mne neznamou pani, ktora mi predpovedala, ze "zial, aj druhe bude chlapec". Chapete, ze ZIAL...., normalne ma nastvala, nechapem preco by to malo byt take hrozne a este k tomu dala taky sucitny pohlad. 😠
Ludia su posadnuti, mat doma "parik", ze mi to az lezie hore krkom.
No ale potom sme boli ako rodinka na minivyletiku a ten moj chlapcisko je uzasny, takze ak bude druhy chalan, tak sa tesim. Hlavne, aby sme boli zdravi.
Mirka aj dvojmaminky drzte sa!

facovka
31. mar 2010

strasska svata pravda,len aby sme zdravi boli, ahlavne deti..a uvidis keby aj chalos, tak aka to bude parada,mat vajcakov,fakt 😉 ked neberiem do uvahy dnesnu uplne najhorsiu noc, od porodu..oli prefnukal, a prevaloval sa, desny des,asi 3hodky cisteho casu sme spali ☹ ratam ze to ten zub, apson dufam, ze nic vaznejsie..ach jo 😔

galanta
31. mar 2010

miri..no veru..otocil sa...fakt sme cumeli...no hload je hlad. 😀 ale aspon vieme,ze na neho budemem musiet davat poriadny pozor. 😝

ludka_r
31. mar 2010

Strasska, ja som síce tiež bola smutná, keď som sa dozvedela, že bude aj druhý chlapec, ale to ja nie kvôli páriku. Ja by som strašne chcela dievčatká, aj zo tri. Som zo štyroch báb, tak to beriem akosi prirodzene.
Ja som sa stretla ešte pri Vilkovi, keď bol maličký, že mi jedna žena sklamane povedala: nevadí, druhé bude snáď dievča. To som už ozaj nechápala, že ohŕňala nos, ešte aj pri chlapcovi ako prvorodenom. 😖

galanta
31. mar 2010

moni...no asi budemem amt nadane deti 😵

strasska
31. mar 2010

ludka ale sak to je v poho, ze ked to riesia maminy, ale cudzie zeny?!!!
ano aj ja by som chcela babu, parik...podla mna vacsina tuzi zazit aj jedno aj druhe. A mozno je to vo mne este silnejsie ako si myslim a po porode chlapceka budem sklamana.
ale presne ako aj ty hovoris, nikto nech nad tym neohrna nos...na to mam "pravo" iba ja 😀

strasska
31. mar 2010

dufam, ze som to napisala zrozumitelne a nikoho som sa nedotkla

loss
31. mar 2010

ahojte
tak preberate pohlavie no ja som vzdy tuzila po dievcatku ked som 3x potratila a ostale tehu bolo mi srdecne jedno co to bude len nech to donosim a bude zdrave
a teraz mam dve baby som stastna a keby som bola mladsia este by som mozno pristala na dalsie tehu 😵
je jedno co sa narodi nech je zdravucke lubit ho budete ved je VASE 😵 😵 😵

veronica1
31. mar 2010

Je pravda ze vatsina ludi to berie akosi prirodzene, ze kazdy musi mat parik, ja som tiez kedysi chcela parik, teraz zatial nevieme pohlavie a po pravde by som bola mozno aj radsej keby to bola zasa baba, no neviem ci by bol taky spokojny aj manzel 😉 , on chcel hned prveho chalana a ja babu, no teraz je rad ze ma taku krasnu princeznicku 🙂 🙂 🙂

facovka
1. apr 2010

ved presne babule, kaslite na ludi co to riesia, my vieme ze tento krasny zazrak ze mame moznost byt tehotne a donosit zdrave babatka, je jedno ci chlapca ci dievku, je len nas a nik nam ho nemoze vziat....parik ,neparik, my si ich poparime uz,ze?? 😵

galanta
1. apr 2010

no tak ja som zas otravena z tych keci,ked niekto povie....jej vam to vyslo,mate parik.... 😝 no envyslo,ja som chela dve dievcata.a my top nevolame parik,/vsak sa nebudu parit 😀 /my to volame serka.ale teraz by som toho naseho vajcosa nevymenila,ani za milion. 😎 aspn mame trocha zmenu,ked kuknem do tej jeho plienky.hihi a ako loss pise.....aj my sme sa o sarlotku snazili dost dlho,uz som ymslela,ze nebudeme mat babo,tak mi bolo faaaakt jednio,co to bude a pri tom strachu,ked som ani nevedela ci bude zdrava by mi bolo faaaakt totaaaalne jedno,co to bude,hlavne nech je to babo a zdrave.a hoci mi aj slza vypadla,ked som pocula,ze to bude chlapec,clovek potom na to pozera inak.tym som cchcela napisat,ze kazdy ma pravo na svoje pocity,nech uz su akekolvek. 😎

galanta
1. apr 2010

no a este daco som chcela....aj tento raz nas ku koncu strasili,ze je filipko maly a chuducky.... 😝 este den pred cisarakom mi tvrdili,ze ma 2500-2700g.no a ked sa narodil a povedali ze ma 3300,myslela som ze zle pocujem.len na tu vahu som cakala.a potom to boal taka ulava,ze uz by ma na tom stole mohli rezat aj po hlavu a bolo by mi to jedno.no ale co sa zas zopakovalo ako pri sarlotke bolo,ze nasa placenta zas bola malilinka,len sme mali toljko stastia,ze pracovala na 200% nie ako pri sarlotke a tak som bola stastna,ze ho vytiahli skor.aspon nestihol stradat.takze je vsetko ok a my sa tesime zo zdravych deti.

strasska
1. apr 2010

gal tak s tymto sa na 200% stotoznujem: kazdy ma pravo na svoje pocity,nech uz su akekolvek!!!
pekne si to napisala. 🙂

galanta
1. apr 2010

strass....a ja som mala obavy aby som sa nikoho nedotkla. 😀

loss
1. apr 2010

gal uuuuuz mate 2tyzdne juuuuj ale to bezi 🙂

strasska
1. apr 2010

gal...apropo pojem parik... serka som este nikdy nepocula a podla mna je pomenovanie parik lepsie, mne to evokuje slovo par a nie parit sa a slovo serka mi evokuje ib jedno.... teda ked to je serka bez interpunkcnych znamienok 😅

kats
2. apr 2010

strasska presne tak to chapem aj ja 😀 seria to su rovnake kusy a parik znamena par a nie parit sa 😀
gal este stale ti v pase hadze ze si tehu 41 tt 😀 a je super ze filipko bol nakoniec pekne vyzivovany ta placenta sa teda fakt posnazila 😉

galanta
2. apr 2010

strrasska.... 😀 tak az teraz sm si vsimla,ako to vyzera.....sérka...to sa ani nedivim,ze si nepocula,je to nas osobny vyraz,lebo s tym ,,parikom" sa akosi nevieme ztotoznit. 😝

loss...joj dva tyzdne,ani mens a tomu bnechce verit,akoby to vcera bolo. 😎

kats...no chvala hohu,ze ta placenta tak pracovala.no vzdy sme cheli viacej deti,ale uz len koli tej placente asi nenaberiem odvahu na dalsie.no radsej dve deti zdravucke ako..... 😔 no asi pri nas vsetci anjeli strazni stali. 😵 😵 😵

mirka20
2. apr 2010

no, nam "parik" vysiel, ale vam poviem, ze tak isto ako vam, mi bolo uplne jedno, ci to druhe bude chlapcek alebo dievcatko. pri prvom som na zaciatku straaaasne chcela dievcatko - rebeku, ale ako sa blizil cas, ze nam na utz mali povedat, co to bude, tak mi to bolo viac a viac jedno, hlavne nech je zdrave. a teraz mi to bolo od zaciatku jedno, aj ked asi kvoli manzelovi som si priala, aby mal partaka - chlapceka. ale aj keby to bolo dievcatko, tak si myslim, ze by sa tesil rovnako. vsak nikde nie je napisane, ze sa nemozme snazit o chlapceka dalej 🙂

loss
2. apr 2010

miri ze 38tt a kats 37tt babulky uz je to tu dalsie babenka pribudnu 🙂
ozaj co chystate na pondelok,my pojdeme ku rodicom maju dom a ked bude pekne tak budeme vonku cely den ja moc tento sviatok neuznavam ale kedze mam 2baby ako budu rast asi si ho uzijeme az az 😀

strasska
3. apr 2010

Ahojte, zelam krasny den!
Ja som uz vcera upiekla kolace a vsetky sa mi zdaju riadne sladke...tak neviem, ci iba ja mam teraz take chute, alebo budem po sviatkoch kolace vyhadzovat. Este sa chystam na mazanec, nieco ako vianocka...tak drzte palce, bude to moja premiera.
papa

galanta
3. apr 2010

strasska...ja uz som mazanec upiekla...v nasej pekarni 😀 .akosi nemam odvahu ho piect sama.
joj miri...fakt uz sa ti to krati....tak uz aj vy budete styria.moc drzime palce. 😵 no a kats ta hend bude nasledovat.joj ved mne neide stale do hlavy ako je mozne,ze mi tam svietia dve deti. 😎 😵 Filipko sa prave opeka.....este stael sa zbavujeme zltacky,ale tusim sa jej zbavime skor ako pri sarlotke.joj baby...ten nas maly je lae cecok....akonyhle ho polozim,tak uz aj mrnci.v noci som mu natlacila nasilu cumel,lebo on by len na ciciku visel.no vidno....chlap 😀

galanta
3. apr 2010

joj loss....ani ja nemusim tietio sviatky,ale asi zmenim nazor...nas maly si uz teraz vykupal 20 eur. 😀 a to ani korbac neudrzi v rukach.

strasska
3. apr 2010

gal, aj ja som pouzila pekaren, ale len na vymiesenie a vykysnutie cesta, potom som to hodila do rury. Kedze som ale uz nemala volny plech, tak som mazanec strcila do tortovky, takze estetika nula bodov, ale chut super.
Povodne som ani nechcela piect, ale ked som videla kolko eciek a sajrajtu je v kupovanej 😠 , tak som zmenila nazor.
A ja tieto sviatky celkom mozem a odkedy mame Miska, tak duplovane. Proste chlapi si to uzivaju 😉

facovka
5. apr 2010

takze je tu super sprava od mirky20- dnes 5.4.10 o 5.20h sa narodil Matusko s mierami 3200g a 49cm.... 😵 😵 viac info zatial nemam, ale zelame maminke a velkonocnemu babatku hlavne zdravie a vsetko najlepsie 😉